Përshkrimi

Dy jetë të ndryshme... Njëra e dominuar nga paratë dhe lakmia... Tjetra nga miqësia dhe sakrifica... Lidhen bashkë, nga ura e pashkatërrueshme e dashurisë. Nga njëra anë është Murat, i pashëm, tërheqës, një burrë i ri që merr në dorë përgjegjësitë e biznesit të familjes në moshë të re. Nga ana tjetër është Hayat, e bukur, lozonjare, por ende nje vajze "e hutuar", që jeton vetëm për t'u gëzuar. Ndersa aplikon për një vend pune, një zinxhir ngjarjesh ndodhin dhe e kthejnë gjithçka në një lëmsh në të cilin dashuria e saj dhe e Muratit do të jetë në qendër.

Nga e hëna në të premte ora 21:45 në 3 Plus, dhe ora 20:00, në Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 102

24-10-2017

EPISODI 102

Asllëja e dashuron Dorukun dhe vazhdon të vuajë për të. A do të mart...

më shumë

EPISODI 101

23-10-2017

EPISODI 101

Doruku nuk ndihet mirë në drejtimin e kompanisë, por Derja vazhdon të këm...

më shumë

EPISODI 100

20-10-2017

EPISODI 100

Derja i kërkon Muratit të dorëzojë çelësat e makinës tani q&e...

më shumë

EPISODI 99

19-10-2017

EPISODI 99

Me mbështetjen e Derjës, Doruku mendon se mund t’ia dalë i vetëm në...

më shumë

EPISODI 98

18-10-2017

EPISODI 98

Hajatit i lindin dyshime pas sjelljes së çuditshme të Derjës dhe kërkon...

më shumë

EPISODI 97

17-10-2017

EPISODI 97

Situata mes Muratit dhe Hajatit vazhdon të jetë e nderë. Ai do të mësoj&...

më shumë

EPISODI 96

16-10-2017

EPISODI 96

Murati do te shikoje Hajatin duke hipur në makinën e Emresë dhe vendos ti ndjeke. ...

më shumë

EPISODI 95

13-10-2017

EPISODI 95

E dëshpëruar për zënkën me Dorukun, Asllë nuk pranon të futet n...

më shumë

EPISODI 94

12-10-2017

EPISODI 94

Derja sjell në kompani një shoqe te vjetër të Dorukut duke e prezantuar si das...

më shumë

EPISODI 93

11-10-2017

EPISODI 93

Babai i Muratit mban një sekret të madh. Asllëja nepermjet flokeve do ti bej Doruk...

më shumë

EPISODI 92

10-10-2017

EPISODI 92

Hazalli vazhdon t'i telefonojë Lejës dhe t’i kërkojë para. E vendosur p&...

më shumë

EPISODI 91

09-10-2017

EPISODI 91

Lejla kthehet te Murati dhe i tregon që ka dhe një djalë tjetër dhe i kër...

më shumë

EPISODI 90

06-10-2017

EPISODI 90

Gjendja e Lejlës përkeqësohet dhe miqtë e Hazallit e braktisin atë diku n...

më shumë

EPISODI 89

05-10-2017

EPISODI 89

Hajati dhe Murati po kalojnë të lumtur e në paqe muajin e tyre të mjaltit, por...

më shumë

EPISODI 88

04-10-2017

EPISODI 88

Hajati dhe Murati nisen për muajin e mjaltit në kërkim të hotelit që kan&...

më shumë

EPISODI 87

03-10-2017

EPISODI 87

Pse do të kontaktojnë Derja me Emrenë? Cili është plani që po thurin...

më shumë

EPISODI 86

02-10-2017

EPISODI 86

Derja gjen një fletë gazete brenda një libri. Çfarë fshihet në t&e...

më shumë

EPISODI 85

29-09-2017

EPISODI 85

Kush është personi që do të shfaqet krejt papritur në pragun e shtëp...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Video


Gossip

Murat Dalkilic, lë pas divorcin: Jeton i…

17-02-2018

Murat Dalkilic, lë pas divorcin: Jeton i lumtur historinë e re me Hande Ercel!

Gjërat kanë avancuar mes çiftit më të ri në showbizin turk Murat D... më shumë

Mbahen në Turqi «Man of the year», ja ci…

16-02-2018

Mbahen në Turqi «Man of the year», ja cili vlerësohet si ylli në ngjitjë për 2017

Burak Deniz hyri në botën e kinematografisë turke në vitin 2011 dhe që at... më shumë

Burak Deniz, i dashuruar më shumë se kur…

16-02-2018

Burak Deniz, i dashuruar më shumë se kurrë...

Aktori i njohur u paraqit në eventin e fundit bashkë me partneren e tij Busra Develi. Nuk ... më shumë

Murat Dalkilic dhe Hande Ercel, më në fu…

01-02-2018

Murat Dalkilic dhe Hande Ercel, më në fund pranojnë lidhjen e tyre

U përfol shumë gjatë në media për aktoren e serialit "Jetë", Hande E... më shumë

Make-up i Hande Ercel, ja rregullat që a…

27-01-2018

Make-up i Hande Ercel, ja rregullat që aplikon për tu dukur gjithmonë kaq e bukur

Në çdo shfaqje të saj në publik, Hande Ercel ka shkëlqyer. Në vide... më shumë

Hande Ercel ndër vite: Ju sjellim aktore…

27-01-2018

Hande Ercel ndër vite: Ju sjellim aktoren në foto nga 1993 në 2018

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura për publikun. Pa mbu... më shumë

Burak Deniz vjen në kinema krah të dashu…

26-01-2018

Burak Deniz vjen në kinema krah të dashurës së tij, aktores së njohur të serialeve turke

Ylli i serialit “Jetë” Burak Deniz do të shfaqet së shpejti në kin... më shumë

Trekëndëshi i dashurisë së Hande Ercel: …

26-01-2018

Trekëndëshi i dashurisë së Hande Ercel: Si qendron e vërteta pas shkrimeve në media?

Pavarërisht arritjeve të saj të karrierë, Hande Ercel nuk i ndahen lajmet p&eu... më shumë

Hakmarrja e Hande Ercel ndaj ish të dash…

19-01-2018

Hakmarrja e Hande Ercel ndaj ish të dashurit të saj – Çfarë po ndodh me aktoren?

Diçka po ndodh me hande ercel. Me lëvizjen e saj të fundit mund të ngrem&eum... më shumë

Merve Çağıran fotografohet në krah të ak…

09-01-2018

Merve Çağıran fotografohet në krah të aktorit të njohur të «Dashuri e pafund»

Aktorja e njohur e serialit ""Jetë" u përfol për një lidhje dashurie me aktorin ... më shumë

Hande Ercel i jep të gjithëve një përgji…

28-12-2017

Hande Ercel i jep të gjithëve një përgjigje të mirë: «Jam bërë viktimë e sulmeve tuaja»

Hande Ercel është përfolur gjatë në medie për lidhjet e saj të ... më shumë

Operacionet plastike të Hande Ercel; kës…

26-12-2017

Operacionet plastike të Hande Ercel; kësaj here nuk ka më dyshime!

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura të serialeve turke, ... më shumë

Ish i dashuri i Hande Ercel në një lidhj…

18-12-2017

Ish i dashuri i Hande Ercel në një lidhje të re dashurie: Ajo është kopje e aktores!

Ekin Mert Daymaz, ish i dashuri i aktores Hande Ercel, ishte për një kohë të g... më shumë

Aktorja e njohur në një lidhje me dashur…

16-12-2017

Aktorja e njohur në një lidhje me dashurie me Dorukun e serialit «Jetë»

Aktori i njohur i serialit "Jetë", Oguzhan Karbi thuhet se është në një l... më shumë

Dy aktorët e serialeve «Dashuri e pafund…

13-12-2017

Dy aktorët e serialeve «Dashuri e pafund» dhe «Jetë» shfaqin hapur dashurinë e tyre

Jemi njohur me ta nëpërmjet dy serialeve të transmetuar në Tring. Aktorja e se... më shumë

E pabesueshme: Burak Deniz transferohet …

13-12-2017

E pabesueshme: Burak Deniz transferohet në Bollywood!

Burak Deniz, aktori i njohur i serialit "Jetë" do të xhirojë një tjetër f... më shumë

Cila është Hande Ercel nga të dyja? Akto…

12-12-2017

Cila është Hande Ercel nga të dyja? Aktores i zbulojnë sozinë e saj!

Thuhet se të gjithe kemi sozi, por vështirë se i gjejmë. Ja që aktores Ha... më shumë

Çmimet Golden Butterfly 2017 në Turqi - …

11-12-2017

Çmimet Golden Butterfly 2017 në Turqi - Aktorja më e mirë në «Komedi romantike» zgjidhet...

Janë mbajtur në Turqi Çmimet Golden Buterfly 2017. Ky është një ng... më shumë

A e ka tradhtuar Hande Ercel? I dashuri …

10-12-2017

A e ka tradhtuar Hande Ercel? I dashuri i aktores i kundërvihet gazetarëve

U përfol në mediet turke për një tradhti të mundshme të Mehmet Dince... më shumë

Mendoni se çdo gjë është në rregull në k…

25-11-2017

Mendoni se çdo gjë është në rregull në këtë foto të aktores? E keni gabim!

Fotografia e mësipërme është një nga fotografitë e postuara në ... më shumë

Hande Ercel feston ditëlindjen e rrethua…

24-11-2017

Hande Ercel feston ditëlindjen e rrethuar surprizat! Ja sa vjeç bën aktorja!

Hande Ercel ka lindur më 24 nëntor 1993. Ajo mbush sot 24 vjeç. Edhe pse ende shu... më shumë

Pas akuzave për mbipeshë, Hande rikthehe…

11-11-2017

Pas akuzave për mbipeshë, Hande rikthehet në formë dhe tregon recetën sekrete

Gjatë muajve të verës, Hande Ercel u fotografua tek pushonte në plazhet e Turq... më shumë

Jeta private shumë e diskutuar e Hande E…

11-11-2017

Jeta private shumë e diskutuar e Hande Ercel, aktorja përsëri vetëm?

Hande Erce, aktorja e njohur e serialit "Jetë" ka qenë gjithmonë në vëmen... më shumë

I dashuri i Hande Ercel kapet mat me dy …

06-11-2017

I dashuri i Hande Ercel kapet mat me dy vajza të tjera; reagimi i aktores?

Në të gjitha mediet në Turqi flitet sot mbi të dashurin e aktores së njoh... më shumë

Hande Ercel shfaqet plotësisht pa make-u…

28-10-2017

Hande Ercel shfaqet plotësisht pa make-up; ja komentet e fansave

Aktorja e njohur e serialit "Jetë", Hande Ercel është ndër më të kom... më shumë

Kompania e njohur i ndalon Hande Ercel t…

27-10-2017

Kompania e njohur i ndalon Hande Ercel të vazhdojë lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin

Duket si e pabesueshme por është e vërtetë: Marka, imazh i së cilës ... më shumë

Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel përbal…

26-10-2017

Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel përballen me momente të paparashikuara gjatë xhirimit të serialit të tyre të fundit

Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel, dy aktorë të njohur tashmë për publikun shq... më shumë

Reagon Hande Ercel pas fotos së publikua…

21-10-2017

Reagon Hande Ercel pas fotos së publikuar të të dashurit të saj para disa vitesh; transformimi i tij është mjaft i dukshëm

Aktorja e njohur Hande Ercel është vënë kohet e fundit në qendër te ... më shumë

Hande Ercel, nuk është e vetmja aktore n…

21-10-2017

Hande Ercel, nuk është e vetmja aktore në familje - Ja cila është motra e saj po aq e famshme sa ajo në botën e kinemasë

Aktorja Hande Ercel u bë e famshme në Shqipëri si Hayat nga seriali "Jetë" i c... më shumë

Seriali me protagonist Burak Deniz merr …

20-10-2017

Seriali me protagonist Burak Deniz merr vëmendje të veçantë në Kanë

Ka hapur dyert edicioni i 33-të i Panairit në Kanë ku një interes i veç... më shumë

U akuzua për një lidhje dashurie me sho…

18-10-2017

 U akuzua për një lidhje dashurie me shokun e ish-it të saj: Flet për herë të parë Hande Ercel

Aktorja e njohur e serialit "Jetë", Hande Ercel është shfaqur mbrëmë n&eu... më shumë

Hande arratiset me shokun e ish të dashu…

12-10-2017

Hande arratiset me shokun e ish të dashurit të saj; ja çfarë thotë ky i fundit

Aktorja e talentuar Hande Ercel është diskutuar shumë në mediat turke, si p&eu... më shumë

Hande Ercel vazhdon të suprizojë: aktron…

07-10-2017

Hande Ercel vazhdon të suprizojë: aktron, kërcen, tashmë edhe...

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura në Turqi. E njohur p... më shumë

Dyshe suprizuese: Hande Ercel në një kli…

06-10-2017

Dyshe suprizuese: Hande Ercel në një klip muzikor me këtë aktor të njohur (VIDEO)

Hande Ercel, aktorja e njohur e "Jete" është bërë pjesë e videoklipit t&e... më shumë

Vogëlushja e aktorit të njohur turk kthe…

05-10-2017

Vogëlushja e aktorit të njohur turk kthehet në një fenomen në Instagram

Vogëlushja e aktorit të njohur të cilën e kemi parë në disa nga epis... më shumë

Hande Ercel e dashuruar me shokun e ngus…

04-10-2017

Hande Ercel e dashuruar me shokun e ngushtë të ishit të saj?

Ky lajm po përflitet në të gjithë mediat turke: Hande Ercel ka gjetur një... më shumë

Hande Ercel dhe Burak Deniz i krahasojnë…

20-09-2017

Hande Ercel dhe Burak Deniz i krahasojnë me një tjetër çift aktorësh shumë të njohur

Hande Ercel dhe Burak Deniz janë bërë të njohur për të gjithë p... më shumë

Hande Ercel ngjitet në skenë dhe i befas…

15-09-2017

Hande Ercel ngjitet në skenë dhe i befason të gjithë me një kërcim seksi

Aktorja e njohur e serialit "Jetë", Hande Ercel i ka befasuar të gjithë tek ës... më shumë

Kur dashuria vjen në ekran - Burak Deniz…

06-09-2017

Kur dashuria vjen në ekran - Burak Deniz dhe e dashura e tij në një film së bashku

Busra Develi, aktore shumë e njohur në Turqi është prej disa kohësh e das... më shumë

Përplasje mes Hande Ercel dhe këngëtares…

01-09-2017

Përplasje mes Hande Ercel dhe këngëtares së njohur në kopertinat e revistave turke

Aleyna Fox dhe Hande Ercel janë shfaqur këtë shtator në dy kopertina të n... më shumë

Publikohen video e episodeve të para të …

29-08-2017

Publikohen video e episodeve të para të serialit ku interpretojnë Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel

Të dy këta aktorë i kemi njohur nëpërmjet dy seriale të ndryshme por... më shumë

Hande Ercel nuk vjen në ekran vetëm nëpë…

28-08-2017

Hande Ercel nuk vjen në ekran vetëm nëpërmjet serialeve por edhe nëpërmjet...

Aktorja e mirënjohur Hande Ercel është kthyer në imazh për shumë mar... më shumë

Hande Ercel: Ja si reagova kur mësova se…

23-08-2017

Hande Ercel: Ja si reagova kur mësova se partneri im do të ishte Burak Deniz

Hande Ercel dhe Burak Deniz janë dy protagonistët kryesorë të serialit "Jet&eu... më shumë

Jigit dhe Hayat, një çift i ri në ekran …

09-08-2017

Jigit dhe Hayat, një çift i ri në ekran - Shihni fotot e para nga sheshi i xhirimeve

Aktori i mirënjohur i serialit "Mos u dorëzo", Tolgahan Sayisman do të vijë s&... më shumë

Njihuni me historinë e dashurisë mes Bur…

31-07-2017

Njihuni me historinë e dashurisë mes Burak Deniz dhe Busra Develi

Aktori i njohur i serialit "Jetë", Burak Deniz është në një lidhje prej d... më shumë

Pas silikonit u bë më e bukur - Ja mbi c…

29-07-2017

Pas silikonit u bë më e bukur - Ja mbi cilën aktore turke rëndojnë këto akuza

Sot është një nga aktoret më të dashura e më të pëlqyera n... më shumë

Fillon numërimi mbrapsh për Hande Ercel …

21-07-2017

Fillon numërimi mbrapsh për Hande Ercel dhe Tolgahan Sayisman

Pushimeve të Hande Ercel dhe Tolgahan Sayisman duket se u ka ardhur fundi pasi në Gusht ... më shumë

Hande Erçel është me pushime por… (Fotog…

20-07-2017

Hande Erçel është me pushime por… (Fotogaleri)

Hande Erçel, është me pushime së bashku me familjen e saj. Ajo që t&eum... më shumë

Ç'po ndodh në jetën e Hande Ercel, aktor…

19-07-2017

Ç'po ndodh në jetën e Hande Ercel, aktores së njohur nga seriali Jetë?

Hande Ercel është një aktore shumë e dashur për publikun e cila u bë... më shumë

Hayat si gjithmonë e mrekullueshme - Shi…

12-07-2017

Hayat si gjithmonë e mrekullueshme - Shiheni në projektin më të ri të saj!

Hande Ercel njihet nga të gjithë si Hayat në serialin "Jetë". Në ç... më shumë

Aktorja e njohur Hande Erçel shfaqet rre…

06-07-2017

Aktorja e njohur Hande Erçel shfaqet rrezatuese në setin e ri fotografik ( Fotograleri)

Aktorja e njohur Hande Erçel, e cila është e njohur për publikun shqipë... më shumë

Mënyra që ka zgjedhur Hayat për të harru…

30-06-2017

Mënyra që ka zgjedhur Hayat për të harruar ish të dashurin

Hande Erçel është kthyer nga pushimet dhe gazetarët e kanë intervistuar... më shumë

Njihuni me transformimet e Burak Deniz s…

23-06-2017

Njihuni me transformimet e Burak Deniz serial pas seriali

Burak Deniz ka lindur më 17 shkurt 1991. Edhe pse në moshe të re, Burak ka shfaqur ... më shumë

Burak Deniz me një tjetër partnere në kr…

19-06-2017

Burak Deniz me një tjetër partnere në krah - Emër shumë i njohur në Turqi

Burak Deniz, protagonisti i serialit "Jetë, Dashuria nuk do fjalë" do të nisë ... më shumë

Në serial, tre shoqe për tu patur zili –…

16-06-2017

Në serial, tre shoqe për tu patur zili – Ç’ka ndodhur jashtë kamerave mes tre aktoreve?

Ato janë tre personazhe shumë simpatike nga seriali "Jetë". Rolet që ato inter... më shumë

Në serialin "Jetë" i dashuruar…

10-06-2017

Në serialin "Jetë" i dashuruar pas Hayat, po në jetën reale?

Burak Deniz është aktori kryesor në serialin i cili po shfaqet aktualisht të T... më shumë

Nis sot në Tring seriali "Jetë…

05-06-2017

Nis sot në Tring seriali "Jetë" - Njihuni me personazhet kryesorë

Nis sot në ekranin e Jolly HD në orën 20:00 dhe në orën 21:00 në 3Pl... më shumë

A e dini cili është i dashuri i Hande Er…

02-06-2017

A e dini cili është i dashuri i Hande Ercel? Një nga aktorët tuaj të preferuar të serialeve në Tring!

Hande Ercel është protagonistja e serialit "Jetë". Ajo është e dashuruar ... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display