Oferta në Fier

internet durres

Oferta në Fier

SUPER OFERTË

Zbuloni magjinë e festave në Tring!

Përjetoni shpejtësinë e internetit 24 Mbps, si dhe shijoni magjinë e 100 kanaleve duke filluar nga 999 Lekë/Muaj.

 • Internet i shpejtë, i sigurtë, pa kufizim në download deri në 24 Mbps dhe pa ndërprerje
 • Modem Dhuratë
 • Dekoder My Tring IPTV Dhuratë
 • Instalimi Dhuratë
 • Suport i dedikuar 24 / 7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
 • Adresë E-maili Falas

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në Fier: Lagja Konferenca e Pezes, Blv. Jakov Xoxa ose kontaktoni ne:
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.,
Tel: +355 69 40 20 035

 

*E vlefshme për kontratë 18-mujore

 

Shënime

 • 100 kanale televizive
 • Premierat ekskluzive të kinemasë
 • Thellësia e dokumentarëve dhe zbulimeve
 • Kanalet lifestyle më të ndjekurat në vend
 • Emisionet ekskluzive shqiptare
 • Kanalet edukative për fëmijë

Kontakte

Fier Shop

Adresa: Lagja Konferenca e Pezes, Blv. Jakov Xoxa, ish kepucaria speciale

Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Cel: +355 69 40 20 035

Orari: 09:00 - 21:00 (E Hënë - E Shtunë)

PAKETA BASIC STANDARD PREMIUM EXTRA PREMIUM
Download 6 Mbps
6Mbps
10 Mbps
8Mbps
12 Mbps
10Mbps
24 Mbps
10Mbps
Kanale My Tring IPTV 100 kanale 100 kanale 100 kanale 100 kanale
Modem Wifi Dhuratë Dhuratë Dhuratë Dhuratë
Dekoder My Tring IPTV Dhuratë Dhuratë Dhuratë Dhuratë
Pagesa për
1 muaj
1.399 Lekë 1.699 Lekë 2.100 Lekë 1.999 Lekë