Përshkrimi

Gjatë një video testamenti gjyshi i pasur i lë trashëgiminë nipërve të tij Erol dhe Onur, me një kusht, të parit që martohet dhe ka fëmijë. Për të marr paratë mamatë, Betyl dhe Jilldiz, rendin me shpejtësi të nxjerrin në takime djemtë e tyre. Në njërin prej tyre Onur takon gabimisht vajzën e gabuar, Lale. Duke kujtuar se po takonin personat e caktuar ata fillojnë të flasin dhe kalojnë natën në një hotel, në dhomën 309.

Ndonjëherë jeta juaj ndryshon nga aksidentet, nganjëherë nga gabimet, nganjëherë nga rastësitë. Dhoma 309 është një serial bazuar mbi një histori dashurie. Takimi i Lales dhe Onurit ndodh nga një keqkuptim. Ata gjenden në të njëjtën ditë, në të njëjtin vend për të njëjtin qëllim, takimin me një person të stisur më para nga mamatë e tyre. Por në mëngjesin tjetër ata e gjejnë veten në të njëjtën shtrat. Një fëmijë që pritet të vijë në jetë, një identitet i fshehtë dhe pengesa pafund nga familja e Onurit. A do të arrijë të triumfojë dashuria e dy të rinjve përballë pengesave?

Dhoma 309, nga e hëna në të premte, ora 20:00 në Jolly HD dhe 21:45 në 3Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 132

26-04-2018

EPISODI 132

Jëlldëzi heq dorë nga krenaria e saj dhe i kërkon Songylit ta mbështet&eu...

më shumë

EPISODI 131

25-04-2018

EPISODI 131

Lale mëson nga Eroli që tashmë sipërmarrjen nuk e drejton më Onuri. ...

më shumë

EPISODI 130

24-04-2018

EPISODI 130

Lale është e vendosur të mos kthehet më tek Onuri.  Eroli mundohet të...

më shumë

EPISODI 129

23-04-2018

EPISODI 129

Eroli kupton që është i paaftë të drejtojë kompaninë. Sameti i ...

më shumë

EPISODI 128

20-04-2018

EPISODI 128

Kurtullushi i ofron ndihmë Onurit që ta pajtojë sërish me Lalen, por Onuri ndi...

më shumë

EPISODI 127

19-04-2018

EPISODI 127

Lale dhe Onuri shoqërojnë Nergisin në xhirimin e reklamës së saj të ...

më shumë

EPISODI 126

18-04-2018

EPISODI 126

Betyli mëson se Lalen e kanë emëruar në një shkollë brenda Stambolli...

më shumë

EPISODI 125

17-04-2018

EPISODI 125

Gylshahu merr në shkollë çekun prej një milionë lirash që t’...

më shumë

EPISODI 124

16-04-2018

EPISODI 124

Kurtullushi, Nergisi dhe Nilyferi arrijnë ta bindin Songylin te shese dyqanin. Betyli më...

më shumë

EPISODI 123

13-04-2018

EPISODI 123

Lale këshillohet me Onurin për çështjen e shitjes së dyqanit te luleve...

më shumë

EPISODI 122

12-04-2018

EPISODI 122

Shadi është i vendosur të zbulojë se cila është intriga e radhë...

më shumë

EPISODI 121

11-04-2018

EPISODI 121

E zhgënjyer Pelinsu vendos t’i tregojë Lales për çështjen e trash...

më shumë

EPISODI 120

10-04-2018

EPISODI 120

Betyli mëson se Lale pret të emërohet së shpejti dhe informon Pelinsunë q...

më shumë

EPISODI 119

07-04-2018

EPISODI 119

Dy avokatët që erdhën më parë rikthehen sërish dhe i kërkojn&eu...

më shumë

EPISODI 118

06-04-2018

EPISODI 118

Pa asnjë shpresë për ta rifituar Onurin, Pelinsu vendos të hakmerret ndaj tij...

më shumë

EPISODI 117

05-04-2018

EPISODI 117

Songyli, Ismete dhe Jëlldëzi bëjnë përgatitjet e nevojshme për mevlu...

më shumë

EPISODI 116

04-04-2018

EPISODI 116

E dëshpëruar Pelinsuja vendos t’u tregojë të gjithëve për kont...

më shumë

EPISODI 115

03-04-2018

EPISODI 115

Kurtullushi i tregon Sametit që Nergisi ka konkuruar për modele reklamash. Songyli i rr&...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Pse Furkan Palali nuk do të shfaqet në e…

26-04-2018

Pse Furkan Palali nuk do të shfaqet në episodin e fundit të serialit?

Furkan Palali është një nga aktorët më të pëlqyer turk. Me pamj... më shumë

Ofron më shumë se 1 milion lira turke mj…

12-04-2018

Ofron më shumë se 1 milion lira turke mjafton që aktorja e njohur e «Dhoma 309» të thotë po!

Të ardhurat e aktorëve të njohur nuk vijnë vetëm prej xhirimit të fi... më shumë

Aktorja Demet Ozdemir rrëfen një të vërt…

28-03-2018

Aktorja Demet Ozdemir rrëfen një të vërtetë që askush nuk e dinte mbi familjen e saj

E ftuar të martën mbrëma në një nga programet më të njohur n&eu... më shumë

Ndryshe nga Elcin Sangu, Demet Ozdemir n…

23-03-2018

Ndryshe nga Elcin Sangu, Demet Ozdemir nga «Dhoma 309» nuk ja ka mbathur me vrap në një situatë të tillë!

Demet Ozdemir eshte fotografruar në një qendër tregtare. Ujë e sapun, aktorja ... më shumë

Demet Ozdemir: Mos më kujtoni për histor…

16-03-2018

Demet Ozdemir: Mos më kujtoni për historitë e dashurisë, por për...

Aktorja e njohur e "Dhoma 309", Demet Ozdemir ka qenë shpesh kryefjalë e medieve në... më shumë

Furkan Palali vjen në një serial të ri n…

15-03-2018

Furkan Palali vjen në një serial të ri në krah të aktores së njohur flokëkuqe

Aktori i njohur i "Dhoma 309" sapo ka përfunduar xhirimet e serialit Bir Mucize Olsun ku inte... më shumë

Dashuri mes dy aktorëve të «Dhoma 309»? …

03-03-2018

Dashuri mes dy aktorëve të «Dhoma 309»? Flet për herë të parë Demet Ozdemir

U shkrua në portalet në Turqi se dy protagonistët e “Dhoma 309” kishin ... më shumë

Lale dhe Onur të dashuruar edhe në jetën…

03-03-2018

Lale dhe Onur të dashuruar edhe në jetën reale? Çifti kapet mat!

Dy aktorët e njohur të "Dhoma 309" janë kthyer në personazhet më të ... më shumë

Njihuni me vogëlushen që ka rrëmbyer zem…

15-02-2018

Njihuni me vogëlushen që ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve, tek «Dhoma 309»!

Ajo është aktorja e vogël e cila ka bërë për vete të gjithë... më shumë

Demet Ozdemir: Dua të luaj vetëm këtë ro…

15-02-2018

Demet Ozdemir: Dua të luaj vetëm këtë rol nëpër filma...

Demet Ozdemir ka deklaruar se nuk do të jetë pjesë e asnjë projekti, të pak... më shumë

E dini cili është çifti i martuar edhe n…

09-02-2018

E dini cili është çifti i martuar edhe në jetën reale nga «Dhoma 309»?

“Dhoma 309” është një nga serialet më të dashur të momen... më shumë

Demet Ozdemir refuzon komeditë romantike…

03-02-2018

Demet Ozdemir refuzon komeditë romantike, «Pres diçka tjetër»

Ylli i serialit “Dhoma 309” është në një fazë qetësie k&... më shumë

Onur nga «Dhoma 309» flet për teleshikue…

27-01-2018

Onur nga «Dhoma 309» flet për teleshikuesit shqiptar, ja çfarë ju thotë aktori i njohur!

E njohim të gjithë si Onur nga "Dhoma 309" dhe e shohim çdo ditë në ekr... më shumë

Natyrale si Demet Ozdemir: Ju tregojmë t…

26-01-2018

Natyrale si Demet Ozdemir: Ju tregojmë truket e make-up të aktores së njohur

Jemi njohur me të në serialin "Ëndërr luleshtrydhes" e më pas në "Dh... më shumë

E gjeni dot se cila është aktorja turke …

28-12-2017

E gjeni dot se cila është aktorja turke në këto foto?

Atë e shihni çdo ditë në ekranin e Tring në serialin "Dhoma 309". Ndosh... më shumë

Ja se në cilat seriale të tjera e kemi p…

28-12-2017

Ja se në cilat seriale të tjera e kemi parë Penilsunë nga «Dhoma 309»

Irem Helvacioglu lindi në Gjermani më 2 shkurt 1990. Ajo jetoi për shumë vite ... më shumë

Këto foto nga «Dhoma 309» do ju bëjnë të…

21-12-2017

Këto foto nga «Dhoma 309» do ju bëjnë të kuptoni se çfarë ndodh kur kamerat mbyllen

"Dhoma 309" është një nga serialet më të pëlqyër në Tring... më shumë

«A ke rënë ndonjëherë në dashuri?» Onuri…

21-12-2017

«A ke rënë ndonjëherë në dashuri?» Onuri i Dhoma 309 suprizon me përgjigjen e tij

Furkan Palali ose siç njihet ndryshe Onuri i "Dhoma 309" është një nga aktor... më shumë

Një histori si në seriale: Çfarë po ndod…

16-12-2017

Një histori si në seriale: Çfarë po ndodh mes futbollistit të njohur dhe Demet Ozdemir?

Çifti i njohur Demet Ozdemir dhe Oğuzhan Özyakup u ndanë në Gusht të k&... më shumë

Demet Ozdemir e revoltuar: Këto nuk janë…

06-12-2017

Demet Ozdemir e revoltuar: Këto nuk janë të vërteta!

Demet Ozdemir, aktorja e njohur e serialit "Dhoma 309" vazhdon me sukses karrierën e saj n&eu... më shumë

I dashuri i Demet Ozdemir, një princ i v…

22-11-2017

I dashuri i Demet Ozdemir, një princ i vërtetë romantik - Ja se çfarë ka bërë

Ylli i skuadrës së Beshiktashit, Oguzhan Ozyakup, doli një princ romantik. P&e... më shumë

6 tentativa për vetvrasje – Vështirësitë…

08-11-2017

6 tentativa për vetvrasje – Vështirësitë e Demet Ozdemir

Të gjithë e njihni nga "Dhoma 309" në rolin e Lales apo Asllës nga "Ënd&e... më shumë

Thashetheme për një dashuri mes dy aktor…

03-11-2017

Thashetheme për një dashuri mes dy aktorëve të Dhoma 309

Të dy u takuan në vitin 2016 në serialin “Dhoma 309”. Realizimi i k&eum... më shumë

Sot në Tring vjen “Dhoma 309” – Ja cilët…

25-10-2017

Sot në Tring vjen “Dhoma 309” – Ja cilët janë aktorët e njohur të cilën interpretojnë në këtë serial

“Dhoma 309” është seriali më i turk i cili nis sot transmetimet në... më shumë

Njihuni me «Dhoma 309» serialin që start…

24-10-2017

Njihuni me «Dhoma 309» serialin që starton nesër në Tring

Nga nesër fillon në Tring një tjetër serial i suksesshëm në Tring, ... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display