Përshkrimi

Jigiti është një djalosh i pashëm, por njëherazi edhe një biznesmen i suksesshëm, i cili ka arritur majat duke punuar me pasion dhe përkushtim. Ai nuk beson në dashuri dhe pranon të martohet me mbesën e tetos së tij. Por gjithçka do të ndryshojë pas martesës së tyre. Edhe pse ai kërkon divorcin, Ixhlali, bashkëshortja e tij parapëlqen të vdesë se ta lërë të lirë. Në një zënkë e sipër, ata pësojnë një aksident, i cili do të jetë fatal për Ixhlanin, që bie në koma. Gjithçka do të ndryshojë kur ai do të njihet me Nurin, një vajzë e re, e cila do ta bëjë Jigitin të besojë në dashurinë e vërtetë. Një dashuri me shikim të parë. Të gjithë mendojnë se Ixhlali ka vdekur, por ajo do të zgjohet nga koma pikërisht ditën e dasmës së bashkëshortit të saj. Një burrë mes dy dashurish. Ç’do të bëjë Nuri kur të zbulojë se gruaja e Jigitit është gjallë? A do ta falë ajo?

Nga e hëna në të premte, ora 21:45, në 3 Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 165

25-09-2017

EPISODI 165

Emini dhe Jagmuri bashkohen sërish. A do t’ia kthejë Xhahiti foshnjën Elmasit...

më shumë

EPISODI 164

22-09-2017

EPISODI 164

Më në fund, Nuri pranon të martohet me Fatihun. Elmasi dhe Xhahiti do të bised...

më shumë

EPISODI 163

21-09-2017

EPISODI 163

Çfarë do të ndodhë midis Jarenit dhe Eminit, kur Jareni të shohë E...

më shumë

EPISODI 162

20-09-2017

EPISODI 162

Jigiti do t’i sugjerojë Elmasit të dalë për njoftim shtypi për t&eu...

më shumë

EPISODI 161

19-09-2017

EPISODI 161

Pasi del nga burgu, Nuri shkon të flasë me Jigitin, por ai e refuzon. Gjyshja tregon se ...

më shumë

EPISODI 160

18-09-2017

EPISODI 160

Ixhlali vazhdon të takohet fshehurazi me Fëratin. Nuri fiton lirinë. Çfar&eu...

më shumë

EPISODI 159

15-09-2017

EPISODI 159

Nurin e plagosin me thikë në burg. A do ta mësojë ajo se kush i jep gjak n&eum...

më shumë

EPISODI 158

14-09-2017

EPISODI 158

A do të shkojë Jigiti të takojë Nurin në burg? Kush do të porosit&eu...

më shumë

EPISODI 157

13-09-2017

EPISODI 157

Fërati i shkon Ixhlalit në shtëpi dhe i kërkon të largohen së bashku...

më shumë

EPISODI 156

12-09-2017

EPISODI 156

Fikretja i thotë vetë Nurit se do të largohet nga shtëpia, por diçka fs...

më shumë

EPISODI 155

11-09-2017

EPISODI 155

Zënka mes Jigitit dhe Ixhlalit do të përfundojë keq pasi kjo e fundit kalon s&...

më shumë

EPISODI 154

08-09-2017

EPISODI 154

Çfarë lexon fshehurazi Ajtyli në celularin e së bijës? Nuri do të ...

më shumë

EPISODI 153

07-09-2017

EPISODI 153

Si do të veprojë Ajtyli kur të mësojë se Ixhlali takohet fshehurazi me F&...

më shumë

EPISODI 152

06-09-2017

EPISODI 152

Për të mos lënduar Nurin, Fatihu i jep dy ditë kohë Fikretes që t&eu...

më shumë

EPISODI 151

05-09-2017

EPISODI 151

Fatihu merr vesh që numri i mesazhit që kërkon Nuri është i Firketit. Ai ...

më shumë

EPISODI 150

04-09-2017

EPISODI 150

Elmasi diagnostikohet me diabet shtatzënie. Fatihu gjen numrin që i ka çuar mesaz...

më shumë

EPISODI 149

01-09-2017

EPISODI 149

Fikreti i tregon Ixhlalit që mesazhin ia kishte dërguar ajo Nurit. Elmasit i del papritu...

më shumë

EPISODI 148

31-08-2017

EPISODI 148

Jareni mëson që Emini ishte i lidhur me Jagmurin. Ixhlali i kërkon Fikretit të...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Video


Gossip

Ozil luan për Arsenalin, por e dashura e…

20-02-2018

Ozil luan për Arsenalin, por e dashura e tij Amine Gulse ëndërron ta shoh në një tjetër skuadër

Aktorja e njohur Amine Gulse ka deklaruar se do të donte ta shihte të dashurin e saj Mes... më shumë

Aktori i njohur turk uron shqip për Pava…

19-02-2018

Aktori i njohur turk uron shqip për Pavarësinë e Kosovës!

Kosova ka festuar 10 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë dhe kjo ngjarje nuk kaloi p... më shumë

Kaq ishte karriera e Amine Gulses? Ja çf…

17-02-2018

Kaq ishte karriera e Amine Gulses? Ja çfarë thotë i dashuri i saj për skenat e puthjeve!

Nëse një aktore synon të jetë protagonistë në rolet që luan, pa... më shumë

Shën Valentin plot dashuri për Amine Gul…

14-02-2018

Shën Valentin plot dashuri për Amine Gulsen dhe Mesut Ozil

Shën Valentini ka trokitur plot dashuri edhe për Amine Gulsen dhe Mesut Ozil. Çif... më shumë

Futbollisti poston foto me Rihannën, ja …

07-02-2018

Futbollisti poston foto me Rihannën, ja si ka reaguar Amine Gulse

Mesut Ozil postoi një foto krejt normale me Rihannën. Ose, të paktën kësh... më shumë

Futbollisti i Arsenalit i shpreh publiki…

05-02-2018

Futbollisti i Arsenalit i shpreh publikisht dashurinë Amine Gulses, shihni si reagon ajo!

Amine Gulse është jo vetëm një nga aktoret turke më të bukura dhe m&... më shumë

Amine Gulse dhe Mesut Ozit, më në fund b…

01-02-2018

Amine Gulse dhe Mesut Ozit, më në fund burrë e grua!

Aktorja e "Mos u dorëzo" Amine Gulse dhe futbollisti i njohur Mesut Ozil, më në fun... më shumë

Do habiteni! Çfarë e lidh Tolgahan Saysm…

24-01-2018

Do habiteni! Çfarë e lidh Tolgahan Saysman me Van Dam?

Jean-Claude Van Damme ka qenë në Stamboll për të hapur një palestër... më shumë

Periudhë mjaft stresuese për Amine Gulse…

20-01-2018

Periudhë mjaft stresuese për Amine Gulse - Ja se çfarë e shqetëson kaq shumë!

Angi - Turqi, Turqi - Angli: këto janë dy destinacionet kryesore për aktoren turke ... më shumë

Pse martesa e Amine Gulses dhe Mesut Ozi…

13-01-2018

Pse martesa e Amine Gulses dhe Mesut Ozil po kthehet në një event botëror?

Aktorja e njohur Amine Gulse dhe futbollisti Mesut Ozil priten të martohen këtë vit... më shumë

Vogëlushi i «Mos u dorëzo» shkon të tako…

30-12-2017

Vogëlushi i «Mos u dorëzo» shkon të takojë Tolgahan Sayisman - shihni sa shumë është rritur ai!

Të gjithë e mbani mend Mert nga «Mos u dorëzo». Edhe pse shumë i v... më shumë

Gjesti i Amine Gulses dhe Mesut Ozil nda…

21-12-2017

Gjesti i Amine Gulses dhe Mesut Ozil ndaj këtij 11 vjeçari do ju bëjë të përloteni!

Një fans i futbollistit Mesut Ozil ka realizuar ëndrrën e tij. 11 vjeçari i ... më shumë

Tolgahan dhe Almeda: Ja se kur do ju jap…

18-12-2017

Tolgahan dhe Almeda: Ja se kur do ju japim lajmin e madh se do të bëhemi prindër

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman u martuan në ... më shumë

E pabesueshme: Një iriqi deti i ndryshoi…

18-12-2017

E pabesueshme: Një iriqi deti i ndryshoi jetën Tolgahan Sayisman!

Sot, aktori Tolgahan Sayisman është një nga më të kërkuarit në ... më shumë

Amine Gulse dhe Mesut Ozil: Një martesë …

27-11-2017

Amine Gulse dhe Mesut Ozil: Një martesë dhe 3 shtete

Aktorja e njohur e serialit "Mos u dorëzo", Amine Gulse është në prah të ... më shumë

Tashme edhe Tolgahan kendon shqip

18-11-2017

Tashme edhe Tolgahan kendon shqip

Te ftuar ne nje emision ne televizionin Kanal D, Almeda dhe Tolgahan kane argetuar publikun me ken... më shumë

Stres përpara dasmës? Amine Gulse ka gje…

11-11-2017

Stres përpara dasmës? Amine Gulse ka gjetur mënyrën për ta luftuar!

Ku është Amine Gulse, aktorja e bukur nga serialit "Mos u dorëzo"? Nur, siç ... më shumë

Ja si e quan Tolgahan motrën e Almeda Ab…

01-11-2017

Ja si e quan Tolgahan motrën e Almeda Abazit

Tolgahan Sayisman është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpë... më shumë

Ndryshimet e çuditshme në shtëpinë e Mes…

14-10-2017

Ndryshimet e çuditshme në shtëpinë e Mesut Ozil dhe Amine Gulse

Aktorja e njohur e serialit "Mos u dorëzo", Amine Gulse pritet të martohet së shpej... më shumë

Larg syrit, por jo larg zemrës: Tolgahan…

10-10-2017

Larg syrit, por jo larg zemrës: Tolgahan dedikim Almeda Abazit

Tolgahan Sayisman u bë i njohur për publikun shqiptar nëpërmjet serialit "Mos ... më shumë

E pabesueshme: Vendimet drastike të Mesu…

06-10-2017

E pabesueshme: Vendimet drastike të Mesut Ozil mbi Amine Gulse

Amine Gulse është një nga aktoret më të bukura e më të kërku... më shumë

E vërteta mes Amine Gulse, Tolgahan Sayi…

04-10-2017

E vërteta mes Amine Gulse, Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi - A ka më miqësi mes dy kolegëve të Mos u dorëzo?

Amine Gulse dhe Tolgahan Sayisman interpretuan së bashku në vitin 2015 në serialin ... më shumë

Amine Gulse paguhet më shumë për shkak t…

03-10-2017

Amine Gulse paguhet më shumë për shkak të lidhjes me Mesut Ozil?

Amine Gulse, ish Miss Turqia është tashmë një aktore e njohur në Turqi e ... më shumë

E mrekullueshme Amine Gulse në reklamën …

28-09-2017

E mrekullueshme Amine Gulse në reklamën e saj të re

Aktorja e dashur për publikun Amine Gulse është zgjedhur imazh i një marke t&e... më shumë

Amine Gulse shfaqet për herë të parë në …

28-09-2017

Amine Gulse shfaqet për herë të parë në publik pas operacionit të vështirë

Javën që shkoi, aktorja e njohur e serialit "Mos u dorëzo" Amine Gulse kreu një... më shumë

Probleme shëndetësore për Amine Gulse – …

23-09-2017

Probleme shëndetësore për Amine Gulse – Ja çfarë po ndodh me aktoren!

Aktorja protagoniste e serialit “Mos u dorëzo” ka ndarë me të gjith&eum... më shumë

Ngjarjet në serialin Mos u dorëzo zhvend…

14-09-2017

Ngjarjet në serialin Mos u dorëzo zhvendosen pas 3 muajsh – Ja ndryshimet që kanë pësuar personazhet për rolin e tyre

“Mos u dorëzo” është një nga serialet më të suksshme n&e... më shumë

E pabesueshme por edhe Tolgahan Sayisman…

13-09-2017

E pabesueshme por edhe Tolgahan Sayisman është prekur nga uragani Irma

Aktori i njohur i serialit "Mos u dorëzo", Tolgahan Sayisman përveçse një ak... më shumë

"Je shumë i mirë por je shumë pis…

11-09-2017

"Je shumë i mirë por je shumë pis" - Jigit këndon këngën e Era Istrefit

Çifti i njohur Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë shumë aktiv n&... më shumë

Të vërtetat që fshihen pas serialeve tur…

18-08-2017

Të vërtetat që fshihen pas serialeve turke - Ja çfarë na rrëfen Tolgahan Sayisman

A është gjithçka që shohin në një serial e vërtetë? Me s... më shumë

Me siguri nuk e dinit por Amine Gulse ë…

12-08-2017

 Me siguri nuk e dinit por Amine Gulse është një ndjekëse e zjarrtë e ...

Amine Gulse ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram disa foto ku duket të jet... më shumë

Tolgahan Sayisman: Ju tregoj çfarë shoh …

07-08-2017

Tolgahan Sayisman: Ju tregoj çfarë shoh unë tek Almeda

Në numrin e kaluar të Revistës Living, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman na rr&eum... më shumë

Tolgahan rrezikon jetën me rolin e ri në…

05-08-2017

Tolgahan rrezikon jetën me rolin e ri në serialin më të fundit turk

Aktori i njohur i serialit "Mos u dorëzo", Tolgahan Sayisman është duke u përg... më shumë

Amine Gulse dhe Mesut Ozil nisin përgati…

24-07-2017

Amine Gulse dhe Mesut Ozil nisin përgatitjen për dasmën e tyre

Aktorja Amine Gulse i tha po propozimit për martesë nga i dashuri i saj, futbollisti Mes... më shumë

Urimi i ndjerë i Amine Gulses për ditëli…

21-07-2017

Urimi i ndjerë i Amine Gulses për ditëlindjen e vëllait e saj

Amine Gulse është një nga aktoret më të pëlqyer në Turqi. Ajo u... më shumë

Amine Gulse ridekoron shtëpinë e futboll…

17-07-2017

Amine Gulse ridekoron shtëpinë e futbollistit për të larguar gjurmët e ish të dashurës së tij

Aktorja e njohur turke e serialit "Mos u dorëzo" dhe i dashuri i saj, futbollisti i Arsenalit... më shumë

Ja sa ndryshe duket në jetën reale Jagmu…

10-07-2017

Ja sa ndryshe duket në jetën reale Jagmur nga Mos u dorëzo - Njihuni me të!

Gözde Mutluer është një nga aktoret e reja të cilat interpreto aktualisht... më shumë

Tolgahan Sayışman dhe Almeda Abazi, push…

03-07-2017

Tolgahan Sayışman dhe Almeda Abazi, pushime romantike (Fotogaleri)

Aktori i nmjohur turk Tolgahan Sayışman së bashku me bashkëshorten e tij, Almeda Abazi j... më shumë

Zbuloni vendin e pushimeve të Amine Guls…

30-06-2017

Zbuloni vendin e pushimeve të Amine Gulse dhe futbollistit Mesut Ozil.

Vijon historia mes Amine Gulse dhe futbollistit Mesut Ozil. Pas pajtimesh e ndarjesh, cifti krejt ... më shumë

Përgënjeshtrohen zërat për ndarjen e Ami…

27-06-2017

Përgënjeshtrohen zërat për ndarjen e Amine Gulse dhe Mesut Ozil - Postimi i aktores tregon gjithçka (VIDEO)

Prej dy ditësh, aktorja e njohur Amine Gulse ka ndarë me ndjekësit e saj në rr... më shumë

Zbuloni se cili nga çiftet turke është s…

21-06-2017

Zbuloni se cili nga çiftet turke është shpallur "Çifti i vitit"

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman padyshim që e meritojnë çmimin "Çifti i... më shumë

Surpriza e Tring dhe Living për të gjith…

14-06-2017

Surpriza e Tring dhe Living për të gjithë adhuruesit e Tolgahan Saysman

Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të dashur të momenti... më shumë

Mert nga "Mos u dorëzo" mund t…

06-06-2017

Mert nga "Mos u dorëzo" mund t'ju duket ende i vogël por është një aktor i lindur

Vogëlushi i serialit "Mos u dorëzo" njihet nga të gjithë si Mert por emri i ti... më shumë

Tre aktore të mirënjohura të serialeve …

29-05-2017

 Tre aktore të mirënjohura të serialeve turke të transmetuara në Tring - Tolgahan duhet të zgjedhë vetëm njërën!

Cila do të jetë aktorja e cila do të interpretojë në krah të Tolgaha... më shumë

Almeda dhe Tolgahan sjellin një duet në …

24-05-2017

Almeda dhe Tolgahan sjellin një duet në shqip - Video

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Saysiman janë kudo n&... më shumë

Amine Gulse largohet nga shtëpia ku jeto…

22-05-2017

Amine Gulse largohet nga shtëpia ku jetonte me Mesut OZil - Ja çfarë ka ndodhur

Para disa javësh, e dëshpëruar për shkak të pezullimit të transmetim... më shumë

Tring shkon në Turqi dhe ju sjell eksklu…

22-05-2017

Tring shkon në Turqi dhe ju sjell ekskluzivisht një interviste me yllin e "Mos u dorëzo" Tolgahan Sayisman

Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të sukseshëm në... më shumë

Çfarë e lidh Tolgahan Saysman me Fahriye…

13-05-2017

Çfarë e lidh Tolgahan Saysman me Fahriye Evcen? – Me siguri nuk e dinit!

Tolgahan Saysamn është një nga aktorët më të pëlqyer turk t&eum... më shumë

Gazetarja thumbon Jigit e "Mos u do…

12-05-2017

Gazetarja thumbon Jigit e "Mos u dorëzo" – Pse u martove?

Tolgahan Saysman është sot një emër i njohur në Turqi. Ai është... më shumë

Ndërpret transmetimet seriali ku interpr…

11-05-2017

Ndërpret transmetimet seriali ku interpreton Amine Gulse - Aktorja largohet nga Turqia

Seriali "İkisini de Sevdim" i cili nisi transmetimet në Turqi është ndërprer&e... më shumë

Tolgahan Saysman: “Gjithçka e kam nisur …

06-05-2017

Tolgahan Saysman: “Gjithçka e kam nisur duke shitur rrugëve”

Tolgahan Saysman është sot një emër i njohur në Turqi. Ai është... më shumë

Njihuni me Ixhlal nga "Mos u dorëzo…

05-05-2017

Njihuni me Ixhlal nga "Mos u dorëzo"

Safak Pekdemir lindi në Stambolll më 19 qershor 1988. Ajo studioi për aktrim në... më shumë

Mesut Ozil propozon Amine Gulse për mart…

03-05-2017

Mesut Ozil propozon Amine Gulse për martesë me një dhuratë marramëndëse

Amine Gulse, ish Miss Turqia ka qenë gjithmonë në qendër të mediave turke... më shumë

Dita e shumëpritur erdhi - Zbuloni çfarë…

28-04-2017

Dita e shumëpritur erdhi - Zbuloni çfarë i ka ndodhur Nur nga Mos u dorëzo

Kurora e bukurisë si “Miss Turqia” i solli padyshim shumë fat bukuroshes Ami... më shumë

Nga babai i Almedës tek Tolgahan, histor…

25-04-2017

Nga babai i Almedës tek Tolgahan, historia prekëse e unazës së trashëguar nga familja Abazi

Babai i bukuroshës shqiptare Almeda Abazi është ndarë rreth 11 vite më pa... më shumë

Nuk do t’i besoni këto foto – Është në …

22-04-2017

 Nuk do t’i besoni këto foto – Është në të vërtetë Jigit nga Mos u dorëzo apo jo?

Tolgahan Sayışman është model dhe aktor. Ai është bërë i njohur n&eu... më shumë

Jigit nga Mos u dorëzo, ja ku do të mund…

22-04-2017

Jigit nga Mos u dorëzo, ja ku do të mund ta shohim shumë shpejt

Tolgahan Saysman, aktori i mirënjohur i serialit “Mos u dorëzo” ësht&eu... më shumë

Amine Gulse në krah të një aktori shumë …

15-04-2017

Amine Gulse në krah të një aktori shumë të njohur

Sy bukura Amine Gulse është një aktore shumë e mirë dhe këtë e ... më shumë

Tolgahan Sayisman: Në Shqipëri nuk doja …

14-04-2017

Tolgahan Sayisman: Në Shqipëri nuk doja të vija si i dashuri i Almedës por si...

Tolgahan Sayisman, aktori i mirënjohur i serialit "Mos u dorëzo" u martua në 13 shk... më shumë

Jigit nga Mos u dorezo: të marrësh një v…

14-04-2017

Jigit nga Mos u dorezo: të marrësh një vajzë shqiptare është si të këpusësh një lule nga parajsa

Ylli i serialit "Mos u dorëzo", Tolgahan Saysman është i martuar me bukuroshen shqi... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display