Oferta në Elbasan

kombinuara-elbasan

Oferta në Elbasan

  • Internet  4 Mbps & TV deri në 100 kanale për vetëm 1,599 lekë/muaj
  • Modem Wifi Dhuratë
  • Dekoder Dhuratë
  • Instalimi Dhuratë

 

Shënime

  • Deri në 100 kanale televizive
  • Premierat ekskluzive të kinemasë
  • Thellësia e dokumentarëve dhe zbulimeve
  • Kanalet lifestyle më të ndjekurat në vend
  • Emisionet ekskluzive shqiptare
  • Kanalet edukative për fëmijë

Kontakte

Elbasani Shop

Adresa: Lagjia Dyli Haxhire

Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Tel: +35544815505

Orari: 08:30 - 21:00 (E Hënë - E Shtunë)