Do t'ju lëmë pa frymëPërjetoni emocionet e të gjitha ngjarjeve sportive në 5 kanale HD dedikuar sportit. Mos humbisni asnjë ndeshje të 7 kampionateve sportive çdo ditë: Uefa Champions League, Belg, Skocez, Portugez, Zvicerian, Kupa e mbretit dhe Formula-E.
 
 

 

 
 

Kampionatet