Përshkrimi

Dy botë të ndara në dy anë të ndryshme të një rruge në një lagje buzë detit në Stamboll. Dy botë kaq pranë, por kaq larg njëra-tjetrës. Çfarë do të ndodhë kur dy të rinj nga këto botë të ndryshme bien në dashuri me njëri-tjetrin? Kemali është një nga tre fëmijët e një familjeje të shtresës së mesme që jeton në këtë lagje. Qëllimi i vetëm për ta është të sigurojnë jetesën dhe të mbijetojnë. Kemali studion në vitin e fundit për inxhinieri. Një djalë që qëndron me këmbë në tokë dhe që nuk beson te mrekullitë, sidomos te dashuria. Në momentin që Nihani bëhet pjesë e jetës së tij monotone, ai vihet në provë. Bota e tij përmbyset, gjithçka del jashtë kontrollit. Nihani është një vajzë që vjen nga pjesa e pasur e lagjes, një vajzë që nuk jeton realitetin. Fati do ta detyrojë të përfundojë gjithçka që ka lënë pezull. Kjo dramë do të na tregojë se nuk duhet t’i marrim asnjëherë gjërat për të mirëqena. Njerëzit që ne mendojmë se janë larg nesh, mund të jenë shumë të afërt. Dashuria mund të na hapë një plagë të madhe dhe nëse kjo plagë nuk shërohet, atëherë mund të shndërrohet në një dashuri të pafund.

Çdo të premte, ora 21:00, në Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 227-228-229

07-07-2017

EPISODI 227-228-229

Kurth pas kurthi, intrigë pas intrige, si do të arrijë Emiri t’i shpëtoj...

më shumë

EPISODI 224-225-226

30-06-2017

EPISODI 224-225-226

Nihani është e dëshpëruar që po qëndron larg së bijës, nd&...

më shumë

EPISODI 221-222-223

23-06-2017

EPISODI 221-222-223

Nata e parë e martesës për Nihanin dhe Kemalin do të jetë e mrekullueshme...

më shumë

EPISODI 218-219-220

16-06-2017

EPISODI 218-219-220

Asunë do ta kthejnë sërish në psikiatri, por këtë herë nën...

më shumë

EPISODI 215-216-217

09-06-2017

EPISODI 215-216-217

Ditë të bukura po vijnë për Kemalin dhe Nihanin, që do të festojn&eu...

më shumë

EPISODI 212-213-214

02-06-2017

EPISODI 212-213-214

Gjakrat ndizen në shtëpinë e Emirit, sidomos kur ky i fundit dëbon jashtë...

më shumë

EPISODI 209-210-211

26-05-2017

EPISODI 209-210-211

Gjykata merr vendimin për të dënuar me burg Galip Kozxhuogllunë, por kë d...

më shumë

EPISODI 206-207-208

19-05-2017

EPISODI 206-207-208

Kush do ta shpëtojë Kemalin nga flakët që po përpijnë shtëpin&e...

më shumë

EPISODI 203-204-205

12-05-2017

EPISODI 203-204-205

Kë ka ardhur të arrestojë policia në shtëpinë e Kemalit? Cili do t&e...

më shumë

EPISODI 200-201-202

05-05-2017

EPISODI 200-201-202

Tarëku do të kërcënojë me armë Emirin, por a do ta çojë ...

më shumë

EPISODI 197-198-199

28-04-2017

EPISODI 197-198-199

Kemali dhe komisarja bëjnë çmos për të zbuluar nëse Asuja ishte vi...

më shumë

EPISODI 194-195-196

21-04-2017

EPISODI 194-195-196

Pas përballjes fizike me Emirin, Kemalin do ta marrin në makinë larot e Emirit p&eu...

më shumë

EPISODI 191-192-193

14-04-2017

EPISODI 191-192-193

Në shtëpinë e Kemalit vjen policia, e cila është sinjalizuar për nj&...

më shumë

EPISODI 188-189-190

07-04-2017

EPISODI 188-189-190

Çfarë do të bëjë Tarëku pasi të shtjerë në dorë...

më shumë

EPISODI 185-186-187

31-03-2017

EPISODI 185-186-187

E tronditur nga ajo që ka ndodhur, Nihani përpiqet t’i kërkojë falje Kem...

më shumë

EPISODI 182-183-184

24-03-2017

EPISODI 182-183-184

Më në fund, Nihani do të përballet me vrasësen e vërtetë të...

më shumë

EPISODI 179-180-181

17-03-2017

EPISODI 179-180-181

E dëshpëruar, Zejnepja merr një vendim tragjik për jetën e saj. A do t&eu...

më shumë

EPISODI 176-177-178

10-03-2017

EPISODI 176-177-178

Nihani dhe Kemali nuk gjejnë personin apo përgjigjen që prisnin, sepse Emiri do t&e...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Video


Gossip

«Dashuri e pafund» ka përfunduar por Kaa…

23-04-2018

«Dashuri e pafund» ka përfunduar por Kaan Urgancioglu nuk ndahet dot nga kjo aktore e ëmbël!

Aktori i njohur i "Dashuri e pafund", Kaan Urgancioglu ka vendosur të kalojë të sht... më shumë

Neslihan Atagul organizon një festë surp…

23-04-2018

Neslihan Atagul organizon një festë surprizë për bashkëshortin e saj por gazetarët vënë re diçka të pazakontë

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul ka organizuar para ditësh një fes... më shumë

E pyesin për paratë që fiton, Neslihan A…

18-04-2018

E pyesin për paratë që fiton, Neslihan Atagul jep përgjigjen që nuk pritej!

Çifti i njohur Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu ka qenë dje pjesë e festës s... më shumë

Nihan e 'Dashuri e pafund', tregon çaste…

18-04-2018

Nihan e 'Dashuri e pafund', tregon çastet e veçanta me Kadir...

Nesligan Atagul, e njohur për publikun si Nihan tek seriali "Dashuri e pafund", ka bër&eum... më shumë

Aktorja e njohur nga «Dashuri e pafund» …

14-04-2018

Aktorja e njohur nga «Dashuri e pafund» i jep fund martesës 4 vjeçare

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri e pafund", Hazal Filiz Kucukkose i ka dhënë fund ma... më shumë

Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul ndërmar…

11-04-2018

Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul ndërmarrin një investim të madh

Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul u bënë disa javë më parë pjesë e nj... më shumë

Dështim apo sukses? Ja si u vlerësua fil…

11-04-2018

Dështim apo sukses? Ja si u vlerësua filmi i ri nga Burak Ozcivit dhe Kerem Bursin

Është publikuar në Turqi filmi "Cad Feda" me protagonistë Kerem Bursin dhe Bur... më shumë

Aktorja e ‘Dashuri e pafund’ shokon me d…

07-04-2018

Aktorja e ‘Dashuri e pafund’ shokon me deklatën e saj në lidhje me bashkëshortin: «Nuk jemi ende një çift i konsoliduar…»

Gizem Karaca ka dhënë një intervistë të shkurter nga ku është n... më shumë

Aktorja e «Dashuri e pafund» pjesë e ser…

07-04-2018

Aktorja e «Dashuri e pafund» pjesë e serialit «Game of thrones»?

Gizem Karaca ka dhënë një intervistë të shkurter nga ku është n... më shumë

Rikthehen në një projekt shumë të këndsh…

07-04-2018

Rikthehen në një projekt shumë të këndshëm Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul

Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul janë imazhi i një firme për syze dielli dhe jan&eu... më shumë

Aktorja e «Dashuri e pafund» më në fund …

02-04-2018

Aktorja e «Dashuri e pafund» më në fund merr propozimin e shumëpritur

Gizem Karaca është një nga aktoret që kemi parë në serialin “D... më shumë

Tre aktorët turq të cilët fshehin shumë …

21-03-2018

Tre aktorët turq të cilët fshehin shumë sekrete dhe të fshehta!

Neslihan Atagul, Ilker Kaleli dhe Berrak Tuzunatac jane tre personazhe të cilët janë... më shumë

Nga ka humbur aktorja e njohur si Asu ng…

17-03-2018

Nga ka humbur aktorja e njohur si Asu nga «Dashuri e pafund»?

Aktorja bukuroshe e serialit “Dashuri e pafund” ka humbur prej kohësh nga lupa e me... më shumë

Neslihan Atagul poston një foto pa make-…

16-03-2018

Neslihan Atagul poston një foto pa make-up dhe të gjithë shqetësohen për...

Neslihan Atagul është gjithnjë e rezervuar në postimet e saj në rrjetet s... më shumë

A do të divorcohet çifti i famshëm? Ja ç…

08-03-2018

A do të divorcohet çifti i famshëm? Ja çfarë ka bërë kësaj here Burak!

Disa ditë më parë, u shkrua se çifti i aktorëve Burak Ozcivit dhe Fahri... më shumë

Pas divorcit, dy aktorët e njohur turq m…

06-03-2018

Pas divorcit, dy aktorët e njohur turq mbeten ende armiq me njëri-tjetrin!

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund" Hazal Filiz Kucukkose u divorcua nga bashkëshorti i saj... më shumë

Vazhdojnë diskutimet në media për martes…

02-03-2018

Vazhdojnë diskutimet në media për martesën e Kadir dhe Neslihan - Flasin vet aktorët!

Janë diskutuar gjatë në media për grindjet e tyre. A është në k... më shumë

Neslihan Atagul, një shkencëtare «e paz…

20-02-2018

 Neslihan Atagul, një shkencëtare «e pazbuluar» në kërkim të vetvrasjeve në Turqi

Neslihan Atagul dhe Ilker Kaleli do të vijnë së bashku në një projekt t&e... më shumë

U shkrua se ishin në prag divorci, Nesli…

19-02-2018

U shkrua se ishin në prag divorci, Neslihan dhe Kadir ju mbyllin gojën të gjithëve me këtë video

Ka disa ditë që portalet në Turqi po diskutojnë vetëm marrëdhën... më shumë

Burak Ozcivit merr çmimin «Personazhi më…

17-02-2018

Burak Ozcivit merr çmimin «Personazhi më i diskutuar i vitit», por Fahriye Evcen mungon në ceremoni. Çifti në krizë?

Aktori i njohur i "Dashuri e pafund", Burak Ozcivit është vlerësuar nga GQ Men of t... më shumë

Vazhdon të diskutohet divorci mes Neslih…

16-02-2018

Vazhdon të diskutohet divorci mes Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu por e vërteta është kjo!

Pas 4 vitesh lidhje, Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu u martuan në Korrik të vitit 2016... më shumë

Aktori më i diskutuar i vitit 2017 shpal…

16-02-2018

Aktori më i diskutuar i vitit 2017 shpallet...

Aktori më i diskutuar i vitit 2016 u shpall Baris Arduc ndërsa këtë vit ky &cc... më shumë

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu drejt d…

15-02-2018

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu drejt divorcit? Ja çfarë shkruajnë portalet në Turqi!

  Prisnit ndonjë dedikim apo ndonjë dhuratë të publikohej në profil... më shumë

Çfarë ndodhi me projektin e Burak në Bra…

12-02-2018

Çfarë ndodhi me projektin e Burak në Brazil? Aktori shokon me përgjigjen e tij!

U njoftua para disa javësh se Burak Ozcivit kishte marrë një propozim të majm&... më shumë

Pas zënkes mes tyre, Kadir i kërkon falj…

12-02-2018

Pas zënkes mes tyre, Kadir i kërkon falje Neslihan në një mënyrë tepër romantike

Disa ditë më parë u diskutua thuajse në çdo portal në Turqi zë... më shumë

Neslihan Atagul më e lumtur se kurrë: Ja…

09-02-2018

Neslihan Atagul më e lumtur se kurrë: Ja çfarë ka ndodhur!

Aktorja e "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul po përjeton momentet më të bukura n&e... më shumë

A ka patur seriali «Perla e zezë» skena …

08-02-2018

A ka patur seriali «Perla e zezë» skena të kopjuara nga «Dashuri e pafund»? Shihni videon!

Seriali "Perla e zezë" me protagonistë Tolgahan Saysiman dhe Hande Ercel është... më shumë

A është vajza në këtë foto Hazal Kucukko…

07-02-2018

A është vajza në këtë foto Hazal Kucukkose? Kaan Urgancionglu habit të gjithë me postimin e tij!

Kaan Urgancionglu dhe Hazal Filiz Kucukkose ka qenë të dy pjesë e kastit të "D... më shumë

Sa larg ka shkuar konflikti mes Neslihan…

06-02-2018

Sa larg ka shkuar konflikti mes Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu? Reagon aktorja!

Të gjitha portalet në Turqi shkruanin ditën e djeshme për marrëdhëni... më shumë

Marrëdhënia mes Kadir Dogulu dhe Nesliha…

05-02-2018

Marrëdhënia mes Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul aspak e mirë; Zënka e tyre bëhet lajm në çdo media në Turqi

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul ka tashmë një vit e gjysmë e... më shumë

Këto foto të Neslihan Atagul po bëjnë xh…

03-02-2018

Këto foto të Neslihan Atagul po bëjnë xhiron e rrjetit! Shihini edhe ju!

  Kohët e fundit nuk kemi dëgjuar shumë për aktoren Neslihan Atagul. Ajo k... më shumë

E paimagjinueshme: Kompania braziliane e…

02-02-2018

E paimagjinueshme: Kompania braziliane e serialeve kërkon me çdo kusht këtë aktor turk

Tashmë, fama e Burak Ozcivit ka kaluar kufinjtë e Turqisë. Jo vetëm që se... më shumë

Smokey eyes si Hazal Filiz Kucukkose: Ak…

29-01-2018

Smokey eyes si Hazal Filiz Kucukkose: Aktorja na tregon make-up e saj kaq shumë të kërkuar

Aktorja e njohur Hazal Filiz Kucukkose është dalluar gjithmonë për stilin e sa... më shumë

Ku kishte humbur? Hazal Filiz Küçükköse …

27-01-2018

Ku kishte humbur? Hazal Filiz Küçükköse rikthehet më sportive se kurrë

Firma e njohur e atleleve dhe këpucëve ka zgjedhur aktoren Hazal Filiz Küç&u... më shumë

Ndryshim i befasishëm në projektet e rej…

24-01-2018

Ndryshim i befasishëm në projektet e reja të Neslihan Atagul

Neslihan Atagülit dhe İlker Kalelit i ndodhi diçka e papritur në projektin e ri ku... më shumë

Detajet e shumëpërfolura të fustanit të …

14-12-2017

Detajet e shumëpërfolura të fustanit të Neslihan Atagul

Në tapetin e kuq të Çmimeve Golden Butterfly, një nga veshjet më të... më shumë

Aktorja e njohur Melisa Pamuk më e lumtu…

14-12-2017

Aktorja e njohur Melisa Pamuk më e lumtur se kurrë në krahët e aktorit të famshëm turk

Të gjithë e kemi njohur si Asu në serialin "Dashuri e pafund". E dashuruar me Emiri... më shumë

Neslihan Atagul vjen me një tjetër seria…

09-12-2017

Neslihan Atagul vjen me një tjetër serial, Ja aktori i mirënjohur që do të luajë me të

Aktorja e mirënjohur e serialit "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul do të bëhet pje... më shumë

«Kemali» shkon në Gjermani, fansat çmend…

28-11-2017

«Kemali» shkon në Gjermani, fansat çmenden pas tij

Burak Ozcivit është njëri ndër aktorët më të famshëm n&eum... më shumë

Aktorja i refuzon dashurinë por ajo dhe …

24-11-2017

Aktorja i refuzon dashurinë por ajo dhe ish mikesha e saj përfundojnë në gjyq me akuza të rënda

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri e pafund", Melisa Pamuk ka hapur seanca gjyqësore pë... më shumë

Ja cili është seriali që bashkoi 11 vite…

22-11-2017

Ja cili është seriali që bashkoi 11 vite më parë dy aktorët e njohur, në atë kohë ende fëmijë!

«Dashuri e pafund» do të mbahet mend si një nga serialet më të suk... më shumë

«Dashuri e pafund» fituese e Emmy 2017; …

21-11-2017

«Dashuri e pafund» fituese e Emmy 2017; ja pse Burak Ozcivit u la jashtë ceremonisë

Seriali "Dashuri e pafund" ka fituar Çmimin si "Seriali më i mirë" në Emmy A... më shumë

Ja si u prezantua «Dashuri e pafund» në …

21-11-2017

Ja si u prezantua «Dashuri e pafund» në Çmimet Emmy

Seriali i mirënjohur tashmë në të gjithë botën «Dashuri e pafu... më shumë

Çmimet Emmy; «Dashuri e pafund» fituese …

21-11-2017

Çmimet Emmy; «Dashuri e pafund» fituese e kategorisë «Seriali më i mirë»

Seriali i mirënjohur tashmë në të gjithë botën, «Dashuri e paf... më shumë

Ja shuma marramendëse që do paguhet për …

18-11-2017

Ja shuma marramendëse që do paguhet për dy reklama aktori turk ’Kemal’, i preferuari i vajzave VIP shqiptare

Miliona euro vetem per dy reklama, i preferuari i vajzave VIP shqiptare ’’Kemali&rsquo... më shumë

Martohet Emiri i serialit «Dashuri e paf…

15-11-2017

Martohet Emiri i serialit «Dashuri e pafund»

Kaan Urgancioglu është aktori i njohur si Emir në serialin "Dashuri e pafund".Ë... më shumë

Aktori i «Dashuri e pafund» pjesë e vide…

06-11-2017

Aktori i «Dashuri e pafund» pjesë e videoklipit të Minës dhe Celentanos

Mina Celentano është një album duet i dy prej artistëve më të mir&eu... më shumë

Neslihan Atagul jo vetëm aktore, ja çfar…

04-11-2017

Neslihan Atagul jo vetëm aktore, ja çfarë i është besuar aktores kësaj here

Neslihan Atagul është një nga aktorët më të dashura në Turqi. J... më shumë

Uau! Mamaja e Kemalit, në të vërtetë, du…

03-11-2017

Uau! Mamaja e Kemalit, në të vërtetë, duket krejt ndryshe dhe shumë sensuale

Zeyno Eracar është aktorja që ka një karrierë të pasur në kinem... më shumë

Neslihan Atagul, e para aktore turke në …

23-10-2017

Neslihan Atagul, e para aktore turke në botë e cila...

Neslihan Atagul është një aktore vërtet e talentuar dhe e kërkuar, megjit... më shumë

Neslihan Atagul: Ndihem gruaja më e buku…

18-10-2017

Neslihan Atagul: Ndihem gruaja më e bukur në botë!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul ka dhënë një interv... më shumë

Nihan dhe Zejnep nga Dashuri e pafund, ç…

11-10-2017

Nihan dhe Zejnep nga Dashuri e pafund, ç'po ndodh me dy aktoret në jetën reale?

Seriali "Dashuri e pafund" rrëmbeu zemrat e të gjithë publikut duke e bërë... më shumë

Nihan dhe Kemal te “Dashuri e pafund”; t…

07-10-2017

Nihan dhe Kemal te “Dashuri e pafund”; thashethemet që i bënë të urrehen në jetën reale

Edhe Neslihan Atagul dhe Burak Ozcivit, dy protagonistët e serialit "Dashuri e pafund" kan&eu... më shumë

I dashuri i dikurshëm tregon tjetërsimin…

04-10-2017

I dashuri i dikurshëm tregon tjetërsimin e Neslihanit pasi u bë e famshme

Komente dhe deklarata të habitshme për aktoren e njohur Neslihan Atagul vijnë nga i... më shumë

Ja arsyeja pse Neslihan Atagul dhe bashk…

02-10-2017

Ja arsyeja pse Neslihan Atagul dhe bashkëshorti i saj nuk punojnë kurrë në të njëjtën kohë

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu janë dy nga aktorët më të kërkuar në... më shumë

«Bashkë në një serial tjetër?!», Neriman…

02-10-2017

«Bashkë në një serial tjetër?!», Neriman dhe Maxhit shuajnë më në fund kureshtjen e gjithë fansave

Neslihan Atagül dhe Kadir Doğulu janë dy prej aktorëve më të kërkuar... më shumë

Dashuri e pafund kandidat për Çmimin Emm…

29-09-2017

Dashuri e pafund kandidat për Çmimin Emmy në kategorinë e serialeve

Sukseset e serialit "Dashuri e pafund" vazhdojnë njëri pas tjetrit. Burak Ozcivit, Nesli... më shumë

Pas divorcit u akuzua për tradhti, flet …

27-09-2017

Pas divorcit u akuzua për tradhti, flet më në fund aktorja e «Dashuri e pafund»

Ata kanë qenë një nga çiftet më të dashur në Turqi dhe martes... më shumë

E papritur: Divorcohet aktorja e njohur …

27-09-2017

E papritur: Divorcohet aktorja e njohur e serialit Dashuri e pafund

Ata kanë qenë një nga çiftet më të dashur në Turqi dhe martes... më shumë

Gabime gjatë xhirimit? Fansat e Dashuri …

13-09-2017

Gabime gjatë xhirimit? Fansat e Dashuri e Pafund gjejnë disa prej tyre! - VIDEO

Gabime gjatë xhirimit të filmit apo serialit? Nuk është çudi! Edhe film... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Nihan dhe Kemal

15-04-2016

Nihan dhe Kemal

... më shumë

Nihan

15-04-2016

Nihan

... më shumë

Kemal

15-04-2016

Kemal

... më shumë