Përshkrimi

Dy jetë të ndryshme... Njëra e dominuar nga paratë dhe lakmia... Tjetra nga miqësia dhe sakrifica... Lidhen bashkë, nga ura e pashkatërrueshme e dashurisë. Nga njëra anë është Murat, i pashëm, tërheqës, një burrë i ri që merr në dorë përgjegjësitë e biznesit të familjes në moshë të re. Nga ana tjetër është Hayat, e bukur, lozonjare, por ende nje vajze "e hutuar", që jeton vetëm për t'u gëzuar. Ndersa aplikon për një vend pune, një zinxhir ngjarjesh ndodhin dhe e kthejnë gjithçka në një lëmsh në të cilin dashuria e saj dhe e Muratit do të jetë në qendër.

Nga e hëna në të premte, ora 20:00, në Jolly HD dhe ora 21:00 në 3 Plus.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 55

18-08-2017

EPISODI 55

Murati do të guxojë të martohet me Hajatin pa njoftuar familjarët pasi tani nu...

më shumë

EPISODI 54

17-08-2017

EPISODI 54

Pse do të përfundojë Murati në komisariat? E fshehta e madhe e Muratit del n&e...

më shumë

EPISODI 53

16-08-2017

EPISODI 53

Postieri i dorëzon Muratit zarfin në momentin kur ai është duke dalë me g...

më shumë

EPISODI 52

15-08-2017

EPISODI 52

E shqetësuar për Muratin, Azimeja hedh në koshin e plehrave letrën ku fshihet ...

më shumë

EPISODI 51

14-08-2017

EPISODI 51

Tani që Murati ka marrë vesh të vërtetën e identitetit të Hajatit nu...

më shumë

EPISODI 50

11-08-2017

EPISODI 50

Derja shfrytëzon mundësinë e artë për t’i treguar Muratit se kush &...

më shumë

EPISODI 49

10-08-2017

EPISODI 49

A do ta pranojë Hajati propozimin e Muratit për martesë? E shqetësuar pasi ka ...

më shumë

EPISODI 48

09-08-2017

EPISODI 48

Ibrahimi vendos të largohet njëherë e mirë nga jeta e të gjithëve. P...

më shumë

EPISODI 47

08-08-2017

EPISODI 47

Kush do të shkojë krejt papritur në zyrën e Muratit? A do të shkaktoj&eum...

më shumë

EPISODI 46

07-08-2017

EPISODI 46

Didemi do t’i rrëfejë Muratit regjistrimin që i ka bërë bisedë...

më shumë

EPISODI 45

04-08-2017

EPISODI 45

Djemtë do të organizojnë një mbrëmje krejtësisht të çmen...

më shumë

EPISODI 44

03-08-2017

EPISODI 44

Didemi përpiqet t’ia tregojë Tuvalit atë çka ka zbuluar, por kjo e fun...

më shumë

EPISODI 43

02-08-2017

EPISODI 43

A do ta vazhdojnë lojën dy të rinjtë duke mos rënë në sy në...

më shumë

EPISODI 42

01-08-2017

EPISODI 42

Hajati i kërkon Muratit që ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre, por a do ...

më shumë

EPISODI 41

31-07-2017

EPISODI 41

Hajati është duke përjetuar një ëndërr pas lidhjes me Muratin dhe nu...

më shumë

EPISODI 40

28-07-2017

EPISODI 40

Vajzat dhe djemtë festojnë ditëlindjen e Hajatit. Ajo është në dilem...

më shumë

EPISODI 39

27-07-2017

EPISODI 39

Hajati ka ditëlindjen dhe Murati po organizon një festë për të, por nuk &...

më shumë

EPISODI 38

26-07-2017

EPISODI 38

Çalla njofton Muratin që Hajati ka ditëlindjen në fundjavë.Murati i pro...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Jigit dhe Hayat, një çift i ri në ekran …

09-08-2017

Jigit dhe Hayat, një çift i ri në ekran - Shihni fotot e para nga sheshi i xhirimeve

Aktori i mirënjohur i serialit "Mos u dorëzo", Tolgahan Sayisman do të vijë s&... më shumë

Njihuni me historinë e dashurisë mes Bur…

31-07-2017

Njihuni me historinë e dashurisë mes Burak Deniz dhe Busra Develi

Aktori i njohur i serialit "Jetë", Burak Deniz është në një lidhje prej d... më shumë

Pas silikonit u bë më e bukur - Ja mbi c…

29-07-2017

Pas silikonit u bë më e bukur - Ja mbi cilën aktore turke rëndojnë këto akuza

Sot është një nga aktoret më të dashura e më të pëlqyera n... më shumë

Fillon numërimi mbrapsh për Hande Ercel …

21-07-2017

Fillon numërimi mbrapsh për Hande Ercel dhe Tolgahan Sayisman

Pushimeve të Hande Ercel dhe Tolgahan Sayisman duket se u ka ardhur fundi pasi në Gusht ... më shumë

Hande Erçel është me pushime por… (Fotog…

20-07-2017

Hande Erçel është me pushime por… (Fotogaleri)

Hande Erçel, është me pushime së bashku me familjen e saj. Ajo që t&eum... më shumë

Ç'po ndodh në jetën e Hande Ercel, aktor…

19-07-2017

Ç'po ndodh në jetën e Hande Ercel, aktores së njohur nga seriali Jetë?

Hande Ercel është një aktore shumë e dashur për publikun e cila u bë... më shumë

Hayat si gjithmonë e mrekullueshme - Shi…

12-07-2017

Hayat si gjithmonë e mrekullueshme - Shiheni në projektin më të ri të saj!

Hande Ercel njihet nga të gjithë si Hayat në serialin "Jetë". Në ç... më shumë

Aktorja e njohur Hande Erçel shfaqet rre…

06-07-2017

Aktorja e njohur Hande Erçel shfaqet rrezatuese në setin e ri fotografik ( Fotograleri)

Aktorja e njohur Hande Erçel, e cila është e njohur për publikun shqipë... më shumë

Mënyra që ka zgjedhur Hayat për të harru…

30-06-2017

Mënyra që ka zgjedhur Hayat për të harruar ish të dashurin

Hande Erçel është kthyer nga pushimet dhe gazetarët e kanë intervistuar... më shumë

Njihuni me transformimet e Burak Deniz s…

23-06-2017

Njihuni me transformimet e Burak Deniz serial pas seriali

Burak Deniz ka lindur më 17 shkurt 1991. Edhe pse në moshe të re, Burak ka shfaqur ... më shumë

Burak Deniz me një tjetër partnere në kr…

19-06-2017

Burak Deniz me një tjetër partnere në krah - Emër shumë i njohur në Turqi

Burak Deniz, protagonisti i serialit "Jetë, Dashuria nuk do fjalë" do të nisë ... më shumë

Në serial, tre shoqe për tu patur zili –…

16-06-2017

Në serial, tre shoqe për tu patur zili – Ç’ka ndodhur jashtë kamerave mes tre aktoreve?

Ato janë tre personazhe shumë simpatike nga seriali "Jetë". Rolet që ato inter... më shumë

Në serialin "Jetë" i dashuruar…

10-06-2017

Në serialin "Jetë" i dashuruar pas Hayat, po në jetën reale?

Burak Deniz është aktori kryesor në serialin i cili po shfaqet aktualisht të T... më shumë

Nis sot në Tring seriali "Jetë…

05-06-2017

Nis sot në Tring seriali "Jetë" - Njihuni me personazhet kryesorë

Nis sot në ekranin e Jolly HD në orën 20:00 dhe në orën 21:00 në 3Pl... më shumë

A e dini cili është i dashuri i Hande Er…

02-06-2017

A e dini cili është i dashuri i Hande Ercel? Një nga aktorët tuaj të preferuar të serialeve në Tring!

Hande Ercel është protagonistja e serialit "Jetë". Ajo është e dashuruar ... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display