Përshkrimi

Një histori dashurie që fillon si lojë, por më pas kthehet në realitet. Do të arrijë Defne të përmbushë misionin për të cilin është paguar? Do të kuptojë Omer lojën dhe ti falë asaj sekretin? A do të shndërrohet dashuria me qera në dashuri të vërtetë?

"Dashuri me qira", nga e hëna në të premte ora 20:00 në Jolly HD dhe 21:00 në 3 Plus.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 196

01-06-2017

EPISODI 196

Defne organizon një surprizë për t’i dhënë lajmin e shtatzënis...

më shumë

EPISODI 195

31-05-2017

EPISODI 195

Defne do t’i lërë të gjithë gojëhapur me sfilatën e saj pë...

më shumë

EPISODI 194

30-05-2017

EPISODI 194

Seda dhe Sinani do të martohen në një ceremoni të thjeshtë në sht&eu...

më shumë

EPISODI 193

29-05-2017

EPISODI 193

Çfarë do të zbulojë Defne në kompjuterin e Omerit që merr vendimin...

më shumë

EPISODI 192

26-05-2017

EPISODI 192

Sinani dëshpërohet pas vendimit të Sedës për të mos bërë f...

më shumë

EPISODI 191

25-05-2017

EPISODI 191

Seda dhe Lara shpërngulen në shtëpinë e Sinanit duke nisur kështu nj&eu...

më shumë

EPISODI 190

24-05-2017

EPISODI 190

Familja e Defnes ndien mungesën e kësaj të fundit, por a do ta pranojnë ata li...

më shumë

EPISODI 189

23-05-2017

EPISODI 189

Defneja ndihet e dëshpëruar krejt e vetme në shtëpi pas largimit të Omeri...

më shumë

EPISODI 188

22-05-2017

EPISODI 188

Një telefonatë misterioze do të shqetësojë Omerin. Isoja më në ...

më shumë

EPISODI 187

19-05-2017

EPISODI 187

A do të arrijë Sinani të ndalojë Defnen dhe Omerin për të ikur jasht...

më shumë

EPISODI 186

18-05-2017

EPISODI 186

Sinani shkon të takojë Sedën në shtëpi, por aty përballet me ish-bas...

më shumë

EPISODI 185

17-05-2017

EPISODI 185

Isoja bisedon me familjen e Defnes dhe u kujton të mirat që ai ka bërë pë...

më shumë

EPISODI 184

16-05-2017

EPISODI 184

Para vendimit që familja e saj të pranojë Omerin, Defne vendos të largohet nga...

më shumë

EPISODI 183

15-05-2017

EPISODI 183

A do ta lejojë Seda Pamirin të largohet nga puna? Familja e Defnes zbulon se Omeri ë...

më shumë

EPISODI 182

12-05-2017

EPISODI 182

Defne shqetësohet shumë, sepse Omeri shikon ende makthe. Kush do të largohet nga ko...

më shumë

EPISODI 181

11-05-2017

EPISODI 181

Isoja do të bëjë çmos që të shmangë takimin mes Omerit dhe Ty...

më shumë

EPISODI 180

10-05-2017

EPISODI 180

Omeri paralajmëron për herë të fundit Defnen që t’i tregojë fa...

më shumë

EPISODI 179

09-05-2017

EPISODI 179

Seda dhe Sinani nuk arrijnë t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit, diçk...

më shumë

EPISODI 178

08-05-2017

EPISODI 178

E detyruar të gënjejë që të takojë Omerin, Defne përpiqet t&eum...

më shumë

EPISODI 177

05-05-2017

EPISODI 177

Seda i thotë Sinanit se nuk mund të vazhdojnë më marrëdhënien e tyre...

më shumë

EPISODI 176

04-05-2017

EPISODI 176

Sinani përpiqet të bindë Omerin që të pajtohet me Pamirin duke i kujtuar ...

më shumë

EPISODI 175

03-05-2017

EPISODI 175

Pamiri shkon për vizitë në shtëpinë e Defnes që t’i tregoj&eum...

më shumë

EPISODI 174

02-05-2017

EPISODI 174

Edhe pas gjithçkaje që i kanë bërë, Omeri i lutet gjyshit të tij t...

më shumë

EPISODI 173

29-04-2017

EPISODI 173

E dëshpëruar që ka mbetur pa shtëpi e pa para, Nerimani ngushëllohet te s...

më shumë

EPISODI 172

28-04-2017

EPISODI 172

Ashtu sikurse i premtoi Omerit, Pamiri i rrëfen Defnes për lojën e dashurisë m...

më shumë

EPISODI 171

27-04-2017

EPISODI 171

Defne dhe Omeri do të kalojnë një mbrëmje të këndshme në sht&eu...

më shumë

EPISODI 170

26-04-2017

EPISODI 170

Të dy djemtë i kërkojnë ndihmë Korajit për t’u takuar me Defne...

më shumë

EPISODI 169

25-04-2017

EPISODI 169

Omeri arrin të kuptojë se Nerimani ka paguar Pamirin për të bërë p&e...

më shumë

EPISODI 168

24-04-2017

EPISODI 168

Sinani zbulon se Jasemini do të vijë në kompani dhe fton Derian për drekë...

më shumë

EPISODI 167

21-04-2017

EPISODI 167

Isoja nuk pranon të flasë me Defnen për shkak të zgjedhjes që ajo ka b&eu...

më shumë

EPISODI 166

20-04-2017

EPISODI 166

Defne vendos t’i japë Omerit një mundësi të dytë, por rregullat e l...

më shumë

EPISODI 165

19-04-2017

EPISODI 165

Edhe pse Omeri i ka premtuar se nuk do ta takojë më, Defne gjen mënyra nga më ...

më shumë

EPISODI 164

18-04-2017

EPISODI 164

Mes Pamirit dhe Omerit ka filluar një luftë për ndërtesën, fundi i së...

më shumë

EPISODI 163

15-04-2017

EPISODI 163

Nerimani vazhdon të vuajë që Omeri nuk e ka falur ende. Akuzat për vjedhjen e ...

më shumë

EPISODI 162

14-04-2017

EPISODI 162

Incidenti me kompaninë “Vanni” i ka shqetësuar të gjithë. Defne dh...

më shumë

EPISODI 161

13-04-2017

EPISODI 161

Pas puthjes së një nate më parë, Omeri i kërkon Defnes të japë ...

më shumë

EPISODI 160

12-04-2017

EPISODI 160

Defne largohet e zemëruar nga festa, por kush do ta ngushëllojë atë? Një ...

më shumë

EPISODI 159

11-04-2017

EPISODI 159

Pasi gjen botimin e parë të librit, Omeri dëshiron t’ia bëjë surpri...

më shumë

EPISODI 158

10-04-2017

EPISODI 158

Seda nuk arrin të mbajë mend se si zgjohet në shtëpinë e Sinanit, pasi nj...

më shumë

EPISODI 157

07-04-2017

EPISODI 157

Defne merr vendimin e saj, zgjedh idenë e Pamirit! Cila është arsyeja e këtij ...

më shumë

EPISODI 156

06-04-2017

EPISODI 156

Omeri përpiqet të vërë Defnen në vështirësi. Nerimani shkon te ...

më shumë

EPISODI 155

05-04-2017

EPISODI 155

Gjatë takimit të tyre, Omeri i rrëfen Pamirit historinë e tij me Defnen. Seda ...

më shumë

EPISODI 154

04-04-2017

EPISODI 154

Përpjekjet e Nerimanit që Omeri ta falë janë të kota. Dikush tjetër ...

më shumë

EPISODI 153

03-04-2017

EPISODI 153

Nerimani përpiqet t’i kërkojë falje Omerit, por ai jo vetëm që &eum...

më shumë

EPISODI 152

31-03-2017

EPISODI 152

Defneja vendos të mos i rrëfejë familjes së saj se Omeri është kthye...

më shumë

EPISODI 151

30-03-2017

EPISODI 151

Tanimë Omeri është kthyer në shtëpinë e tij dhe përpiqet të...

më shumë

EPISODI 150

29-03-2017

EPISODI 150

Pasi ka sjellë nipin e saj për të joshur Defnen, Nerimani i rrëfen gjith&ccedi...

më shumë

EPISODI 149

28-03-2017

EPISODI 149

Defne tanimë ka filluar punë në një kompani ku shiten produkte me anë t&e...

më shumë

EPISODI 148

27-03-2017

EPISODI 148

Dita e dasmës vjen, por askush nuk arrin të gjejë Omerin. Të alarmuar dhe pasi...

më shumë

EPISODI 147

24-03-2017

EPISODI 147

Omeri do t’i dhurojë Defnes këpucët që ka krijuar vetë ai për ...

më shumë

EPISODI 146

23-03-2017

EPISODI 146

Sipas traditës së vjetër, gratë e të dyja familjeve duhet të shkojn&...

më shumë

EPISODI 145

22-03-2017

EPISODI 145

Hulusi i rrëfen Omerit se Defneja i pëlqen shumë dhe e bind që ai ta kërk...

më shumë

EPISODI 144

21-03-2017

EPISODI 144

Sinani dhe Jasemini shkojnë secili te Koraji për t’i treguar rreth zënkë...

më shumë

EPISODI 143

20-03-2017

EPISODI 143

Defne shkon te Jasemini dhe te Sinani për të dhënë dorëheqjen nga puna, p...

më shumë

EPISODI 142

17-03-2017

EPISODI 142

Sinani, Sudja dhe Omeri takohen në vendin ku fshihet ky i fundit dhe përhumben në k...

më shumë

EPISODI 141

16-03-2017

EPISODI 141

Iso vendos t’i rrëfejë Sinanit se nuk e ka harruar ende Jaseminin, edhe pse tanim&...

më shumë

EPISODI 140

15-03-2017

EPISODI 140

Pasi debaton me Defnen për gjyshin e tij, Omeri vendos të largohet disa ditë pa i t...

më shumë

EPISODI 139

14-03-2017

EPISODI 139

Sinani do t’i propozojë Jaseminit për martesë gjatë një darke roman...

më shumë

EPISODI 138

13-03-2017

EPISODI 138

Mes dy zjarreve, Sinani porosit këpucët e nusërisë te Isoja. Omeri dhe Defneja...

më shumë

EPISODI 137

10-03-2017

EPISODI 137

Defne do të heqë dorë në moment të fundit për të pajtuar Omerin...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fragmente


Gossip

Aktorja e njohur e «Ëndërr luleshtrydhes…

14-11-2017

Aktorja e njohur e «Ëndërr luleshtrydhesh» sulmohet në mes të rrugës

Aktorja e njohur turke, e njohur në Shqipëri nga seriali «Ëndërr lulesht... më shumë

Një tjetër aktore turke e dashuruar mba…

11-04-2017

 Një tjetër aktore turke e dashuruar mbas një futbollisti? - Ja për cilët bëhet fjalë

Mesa duket, arti është i lidhur ngushtë me futbollin. Pas aktores së njohur Am... më shumë

Aslla nga Ëndërr lyleshtrydhesh, imazh i…

18-03-2017

Aslla nga Ëndërr lyleshtrydhesh, imazh i një kompanie ndërkombëtare

Për të gjithë teleshikuesit e Tring, ajo njihet si Aslla nga "Ëndërr lyle... më shumë

A e dini arsyen e ndarjes se Demet Ozdem…

25-10-2016

A e dini arsyen e ndarjes se Demet Ozdemir nga Jusuf Cim ?!

Demet Ozdemir dhe Jusuf Cim kane perjetuar nje histori dashurie ne filmin e luajtur “Enderr ... më shumë

Elcin Sangu debaton keq me të dashurin e…

10-02-2018

Elcin Sangu debaton keq me të dashurin e saj, shkak bëhen fansat!

Pas 5 vitesh i lidhur me aktoren Elcin Sangu, biznesmeni Yunus Ozdiken duket se është lo... më shumë

Elcin Sangu deklaron: «Askush s'mund të …

29-01-2018

Elcin Sangu deklaron: «Askush s'mund të më afrohet»

Elcin Sangu është një ndër aktoret më të pëlqyera të momen... më shumë

Baris Arduc komenton filmin e të dashurë…

29-01-2018

Baris Arduc komenton filmin e të dashurës së tij - «Deliha 2»

Baris Arduc është pyetur nga gazetarët për filmin "Deliha 2" me regji të ... më shumë

Baris Arduc mbetet pa asnjë projekt; Akt…

26-01-2018

Baris Arduc mbetet pa asnjë projekt; Aktori shpjegon a do të rikthehet në ekran

Aktori i njohur Baris Arduc ka vendosur të qëndrojë për disa muaj pushim. Pas ... më shumë

Make-up i Elcin Sangu, bukuroshja e «Das…

25-01-2018

Make-up i Elcin Sangu, bukuroshja e «Dashuri me Qira» na tregon sekretet e saj hap pas hapi

Elcin Sangu është një nga aktoret më të dashura për pubikun. Ajo &eu... më shumë

Çelësi i suksesit të Askel Bonfil vetëm …

24-01-2018

Çelësi i suksesit të Askel Bonfil vetëm për shkak të ngjashmërisë me Baris Arduc? Regjisorja jep përgjigjen e papritur!

Regjisorja Gupse Ozay zëvendësoi në sezonin e dytë të filmit "Deliha" akt... më shumë

Ndryshohet partneri i Elcin Sangu - Nuk …

23-01-2018

Ndryshohet partneri i Elcin Sangu - Nuk është Birkan Sokullu por...

Së fundmi, aktorja Elcin Sangu ka fituar një rol të ri. Ajo do të interpretoj&... më shumë

Elcin Sangu fotografohet pa make-up; akt…

20-01-2018

Elcin Sangu fotografohet pa make-up; aktorja fsheh fytyrën me duar

  Elcin Sangu është fotografuar ditën e djeshme në ambientet e një ki... më shumë

Gazetarja shokon të dashurën e Baris Ard…

20-01-2018

Gazetarja shokon të dashurën e Baris Arduc: «Çfarë sheh ai tek ty»?

Baris Arduc dhe Gupse Ozay janë një nga çiftet më të diskutuar të ... më shumë

Kush është më i çmendur Baris Arduc apo …

17-01-2018

Kush është më i çmendur Baris Arduc apo qenushi tij? (VIDEO)

Aktori i njohur Baris Arduc është i njohur edhe për pasionin e tij për palestr... më shumë

Njihuni me dy vëllezërit e Baris Arduc -…

16-01-2018

Njihuni me dy vëllezërit e Baris Arduc - A nuk ngjajnë shumë me njëri - tjetrin?

Aktori i njohur i "Dashuri me Qira" është mjaft i kërkuar si në Turqi dhe jash... më shumë

Partneri i ri i Elcin Sangu: Aktori që t…

13-01-2018

Partneri i ri i Elcin Sangu: Aktori që të gjithë e njohim!

Elcin Sangu do të jetë pjesë e një seriali të ri. Viti 2018 ka nisur mbar... më shumë

«Aktorja më e mirë ndërkombëtare», ja si…

12-01-2018

«Aktorja më e mirë ndërkombëtare», ja si u paraqit Elcin Sangu në Festivalin e Dubait

Elcin Sangu ka qenë mbrëmjen e djeshme e pranishme në Festivalin e Dubait për ... më shumë

Si Omer i «Dashuri me Qira» ashtu edhe n…

11-01-2018

Si Omer i «Dashuri me Qira» ashtu edhe në jetën reale: Një projekti i jashtëzakonshëm i propozohet Baris Arduc

Nëse përmendim aktorin Baris Arduc, emri i tij do ju lidhet menjëherë me rolin... më shumë

Elcin Sangu suprizon fansat: Largohet ng…

09-01-2018

Elcin Sangu suprizon fansat: Largohet nga aktrimi për...?

  Elcin Sangu është një aktoret më të kërkuara në Turqi. S&... më shumë

Ja cili është aktori me të cilin Gupse O…

08-01-2018

Ja cili është aktori me të cilin Gupse Ozay zëvendësoi Baris Arduc në «Deliha 2»

Gupse Ozay është një aktoret më të mira të filmave komedi në Tu... më shumë

Zgjidhet «Aktorja më e mirë ndërkombëtar…

08-01-2018

Zgjidhet «Aktorja më e mirë ndërkombëtare» në Festivalin e Dubait – Zbuloni cila është!

Viti 2018 ka nisur mbarë për aktoren Elcin Sangu. Defne e "Dashuri me qira" ësht&eu... më shumë

Krejtësisht ndryshe: Elcin Sangu do të v…

05-01-2018

Krejtësisht ndryshe: Elcin Sangu do të vijë në ekran si një... vampir!

Viti 2018 do t'i ofrojë aktores së "Dashuri me Qira" një rol si asnjëherë... më shumë

Elcin Sangu: «Nuk më pëlqejnë ekzagjerim…

23-12-2017

Elcin Sangu: «Nuk më pëlqejnë ekzagjerimet»; në fakt bën të kundërtën!

Elcin Sangu ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me po... më shumë

Baris Arduc i ka shpetuar jetën më shumë…

19-12-2017

Baris Arduc i ka shpetuar jetën më shumë se 1000 personave

Baris Arduc është nja nga aktorët më të pëlqyer sot në Turqi po... më shumë

Ndryshimi drastik i Elcin Sangut, aktorj…

15-12-2017

Ndryshimi drastik i Elcin Sangut, aktorja pret dhe ndryshon ngjyrën e flokëve/ Foto

Flokë kuqja shumë e dashur për publikun shqiptar Elcin Sangu u bë e njohur per... më shumë

Baris Arduc: «Ajo është e bukur, tërheq…

01-12-2017

 Baris Arduc: «Ajo është e bukur, tërheqëse dhe ...»

Baris Arduc, aktori i njohur i «Dashuri me Qira» ka qenë përsëri në... më shumë

Fansat «pushtojnë» përsëri shtëpinë e Ba…

28-11-2017

Fansat «pushtojnë» përsëri shtëpinë e Baris Arduc

Baris Arduc është në kulmin e karrierës së tij. Aktori i njohur i seriali... më shumë

Aktorja e «Dashuri me Qira» shpërthen në…

25-11-2017

Aktorja e «Dashuri me Qira» shpërthen në lot pas ngjarjes së rëndë

«Ayla» është filmi turk kandidat për çmimet Oscar, pjesë e ... më shumë

Në jetën reale, dy aktorët e «Dashuri me…

24-11-2017

Në jetën reale, dy aktorët e «Dashuri me Qira» i bashkon një histori e re dashurie

Sipas gecce.com, një dashuri ka lindur mes vajzës së Nergis Kumbasar, Yasmin Erbil ... më shumë

Çfarë ndodhi me thashethemet për një his…

24-11-2017

Çfarë ndodhi me thashethemet për një histori dashurie që bashkoi dy aktorët e «Dashuri me Qira»?

Thashethemi për një lidhje dashurie mes Seckin Ozdemir, dhe vajzës së aktores ... më shumë

Baris Arduc deklaron «E dua në çdo aspek…

23-11-2017

Baris Arduc deklaron «E dua në çdo aspekt»

Aktori i njohur i «Dashuri me Qira» ka folur më shumë për projektin e t... më shumë

Barış Arduc dhe Elçin Sangu në Berlin

15-11-2017

Barış Arduc dhe Elçin Sangu në Berlin

Filmi ‘’Koha e lumturisë’’ prezantohet në Berlin! Në mbr&eu... më shumë

I dashuri i Elcin Sangu largohet nga kin…

13-11-2017

I dashuri i Elcin Sangu largohet nga kinemaja gjatë skenave të puthjes së saj dhe Baris Arduc

Filmi "Kohë për lumturi" ka risjellë në vemendjen e të gjithëve Bari... më shumë

Skenat e puthjes mes Baris dhe Elcin në …

11-11-2017

Skenat e puthjes mes Baris dhe Elcin në filmin e tyre të fundit kthehen në diskutimin e të gjithëve

Është dhënë premiera e filmit "Kohë për lumturi" me protagonistë... më shumë

Roli i propozuar për Elcin Sangu i jepet…

11-11-2017

Roli i propozuar për Elcin Sangu i jepet një tjetër aktoreje, ja çfarë ka ndodhur

Pritej që aktorja e njohur Elcin Sangu të vinte këtë sezon në ekranin, jo... më shumë

Pas Stambollit, premiera e filmit të Elc…

10-11-2017

Pas Stambollit, premiera e filmit të Elcin dhe Baris në Ankara - Pse bëri kaq shumë bujë veshja e aktores?

Pas Stambollit, filmi "Kohë për lumturi" ku interpretojnë dy protagonistët e s... më shumë

U përfol për një lidhje dashurie mes El…

09-11-2017

 U përfol për një lidhje dashurie mes Elcin Sangu dhe Baris Arduc; Ja deklarata e të dashurës së aktorit

Është mbajtur ditën e djeshme premiera e filmit "Kohë për lumturi" ku int... më shumë

Jepet në Turqi premiera e filmit të Bari…

09-11-2017

Jepet në Turqi premiera e filmit të Baris Arduc dhe Elcin Sangu/FOTOGALERI

Filmi "Kohë për lumturi" në të cilin interpreton Baris Arduc dhe Elcin Sangu &... më shumë

Elcin Sangu: Nuk mund të punoj më me kët…

07-11-2017

Elcin Sangu: Nuk mund të punoj më me këtë shqetësim

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu ka dhënë një intervist&e... më shumë

Intervista e Baris Arduc: Gjithmonë kam …

04-11-2017

Intervista e Baris Arduc: Gjithmonë kam dashur të jem në krah të Elcin Sangu

Baris Arduc, aktori i njohur i "Dashuri me Qira" sapo ka përfunduar xhirimet e filmit "Koh&eu... më shumë

Pas filmit, Elcin Sangu dhe Baris Arduc …

02-11-2017

Pas filmit, Elcin Sangu dhe Baris Arduc vijnë me një duet; mos e humbisni videon e këngës së tyre!

Jo vetëm dy aktorë të talentuar por edhe me një zë të mrekulluesh&eu... më shumë

Elcin Sangu flet hapur: Këto seriale nuk…

01-11-2017

Elcin Sangu flet hapur: Këto seriale nuk më pëlqejnë e nuk i shoh as si spektatore

Elcin Sangu, aktorja e njohur e serialit "Dashuri me Qira" sapo ka përfunduar xhirimet e film... më shumë

Skenat e çmendura të filmit të ri të Def…

30-10-2017

Skenat e çmendura të filmit të ri të Defne dhe Omer

"Kohë për lumturi" është filmi i cili solli në ekran për herë t... më shumë

Zbulohen të tjera detaje nga filmi më i …

24-10-2017

Zbulohen të tjera detaje nga filmi më i ri me protagonist Elcin Sangu dhe Baris Arduc

"Kohë për lumturi" është filmi i cili solli në ekran për herë t... më shumë

Fansat komentojnë «Jeni bërë për njëri-t…

20-10-2017

Fansat komentojnë «Jeni bërë për njëri-tjetrin»; Elcin bllokon komentet

Elcin Sangu dhe Baris Arduc do të shfaqen përsëri në ekran me filmin "Kohë... më shumë

Omer dhe Defne më të dashuruar se kurrë…

20-10-2017

Omer dhe Defne më të dashuruar se kurrë, ashtu siç do të donin fansat - Foto/Video

Rikthehen në ekran Elcin Sangu dhe Baris Arduc, dy aktorët protagonistë të nj&... më shumë

Elcin Sangu çudit të gjithë me postimin …

19-10-2017

Elcin Sangu çudit të gjithë me postimin e saj të fundit

Aktorja e talentuar e serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu është ndër më t&... më shumë

Martohet Baris Arduc dhe Elcin Sangu? Ve…

18-10-2017

Martohet Baris Arduc dhe Elcin Sangu? Veprimi i fansave që përfundoi në çdo media në Turqi

Nëse jeni fans i Baris Arduc, atëherë ju pëlqen shumë edhe Elcin Sangu, a... më shumë

Baris Arduc u thotë të gjithëve “Jo” - N…

17-10-2017

Baris Arduc u thotë të gjithëve “Jo” - Nuk i pëlqen skenari!

Aktori Baris Arduç i njohur nga seriali “Dashuri me qira” kishte firmosur nj&eu... më shumë

Topi rozë i basketbollit hidhet nga Elci…

13-10-2017

Topi rozë i basketbollit hidhet nga Elcin Sangu: Ja se çfarë nënkupton ky gjest!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu u përzgjodh për te qën&e... më shumë

Elcin Sangu në gjyq - Duan të më shkatër…

12-10-2017

Elcin Sangu në gjyq - Duan të më shkatërrojnë të ardhmen...

Tashmë prej disa muaj është përfolur mosmarrëveshja e aktores Elcin Sangu... më shumë

Baris Arduc i surprizon të gjithë: Tashm…

11-10-2017

Baris Arduc i surprizon të gjithë: Tashmë e shohim vetëm në bankë!

Aktori i njohur i serialit "Dashuri me Qira", Baris Arduc ka përfunduar xhirimet e filmit "Ko... më shumë

Ditëlindja e 30-të e Baris Arduc, të ard…

10-10-2017

Ditëlindja e 30-të e Baris Arduc, të ardhurat nga mesazhet e urimet shkojnë për fëmijët në nevojë, ja si vlerësohet aktori nga UNICEF

Mbrëmjen e djeshme aktori turk Baris Arduc, njohur nga të gjithë ne si Omeri i &ldq... më shumë

Traileri i filmit Koha për lumturi komed…

06-10-2017

Traileri i filmit Koha për lumturi komedia romantike më e mirë e vitit, Baris dhe Elcin më të dashuruar se kurrë/ Video

Xhirimet e filmit më të ri ku çifti protagonist është Barisi me Elcinin... më shumë

Si dy motra: Elcin Sangu na tregon maman…

03-10-2017

Si dy motra: Elcin Sangu na tregon mamanë e saj

Elcin Sangu është një nga aktoret më të dashura për publikun në... më shumë

Elcin Sangu zgjidhet si përfaqësuese e n…

02-10-2017

Elcin Sangu zgjidhet si përfaqësuese e një çështje me rëndësi globale

Elcin Sangu do të bëhet pjesë e fushatës sensibilizuese kundër kancerit t... më shumë

Lajme të reja nga Elcin Sangu: Një tjetë…

18-09-2017

Lajme të reja nga Elcin Sangu: Një tjetër partner në krah të saj!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu është duke xhiruar një f... më shumë

Elcin Sangu: Ja si është të interpretosh…

15-09-2017

Elcin Sangu: Ja si është të interpretosh për herë të dytë në krah të Baris Arduc

Aktorët e serialit të njohur "Dashuri me Qira" janë kthyer përsëri në... më shumë

Dy projekte njëkohësisht për Baris Arduc…

08-09-2017

Dy projekte njëkohësisht për Baris Arduc por ai zgjedh vetëm njërin prej tyre

Të gjithë e njohim si Omer nga “Dashuri me Qira” por karriera e Baris Arduc ... më shumë

Defne dhe Omer nisin xhirimit e filmit t…

07-09-2017

Defne dhe Omer nisin xhirimit e filmit të ri - Foto nga sheshxhirimi

Baris Arduc dhe Elcin Sangu kanë nisur xhirimet për filmin e titulluar "Yimda Kal". Ky l... më shumë

Defne bëhet bionde - Si është e vërteta …

01-09-2017

Defne bëhet bionde - Si është e vërteta e këtij lajmi? Flet aktorja

U përfol gjatë në media për ndryshimin në look të aktores së nj... më shumë

Aktorja e Dashuri me Qira vjen me një ro…

31-08-2017

Aktorja e Dashuri me Qira vjen me një rol krejt ndryshe për të - Ja si është transformuar

Ajo u prezantua për të gjithë publikun me serialin "Dashuri me Qira". Simen Ozturk ... më shumë

Jo më flokë të kuqe për Elcin Sangu - Sh…

30-08-2017

Jo më flokë të kuqe për Elcin Sangu - Shihni sa ka ndryshuar aktorja e njohur si Defne

Elcin Sangu është një nga aktoret më të dashura për publikun shqipta... më shumë

Bëm mama të të ngjaj! - Aktorja turke dh…

16-08-2017

Bëm mama të të ngjaj! - Aktorja turke dhe vajza e saj si dy motra

Me siguri e mbani mend Neriman nga "Dashuri me Qira"? Si mund të harrohet një personazh ... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Omer

15-04-2016

Omer

... më shumë

Defne

15-04-2016

Defne

... më shumë