Oferta në Lezhë

kombinuara-lezhe

Oferta në Lezhë

 • Internet  4 Mbps & TV deri në 100 kanale për vetëm 1,599 lekë/muaj
 • Modem Wifi Dhuratë
 • Dekoder Dhuratë
 • Instalimi Dhuratë

 

 

Shënime

 • Internet i shpejtë, i sigurtë dhe pa kufizim në download deri në 4 Mbps
 • Linjë telefoni FALAS
 • Pajtim mujor 0 lekë
 • Thirrjet brenda rrjetit Tring 0 lekë
 • Deri në 170 minuta FALAS me rrjetet kombëtare Dhuratë
 • Tarifim për sekondë, paguan vetëm për atë që flet
 • Shijo mbi 100 kanale për çdo kategori, Kinema, Fëmije, Lifestyle, Dokumentarë, Sport & Për të rritur
 • Kanale dhe prodhime ekskluzive shqiptare
 • Kampionatet e futbollit më të ndjekur
 • Suport i dedikuar 24 / 7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës

Kontakte

Lezhë Shop

Adresa: Lagja Skenderbej, Lezhe

Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Tel: 044815555

Orari: 08:30 - 21:00 (E Hënë - E Shtunë)