Përshkrimi

Historia e dy binjakëve të ndarë padrejtësisht nga jeta dhe fati. Efeja do të rritet në varfëri, ndërsa Meteja do të bëjë një jetë përrallore. Në jetën e të dyve, një ditë do të hyjë Nisani, vajza e bukur dhe e pafajshme. Çfarë rrjedhe do të marrë jeta e tyre pasi të mesojnë të vërtetën e dhimbshme?

Nga e hëna në të premte, ora 21:45 në 3 Plus!


Parashikimet e episodeve

Episodi 50

06-02-2017

Episodi 50

Nisani ka vetëm një mundësi për të jetuar dhe kjo mbetet në dorë...

më shumë

Episodi 49

03-02-2017

Episodi 49

Efe është i gatshëm të bëjë çdo gjë për Nisanin. Ai...

më shumë

Episodi 48

02-02-2017

Episodi 48

Bashkëpuntorët e Sedës dhe Jakupit hakmerren ndaj Nisanit, duke e konsideruar si pi...

më shumë

Episodi 47

01-02-2017

Episodi 47

Nisani vendos të largohet nga kompania, ajo nuk pranon të tregojë të vërt...

më shumë

Episodi 46

31-01-2017

Episodi 46

Nisani vendos të heqë dorë nga kompania dhe këtë vendim e shfrytëzon...

më shumë

Episodi 45

30-01-2017

Episodi 45

Nisani vendos të bëjë kimioterapi dhe Bora i qëndron pranë në &ccedi...

më shumë

Episodi 44

26-01-2017

Episodi 44

Kadimi vendos të dorëzohet në polici për vrasjen e babait të Efes, Haruni...

më shumë

Episodi 43

26-01-2017

Episodi 43

Nisani përpiqet që të përmirësojë marrëdhënien e Sedë...

më shumë

Episodi 42

25-01-2017

Episodi 42

Nisan ka filluar të ndihet keq fizikisht dhe për këtë Bora i qëndron pran...

më shumë

Episodi 41

24-01-2017

Episodi 41

  Seda vazhdon të hakmerret ndaj Nisanit. Ajo i thotë të vërtetën s...

më shumë

Episodi 39

20-01-2017

Episodi 39

  Jakupi po kërkon të takohet për herë të fundit me Nisanin. A do t...

më shumë

Episodi 38

19-01-2017

Episodi 38

Për shkak të raportit fals të vdekjes së të jatit, Efruzin e pushojnë...

më shumë

Episodi 37

18-01-2017

Episodi 37

Efe vendos të flasë me nënën e tij, Lejlanë, ai i bën të ditur ...

më shumë

Episodi 36

17-01-2017

Episodi 36

Efe i kërkon falje Efruzit, pasi ai nuk mund t’i përgjigjet ndjenjave të saj...

më shumë

Episodi 35

16-01-2017

Episodi 35

Pasi zbuloji gjithë të vërtetën, Seda tronditet dhe humb fëmijën q&e...

më shumë

Episodi 34

13-01-2017

Episodi 34

Kadimi hakmerret ndaj vrasjes së Harunit duke hedhur në greminë Jakupin dhe Mazhari...

më shumë

Episodi 33

12-01-2017

Episodi 33

Efe zbulon në videon e ditëlindjes se vrasësi i babait dhe vëllait të tij...

më shumë

Episodi 32

11-01-2017

Episodi 32

Lejla gjen në shtëpinë e vjetër dvd-në me videon e ditëlindjes s&eum...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Sukru Ozyildiz në prag të martesës por m…

23-12-2017

Sukru Ozyildiz në prag të martesës por mamaja e tij nuk është e kënaqur

Sukru Ozyildiz dhe e dashura e tij Rabia Yaman po planifikojnë gjithashtu të martohen s&... më shumë

Shtypi turk: Ndarja e Asli Enver për shk…

17-05-2017

Shtypi turk: Ndarja e Asli Enver për shkak të lidhjes së saj me aktorin e njohur

Një nga lajmet më të bujshme të kësaj periudhe të Turqi ësht&eu... më shumë

Murat Boz i lutet gazetarëve: “Mos e pye…

15-05-2017

Murat Boz i lutet gazetarëve: “Mos e pyesni Aslin”

Një nga çiftet më të famshëm në Turqi është padyshim k&e... më shumë

Skandali mes Asli Enver dhe Murat Boz – …

11-05-2017

Skandali mes Asli Enver dhe Murat Boz – ja çfarë deklarojnë ata

Lajmi më i përfolur këto ditë në shtypin turk është ai i ndarje... më shumë

Ditëlindje surprizë për aktoren turke - …

11-05-2017

Ditëlindje surprizë për aktoren turke - Kjo video do ju emocionojë pa masë

Aktorja protagoniste në serialin “Dielli i dimrit”, Asli Enver ka festuar dje m&e... më shumë

Ndahet çifti i mirënjohur turk, e pabesu…

09-05-2017

Ndahet çifti i mirënjohur turk, e pabesueshme ajo që ka ndodhur

Protagonistja e serialit "Dielli i dimrit", aktorja e njohur Asli Enver është ndarë... më shumë

Histori si nëpër filma: Kur mamaja të ma…

25-04-2017

Histori si nëpër filma: Kur mamaja të marton mezor – kjo i ka ndodhur aktorit turk

Sukru Ozyildiz është bërë i njohur për të gjithë publikun shqip... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display