Programe - Të tjera

Imazhi i ri i programeve sportive në Shqipëri – Kush është Mikaela Brokeri?

Imazhi i ri i programeve sportive në Shq…

Programe 30-01-2018

Sporti ka patur gjithmonë një vend të veçantë në Tring ndaj për të gjithë adhuruesit e tij në ekranin e Tring vjen një program i ri. Extra Time është emisioni...

më shumë
Çmimi «Tring Stars» për aktoren më të mirë të serialeve turke shkon për...

Çmimi «Tring Stars» për aktoren më të mi…

Programe 26-01-2018

Gjatë kësaj jave, keni votuar për Aktoren më të mirë të serialeve turke. Cila është shpallur e para? Siç shihni më poshtë, e preferuara juaj është Asli Enver nga "Nusja...

më shumë
Çmimet Tring Stars – Çfarë do të ndodhë sot në ekranin e Jolly HD?

Çmimet Tring Stars – Çfarë do të ndodhë …

Programe 19-01-2018

Ashtu si vitin e kaluar, edhe këtë vit ka ardhur momenti të japim vlerësimet tona në lidhje me serialet që kemi ndjekur përgjatë 2017. Kemi pëlqyer shumë personazhe, kemi adhuruar...

më shumë
Kuici i serialeve në Tring - Zbuloni 10 fituesit!

Kuici i serialeve në Tring - Zbuloni 10 …

Programe 06-01-2018

Tring ka organizuar një sërë kuicesh ku të gjithë mund të luajnë e të argëtohen. Një ndër kuicet e realizuara së fundmi ishte kuici mbi serialet e transmetuara gjatë 2017...

më shumë
Kuici i Programacionit në Tring - Zbuloni 10 fituesit!

Kuici i Programacionit në Tring - Zbulon…

Programe 05-01-2018

Tring ka organizuar një sërë kuicesh ku të gjithë mund të luajnë e të argëtohen. Një ndër kuicet e realizuara së fundmi ishte kuici mbi programacionin. Tring shpërblen 10 fituesit...

më shumë
Ndryshojnë oraret e serialeve në 3Plus - Ja se kur do të transmetohen

Ndryshojnë oraret e serialeve në 3Plus -…

Programe 03-01-2018

Tring ju njofton se për shkak të programacionit, oraret e serialeve në 3Plus kanë ndryshuar. Të gjithë shikuesit e "Dashuri e tradhtuar" tashmë do të mund ta ndjekin atë në...

më shumë
Jepuni fund dilemave tuaja; këshillohuni me 4 fantastikët e modës çdo të premte përmes ekranit të Living HD

Jepuni fund dilemave tuaja; këshillohuni…

Programe 27-12-2017

Jeni gjendur ndonjëherë përballë dilemës se si të visheni me një look urban, plot stil, dhe një buxhet të kufizuar?Për ju zonjusha, që adhuroni markat më në zë dhe nuk...

më shumë
«Zonja Fazilet dhe të bijat», një nga serialet më të ndjekur të momentit, premierë në Tring

«Zonja Fazilet dhe të bijat», një nga se…

Programe 27-12-2017

Përfundon seriali “Lovebird Trumcaku” me personazhe kryesore çiftin e famshëm Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen. Historia e Kamranit dhe Feridesë, bazuar në novelen e Reshat Nuri Gyntekin të vitit 1922...

më shumë
Nga ora 17:00 ndezim magjinë e festave

Nga ora 17:00 ndezim magjinë e festave

Programe 04-12-2017

Si çdo vit në Tring festat marrin një kanal! Nga data 4 dhjetor, ora 17:00 Tring Comedy shndërrohet në Tring Festa, një kanal me filma me atmosferen magjike të festave...

më shumë
Shumë xheloz për kolegët e tij – Ja cili është ky aktor turk!

Shumë xheloz për kolegët e tij – Ja cili…

Programe 04-12-2017

Kush tha që meshkujt nuk bëhen xheloz për njëri-tjetrin? Ja që ylli i serialit “Shoqëri e lartë” është pak xheloz ndaj kolegëve të tij. Engine ka humbur për 2 muaj...

më shumë
Magjia e Medias – Tring i nominuar në 8 kategori!

Magjia e Medias – Tring i nominuar në 8 …

Programe 02-12-2017

Si çdo fundvit, Media Albania organizon Çmimet "Magjia e Medias", ku vlerësohen më të mirët e vitit në botën e televizionit. Ne ju prezantojmë me kategoritë ku Tring është nominuar...

më shumë
Çmimet e Medieve – Tring i nominuar në 6 kategori!

Çmimet e Medieve – Tring i nominuar në 6…

Programe 02-12-2017

Si çdo fundvit, Info Media organizojnë Çmimet e Medieve, ku vlerësohen më të mirët e vitit në botën e televizionit. Ne ju prezantojmë me kategoritë ku Tring është nominuar. Nëse...

më shumë
Atmosfera e festave të fundvitit vjen më parë në Tring

Atmosfera e festave të fundvitit vjen më…

Programe 30-11-2017

Është kthyer tashmë në një traditë në Tring dhe shikuesit tanë e dinë: Në dhjetor, festat marrin një kanal! Kështu, nga 4 dhjetori Tring Comedy shndërrohet në Tring Festa dhe...

më shumë
Zbuloni serialin e suksesshëm turk që vjen së shpejti në Tring

Zbuloni serialin e suksesshëm turk që vj…

Programe 24-11-2017

Më datë 28 dhjetor vjen në Jolly HD një tjetër serial i suksesshëm turk. "Zonja Fazilet dhe të bijat" është një nga serialet më të pëlqyer në Turqi, prodhim i vitit...

më shumë
Përfundon «Lovebird-Trumcaku», zbuloni serialin që vjen së shpejti në Tring

Përfundon «Lovebird-Trumcaku», zbuloni s…

Programe 24-11-2017

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen erdhën në ekranin e Tring me serialit «Lovebird-Trumcaku». Ata na njohën me historinë e Ferides dhe Kamranit, kryeveprën e letësisë turke. Megjithatë, ky serial përfundon...

më shumë
Njihuni me aktorët e famshëm të serialit «Shumë dashuri»

Njihuni me aktorët e famshëm të serialit…

Programe 07-11-2017

Nga 10 Nentori nis në Tring "Shumë dashuri". Ju njohim më shumë me historinë e këtij seriali dhe aktorët që interpretojnë. Mia, është një vajzë me ëndrra të mëdha, e cila...

më shumë
Vjen sezoni i dytë i serialit «Dashuri e tradhtuar» - Zbuloni datën kur do të nisë sërisht

Vjen sezoni i dytë i serialit «Dashuri e…

Programe 30-10-2017

Vjen në Tring sezoni i dytë i serialit "Dashuri e tradhtuar". Me siguri nuk e keni harruar historinë e Monës dhe Pradeep, i cili mbajti përpara ekranit të televizionit mijëra...

më shumë
Njihuni me dy serialet e reja që do të nisin shumë shpejt në ekranin e Tring

Njihuni me dy serialet e reja që do të n…

Programe 27-10-2017

Gjatë muajit Nëntor do të nisin në Tring dy seriale të reja. Ju njohim më poshtë me to! “Shumë dashuri” është një prej serialeve më të rinj që do të nisin...

më shumë
Njihuni me serialin e ri i cili nis sot në 18:30 në Tring

Njihuni me serialin e ri i cili nis sot …

Programe 27-10-2017

 Nis sot një tjetër serial i suksesshëm në Tring - “Përgjithmonë e jotja”, një produksion i studiove AZTEGA. Olvido Perez është një grua modeste dhe fisnike e cila jeton me gjyshin...

më shumë
Zhvendosen oraret e transmetimit të dy serialeve më të ndjekur në Tring – Ja se kur do t’i shihni

Zhvendosen oraret e transmetimit të dy s…

Programe 06-10-2017

Historia e Hayat dhe Murat ka rrëmbyer zemrat e të gjithë publikut që pas përfundimit të “Dashuri me Qira”. Ky serial kaq i dashur me protagonistë Hande Ercel dhe Burak...

më shumë
Nga 26 Shtatori vjen në Tring seriali Flakë Pasioni - Ja cili serial që ndiqni çdo ditë është drejt fundit

Nga 26 Shtatori vjen në Tring seriali Fl…

Programe 15-09-2017

Nga 26 Shtatori do të nis në Tring një tjetër serial i sukseshëm turk. "Flakë Pasioni" është një produksion i vitit 2016 - 2017 me aktorë protagonistë Burcu Biricik dhe...

më shumë
Dy moderatore të reja në Vizion Plus - Zbuloni se në krah të kujt emri të njohur të ekranit do të prezantojnë

Dy moderatore të reja në Vizion Plus - Z…

Programe 31-08-2017

Në këtë sezon të ri priten edhe disa ndryshime në ekranin e Vizion Plus. Ju ka marë malli të rishihni në ekranin Fabin e “Produkt 28”? Mos u mërzisni! Nga...

më shumë
Ka përfunduar sot sezoni i parë i “Dashuri e tradhëtuar” – Ja cili serial turk pritet të fillojë në Tring

Ka përfunduar sot sezoni i parë i “Dashu…

Programe 18-08-2017

Ka arritur në 150 numri i episodeve të transmetuara në Tring të serialit “Dashuri e tradhëtuar”. Historia e Monës dhe e Pradeep na ka shoqëruar çdo ditë nga e hëna...

më shumë
1 MUAJ INTERNET + MY TRING IPTV DHURATË - JA FITUESIT NGA TRING, ETC SHOP

1 MUAJ INTERNET + MY TRING IPTV DHURATË …

Programe 29-07-2017

Edhe kësaj herë, Tring ka vendosur të mirëpresë të gjithë klientet e rinj me një dhuratë. Plot 1 muaj Internet + My TRING IPTV falas! 10 të parët që u...

më shumë
1 muaj Internet + My Tring IPTV dhuratë - ja fituesit nga Tring, ASC Shop

1 muaj Internet + My Tring IPTV dhuratë …

Programe 22-07-2017

Edhe kësaj herë, Tring ka vendosur të mirëpresë të gjithë klientet e rinj me një dhuratë. Plot 1 muaj Internet + My TRING IPTV falas! 10 të parët që u...

më shumë
1 Muaj Internet + MY TRING IPTV DHURATË - Ja fituesit nga Tring, Xhamlliku Shop

1 Muaj Internet + MY TRING IPTV DHURATË …

Programe 15-07-2017

Edhe kësaj herë, Tring ka vendosur të mirëpresë të gjithë klientet e rinj me një dhuratë. Plot 1 muaj Internet + My TRING IPTV falas! 10 të parët që u...

më shumë
Trumcaku-Lovebird: Gjithçka që nuk dini mbi serialin që nis sonte në Tring

Trumcaku-Lovebird: Gjithçka që nuk dini …

Programe 13-07-2017

Lovebird-Trumcaku është një histori dashurie pa kohë, është një kryevepër e letërsisë turke e dashuruar nga miliona njerez. Ai erdhi si roman në vitin 1922 nga Reşat Nuri Güntekin. Më...

më shumë
Tring njofton se po mbyllet Procesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive – Përfitoni nga ofertat!

Tring njofton se po mbyllet Procesi i Di…

Programe 10-07-2017

Tradicionalisht, shërbimet televizive në tokësor janë marrë nga Televizorë duke përdorur teknologjinë analoge. Megjithatë, televizioni dixhital tokësor (DTT) duke përdorur standardin DVB-T/T2 bën të mundur të ofroj të njëjtat shërbime...

më shumë
1 MUAJ INTERNET + MY TRING IPTV DHURATË - JA FITUESIT NGA TRING, BLLOKU SHOP

1 MUAJ INTERNET + MY TRING IPTV DHURATË …

Programe 01-07-2017

  Edhe kësaj herë, Tring ka vendosur të mirëpresë të gjithë klientet e rinj me një dhuratë. Plot 1 muaj Internet + My TRING IPTV falas! 10 të parët që u...

më shumë
Zbuloni cilët janë konkurrentët e puntatës së sotme të "Përgjigju, gatuaj, fito"

Zbuloni cilët janë konkurrentët e puntat…

Programe 27-06-2017

Vjen sot në ekranin e Tring quiz-show i vetëm në ekranet shqiptare “Përgjigju, gatuaj, fito”. Si çdo javë, tre konkurrentë VIP do të përballen me një sfidë të dyfishtë: të...

më shumë
Zbuloni cilë janë konkurrentët e puntatës së sotme të "Përgjigju, gatuaj, fito"

Zbuloni cilë janë konkurrentët e puntatë…

Programe 27-06-2017

Vjen sot në ekranin e Tring quiz-show i vetëm në ekranet shqiptare “Përgjigju, gatuaj, fito”. Si çdo javë, tre konkurrentë VIP do të përballen me një sfidë të dyfishtë: të...

më shumë
1 muaj Internet + My TRING IPTV Dhuratë - Ja fituesit nga Tring!

1 muaj Internet + My TRING IPTV Dhuratë …

Programe 24-06-2017

Edhe kësaj herë, Tring ka vendosur të mirëpresë të gjithë klientet e rinj me një dhuratë. Plot 1 muaj Internet + My TRING IPTV falas! 10 të parët që u treguan...

më shumë
Nga 24 Qershori TIP TV vjen me dy rubrika të reja

Nga 24 Qershori TIP TV vjen me dy rubrik…

Programe 20-06-2017

Një nga kanalet e preferuara për adoleshentët, TIP TV do të nisë nga 24 Qershori dy rubrika të reja. Çdo të shtunë dhe të diel në orën 12:00, do të...

më shumë
Ja cilët janë konkurrentët e puntatës së sotme të "Përgjigju, gatuaj, fito"

Ja cilët janë konkurrentët e puntatës së…

Programe 20-06-2017

Vjen sot në ekranin e Tring quiz-show i vetëm në ekranet shqiptare “Përgjigju, gatuaj, fito”. Si çdo javë, tre konkurrentë VIP do të përballen me një sfidë të dyfishtë: të...

më shumë
Vjen sot një tjetër puntatë e "Përgjigju, gatuaj, fito" - Zbuloni konkurrentët!

Vjen sot një tjetër puntatë e "Përg…

Programe 13-06-2017

Vjen sot në ekranin e Tring quiz-show i vetëm në ekranet shqiptare “Përgjigju, gatuaj, fito”. Si çdo javë, tre konkurrentë VIP do të përballen me një sfidë të dyfishtë: të...

më shumë
Sot Finalja e madhe  e “Do you have an idea” – një mbrëmje e mbushur plot emocione

Sot Finalja e madhe e “Do you have an i…

Programe 08-06-2017

Konkurrentë shumë largpamës dhe ide shumë inovative kanë ardhur në këtë sezon të parë të “Do you have an idea”! Kanë qenë mbi 300 projekte të prezantuara nga të cilët...

më shumë
Zbuloni konkurrentët e puntatës së sotme të "Përgjigju, gatuaj, fito"

Zbuloni konkurrentët e puntatës së sotme…

Programe 06-06-2017

Vjen sot në ekranin e Tring quiz-show i vetëm në ekranet shqiptare “Përgjigju, gatuaj, fito”. Si çdo javë, tre konkurrentë VIP do të përballen me një sfidë të dyfishtë: të...

më shumë
Shopping pa kufi - Nis sot në Tring Shopping Night

Shopping pa kufi - Nis sot në Tring Shop…

Programe 05-06-2017

Pas suksesit të tij me sezonin e parë, formati i njohur ndërkombëtar "Shopping Night" do të nis sot në kanalin Living HD, të platformës Tring. Shopping Night është një lojë e...

më shumë
Tring plotëson dëshirën e fansave mbi serialin “Dashuri me Qira”

Tring plotëson dëshirën e fansave mbi se…

Programe 02-06-2017

Ka përfunduar mbrëmjen e djeshme seriali “Dashuri me Qira”, një nga serialet më ndjekur në vend. Kanë qenë të shumtë fansat të cilët mezi kanë pritur finalizimin e dashurisë së...

më shumë
Gjysmëfinalja e tretë e “Do you have an idea” – Njihuni me jurinë dhe konkurrentët

Gjysmëfinalja e tretë e “Do you have an …

Programe 01-06-2017

Vjen sot në ekranin e Vizion Plus gjysmëfinalja e tretë e programit "Do you have an idea". Plot emocione, konkurrentët do të kalojnë në një tjetër fazë e cila do...

më shumë
Sot finalja e madhe e "Apartamentit 2XL", surpiza pa fund! - Zbuloni më shumë

Sot finalja e madhe e "Apartamentit…

Programe 30-05-2017

Vjen sot në ekranin e Vizion Plus dhe të mërkurën në ekranin e Tring finalja e këtij sezoni të “Apartamenti 2XL”. Në vendin ku e qeshura është kult luhet akti final.Në...

më shumë
Vjen sot në ekranin e Tring “Përgjigju, gatuaj, fito” - Njihuni me konkurrentët

Vjen sot në ekranin e Tring “Përgjigju, …

Programe 30-05-2017

Vjen sot në ekranin e Tring quiz-show i vetëm në ekranet shqiptare “Përgjigju, gatuaj, fito”. Si çdo javë, tre konkurrentë VIP do të përballen me një sfidë të dyfishtë: të...

më shumë
Nga 31 Maj vjen në Tring "10 vjet më i ri në 10 ditë"

Nga 31 Maj vjen në Tring "10 vjet m…

Programe 26-05-2017

Kush nuk do të donte të dukej më i ri? Të gjithë do të donim por akoma më i mrekullueshëm do të ishte fakti që do të dukeshim 10 vjet...

më shumë
Gjysmëfinalja e dytë e Do you have an idea - Zbuloni konkurrentët dhe jurinë

Gjysmëfinalja e dytë e Do you have an id…

Programe 25-05-2017

Vjen sot në ekranin e Vizion Plus gjysmëfinalja e dytë e programit "Do you have an idea". Plot emocione, konkurentët do të kalojnë në një tjetër fazë e cila do...

më shumë
“Përgjigju, gatuaj, fito” – zbuloni cilët janë VIP-at që do të garojnë sot

“Përgjigju, gatuaj, fito” – zbuloni cilë…

Programe 23-05-2017

Ka startuar në Tring quiz-show i vetëm në ekranet shqiptare “Përgjigju, gatuaj, fito”. Si çdo javë, tre konkurrentë VIP do të përballen me një sfidë të dyfishtë: të gatuajnë sa...

më shumë
 Gjysmëfinalja e parë e "Do you have an idea" - Zbuloni më shumë

Gjysmëfinalja e parë e "Do you hav…

Programe 18-05-2017

Nis sot gjysmëfinalja e parë e programit "Do you have an idea". Plot emocione, konkurentët do të kalojnë në një tjetër fazë e cila do të testojë edhe njëherë idenë...

më shumë
Përfundon "Dashuri me Qira" - Ja cili serial do të fillojë në Tring

Përfundon "Dashuri me Qira" - …

Programe 16-05-2017

"Dashuri me Qira" ka qenë pasdiskutim një nga serialet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. I mbushur me situata argëtuese dhe momente komike, historia e Defne, flokëkuqes bukuroshe dhe Omerit...

më shumë
Zbuloni të ftuarit e puntatës së sotme në Apartamenti 2XL

Zbuloni të ftuarit e puntatës së sotme n…

Programe 16-05-2017

Vjen sot në ekranin e Vizion Plus dhe të mërkurën në ekranin e Tring “Apartamenti 2XL”. Në këtë puntatë do të mund të ndiqni të ftuar Fifin dhe udhëheqës Ola...

më shumë
Rikthehet Sfida imobiliare në ekranin e Tring dhe Vizion Plus

Rikthehet Sfida imobiliare në ekranin e …

Programe 16-05-2017

Rikthehet në ekranin e Tring dhe Vizion Plus, sezoni i dytë i "Sfida imobiliare". Pas suksesit në sezonin e parë, Zhaku dhe Luani do t'i vijnë përsëri në ndihmë të...

më shumë
Puntata 10 e Do you have an idea - Njihuni me jurinë dhe konkurrentët

Puntata 10 e Do you have an idea - Njihu…

Programe 11-05-2017

Vjen sot në orën 21:00 në Vizion Plus puntata e dhjetë e emisionit të vetëm i cili bën ëndrrat realitet "Do you have an idea". Nën drejtimin e Turjan Hyskës...

më shumë
Dy të ftuar mjaft të dashur për publikun sot në Apartamenti 2XL

Dy të ftuar mjaft të dashur për publikun…

Programe 09-05-2017

Vjen sot në ekranin e Vizion Plus dhe të mërkurën në ekranin e Tring “Apartamenti 2XL”. Në këtë puntatë do të mund të ndiqni të ftuar Lorik Cana dhe Fatma...

më shumë
Puntata e nëntë e Do you have an idea – Njihni jurinë dhe konkurrentët

Puntata e nëntë e Do you have an idea – …

Programe 04-05-2017

Vjen sot në orën 21:00 në Vizion Plus puntata e nëntë e emisionit të vetëm i cili bën ëndrrat realitet "Do you have an idea". Nën drejtimin e Turjan Hyskës...

më shumë
Cili nga serialet u zgjodh Ask laftan anlamaz apo No:309?

Cili nga serialet u zgjodh Ask laftan an…

Programe 03-05-2017

Një serial i ri do të fillojë në Tring! Cili do të jetë ai? Ne pyetëm fansat dhe i ftuam ata të votonin midis dy serialeve shumë të pëlqyer në...

më shumë
Fillon sot në Tring – Përgjigju, Gatuaj, Fito!

Fillon sot në Tring – Përgjigju, Gatuaj…

Programe 03-05-2017

Fillon sot në ekranin e Tring në Living HD emisioni më i ri “Përgjgju, Gatuaj, Fito”. Nën drejtimin e Brunilda Lahe, ky do të jetë quiz-show i vetëm mbi gatimim...

më shumë
Rikthehet Apartamenti 2XL - ja cilët janë të ftuarit!

Rikthehet Apartamenti 2XL - ja cilët jan…

Programe 02-05-2017

Vjen sot në ekranin e Vizion Plus dhe të mërkurën në ekranin e Tring “Apartamenti 2XL”. Në këtë puntatë do të mund të ndiqni të ftuar DJ Blunt dhe Real...

më shumë
 Puntata e tetë e Do you have an idea - Njihuni me konkurrentët dhe jurinë!

Puntata e tetë e Do you have an idea - …

Programe 27-04-2017

Vjen sot në orën 21:00 në Vizion Plus puntata e shtatë e emisionit të vetëm i cili bën ëndrrat realitet "Do you have an idea". Nën drejtimin e Turjan Hyskës...

më shumë
Zbuloni të ftuarit e puntatës së sotme të Apartamentit 2XL

Zbuloni të ftuarit e puntatës së sotme t…

Programe 25-04-2017

Vjen sot në ekranin e Vizion Plus dhe të mërkurën në ekranin e Tring “Apartamenti 2XL”. Në këtë puntatë do të mund të ndiqni të ftuar Flaka Krelanin dhe udhëheqës...

më shumë
Ja cilët janë dy aktorët turk që do t'i shihni së shpejti në Tring me një serial të ri

Ja cilët janë dy aktorët turk që do t'i …

Programe 24-04-2017

Së shpejti në Tring do të vijë në tjetër serial turk. Bëhet fjalë për "Nusja e Stambollit", një serial mjaft i suksesshëm i cili nisi transmetimet në Turqi në Mars...

më shumë
Puntata e shtatë e Do you have an idea - Njihuni me konkurrentët dhe jurinë!

Puntata e shtatë e Do you have an idea -…

Programe 20-04-2017

Vjen sot në orën 21:00 në Vizion Plus puntata e shtatë e emisionit të vetëm i cili bën ëndrrat realitet "Do you have an idea". Nën drejtimin e Turjan Hyskës...

më shumë
Rikthehet sot Apartamenti 2XL – ja cilët janë të ftuarit!

Rikthehet sot Apartamenti 2XL – ja cilët…

Programe 18-04-2017

Vjen sot në ekranin e Vizion Plus dhe të mërkurën në ekranin e Tring “Apartamenti 2XL”. Në këtë puntatë do të mund të ndiqni të ftuar mjaft special si Klodiana...

më shumë
Sot puntata e gjashtë e Do you have an idea - Zbuloni jurinë dhe konkurrentët

Sot puntata e gjashtë e Do you have an i…

Programe 13-04-2017

Vjen sot në orën 20:00 në Jolly HD puntata e gjashtë e emisionit të vetëm i cili bën ëndrrat realitet "Do you have an idea". Nën drejtimin e Turjan Hyskës...

më shumë
Vjen sot Apartamenti 2XL – ja cilët janë të ftuarit!

Vjen sot Apartamenti 2XL – ja cilët janë…

Programe 11-04-2017

Apartamenti më i famshëm vazhdon të jetë si gjithmonë ai “Apartamenti 2XL”. Si çdo të martë në ekranin e Vizion Plus dhe çdo të mërkurë në ekranin e Tring, mbrëmja...

më shumë
Sot puntata e pestë e Do you have an idea, zbuloni  panelin e jurisë dhe konkurentët

Sot puntata e pestë e Do you have an ide…

Programe 06-04-2017

Vjen sot në orën 21:00 në Vizion Plus puntata e pestë e emisionit të vetëm i cili bën ëndrrat realitet "Do you have an idea". Nën drejtimin e Turjan Hyskës...

më shumë
Shopping pa kufi - Rikthehet Shopping Night, nxitoni të aplikoni

Shopping pa kufi - Rikthehet Shopping Ni…

Programe 04-04-2017

Pas suksesit të tij me sezonin e parë, formati i njohur ndërkombëtar "Shopping Night" do të vije së shpejti në kanalin tematik Living HD, të platformës Tring. Shopping Night është një...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Prev Next