Fier

internet durres

 

Oferta Fier

Zbuloni magjinë e festave në Tring!

Përjetoni shpejtësinë e internetit 24 Mbps, si dhe shijoni magjinë e 100 kanaleve duke filluar nga 999 Lekë/Muaj.

 • Internet i shpejtë, i sigurtë, pa kufizim në download deri në 24 Mbps dhe pa ndërprerje
 • Modem Dhuratë
 • Instalimi Dhuratë
 • Suport i dedikuar 24 / 7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
 • Adresë E-maili Falas

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në Fier: Lagja Konferenca e Pezes, Blv. Jakov Xoxa ose kontaktoni ne:
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.,
Tel: +355 69 40 20 035

*E vlefshme për kontratë 18-mujore

Për më shumë informacion rreth paketave INTERNET + TV klikoni këtu

Shënime

 

 • Internet i shpejtë, i sigurtë dhe pa kufizim në Download
 • Instalimi Dhuratë
 • Suport i dedikuar 24/7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
 • Adresë emaili Falas
 • Për të përfituar, abonenti duhet t'u drejtohet dyqaneve Tring ose pikave të Distribucionit Tring
 • Për më shumë informacion telefononi Kujdesin për Klientin në T: +355 44 800 000/3
PAKETA STANDARD CLASSIC PREMIUM SUPREME
Download 6 Mbps
6Mbps
10 Mbps
8Mbps
12 Mbps
10Mbps
24 Mbps
10Mbps
Modem Wifi Dhuratë Dhuratë Dhuratë Dhuratë
Pagesa për
1 muaj
999 Lekë 1.700 Lekë 1.900 Lekë 2.490 Lekë