Përshkrimi

Bajrami dhe Salihu i japin një premtim njëri-tjetrit për të martuar dy fëmijët e tyre sapo të arrijnë moshën madhore. Ata do të rriten në dy qytete të ndryshme. Pasuria e madhe nuk do ta pengojë Bajramin të harrojë premtimin. Koha kalon, por fëmijët tanimë kanë ndjekur rrugë të ndryshme. Hylja ka një plan që askush s’e ka menduar.

Një histori e vjetër që vazhdon të lëndojë të tashmen. Një premtim që do të bashkojë Kerimin dhe Hyljanë, por a do të pranojnë ata të dy të ndjekin fatin e tyre? Atëherë kur mendon se u ke thënë lamtumirë vuajtjeve, të fshehtat dhe sekretet nuk mposhtin dot dëshirën e zjarrtë për të arritur atë çka do. Një rrugë pa kthim, një fund i panjohur...

“Flakë pasioni”, nga e hëna në të premte, ora 21:00 në 3Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 150

23-04-2018

EPISODI 150

Atifi shkon t’i kërkojë dorën zyrtarisht Nilajit. Filizi u tregon vëllez...

më shumë

EPISODI 149

20-04-2018

EPISODI 149

Hyseni dhe Kerimi përballen me një atentat të papritur në një restorant. ...

më shumë

EPISODI 148

19-04-2018

EPISODI 148

A do ta pranojë Nilaji propozimin për martesë nga Atifi? Mahiri kërcen dhe put...

më shumë

EPISODI 147

18-04-2018

EPISODI 147

Hyseni kërcënon Hazerin. Mahiri arrin të kapë personin që e ndiqte at&eum...

më shumë

EPISODI 146

17-04-2018

EPISODI 146

Xhemi merr peng Filizin dhe e detyron të bëjë gjithçka i thotë ai. A do...

më shumë

EPISODI 145

16-04-2018

EPISODI 145

Ipeku shkon te kafeneja dhe Mahiri çmendet pas saj. Xhemi i merr Filizit një shumë...

më shumë

EPISODI 144

13-04-2018

EPISODI 144

Kerimi bëhet xheloz kur shikon të shoqen me Hazerin. Atifi dhe Nilaji afrohen gjithnjë...

më shumë

EPISODI 143

12-04-2018

EPISODI 143

Çfarë ka të shkruar në bluzën e Mehmetit që gjithë familja v&...

më shumë

EPISODI 142

11-04-2018

EPISODI 142

Hylja dhe Kerimi shkojnë në sallën e gjyqit, por a do të divorcohen ata? Mahir...

më shumë

EPISODI 141

10-04-2018

EPISODI 141

Meleku tregon shenja përmirësimi. Mahirin e sulmojnë me thikë.Hylja dhe Kerimi...

më shumë

EPISODI 140

07-04-2018

EPISODI 140

Hazeri i shpreh Hyljas dashurinë që ka për të. Meleku i kërkon Hysenit q&...

më shumë

EPISODI 139

06-04-2018

EPISODI 139

Ish-gruaja e Hazerit kthehet sërish tek ai. Atifi fillon të tregojë simpati pë...

më shumë

EPISODI 138

05-04-2018

EPISODI 138

Hyseni vuan për gjendjen e Melekut. Si do të reagojë Hylja kur të marrë v...

më shumë

EPISODI 137

04-04-2018

EPISODI 137

Hylja dhe Kerimi darkojnë së bashkë, por diçka ndodh dhe darka e tyre nd&eum...

më shumë

EPISODI 136

03-04-2018

EPISODI 136

Hylja dhe Kerim shkëmbejnë mesazhe në lidhje me një divorc të mundshë...

më shumë

EPISODI 135

01-04-2018

EPISODI 135

Meleku betohet se ka parë Xhemin në shtëpi, por askush s’e beson për shk...

më shumë

EPISODI 134

30-03-2018

EPISODI 134

Çfarë do të bëjë Kerimi kur të shohë Hyljan duke biseduar me ...

më shumë

EPISODI 133

29-03-2018

EPISODI 133

Xhejlani gjen pa ndjenja zonjat e shtëpisë. Ç’ka ndodhur me to? Si do t&eum...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Burcu Biricik, merr surprizën e veçantë …

21-04-2018

Burcu Biricik, merr surprizën e veçantë nga partneri!

Bashkëshorti i aktores Burcu Biricik, ka surprizuar këto ditë gruan e tij e cila &eum... më shumë

Hylja nga «Flakë Pasioni» mëse e dashuru…

11-04-2018

Hylja nga «Flakë Pasioni» mëse e dashuruar; njihuni me partnerin e saj në jetën reale

E shohim nga e hëna në të premte në ekranin e 3Plus tek interpreton krah Birka... më shumë

Birkan Sokullu mëse i dashuruar por ja s…

07-04-2018

Birkan Sokullu mëse i dashuruar por ja si përgjigjet kur e pyesin për martesën

Ylli i serialit “Flakë pasioni”, Birkan Sokullu ka preferuar gjithmonë ta mb... më shumë

Burcu Biricik: «Unë nuk jam një lodër pë…

01-04-2018

Burcu Biricik: «Unë nuk jam një lodër për fëmijë»

Burcu Biricik që i është rikthyer ekranit me telenovelën “8 Ditë&rd... më shumë

Burcu Biricik, aktorja plot energji e «F…

13-03-2018

Burcu Biricik, aktorja plot energji e «Flakë Pasioni» vjen përsëri në ekran

Burcu Biricik është një aktore e dashur për të gjithë publikun t&eum... më shumë

Burcu Biricik vjen me një tjetër serial …

17-02-2018

Burcu Biricik vjen me një tjetër serial – Zbuloni partnerin e saj të ri!

Aktorja simpatike e serialit “Flakë pasioni” do të vijë në ekranet... më shumë

A e gjeni dot cila është vajza e vogël n…

25-01-2018

A e gjeni dot cila është vajza e vogël në këtë foto? E shihni çdo ditë në ekranin e Tring!

Burcu Biricik ka lindur më 4 Maj 1989 në Elmali. Sot është një nga aktore... më shumë

Pasi humbi 86 kg, aktorja e njohur e «Fl…

04-01-2018

Pasi humbi 86 kg, aktorja e njohur e «Flakë pasioni» vesh fustanin e bardhë

Aktorja e njohur e "Flakë pasioni", Pelin Oztekin u diskutua gjatë në Mars të ... më shumë

Cilët janë prindërit e vogëlushes së tal…

26-12-2017

Cilët janë prindërit e vogëlushes së talentuar të cilën e kemi parë në «Lovebird-Trumcaku» dhe «Flakë pasioni»?

Sibel Melek Arat ka lindur në Stamboll në 2009. Aktualisht, ajo ndjek shkollën fill... më shumë

I propozojnë të interpretojë krah aktori…

22-12-2017

I propozojnë të interpretojë krah aktorit të njohur – Hylja thotë jo!

Me suksesin e saj në flake pasioni, kompanitë kinematografiek kanë zgjedhur që... më shumë

Burcu Biricik: Ju tregoj sekretin e buku…

18-12-2017

Burcu Biricik: Ju tregoj sekretin e bukurisë time, një maskë për të gjithë!

Të gjithë jemi njohur me të si Hylja në "Flakë pasioni" dhe nuk mund t&eu... më shumë

Aktorja e «Flakë pasioni» është vajza e …

12-12-2017

Aktorja e «Flakë pasioni» është vajza e aktorit të mirënjohur turk

Pelin Oztekin ka lindur në Izmir të Turqisë. Ajo është vajza e aktorit tu... më shumë

Burcu Biricik: «Nuk bëj fëmijë, nuk dua …

06-12-2017

Burcu Biricik: «Nuk bëj fëmijë, nuk dua të harrohem me kalimin e kohës»

Seriali “Flakë pasioni” ka qenë fatsjelles për aktoren Burcu Biricik, p... më shumë

Aktorja e «Flakë pasioni» martohet me da…

28-11-2017

Aktorja e «Flakë pasioni» martohet me dashurinë platonike të gjimnazit

Aktorja e njohur e serialit «Flakë pasioni», Pelin Oztekin ka vendosur të ma... më shumë

Fansat e kritikojnë; Hylja nga «Flakë Pa…

20-11-2017

Fansat e kritikojnë; Hylja nga «Flakë Pasioni» ndryshon ngjyrën e flokëve

Para dy muajsh aktorja e njohur e «Flakë Pasioni», Burcu Biricik ndryshoi totalis... më shumë

Nuk është Hylja; një tjetër aktore i ka …

04-11-2017

Nuk është Hylja; një tjetër aktore i ka rrëmbyer zemrën Birkan Sokullu

Birkan Sokullu është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërm... më shumë

A e dini se Birkan Sokullu ka qenë i mar…

04-11-2017

A e dini se Birkan Sokullu ka qenë i martuar me një nga aktoret më të dashura për ju?

Birkan Sokullu është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërm... më shumë

Aktori turk kërkon vetëm një partnere pë…

31-10-2017

Aktori turk kërkon vetëm një partnere për serialin që do të shihet në të gjithë botën dhe zgjidhet...

Aktori i njohur turk Çağatay Ulusoy do të luajë rolin kryesor në një se... më shumë

Hylja nuk është vetëm aktore në serialin…

25-10-2017

Hylja nuk është vetëm aktore në serialin «Flakë Pasioni»; ja se çfarë ka bërë tjetër ajo

Burku Biricik është bërë e njohur në vendin tonë me serialin "Flak&e... më shumë

Njihuni me bashkëshortin e Hyljas në jet…

25-10-2017

Njihuni me bashkëshortin e Hyljas në jetën reale dhe dasmën e tyre madhështore (VIDEO)

Aktorja e njohur e serialit "Flakë pasioni", Burcu Biricik u martua në korrik të 20... më shumë

Hylja sjell një performancë të papritur …

12-10-2017

Hylja sjell një performancë të papritur dhe të guximshme - Zbuloni më shumë!

Burku Biricik është bërë e njohur në vendin tonë me serialin "Flak&e... më shumë

Aktori i njohur nga Flakë Pasioni bëhet …

02-10-2017

Aktori i njohur nga Flakë Pasioni bëhet pjesë e një projekti shumë ambicioz

Aktori i njohur i serialit "Flakë pasioni", Birkan Sokullu është bërë pje... më shumë

Çfarë nuk dini për Burcu Biricik, aktore…

18-09-2017

Çfarë nuk dini për Burcu Biricik, aktoren protagoniste nga seriali Flakë Pasioni - FOTOGALERI

Ka lindur më 4 Maj 1989 në Elmali. Ajo u përzgjodh mbretëresha e Mesdheut n&eu... më shumë

Aktorja e Flakë Pasioni, dikur 150 kg; n…

30-03-2017

Aktorja e Flakë Pasioni, dikur 150 kg; ndryshimi i saj bëri bujë në mediat turke

Ajo është një aktore e njohur në Turqi dhe tepër e suksesshme për sh... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Fotogaleri

Burcu Biricik

06-12-2017

Burcu Biricik

... më shumë