Oferta në Durrës

kombinuar-durres

Oferta në Durrës

 • Internet  4 Mbps & TV deri në 100 kanale për vetëm 1,599 lekë/muaj
 • Modem Wifi Dhuratë
 • Dekoder Dhuratë
 • Instalimi Dhuratë

 

Shënime

 • Shijo mbi 100 kanale për çdo kategori, Kinema, Fëmije, Lifestyle, Dokumentarë, Sport & Për të rritur
 • Kanale dhe prodhime ekskluzive shqiptare
 • Kampionatet e futbollit më të ndjekur
 • Premierat ekskluzive të kinemasë
 • Thellësia e dokumentarëve dhe zbulimeve
 • Kanalet lifestyle më të ndjekurat në vend
 • Emisionet ekskluzive shqiptare
 • Kanalet edukative për fëmijë

Kontakte

Durrës Shop

Adresa: Lagjja 1 Rr. Tregtare (Epidamini) Nr. 24/348 Durrës

Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Tel: 044800476

Cel: 0696017337

Orari: 09:00 - 21:00 (E Hënë - E Shtunë)