Elbasan

 

Oferta Elbasan

Internet 2 Mbps vetëm 1250* lekë/muaj

Kosto instalimi Falas!

Asistencë teknike Falas!

*E vlefshme për parapagimet 3 mujore

Vizitoni Dyqanin tone ne adresen: Lagjia Dyli Haxhire,
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.,
Tel : 35544815505Shënime


  • Internet i shpejtë, i sigurtë dhe pa kufizim në Download
  • Instalimi Dhuratë
  • Suport i dedikuar 24/7 ditë të javës
  • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
  • Adresë emaili Falas
  • Linjë Telefoni Falas
  • Për të përfituar, abonenti duhet t'u drejtohet dyqaneve Tring ose pikave të Distribucionit Tring
  • Për më shumë informacion telefononi Kujdesin për Klientin në T: +355 44 800 000/3