Showbiz - Të tjera

Nuk e dinit, por aktori i njohur shqiptar do të shfaqet në këtë serial turk

Nuk e dinit, por aktori i njohur shqipta…

Showbiz 20-11-2017

Serialet turke janë bërë shumë të dashura për shqiptarët e sidomos kur në to marrin pjesë aktorë shqiptarë. Në një nga telenovelat më të ndjekura aktualisht "Payitaht: Abdülhamid" (Perandori i fundit) luan...

më shumë
Van Damme në rolin e shqiptarit shkatërron bandën serbe, çmendet Serbia

Van Damme në rolin e shqiptarit shkatërr…

Showbiz 16-11-2017

Filip Shala është emri i aktorit të njohur Jean Claude Van Damme në filmin e tij të fundit. “Kill’em All” tregon historinë e një shqiptari, i cili kërkon hakmarrje për...

më shumë
Rita Ora mbledh të gjithë ish të dashurit e saj në...

Rita Ora mbledh të gjithë ish të dashuri…

Showbiz 14-11-2017

Në albumin e radhës i cili nuk do të vonojë, Rita Ora do t'iu flasë të gjithë ish-dashnorëve të saj. Rita Ora, shqiptarja e njohur për muzikën e saj pop, gjatë...

më shumë
Pas Jennifer Lopez, edhe Kim Kardashian dhe Demi Lovato shndërrohet në këngëtaren e njohur

Pas Jennifer Lopez, edhe Kim Kardashian …

Showbiz 14-11-2017

Njëra ndër femrat më të përfolura të showbizit padyshim se është Kim Kardashian ylli i spektaklit “Keeping Up with the Kardashians”. Kim me stilin e saj të veshjes e jetës, është...

më shumë
3 muaj pas vdekjes zbulohet cilat ishin arsyet që çuan modelen të vriste aktorin e njohur turk

3 muaj pas vdekjes zbulohet cilat ishin …

Showbiz 14-11-2017

Stambolli do të tronditej mbrëmjen e 27 gushtit nga një ngjarje e rëndë e cila do të prekte thellësisht kinematografinë turke. Aktori dhe moderatori i njohur turk Vatan Şaşmaz do...

më shumë
Cristiano Ronaldo bëhet baba për herë të katërt, por modelja i zbulon tradhtinë

Cristiano Ronaldo bëhet baba për herë të…

Showbiz 13-11-2017

Në pritje për t’iu rikthyer të golave, Cristiano Ronaldo vazhdon të radhisë… fëmijët. Të dielën, portugezi është bërë baba për herë të katërt. Konfirmimi erdhi nga vetë futbollisti, me anë...

më shumë
The Weeknd “dhëmbë për dhëmbë” me Selenën: Kërkon të rikthehet me Bellën!

The Weeknd “dhëmbë për dhëmbë” me Selenë…

Showbiz 11-11-2017

Historia “The Weeknd-Selena Gomez-Justin Bieber-BellaHadid” është kthyer në një telenovelë të vërtetë. Atëherë kur kujtuam se The Weeknd dhe Selena po shkonin mjaft mirë me njëri-tjetrin, këngëtarja u pa në krahët...

më shumë
Ndërpritet seriali pasi nuk pëlqehet nga publiku; ja cilët janë protagonistët

Ndërpritet seriali pasi nuk pëlqehet nga…

Showbiz 11-11-2017

Nëse publiku nuk të vlerëson si duhet, atëherë aktorët duhet të shqetësohen. Ndodh që kur vlerësimet janë të ulta, xhirimet e një seriali të ndërpriten plotësisht. Kjo ka ndodhur me...

më shumë
Aktori turk në Hollywood krah regjisorit të Brad Pitt - Cili prej tyre është?

Aktori turk në Hollywood krah regjisorit…

Showbiz 10-11-2017

Ëndrra e çdo aktori është padyshim Hollywoodi. Duket se aktori Cagatay Ulusoy është një hap më pranë se të tjerët. Sipas gecce.com, ai ka takuar David Fincher, regjisorin e shumë...

më shumë
Surpriza e bukur e Lorik Canës në ditëlindjen e së shoqes

Surpriza e bukur e Lorik Canës në ditëli…

Showbiz 10-11-2017

Lorik Cana duket se është një partner shumë i përkushtuar dhe romantik i cili di si ta surprizoj bashkëshorten e tij. Në ditëlindjen e saj të 30- të, ish-kapiteni i...

më shumë
Fansat tmerrojnë Dua Lipën: “Ju lutem, më lini të shkoj!” (VIDEO)

Fansat tmerrojnë Dua Lipën: “Ju lutem, m…

Showbiz 09-11-2017

Fenomeni i “Fanbase” – apo grupi i fansave të çmendur – ka filluar të prekë edhe artistët shqiptarë kohët e fundit. Nuk bëhet fjalë për admirues thjesht të muzikës së një...

më shumë
Rita Ora: «Mos harroni origjinën time, unë jam me refugjatët»

Rita Ora: «Mos harroni origjinën time, u…

Showbiz 09-11-2017

Rita Ora na ka bërë edhe njëherë të jemi krenarë. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka dhënë një intervistë për “Corriere Della Sera” për të folur mbi spektaklin e famshëm të...

më shumë
Filmi turk përkthehet në 6 gjuhë ende pa u shfaqur premiera - Ja se cili është!

Filmi turk përkthehet në 6 gjuhë ende pa…

Showbiz 08-11-2017

Edhe pse premiera e tij do të shfaqet në kinematë në Turqi më 8 Dhjetor, filmi "Öteki Taraf" është përkthyer në 6 gjuhë. Trailer-i i filmit ka tërhequr shumë vëmendje...

më shumë
Nga pastruese në modele, për shkak të Instagramit - Njihuni me këtë vajzë!

Nga pastruese në modele, për shkak të In…

Showbiz 08-11-2017

Ajo është një modele që dallon menjëherë nga të tjerat. Format e saj të kolme e ndihmuan 27 vjeçaren Tabria Majors të ndryshonte tërësisht jetën e saj. Fillimisht, ajo punonte...

më shumë
Çiftet më të famshëm të instagramit turk dhe përfitimet prej tij

Çiftet më të famshëm të instagramit turk…

Showbiz 08-11-2017

Rrjetet sociale sot na kanë afruar me shumë njerëz, madje edhe me yjet e ekranit të cilët vite më parë dukeshin të paarritshëm. Tashmë, mjafton t'i ndiqni në profilet përkatëse...

më shumë
Kate Moss zbulon sekretin më të madh për lëkurë të përsosur; realizohet vetëm në shtëpi

Kate Moss zbulon sekretin më të madh për…

Showbiz 07-11-2017

Çmenduri, do ta provojmë menjëherë! Kur një modele jep sekretete bukurie, marrim letra dhe laps dhe mbajmë shënime, por kur flet Kate, gjërat bëhen shumë më të rëndësishme.Ish supermodelja 43 vjeçare...

më shumë
Aktorja e mirënjohur ironizon operacionet plastike: Nuk kam kohë as të lahem

Aktorja e mirënjohur ironizon operacione…

Showbiz 06-11-2017

Që ajo është në formë të shkëlqyer fizike, këtë e tregojnë më së miri fotografitë që shohim prej saj. Sharon Stone del e zhveshur në plazh, duke luajtur volejboll dhe...

më shumë
Aktorja turke nuk humb kohë, vendos të provojë sërish fustanin e bardhë

Aktorja turke nuk humb kohë, vendos të p…

Showbiz 06-11-2017

Pasi i dha fund martesës 6-vjeçare me aktorin Onur Saylak gjatë qershorit të këtij viti, aktorja e njohur turke Tuba Büyüküstün ka vendosur të veshë sërish fustanin e bardhë. Sipas...

më shumë
Ish partnerët në lidhje të reja/ Kjo është marrëdhënia e re e Angelina Jolie

Ish partnerët në lidhje të reja/ Kjo ësh…

Showbiz 06-11-2017

Tashmë ka kaluar kohë, që kur aktorja Angelina Jolie është ndarë nga Brad Pitt, me të cilin ka gjashtë fëmijë. Mediat kanë bere lajm qe Brad eshte lidhur me disa...

më shumë
Modelja e njohur i lë 1000$ bakshish; ja çfarë bën kamarierja

Modelja e njohur i lë 1000$ bakshish; ja…

Showbiz 04-11-2017

Personazhet e botës së showbiz-it gëzojnë një pasuri të madhe, por fakti që janë të pasur nuk do të thotë që ata të jenë bujarë me të tjerët. Ka nga...

më shumë
Këngëtarja shqiptare nënshkruan kontratë me gjigandin Samsung

Këngëtarja shqiptare nënshkruan kontratë…

Showbiz 03-11-2017

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora ka pasur bashkëpunime me disa brende prestigjoze derimë sot. Fillimisht, ajo ka pasur një kontratë me “Adidas”, më pas me brendin italian të...

më shumë
Almeda revoltohet me lajmet turke: Ja cfarë shkruajnë për të dhe puthjen mes Tolgahan Saysiman dhe Hande Ercel

Almeda revoltohet me lajmet turke: Ja cf…

Showbiz 02-11-2017

Në qendër të lajmeve turke sot janë vënë çifti Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysiman. Sipas shtypit turk, ish Miss Shqipëria ka qenë e pranishme gjatë xhirimeve të filmit "Perla e...

më shumë
Reagon aktorja “Vëmendja ndaj peshës është fyese! Çfarë doni, të bëjmë të gjithë kirurgji?”

Reagon aktorja “Vëmendja ndaj peshës ësh…

Showbiz 02-11-2017

Aktorja dhe prezantuesja Vanessa Incontrada këmbëngul se përmendja e peshës është fyese për gratë. “Kilet, kilet, flisni vetëm për kilet! Sa shumë fyerje që nxirrni nga goja!”- Incontrada ka rihapur...

më shumë
Maskimet e frikshme dhe sensuale/ Si ishin 'fshehur’ VIP-at shqiptarë për Hallouin?

Maskimet e frikshme dhe sensuale/ Si ish…

Showbiz 02-11-2017

31 tetori është kthyer tashmë në një festë simbolike edhe në Shqipëri. Halloween është një festë pagane, që origjinën e ka në Mbretërinë e Bashkuar, dhe çdo vit festohet për...

më shumë
Aktori i «Vëllai im» përfundon në gjykatë; e pabesueshme ajo që ka ndodhur

Aktori i «Vëllai im» përfundon në gjykat…

Showbiz 01-11-2017

Ai u bë i njohur në vendin tonë për shkak të filmit "Vëllai im" apo për historinë e tij me aktoren e njohur Asli Enver. Megjithatë, Murat Boz po kalon...

më shumë
Pas miqësisë së Selena Gomez me Justin Bieber, reagon the Weeknd

Pas miqësisë së Selena Gomez me Justin B…

Showbiz 31-10-2017

Edhe pse mediet shkruajnë se The Weeknd nuk është shqetësuar aspak se e dashura e tij, këngëtarja Selena Gomez ka nisur të takohet sërisht me Justin Bieber, një tjetër burim...

më shumë
Nga ëmbëlsirat tek makinat luksoze: Ja me çfarë biznesesh merren aktorët e njohur të serialeve

Nga ëmbëlsirat tek makinat luksoze: Ja m…

Showbiz 30-10-2017

Do të mendoni se gjatë gjithë kohës aktorët i dedikohen roleve të tyre? Kjo është e vërtetë, por nuk do të thotë se ata nuk gjejnë kohë për të tjera...

më shumë
«Gruaja më e bukur në botë» sot 50 vjeç; mosha për të është vetëm një numër

«Gruaja më e bukur në botë» sot 50 vjeç;…

Showbiz 28-10-2017

Një nga aktoret më të bukura të Hollywood mbush sot plot 50 vjeç megjithatë mund të themi se mosha për të është vetëm një numër. Ajo ende ruan e bukurinë...

më shumë
Çfarë veshën VIP-at në Kiss Halloween Party? Dallojnë Rita Ora dhe Dua Lipa

Çfarë veshën VIP-at në Kiss Halloween Pa…

Showbiz 27-10-2017

Kiss Halloween Party në Londër ka mbledhur shumë yje të showbizit në një event të vetëm. Ata janë maskuar si personazhe të njohur të filmave, por ndërmjet të gjithëve ne...

më shumë
Prezantuesja e njohur fton gabimisht 1000 persona në shtëpinë e saj

Prezantuesja e njohur fton gabimisht 100…

Showbiz 27-10-2017

Ajo dërgoi 30 ftesa për miqtë e saj por gabimisht i shkoi edhe 960 të tjerëve duke e kthyer atë që do ishte një festë private në një makth. Bëhet...

më shumë
Angelina Jolie pret flokët; aktorja ndryshon look-un e saj

Angelina Jolie pret flokët; aktorja ndry…

Showbiz 27-10-2017

Një ndryshim në pamje ka ardhur këtë herë nga aktorja e mirënjohur Angelina Jolie. Ajo ka prerë flokët e saj, dhe pse duhet thënë se ndryshimi nuk është drastik. Jolie...

më shumë
E pabesueshme: Selena Gomez dhe Justin Bieber janë përsëri bashkë?

E pabesueshme: Selena Gomez dhe Justin B…

Showbiz 26-10-2017

Sipas burimeve për "TZM", Justin Bieber dhe Selena Gomez mund të jenë duke u rikthyer përsëri në krahët e njëri-tjetrit. Të gjithë dyshimet u ngritën ku Bieber u pa të...

më shumë
Statuja e Lady Gaga-s tmerron fansat në muze; një shpërfytyrim i këngëtares

Statuja e Lady Gaga-s tmerron fansat në …

Showbiz 26-10-2017

Lady Gaga do të jetë pjesë e një prej muzeve më të famshëm të Perusë. Statuja e ndërtuar për të është bazuar në paraqitjen e këngëtares në MTV Video Music...

më shumë
Dy ton dhrithëra dhe fasule i japin rekordin Guiness Rita Orës

Dy ton dhrithëra dhe fasule i japin reko…

Showbiz 26-10-2017

Portreti i këngëtares shqiptare Rita Ora ka qenë frymëzim për Alkent Pozhekun i cili ka thyer rekordin Guiness. Ai ka realizuar një mozaik me imazhin e këngëtares shqiptare duke përdorur...

më shumë
Kjo është aktorja e njohur turke që mban zyrtarisht mbiemër shqiptar/Fotogaleri

Kjo është aktorja e njohur turke që mban…

Showbiz 26-10-2017

Ajo ka lindur më 18 Nentor 1987 në Ankara, Turqi. Aktorja simpatike Ebru Özkan, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve falë sharmit dhe klasit që e karakterizon, ka...

më shumë
Këpucët e çuditshme të Selena Gomez i lanë të gjithë pa fjalë

Këpucët e çuditshme të Selena Gomez i la…

Showbiz 25-10-2017

Në tapetin e kuq të InStyle, këngëtarja Selena Gomez ishte veshur thjeshtë, një fustan i shkurtër i zi dhe flokët e mbledhura. Në pamje të parë, asgjë për tu mbajtur...

më shumë
Të gjithë të fiksuar pas babait të Dua Lipës - E gjithë bota me sytë nga ai

Të gjithë të fiksuar pas babait të Dua L…

Showbiz 25-10-2017

Babai i këngëtares shqiptare Dua Lipa, Dukagjin Lipa është kthyer sot në burrin më të komentuar. Gjithçka nisi nga një artikull në BuzzFeed ku ndër të tjera shkruhet: "Mos i thoni...

më shumë
Plot 4 artistë shqiptarë në MTV Ema 2017 – Zbuloni emrat!

Plot 4 artistë shqiptarë në MTV Ema 2017…

Showbiz 25-10-2017

Më 12 nentor do të mbahet mbrëmja e MTV Ema 2017 dhe prezantuese e këtij edicioni është shqiptarja Rita Ora. Këngetarja ka premtuar se do të ketë shumë surpriza dhe...

më shumë
Fansja 40 vjeçare i hyn në pronë 3 herë brenda javës, këngëtari e arreston!

Fansja 40 vjeçare i hyn në pronë 3 herë …

Showbiz 24-10-2017

Ka dashamirës të muzikës, ka fansa, ka fansa të thekur dhe më pas vjen zonja në fjalë! Gjatë gjithë kohës kemi parë të rinj që “marrosen” pas emrave të njohur të...

më shumë
FIFA, Ronaldo vlerësohet me çmimin “Lojtari më i mirë i vitit”

FIFA, Ronaldo vlerësohet me çmimin “Lojt…

Showbiz 24-10-2017

Cristiano Ronaldo fitoi një tjetër përballje me Lionel Messin. Portugezi i Realit të Madridit u vlerësua të hënën me çmimin "Lojtari i vitit" nga FIFA. Në një mbrëmje të organizuar...

më shumë
Ja si duket sot vajza e Angelina Jolie e Brad Pitt pas dy vitesh trajtime hormonale për t´u shndërruar në mashkull

Ja si duket sot vajza e Angelina Jolie e…

Showbiz 24-10-2017

Shiloh Jolie Pitt, vajza e parë biologjike e ish çiftit Angelina dhe Brad ka filluar që në moshën 9 vjeçare terapinë hormonale për të ndryshuar gjininë. Shiloh apo John ashtu...

më shumë
Këngëtarja e mirënjohur shfaqet si asnjëherë më parë në klipin e saj të ri

Këngëtarja e mirënjohur shfaqet si asnjë…

Showbiz 24-10-2017

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë brenda kornizave të pamjes së saj prej vajze të ëmbël, por kësaj herë Taylor Swift i ka çuditur të gjithë. Ajo është transformuar në një...

më shumë
Justin Bieber bëri vetëm një tatuazh dhe të gjithë u çmendën!

Justin Bieber bëri vetëm një tatuazh dhe…

Showbiz 23-10-2017

Këngëtari i njohur, Justin Bieber nuk është një emër i panjohur për tatuazhet pasi në trupin e tij gjenden dhjetëra të tillë. Ama, tatuazhi i fundit i ka habitur të gjithë! Me...

më shumë
Pas akuzave për tradhti, aktorja turke del publikisht me të dashurin e saj të ri/Fotogaleri

Pas akuzave për tradhti, aktorja turke d…

Showbiz 23-10-2017

Para disa kohësh, ajo u akuzua për tradhti bashkëshortore. Aktorja e mirënjohur Tuba Büyüküstün është vënë sërish në qendër të vëmendjes. Thashethemnaja e krijuar pas divorcit nga bashkëshorti Onur Saylak...

më shumë
Këngëtarja shqiptare fiton çmim në “BBC Radio 1 Teen Awards 2017”

Këngëtarja shqiptare fiton çmim në “BBC …

Showbiz 23-10-2017

Talenti i saj tashmë njihet ndërkombëtarisht. Dua Lipa ka rrëmbyer një çmim të rëndësishëm në “BBC Radio 1 Teen Awards 2017”.Performanca e saj në YouTube me këngën "New Rules" ka...

më shumë
Almeda Abazi merr vendimin e papritur, braktis...

Almeda Abazi merr vendimin e papritur, b…

Showbiz 21-10-2017

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori protagonist i serialit "Mos u dorëzo" janë një ndër çiftet më të komentuara në media. Të dy shumë aktivë në rrjetet sociale, ndanin me ndjekësit...

më shumë
Kush është artistja shqiptare që u takua me princat Harry dhe William/Fotogaleri

Kush është artistja shqiptare që u takua…

Showbiz 21-10-2017

Pallati mbretëror britanik Kensington ka mikpritur një mikeshë shumë të veçantë, yllin me famë ndërkombëtare Rita Ora. E shoqëruar nga deejay Nick Gramshaw dhe finalistët e programit ''Teen Heores", këngëtarja...

më shumë
«Qaj në dush, jo përpara fëmijëve»; Rrëfimi i Angelina Jolie u ka shërbyer të gjithëve

«Qaj në dush, jo përpara fëmijëve»; Rrëf…

Showbiz 20-10-2017

Në shtator të vitit të kaluar, lajmi i divorcit mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt zuri vend në gazetat në mbarë botën dhe janë hedhur disa hipoteza, në lidhje me...

më shumë
Vetëm pak javë nga ndarja me bashkëshortin, aktorja e njohur na prezanton të dashurin e saj të ri

Vetëm pak javë nga ndarja me bashkëshort…

Showbiz 20-10-2017

Edhe pse ishte e papritur për të gjithë, mesa duhet edhe dashurisë së tyre i erdhi fundi. Kanë kaluar shumë pak javë që kur aktorja e njohur Anna Faris dhe...

më shumë
Dua Lipa jep parashikimin e motit të Kosovës në një television francez

Dua Lipa jep parashikimin e motit të Kos…

Showbiz 19-10-2017

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka parashikuar motin e Kosovës në një televizion francez. Ajo ishe e ftuar në “TMC TV” ku dhuroi spektakël në emisionin “Quotidien” duke dhënë...

më shumë
4 muaj pas lindjes, Beyonce shfaqet më perfekte se kurrë

4 muaj pas lindjes, Beyonce shfaqet më p…

Showbiz 18-10-2017

Kanë kaluar vetëm 4 muaj qëkur diva e popit, Beyonce solli në jetë dy binjakët e saj Sir dhe Rumi. Në koncertin e bamirësisë Tidal X Brooklyn i cili u...

më shumë
Selena Gomez dhe modelja shqiptare, përqafime të ngrohta me njëra-tjetrën

Selena Gomez dhe modelja shqiptare, përq…

Showbiz 18-10-2017

Selena Gomez është sot një ndër këngëtaret më të kërkuara në botë. Së fundmi, ajo është bërë pjesë e një video të ëmbël të postuar nga modelja shqiptare Xhesika Berberi.   A...

më shumë
Dua Lipa nuk ka të ndalur, rrëmben një tjetër çmim të rëndësishëm

Dua Lipa nuk ka të ndalur, rrëmben një t…

Showbiz 18-10-2017

Tashmë e dimë të gjithë që ky vit për këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa është nga ato vitet që nuk harrohet lehtë. Kjo sepse sukseset për të nuk kanë...

më shumë
Episodet finale të serialit “Jetë” – Cili serial do të fillojë pas tij?

Episodet finale të serialit “Jetë” – Cil…

Showbiz 16-10-2017

Në Tring, po transmetohen episodet e fundit të serialit “Jetë” kështu që historisë së Murat dhe Hajat po i vjen fundi. Të gjitha janë kurioz se çfarë do të ndodhë...

më shumë
Ish i dashuri i aktores turke kapet mat me të dashurën e re: Është sozia e saj

Ish i dashuri i aktores turke kapet mat …

Showbiz 16-10-2017

Ajo është një nga aktoret më të famshme në Turqi. E njohur për rolin e saj si Selin tek "Mbretëresha e natës", Meryem Uzerli ka fituar zemrat e mijëra fansave...

më shumë
Dasma më e bukur – A ishin votuesit shqiptarë në një mendje me ata turq?

Dasma më e bukur – A ishin votuesit shqi…

Showbiz 14-10-2017

Javën që kaloi ne realizuam një anketim të njëjtë më atë që u realizua në Turqi. Duke qenë se aktorët e serialeve turke janë shumë të njohur në vendin tonë...

më shumë
Aktorja turke dhe i gjithë kasti shkëlqejnë në prezantimin e filmit në Berlin

Aktorja turke dhe i gjithë kasti shkëlqe…

Showbiz 14-10-2017

Kinemaja turke është në kulmin e saj. Prodhimet e këtij vendi po njohin gjithjë e më shumë sukses duke arritur kështu deri në vendet e Amerikës Latine e më gjërë...

më shumë
Rrëfehet aktorja e njohur: Isha ende nëntë vjeç dhe ndiqja terapi kundër ankthit

Rrëfehet aktorja e njohur: Isha ende nën…

Showbiz 12-10-2017

Emma Stone në një interviste për “The Late Show” me Stephen Colbert, nuk ngurroi të fliste për problemet e saj personale, siç është edhe ankthi që ajo e përjetoi që...

më shumë
Një tjetër aktor turk pritet të bëhet shumë shpejt baba

Një tjetër aktor turk pritet të bëhet sh…

Showbiz 10-10-2017

Nuk është vetëm Ozcan Deniz në pritje të fëmijës së tij të parë. Edhe Kivanc Tatlitug do të bëhet së shpejti baba. Bashkëshortja e tij Basak Dizer siç raportohet në media...

më shumë
Brune, bionde dhe flokëkuqe: Ariana Grande ndryshon përsëri flokët si nuk e keni parë kurrë më parë

Brune, bionde dhe flokëkuqe: Ariana Gran…

Showbiz 09-10-2017

Ariana Grande, aktorja dhe këngëtarja e talentuar njihet për ndryshimin e shpeshtë të ngjyrës së flokëve të saj. Përmes një foto të publikuar në rrjetet sociale, ajo na ka treguar...

më shumë
Këto janë shifrat e çmendura që fitojnë në javë yjet e serialeve turke/Fotogaleri

Këto janë shifrat e çmendura që fitojnë …

Showbiz 09-10-2017

Të bukur, të talentuar, të suksesshëm, të famshëm dhe të superpaguar. Yjet e serialeve turke, të cilët kanë ditur të vjedhin zemrat e teleshikuesve kudo në botë, por shndërrohen pak...

më shumë
Në sheshxhirim me Selena Gomez dhe Woody Allen: Ja cili është aktori shqiptar!

Në sheshxhirim me Selena Gomez dhe Woody…

Showbiz 06-10-2017

Selena Gomez është një nga emrat më të njohur me famë ndërkombëtare por pranë saj në sheshin e xhirimeve ndodhet aktori shqiptar Marko Caka. Ai është duke xhiruar një film...

më shumë
Aktorja e njohur pranon publikisht: Kam qenë egoiste por ndryshova kur njoha bashkëshortin

Aktorja e njohur pranon publikisht: Kam …

Showbiz 05-10-2017

E kanë vlerësuar gjithnjë si një nga gratë me buzëqeshjen më të bukur në botë. Julia Roberts është padiskutim një nga figurat më të njohura të kinematografisë botërore që numëron...

më shumë
Zbulohet ish-gruaja e parë që Kadir Doğulu përpiqet ta mbajë të fshehtë nga mediat

Zbulohet ish-gruaja e parë që Kadir Doğu…

Showbiz 05-10-2017

Neslihan Atagül dhe Kadir Doğulu janë dy prej aktorëve më të kërkuar dhe të dashur në Turqi, por jo vetëm. Të njohur edhe në vendin tonë në rolet e Nerimanit...

më shumë
Cila nga këto ishte dasma më e bukur? Ja rezultet sipas publikut turk

Cila nga këto ishte dasma më e bukur? Ja…

Showbiz 05-10-2017

Një nga postalet më të njohura të showbizit në Turqi ka vënë përballë disa nga dasmat më të bukura të yjeve të serialeve. Pas përgjigjeve të votuesve rezultatet janë kështu! 57%...

më shumë
Rrëfehet për herë të parë Kate Winslte: Ja përse çifti Rose-Jack shkëlqeu dhe filmi Titanic pati sukses

Rrëfehet për herë të parë Kate Winslte: …

Showbiz 04-10-2017

Prej 20 vitesh filmi Titanic shfaqet në ekran dhe duket se gjithëkush që e ka parë atë film mund të kujtojë çdo frazë e skenë.Mund ta keni parë me dhjetra...

më shumë
Burak Ozcivit: Ju tregoj arsyen e vërtetë pse Asli Enver nuk interpreton në Vëllai im 2

Burak Ozcivit: Ju tregoj arsyen e vërtet…

Showbiz 04-10-2017

Padyshim që filmi "Vëllai im 1" ishte një sukses dhe të tre aktorët kryesorë, Burak Ozcivit, Murat Boz dhe Asli Enver shkëlqyen në rolet e tyre. Megjithatë, sezoni i dytë...

më shumë
Këngëtarja e njohur, shqiptarja e parë në emisionin e Ellen Degeneres

Këngëtarja e njohur, shqiptarja e parë n…

Showbiz 03-10-2017

Ellen DeGeneres është një nga moderatoret më të njohura, jo vetëm në Hollywood, por në të gjithë globin. Me siguri për të keni dëgjuar edhe ju shpesh herë sepse Ellen...

më shumë
Mori fund: Aktorja e njohur e Dashuri e pafund ndahet nga bashkëshorti. Ai e akuzon për tradhti!

Mori fund: Aktorja e njohur e Dashuri e …

Showbiz 03-10-2017

Ka ardhur fundi për një martesë shumë të dashur për publikun. Bëhet fjalë për aktoren e njohur të "Dashuri e pafund" Hazal Filiz Küçükköse dhe bashkëshortin e saj, aktorin Tuan...

më shumë
Kate Winslet: Nuk peshohem prej 12 vitesh. S'humbas kohë me këto gjëra përndryshe do harroja të jetoja

Kate Winslet: Nuk peshohem prej 12 vites…

Showbiz 03-10-2017

“Nëse harxhon shumë kohë duke u përqendruar në gjërat e gabuara si pesha jote, atëherë do harrosh të argëtohesh, apo jo? Më ka rastisur të pi çajra të ndryshëm për...

më shumë
Lajmi i fundit; Baris Ardus kapet mbrëmë në dhomë me Elcin Sangu! E vërteta e fjalëve që kanë ‘plasur’ në Turqi

Lajmi i fundit; Baris Ardus kapet mbrëmë…

Showbiz 02-10-2017

Një thashethem që ka ndodhur pak orë më parë, është përhapur me shpejtësi. Thuhet se ka ndodhur gjatë xhirimeve të fundit të filmit më të ri me protagonist Baris Ardus...

më shumë
Samantha heq dorë nga ‘Sex and the City 3” dhe ka një arsye të pranueshme

Samantha heq dorë nga ‘Sex and the City …

Showbiz 02-10-2017

Sarah Jessica Parker, ka pohuar se nuk do të ketë më seri në vijim të serialit “Sex and the City” dhe për këtë fakt aktorja ka pohuar se ndihet e...

më shumë
TURI & ORINDA tregojnë historinë e dashurisë; Antipatia që u kthye në dashuri

TURI & ORINDA tregojnë historinë e d…

Showbiz 30-09-2017

Revista Living, Nga Elona Jaçellari, Fotografia Armand Habazaj Për ta, nuk pati asnjë plan, asnjë premtim, asnjë ide se ku do të shkonte lidhja e tyre, e cila nisi krejt spontanisht...

më shumë
Ndryshimet në moment të fundit në filmin ku interpretojnë Defne dhe Omer

Ndryshimet në moment të fundit në filmin…

Showbiz 30-09-2017

Vetëm pak javë para premierës së madhe me 10 nëntor, filmi turk me çiftin protagonistë Baris Arduc dhe Elcin Sangu ka ndryshuar emrin nga "Yimda Kal" në Mutluluk Zamani (Koha...

më shumë
Dalin skenat e para të serialit të ri të Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel

Dalin skenat e para të serialit të ri të…

Showbiz 29-09-2017

Hande Ercel dhe Tolgahan Saysiman kanë xhiruar këtë verë një serial të ri të titulluar "Perla e zezë". Aktorja protagoniste e serialit "Jetë" dhe aktori protagonist i "Mos u dorëzo...

më shumë
Fundi i lumtur i Baris Arduc dhe Elcin Sangu

Fundi i lumtur i Baris Arduc dhe Elcin S…

Showbiz 29-09-2017

Filmi "Yimda Kal" me protagonistë Baris Arduc dhe Elcin Sangu ka xhiruar skenat e fundit e njëkohësisht më të bukurat. Bëhet fjalë skenat romantike të filmit aty ku finalizohet dashuria...

më shumë
Gruaja më e bukur e botës shtatzënë për herë të tretë

Gruaja më e bukur e botës shtatzënë për …

Showbiz 28-09-2017

Tashmë vajza e cila është konsideruar më e bukura në botë , Jessica Alba është në pritje të fëmijës së saj të tretë me bashkëshortin e saj Cash Warren. Jessica tregoi...

më shumë
Bella rrëfen konkurrencën me motrën e saj, Gigi Hadid

Bella rrëfen konkurrencën me motrën e sa…

Showbiz 28-09-2017

Këtë muaj, Bella Hadid ka shkëlqyer si imazh i revistës “Harper’ Bazaar Arabia”. Ndër të tjera, ajo aty ka folur edhe për marrëdhënien e saj me Gigin dhe nëse kanë konkurrencë...

më shumë
Këngëtarja e famshme e sëmurë, dikush e surprizon me nje buqetë të madhe trëndafilash!

Këngëtarja e famshme e sëmurë, dikush e …

Showbiz 28-09-2017

Ajo ka kohë që vuan nga një sëmundje e rëndë kockash e cila e ka bërë që të anulojë edhe disa koncerte. Por duket se koleget e saj nuk e...

më shumë
Galeri: Të gjithë aktorët turk me motrat dhe vëllezërit e tyre

Galeri: Të gjithë aktorët turk me motrat…

Showbiz 28-09-2017

Ata janë aktorët më të famshëm të momentit por po aq të famshëm bëhen dhe motrat dhe vëllezërit e tyre sa herë qe ata publikojnë ndonjë foto në rrjetet sociale...

më shumë
Vdes Playboy, Hugh Hefner ndërron jetë në moshën 91 vjeçare

Vdes Playboy, Hugh Hefner ndërron jetë n…

Showbiz 28-09-2017

Themeluesi i revistës "Playboy" Hugh Hefner ka vdekur në moshën 91 vjeçare. Kompania e Playboy Enterprises ka njoftuar se vdekja e Hefner ka ndodhur për shkaqe natyrore. Ai është gjendur pa...

më shumë
Burak Ozcivit merr një tjetër propozim të cilin vështirë se mund ta refuzojë

Burak Ozcivit merr një tjetër propozim t…

Showbiz 27-09-2017

Aktori i njohur i seriait "Dashuri e pafund" Burak Ozcivit është momentalisht ndër më të kërkuarit në Turqi. Së fundmi, ai ka marrë një propozim për një rol të ri...

më shumë
Shkëlqen Era Istrefi, i habit të gjithë në koncertin e saj në Amerikë, shikoni si duket ajo (FOTO)

Shkëlqen Era Istrefi, i habit të gjithë …

Showbiz 25-09-2017

Mesa duket Era Istrefi po ecën me hapat e duhura, shkëlqen në koncertin e saj të fundit në Amerikë, pritet bashkëpunimi më i ri i saj me French Montanën.Duket qartë...

më shumë
Miss Turqisë i hiqet kurora për një postim në Twitter

Miss Turqisë i hiqet kurora për një post…

Showbiz 23-09-2017

Quhet Itir Esen, 18 vjeç dhe qendroi "Miss Turqia" për vetëm një ditë. Asaj ju hoq kurora e bukurisë për shkak të një postimi në Twitter mbi grushtin e shtetit...

më shumë
Atë që Living solli para një viti, Moschino e sjell si trend për pranverën 2018

Atë që Living solli para një viti, Mosch…

Showbiz 23-09-2017

Déjà vu’… java e modës në Milano ishte e tillë për ne, pasi vizioni i Santës, fashion editores së modës në revistën Living ka paraprirë atë të Jeremy Scott, dizajnuesit...

më shumë
Gazetarët filmojnë Elcin Sangu dhe të dashurin e saj dhe na sjellin lajme të bukura

Gazetarët filmojnë Elcin Sangu dhe të da…

Showbiz 22-09-2017

Elcin Sangu është fotografuar mbrëmjen e djeshme së bashku me të dashurin e saj, biznesmenin Yunus Ozdiken. Elcin u tregua e gatshme të bënte disa fotografi për gazetarët, si dhe...

më shumë
Angelina Jolie hedh hapin e parë drejt ribashkimit

Angelina Jolie hedh hapin e parë drejt r…

Showbiz 22-09-2017

Para një viti u bë e bujshme ndarja  midis Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Në atë kohë nuk pati prononcime nga ana e të dyja palëve, por tashmë mbas 1...

më shumë
Çfarë po ndodh/ Arrestohet aktori i njohur Albano Bogdo?

Çfarë po ndodh/ Arrestohet aktori i njoh…

Showbiz 21-09-2017

Këto janë disa pamje ku aktori po shoqërohet nga policia e duke zbritur shkallët e shtëpisë së tij. Banorët e pallatit janë çuditur kur kanë parë aktorin e njohur duke...

më shumë
Flet e dashura e Burak Deniz: Ja çfarë mendoj kur e shoh atë të puthet me Hande Ercel

Flet e dashura e Burak Deniz: Ja çfarë m…

Showbiz 20-09-2017

Büşra Develi është një aktore e njohur në Turqi dhe gjithashtu e dashura e Burak Deniz, aktorit të njohur si Murat në serialin “Jetë”. Janë skenat në serial midis Murat...

më shumë
Martohet aktorja e njohur e serialit Dashuri e Pafund

Martohet aktorja e njohur e serialit Das…

Showbiz 19-09-2017

Një nga aktoret më të njohura të serialit "Dashuri e pafund", Gizem Karaca është martuar me të dashurin e saj Kemal Ekmekci. Çifti kishte më shumë se 2 vjet së...

më shumë
  Ndryshimi në pamje i Ozcan Deniz për sezonin e dytë të Nusja nga Stambolli - Ja si shprehet aktori

Ndryshimi në pamje i Ozcan Deniz për …

Showbiz 19-09-2017

Seriali i mirënjohur "Nusja nga Stambolli" i cili vjen çdo të premte, ora 21:00 në Jolly HD ka nisur xhirimet për sezonin e tij të dytë. Menjëhere, vihet re ndryshimi...

më shumë
Gerta Mahmutaj në Tring Stars: Guxoj të provoj atë që nuk e kam provuar më parë!

Gerta Mahmutaj në Tring Stars: Guxoj të …

Showbiz 19-09-2017

Gerta Mahmutaj ka qenë e ftuar në emisionin Tring Stars ku na ka treguar diçka më shumë për veten. Një këngëtare e cila performon live në lokale të ndryshme të...

më shumë
Nga pjatalarëse në pasarela botërore, kush është modelja që shkëlqeu në New York

Nga pjatalarëse në pasarela botërore, ku…

Showbiz 18-09-2017

Nga lavamani duke larë pjata në sfilatat e modës, në shumë pak kohë. Bëhet fjalë për Remington Williams, një modele e re super e fotografuar gjatë New York Fashion Week...

më shumë
Almeda Abazi merr gjithë vëmendjen me pamjen e saj - Ja se çfarë shkruajnë portalet në Turqi

Almeda Abazi merr gjithë vëmendjen me pa…

Showbiz 18-09-2017

Çifti i mirënjohur Tolgahan Saysiman dhe Almeda Abazi kanë marrë pjesë në Javën e Modës në Turqi. Ish Miss Shqipëria ka tërhequr menjëhëre vëmendjen me paraqitjen e saj plot elegancë. E...

më shumë
Çfarë kuptimi kanë tatuazhet e shumtë të Angelina Jolie?

Çfarë kuptimi kanë tatuazhet e shumtë të…

Showbiz 18-09-2017

Aktorja nuk e kishte zbuluar asnjëherë shpinën, deri në premierën e filmit të saj më të fundit. Mesa duket ajo ka pritur këtë moment për t’i treguar botës se shpina...

më shumë
Hande Ercel tmerron të gjithë me foton e postuar - Ja sakrifica e madhe që ka bërë

Hande Ercel tmerron të gjithë me foton e…

Showbiz 16-09-2017

Hande Ercel, aktorja e serialit "Jetë" ka performuar në një shfaqe me një kërcim vërtët të bukur por përpjekjet e aktorës kanë kaluar pritshëmëritë. Ajo ka postuar një foto ku...

më shumë
A do të guxonte njeri tjetër përveç Victoria Beckham-it që të dilte me pizhane në rrugë?

A do të guxonte njeri tjetër përveç Vict…

Showbiz 16-09-2017

Me pizhama si Victoria Beckham! Besojmë se jo të gjithe do të guxonin ta bënin një gjë të tillë. Zakonisht nëse një i panjohur do të dilte si Vicky, me...

më shumë
Këngëtarja e njohur hap dollapin e saj sa një shtëpi e tërë për Vogue

Këngëtarja e njohur hap dollapin e saj s…

Showbiz 16-09-2017

Mariah Carey i ka treguar fansave të saj nëpërmjet Vogue dollapin e saj gjigand, le te themi një ambjent të shtëpisë së saj në Tribeca, vetëm me çanta dhe këpucë...

më shumë
Çfarë po ndodh me Shakirën dhe Pique-n? Thashethemet e fundit rreth çiftit për krizën në çift

Çfarë po ndodh me Shakirën dhe Pique-n? …

Showbiz 16-09-2017

Lajmet e fundit nga mediat meksikane njoftojnë se çifti i ka dhënë fund dashurisë së tyre disa vjeçare. Bëhet fjalë për futbollistin e Barcelonës Gerard Pique dhe këngëtaren kolumbiane Shakira. Ata...

më shumë
Të përbashkëtat e dy aktorëve Hande Ercel dhe Burak Ozcivit në këtë sezon të ri

Të përbashkëtat e dy aktorëve Hande Erce…

Showbiz 16-09-2017

Burak Ozcivit është edhe një herë imazh zyrtar i një kompanie. Më parë ylli i serialit “Lovebird-Trumcaku” ka qene imazh i një shampoje për flokët, i një pijeje freskuese, ndërsa...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next