Maxhit nga seriali Mes dy dashurive vjen me një tjetër partnere në krahkadir

Ai njihet si Maxhit nga seriali "Mes dy dashurive" por së shpejti Kadir Dogulu do të vijë me një projekt të ri. Kësaj here nuk është bashkëshoertja e tij Neslihan Atagul, e cila do interpretojë në krah të tij, por një tjetër aktore e njohur në Turqi. Ajo quhet Melisa Sözen dhe numëron dhjetëra role në karrierën e saj. Seriali i ri titullohet "Kefaret" dhe pritet të nisë xhirimet së shpejti.

Shihni në galerinë e mëposhtme disa foto të partneres së re të Kadir.

1