11112

Aktori i njohur turk Ozcan Deniz ka festuar sot ditëlindjen e tij të 45-të. Nuk mund të mungonte një surprizë për të nga miqtë më të mirë dhe kolegët e tij.

ozcan deniz cahildim dunyanin

Vet aktori ka ndarë këtë video nga momenti i surprizës dhe ka shkruar:

"Po unë isha në duart e një gruaje në një familje të bukur, në një lagje të mirë. Në një mëngjes të bukur si 19 Maji, nëna imë më solli në jetë, në këtë botë mjaft emocionuese. Nuk isha në dijeni të asaj që do të përjetoja, por kjo është jeta që mu dha, që ishte e dedikuar për mua. Ju falenderoj të gjithëve për momentet e bukura. Faleminderit miqve të mi. Faleminderit të gjithëve për mesazhet dhe urimet e bukura"

A post shared by Özcan Deniz (@ozcandeniz) on