Përshkrimi

Është historia e Pradeep dhe Mona, një çift i ri me tre fëmijë që jeton ne Mumbai. Pradeep eshte I perfshire ne nje marredhenie te paligjshme me Anushken,kolegen e tij, e cila me pare ka qene shefja e tij. Anushka, e cila kishte refuzuar me pare propozimin per martese nga Predeep ne menyre qe te ndiqte karrieren e saj.

Kete here nuk do te lere gure pa levizur per te fituar perseri dashurine e tij. Dashuri e tadhetuar eshte nje histori e trishte e luftes se gruas per mbijetese dhe udhetimin e saj per te gjetur vendin pertej jetes se bashkshortes dhe nenes!

Nga e hëna në të premte, ora 19:00 13 në 3 Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 266

23-04-2018

EPISODI 266

Rano kthehet në shtëpinë e të ëmës. Tanimë, fotoja familjare ka...

më shumë

EPISODI 265

20-04-2018

EPISODI 265

Për fejesën e Vihanit dhe Bulbulit po bëhen gjithë përgatitjet e fundit. ...

më shumë

EPISODI 264

19-04-2018

EPISODI 264

Bulbuli dhe Vihani lidhen gjithmonë e më shumë të dy bashkë. Anika ka nj&...

më shumë

EPISODI 263

18-04-2018

EPISODI 263

Anushka është e dëshpëruar pas dështimit për gjetjen e diskut. Aloku...

më shumë

EPISODI 262

17-04-2018

EPISODI 262

Anushka është ende në kërkim të CD-së ku shfaqet se i ka vën&eu...

më shumë

EPISODI 261

16-04-2018

EPISODI 261

Çfarë dëgjon Bulbuli krejt rastësisht gjatë një bisede në tel...

më shumë

EPISODI 260

13-04-2018

EPISODI 260

Z. Alok vazhdon lojën e tij në shtëpinë e Anushkës. Mona ndihet keq tani ...

më shumë

EPISODI 259

12-04-2018

EPISODI 259

Anushka do t’i rrëfejë Anikës se kush është babai i saj i vërt...

më shumë

EPISODI 258

11-04-2018

EPISODI 258

z. Sing shpërngulet në shtëpinë e Anushkës, por pas gjithçkaje fsh...

më shumë

EPISODI 257

10-04-2018

EPISODI 257

Vihani përballet me një zgjedhje të vështirë kur përpara tij vjen si...

më shumë

EPISODI 256

07-04-2018

EPISODI 256

Bulbul dhe Vihan hedhin hapat e parë në marrëdhënien e tyre. Rano do t’i...

më shumë

EPISODI 255

06-04-2018

EPISODI 255

Bulbul dhe Anika ngushëllojnë njëra-tjetrën për dhimbjen e tyre pa e ditu...

më shumë

EPISODI 254

05-04-2018

EPISODI 254

Mona përfundon në spital, por kush e ka shpëtuar nga flakët? Bulbuli i kë...

më shumë

EPISODI 253

04-04-2018

EPISODI 253

Komploti i Anushkës kthehet në një bumerang kundër saj. Anika befasohet kur me...

më shumë

EPISODI 252

03-04-2018

EPISODI 252

Pse do të debatojë sërish Bulbuli me Vihanin? Anushka thur një plan djallë...

më shumë

EPISODI 251

01-04-2018

EPISODI 251

Raxhbiri refuzon të festojë me të ëmën festivalin e Holit, një dit&e...

më shumë

EPISODI 250

30-03-2018

EPISODI 250

Bulbuli kërkon e dëshpëruar Vihanin mes kaosit të incidentit që ka ndodhu...

më shumë

EPISODI 249

29-03-2018

EPISODI 249

Zënkat mes Anikës dhe Ranos nuk kanë të sosur, por anën e kujt do të...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

EPISODI 208

31-01-2018

EPISODI 208

A do të përballen Mona dhe Anushka në ceremoninë e kënasë? Mona nuk ... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display