Oferta në Vorë

kombinuar-vore.jpg

Oferta në Vorë

SUPER OFERTË

Internet me shpejtësi deri në 4 Mbps dhe 120 kanale My Tring IPTV.

Dekoder IPTV dhe modem WIFI Dhuratë.

 • Internet i shpejtë, i sigurtë, pa kufizim në download deri në 4 Mbps dhe pa ndërprerje
 • Modem Dhuratë
 • Instalimi Dhuratë
 • Linjë telefoni Falas
 • Suport i dedikuar 24 / 7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
 • Adresë E-maili Falas

 

Shënime

 • Deri në 120 kanale televizive
 • Premierat ekskluzive të kinemasë
 • Thellësia e dokumentarëve dhe zbulimeve
 • Kanalet lifestyle më të ndjekurat në vend
 • Emisionet ekskluzive shqiptare
 • Kanalet edukative për fëmijë

Kontakte

Vorë Shop

Adresa: Qender Vore

Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Tel: +35544800470

Orari: 08:30 - 21:00 (E Hënë - E Shtunë)

PAKETA STANDARD
Download 4 Mbps
4Mbps
Kanale My Tring IPTV 120 kanale
Linjë telefoni Falas
Modem Wifi Dhuratë
Dekoder My Tring IPTV Dhuratë
Pagesa për
1 muaj
1.600 Lekë