Përshkrimi

Dy botë të ndara në dy anë të ndryshme të një rruge në një lagje buzë detit në Stamboll. Dy botë kaq pranë, por kaq larg njëra-tjetrës. Çfarë do të ndodhë kur dy të rinj nga këto botë të ndryshme bien në dashuri me njëri-tjetrin? Kemali është një nga tre fëmijët e një familjeje të shtresës së mesme që jeton në këtë lagje. Qëllimi i vetëm për ta është të sigurojnë jetesën dhe të mbijetojnë. Kemali studion në vitin e fundit për inxhinieri. Një djalë që qëndron me këmbë në tokë dhe që nuk beson te mrekullitë, sidomos te dashuria. Në momentin që Nihani bëhet pjesë e jetës së tij monotone, ai vihet në provë. Bota e tij përmbyset, gjithçka del jashtë kontrollit. Nihani është një vajzë që vjen nga pjesa e pasur e lagjes, një vajzë që nuk jeton realitetin. Fati do ta detyrojë të përfundojë gjithçka që ka lënë pezull. Kjo dramë do të na tregojë se nuk duhet t’i marrim asnjëherë gjërat për të mirëqena. Njerëzit që ne mendojmë se janë larg nesh, mund të jenë shumë të afërt. Dashuria mund të na hapë një plagë të madhe dhe nëse kjo plagë nuk shërohet, atëherë mund të shndërrohet në një dashuri të pafund.

Çdo të premte, ora 21:00, në Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

Episodi 167-168-169

17-02-2017

Episodi 167-168-169

  Nihani zbulon gjithçka se si e përgjuar Emiri duke përdorur arushin e vaj...

më shumë

Episodi 163-164-165-166

10-02-2017

Episodi 163-164-165-166

Nihani dhe Kemali do të debatojnë mbi fatin e vajzës së tyre. E trembur nga pa...

më shumë

Episodi 160-161-162

09-02-2017

Episodi 160-161-162

Zejnepja do t’i përgjërohet së ëmës të mos e braktisë n&e...

më shumë

Episodi 157-158-159

03-02-2017

Episodi 157-158-159

Emiri përgatit një kurth për të kuptuar se sa frikë ka Nihani nga lidhja ...

më shumë

Episodi 154-155-156

02-02-2017

Episodi 154-155-156

Asuja vendos të bashkëpunojë me Emirin. Pasi ka krijuar një lidhje të for...

më shumë

Episodi 151-152-153

27-01-2017

Episodi 151-152-153

Kemali mbledh pjesëmarrësit e një tenderi që kompania e Emirit ka fituar padre...

më shumë

Episodi 148-149-150

26-01-2017

Episodi 148-149-150

Lejla dhe Ajhani gjejnë një dokument, i cili vërteton se Asuja dhe Emiri janë ...

më shumë

Episodi 145-146-147

20-01-2017

Episodi  145-146-147

  Pas dyshimeve të shumta se ata janë lidhur sërish bashkë, Emiri detyro...

më shumë

Episodi 142-143-144

19-01-2017

Episodi 142-143-144

Duke menduar se kishte rrëmbyer Reshatin, Kemali befasohet kur kupton se viktima ësht&eu...

më shumë

Episodi 139 -140-141

13-01-2017

Episodi 139 -140-141

Asuja zbulon sekretin se e kujt është vajza e Nihanit. Galipi përpiqet t’i sh...

më shumë

Episodi 136-137-138

12-01-2017

Episodi 136-137-138

  Nihani trembet kur nuk gjen bllokun e saj me mendimin se mos dikush i zbulon sekretin. Emi...

më shumë

Episodi 133-134-135

06-01-2017

Episodi 133-134-135

Nihani mëson se Ozani e ka telefonuar para se të vdiste. Nëna e Nihanit lexon fsheh...

më shumë

Episodi 127-128-129

29-12-2016

Episodi 127-128-129

Kemali arrin të marrë fotografitë e Zejnepes me Emirin që Ozani pa para se t&r...

më shumë

Episodi 124-125-126

28-12-2016

Episodi 124-125-126

Kemali zbulon se emri i vogëlushes është Deniz, pikërisht ashtu si ka dashur ...

më shumë

Episodi 121-122-123

23-12-2016

Episodi 121-122-123

Emiri kërcënon Asunë për t’i marrë gjysmën e aksioneve dhe kjo...

më shumë

Episodi 118-119-120

22-12-2016

Episodi 118-119-120

Emiri këmbëngul të mos ia kthejë më të bijën Nihanit dhe kjo e ...

më shumë

Episodi 115-116-117

16-12-2016

Episodi 115-116-117

Emiri nuk do të jetë më si më parë pas plumbit që i ka mbetur në...

më shumë

Episodi 112-113-114

15-12-2016

Episodi 112-113-114

Kemali mëson nga mesazhet e fshira të Zejnepes se ajo ka marrëdhënie me Emirin...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Kemali me të dashurën thyejnë rekordin e…

11-02-2017

Kemali me të dashurën thyejnë rekordin e pëlqimeve me këtë foto!

  Aktori i njohur turk Burak Özçivit dhe e dashura e tij Fahriye Evcen me fotogr... më shumë

Kështu duket Nihan me shami në kokë (Fot…

10-02-2017

Kështu duket Nihan me shami në kokë (Foto)

Neslihan Atagul është një nga aktoret më të pëlqyera turke të m... më shumë

"Nihani" aktorja bukuroshe tre…

03-02-2017

"Nihani" aktorja bukuroshe tregon për jetën e saj!

Neslihan Atagul njihet si Nerimani e serialit “Mes Dy Dashurish”, ose Nihani e seriali... më shumë

Kadir Dogulu, shfaq kriza xhelozie?!

31-01-2017

Kadir Dogulu, shfaq kriza xhelozie?!

Neslihan Atagyl buzëqeshi kur gazetarët e pyetën nëse burri i saj, Kadiri ka f... më shumë

Interviste ekskluzive me Kaan Urganciogl…

26-01-2017

Interviste ekskluzive me Kaan Urgancioglu!

-Mirë se erdhët!-Mirë se ju gjeta!-Si jeni?-Mirë, faleminderit! Shumë mir... më shumë

Fahriye Evcen, ja si me propozoi Burak!

21-01-2017

Fahriye Evcen, ja si me propozoi Burak!

  Fahrije Evxhen dha një deklaratë në lidhje me rolin e saj në telenovel... më shumë

Historia e dashurisë së Burak Özçivit

04-01-2017

Historia e dashurisë së Burak Özçivit

Aktori protagonist i “Dashuri e Pafund”, Burak Özçivit është tas... më shumë

Me kë shoqërohet Kaan Urganxhioglu?

28-12-2016

Me kë shoqërohet Kaan Urganxhioglu?

Sipas të dhënave Kaan Urganxhioglu është vetëm, pra single. Në 2013... më shumë

Stili unik i Neslihan Atagul!

27-12-2016

Stili unik i Neslihan Atagul!

Ajo eshte e preferuara e te gjitheve, nje nder aktoret me te dashura ne Turqi, behet fjale per Nes... më shumë

A e njihni bashkshortin e aktores Neslih…

12-12-2016

A e njihni bashkshortin e aktores Neslihan Atagul në jetën reale?

Një pjesë personale nga jeta e aktores së bukur turke.Të gjithë adhuruesi... më shumë

Përgjigja e ashpër e Burak Ozcevit: Mos …

07-11-2016

Përgjigja e ashpër e Burak Ozcevit: Mos më pyesni për Neslihanin!

Burak Ozcevit bashkë me të dashurën e tij, Fahrije Hejexhan janë parë jav... më shumë

Pse nuk mori pjese Burak Ozcivit ne dasm…

07-11-2016

Pse nuk mori pjese Burak Ozcivit ne dasmen e Neslihan Atagul ?!

Neslihan Atagyl nuk iu përgjigj pyetjes së gazetarëve në ishte zënë ... më shumë

E dashura e Burak ne krahet e nje mashku…

03-10-2016

E dashura e Burak ne krahet e nje mashkulli tjeter!

Bali Beu është aktori me i përfolur turk, që mbahet për bukurinë e ... më shumë

Keto foto te Burak Ozcivit nuk i keni pa…

06-09-2016

Keto foto te Burak Ozcivit nuk i keni pare asnjehere!

Nje aktor i shkelqyer, por dhe nje model fantastik i cili vlen te permendet se eshte shume i dashu... më shumë

Burak Ozcivit dhe e fejuara e tij kalojn…

03-09-2016

Burak Ozcivit dhe e fejuara e tij kalojnë mbrëmjen në fshatin shqiptar

Aktori i famshëm turk, Burak Özçivit, dhe e fejuara e tij aktorja Fahriye Evcen, ... më shumë

Neslihan Atagul fillon muajin e mjaltit

19-07-2016

Neslihan Atagul fillon muajin e mjaltit

Para disa ditësh aktorja e njohur turke e serialit “Dashuri e pafund”, i cili tra... më shumë

A e dinit se Burak Ozcivit ka qene i mar…

13-07-2016

A e dinit se Burak Ozcivit ka qene i martuar?

Ai është shumë i përfolur në mediat rozë dhe është bë... më shumë

Martohet dhe Burak Ozcivit?

12-07-2016

Martohet dhe Burak Ozcivit?

Është spekuluar se janë martuar gjatë vjeshtës në Stamboll.Por, akto... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Fotogaleri

Nihan dhe Kemal

15-04-2016

Nihan dhe Kemal

... më shumë

Nihan

15-04-2016

Nihan

... më shumë

Kemal

15-04-2016

Kemal

... më shumë