Përshkrimi

Një grua e traditave që ruan me fanatizem pushtetin e saj nuk mund të pranojë një nuse që nuk e ka zgjedhur ajo. Syreja nuk do të imponoje asgjë , ajo është papritur e dashuruar me djalin e madh të një familjeje të rëndësishme. Ajo pranon të lërë Stambollin, te lërë pas ëndrren e saj për muzikën, pa ditur se çdo t’i ofronte shtepia e saj e re.

A do të ketë forcë një dashuri për të mposhtur luftën e brezave, luftën me traditatat dhe zakonet e shekujve?

Bazuar në një ngjarje të vërtetë, në Tring vjen një tjetër serial shumë i sukseshem, me nje kast të mrekullueshëm aktorësh.

Ndiqni serialin Nusja nga Stambolli cdo te premte ora 21:00 ne Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 96-97-98

23-02-2018

EPISODI 96-97-98

Syreja kap në befasi zonjën Esma dhe Garipin së bashku dhe do të bëjë...

më shumë

EPISODI 93-94-95

16-02-2018

EPISODI 93-94-95

Me çfarë do ta kërcënojë Ademi Garipin pasi e ka parë me Esman&eum...

më shumë

EPISODI 90-91-92

09-02-2018

EPISODI 90-91-92

Djemtë habiten me gëzimin e pashpjegueshëm të Esmasë. Cila është...

më shumë

EPISODI 87-88-89

02-02-2018

EPISODI 87-88-89

Për Esmanë mbërrin një dhuratë e veçantë që do t’i...

më shumë

EPISODI 84-85-86

26-01-2018

EPISODI 84-85-86

Faruku do të habitet kur të kuptojë se i dashuri i ri i Begymit është pik...

më shumë

EPISODI 81-82-83

19-01-2018

EPISODI 81-82-83

Pas lajmit se Osmani gjithashtu ka qenë i dashuruar me Syrejanë, Esmaja tronditet shum&e...

më shumë

EPISODI 78-79-80

12-01-2018

EPISODI 78-79-80

Syreja dhe Faruku kujdesen për të voglën e Ipekut, ndërkohë që kjo e...

më shumë

EPISODI 75-76-77

05-01-2018

EPISODI 75-76-77

Fikreti po bën çmos për të fundosur Farukun duke ulur çmimin e aksion...

më shumë

EPISODI 72-73-74

29-12-2017

EPISODI 72-73-74

Pas aksidentit të rëndë që ka pësuar, Ipeku është e detyruar t&...

më shumë

EPOSODI 69-70-71

22-12-2017

EPOSODI 69-70-71

E mërzitur se ka mbetur e vetme në shtëpi, Syreja del me Dilarën për t&rs...

më shumë

EPISODI 66-67-68

15-12-2017

EPISODI 66-67-68

Si do të festohet ditëlindja e znj. Esma në familjen Boran? Duket se vizita e Syre...

më shumë

EPISODI 63-64-65

08-12-2017

EPISODI 63-64-65

Begymi dhe Faruku vendosin t’i thonë të vërtetën Emirit se kush ësh...

më shumë

EPISODI 60-61-62

01-12-2017

EPISODI 60-61-62

Si do të reagojë familja e Boranëve pas skandalit në dasmë? Dilara a...

më shumë

EPISODI 57-58-59

24-11-2017

EPISODI 57-58-59

Çfarë do të bëjë Faruku që ka marrë kërkesën e divo...

më shumë

EPISODI 54-55-56

17-11-2017

EPISODI 54-55-56

Faruku dhe Syreja kthehen në Stamboll për të ndjekur procedurat e divorcit të ...

më shumë

EPISODI 51-52-53

10-11-2017

EPISODI 51-52-53

Syreja përpiqet të harrojë të shkuarën e saj. Faruku tanimë ndihet ...

më shumë

EPISODI 49-50

03-11-2017

EPISODI 49-50

Ipeku dhe Fikreti do të gëzohen me vajzë, por një fatkeqësi do të pl...

më shumë

EPISODI 46-47-48

27-10-2017

EPISODI 46-47-48

Faruku merr të gjithë pushtetin në kompani dhe do t’ia heqë të v&eu...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Video


Gossip

Aktori simpatik i «Nusja nga Stambolli»…

23-02-2018

Aktori simpatik i «Nusja nga Stambolli», flet publikisht për dashurinë e tij!

Aktori Berkay Hardal, i njohur si Murat në serialin "Nusja nga Stambolli" u dashurua me aktor... më shumë

Aktorja e «Nusja nga Stambolli» akuzohet…

21-02-2018

Aktorja e «Nusja nga Stambolli» akuzohet nga fansat për ndërhyrje kirurgjikale

Neslihan Yeldan është bërë pre e komenteve përsa i përket ndryshimeve ... më shumë

«A do ta prozoje për martesë Aslin?», M…

19-02-2018

 «A do ta prozoje për martesë Aslin?», Murat Boz sillet çuditshëm përballë kësaj pyetje!

Edhe në një festë miqsh, paparazzët janë pas tyre. Asli Enver dhe Murat B... më shumë

Salih Bademci dhe Imer Ozgun rrëfejnë hi…

12-02-2018

Salih Bademci dhe Imer Ozgun rrëfejnë historinë e tyre të dashurisë: Kështu nisi gjithçka!

Imer Ozgun e njohëm si pjesë të kastit të "Nusja nga Stambolli" ndërsa Sa... më shumë

Asli Enver ndryshon skenarin e «Nusja ng…

12-02-2018

Asli Enver ndryshon skenarin e «Nusja nga Stambolli»

Aktorja e njohur nga "Nusja nga Stambolli", Asli Enver ka folur më shumë për projek... më shumë

Asli Enver dhe Murat Boz, më gazmorë se …

10-02-2018

Asli Enver dhe Murat Boz, më gazmorë se kurrë në rrjetet sociale...

Historia e dashurisë duket se po shkon mjaft mirë për Asli dhe Murat. Çifti ... më shumë

Personazhet që ata interpretojnë duket s…

03-02-2018

Personazhet që ata interpretojnë duket se po dashurohen me njëri-tjetrin por në jetën reale dy aktorët janë tashmë të martuar!

Imer Ozgun është një nga aktoret më të fundit që i është b... më shumë

Ozcan Deniz po aq romantik në jetën real…

03-02-2018

Ozcan Deniz po aq romantik në jetën reale aq sa edhe në film: Ja se çfarë ka bërë për gruan e tij!

E njohim si Faruk nga "Nusja nga Stambolli" dhe e kemi parë gjithmonë të suprizoj&e... më shumë

Në pritje të martesës? Jo, Asli Enver sh…

02-02-2018

Në pritje të martesës? Jo, Asli Enver shkon më larg se kaq!

Aktorja Asli Enver është gjithmonë në qendër të medieve. Më nj&... më shumë

«Nusja nga Stambolli» kalon kufinjtë e T…

29-01-2018

«Nusja nga Stambolli» kalon kufinjtë e Turqisë, rekord shikueshmërie në Europën Lindore, Qendrore deri në Gjeorgji

Global Agency ka njoftuar sot se seriali "Nusja nga Stambolli" tashmë do të transmetohet... më shumë

Jeta e tij përtej çdo personazhi negativ…

27-01-2018

Jeta e tij përtej çdo personazhi negativ që ka interpretuar - Njihuni me Firat Tanis!

Firat Tanis interpreton një nga personazhet e rëndësishëm në serialin "Nu... më shumë

Në xhirimet e serive të fundit të « Nusj…

20-01-2018

Në xhirimet e serive të fundit të « Nusja nga Stambolli» aksidentohet Asli Enver

“Nusja nga Stambolli”është një prej serialeve më të ndjekur n... më shumë

Berkay Hardal nga «Nusja nga Stambolli» …

18-01-2018

Berkay Hardal nga «Nusja nga Stambolli» rrëfen se çfarë solli fama për të

Vetëm 21 vjeç, Berkay Hardal është padyshim një yll në ngjitje. Ed... më shumë

Vështirësi në lexim, dëgjim dhe në të sh…

17-01-2018

Vështirësi në lexim, dëgjim dhe në të shkruar - Ja nga se vuan Asli Enver që nga fëmijëria

Asli Enver është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. Gjith... më shumë

Puthja që na kishte shpëtuar mes Faruk d…

15-01-2018

Puthja që na kishte shpëtuar mes Faruk dhe tezes nga «Nusja nga Stambolli»; çfarë ka ndodhur në sheshxhirim?

Ozcan Deniz dhe Neslihan Yeldan janë dy aktorë të talentuar të cilët i njoh... më shumë

Asli Enver i kërkon falje Hande Ercel: J…

10-01-2018

Asli Enver i kërkon falje Hande Ercel: Ja mosmarrëveshjet mes dy aktoreve

Në fund të vitit 2017, aktoret Hande Ercel dhe Asli Enver u vlerësuan të dyja ... më shumë

Ç’po ndodh me martesën e Ozcan Deniz? – …

10-01-2018

Ç’po ndodh me martesën e Ozcan Deniz? – Aktori bën një deklaratë publike

Aktori i njohur Ozcan Deniz është diskutuar gjatë për marrëdhënien me ... më shumë

Sa vjeç është në të vërtetë Esma nga «Nu…

26-12-2017

Sa vjeç është në të vërtetë Esma nga «Nusja nga Stambolli»?

Ajo është një nga personazhet më të spikatur të serialeve turke. N&e... më shumë

Ish e dashura e Ozcan Deniz shfaqet përs…

22-12-2017

Ish e dashura e Ozcan Deniz shfaqet përsëri; bashkëshortja e tij e ardhshme reagon keq

Afra Saracoglu është ish e dashura e aktorit të njohur Ozcan Deniz. Edhe pse ai &eu... më shumë

Asli Enver: Kjo është dhurata më e bukur…

16-12-2017

Asli Enver: Kjo është dhurata më e bukur që kam marrë ndonjëherë

"Ka qenë dhurata më e bulur që kam marrë këtë vit" - ka thën&eu... më shumë

Ja cila aktore turke renditet e para si …

15-12-2017

Ja cila aktore turke renditet e para si emri më i kërkuar në Google për vitin 2017

Jo më kot, ajo u shpall "Aktorja më e mirë e vitit 2017" nga Golden Butterfly. Akto... më shumë

Ozcan Deniz shfaqet për herë të parë në …

12-12-2017

Ozcan Deniz shfaqet për herë të parë në publik me partneren e tij shtatzënë

Aktori i njohur turk nga seriali «Nusja nga Stambolli» është fotografuar p&e... më shumë

Shpallet aktorja më e mirë nga Golden Bu…

11-12-2017

Shpallet aktorja më e mirë nga Golden Butterfly 2017 në Turqi

Janë mbajtur në Turqi Çmimet Golden Buterfly 2017. Ky është një ng... më shumë

U dashuruan në shesh xhirimin e «Nusja n…

09-12-2017

U dashuruan në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»; Çifti i njohur martohet së shpejti!

Aktori Berkay Hardal, i njohur si Murat në serialin "Nusja nga Stambolli" u dashurua me aktor... më shumë

Aktorët e «Nusja nga Stambolli» përshënd…

09-12-2017

Aktorët e «Nusja nga Stambolli» përshëndesin fansat në Shqipëri

"Nusja nga Stambolli" është një nga serialet më të pëlqyer turk n&eu... më shumë

U dashuruan në shesh xhirimin e «Nusja n…

08-12-2017

U dashuruan në shesh xhirimin e «Nusja nga Stambolli»; Çifti i njohur martohet së shpejti!

Aktori Berkay Hardal, i njohur si Murat në serialin "Nusja nga Stambolli" u dashurua me aktor... më shumë

Në mes të premierës së filmit, Ozcan Den…

07-12-2017

Në mes të premierës së filmit, Ozcan Deniz përfundon përsëri në spital!

Aktori i njohur Ozcan Deniz nuk ka kaluar një përiudhë të mirë nga ana sh... më shumë

Edhe e dashura e Ozcan Deniz e irrituar …

13-11-2017

Edhe e dashura e Ozcan Deniz e irrituar ndaj skenave të puthjeve të aktorit

Ozcan Deniz është pjesë e filmit të shumë diskutuar "Öteki Taraf". J... më shumë

Gjendja shëndetësore e Ozcan Deniz po i …

06-11-2017

Gjendja shëndetësore e Ozcan Deniz po i shqetëson të gjithë

Ozcan Deniz ose siç njihet ndryshe, Faruku nga "Nusja nga Stambolli" ndërpreu kohë... më shumë

Ozcan Deniz na zbulon ditën e tij të das…

01-11-2017

Ozcan Deniz na zbulon ditën e tij të dasmës dhe gjininë e fëmijës së tij

Prej tashmë një viti, Ozcan Deniz, aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli" &eum... më shumë

Të gjithë në pritje të dasmës së tij por…

30-10-2017

Të gjithë në pritje të dasmës së tij por Ozcan thotë jo!

Aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli", Ozcan Deniz është në pritje t&eum... më shumë

Murat Boz për Asli Enver: «Shtëpia për t…

30-10-2017

Murat Boz për Asli Enver: «Shtëpia për të është si një hotel!»

Asli Enver, aktorja e njohur e serialirt "Nusja nga Stambolli" është prej vitesh në... më shumë

Asli Enver, Ozcan Deniz, Meryem Uzerli v…

30-10-2017

Asli Enver, Ozcan Deniz, Meryem Uzerli vijnë si asnjëherë më parë

“Oteki taraf” ose “Ana tjetër” është filmi turk, personazhe... më shumë

Ja cili është aktori turk i cili e fitoi…

21-10-2017

Ja cili është aktori turk i cili e fitoi rolin e tij të parë për shkak të Instagramit

"Nusja nga Stambolli" është një nga serialet më të ndjekur të moment... më shumë

Ozcan Deniz në pritje të martesës, tatua…

20-10-2017

Ozcan Deniz në pritje të martesës, tatuazhi i ish të dashurës së tij bëhet lajm i ditës

Ozcan Deniz është në pritje të martesës së tij me vajzën 25 vje... më shumë

Ja cili është çifti që u dashurua gjatë …

13-10-2017

Ja cili është çifti që u dashurua gjatë xhirimeve të Nusja nga Stambolli dhe sot janë bashkë

Nëse të gjithë i keni sytë se çfarë ndodh me Farukun dhe Syrjan&eu... më shumë

Njihuni me bashkëshorten 20 vjet më të r…

11-10-2017

Njihuni me bashkëshorten 20 vjet më të re të aktorit të njohur si Faruk nga Nusja nga Stambolli

Aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli", Ozcan Deniz është në pritje t&eum... më shumë

Martohet Ozcan Deniz, 35 mijë euro shpen…

09-10-2017

Martohet Ozcan Deniz, 35 mijë euro shpenzime vetëm për…

Javën e ardhshme do të kemi një tjetër martesë në showbizin turk pas... më shumë

Përfundon në spital, aktori i njohur si …

07-10-2017

Përfundon në spital, aktori i njohur si Faruk rrezikon të anullojë përgatitjet e dasmës

Aktori Özcan Deniz, i bërë i njohur për publikun shqiptar në rolin e Kahr... më shumë

Çifti që fshihet pas historisë së vërtet…

30-09-2017

Çifti që fshihet pas historisë së vërtetë të serialit Nusja nga Stambolli

Seriali "Nusja nga Stambolli" është një nga serialet më të ndjekur në... më shumë

I dashuri i Asli Enver mbi skenat tek Nu…

28-09-2017

I dashuri i Asli Enver mbi skenat tek Nusja nga Stambolli: Kam të drejtë të jem xheloz

Murat Boz, këngëtari dhe aktori i njohur në Turqi e njëkohësisht i dashur... më shumë

Ozcan Deniz bën realitet ëndrrën e tij -…

22-09-2017

Ozcan Deniz bën realitet ëndrrën e tij - Bëhet baba për herë të parë!

Protagonisti i serialit "Nusja nga Stambolli", Ozcan Deniz njoftoi disa javë më parë ... më shumë

Nis në Tring sezoni i dytë i serialit Nu…

22-09-2017

Nis në Tring sezoni i dytë i serialit Nusja nga Stambolli- Zbuloni të papriturat e këtij sezoni

Ozcan Deniz dhe Asli Enver janë dy protagonistët e serialit "Nusja nga Stambolli" i cili... më shumë

Asli Enver na zbulon më shumë mbi sezoni…

18-09-2017

Asli Enver na zbulon më shumë mbi sezonin e dytë të serialit Nusja nga Stambolli – VIDEO

Aktroja e njohur e serialit “Nusja nga Stambolli”, Asli Enver ka zbuluar për t&eu... më shumë

Asli Enver nis të punojë si kamariere në…

18-09-2017

Asli Enver nis të punojë si kamariere në Pragë - Fundja askush nuk e njeh!

Aktorja e njohur e serialit "Nusja nga Stambolli", Asli Enver është filmuar në Prag... më shumë

Asli Enver nuk trembet nga martesa - Gat…

06-09-2017

Asli Enver nuk trembet nga martesa - Gati për ta ndërmarrë këtë hap për herë të dytë

Aktorja e njohur e "Nusja nga Stambolli", Asli Enver do të finalizojë dashurinë e s... më shumë

Asli Enver bëhet imazh i një marke të nj…

05-09-2017

Asli Enver bëhet imazh i një marke të njohur – Ja si ka ndryshuar ajo!

Asli Enver ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale nj&eu... më shumë

Imazhi i ri i Ozcan Deniz dhe Asli Enver…

04-09-2017

Imazhi i ri i Ozcan Deniz dhe Asli Enver në sezonin e dytë të Nusja nga Stambolli lë pa fjalë fansat

Seriali i mirënjohur "Nusja nga Stambolli" i cili vjen çdo të premte, ora 21:00 n... më shumë

Asli Enver dhe Murat Boz ndërmarrin një …

28-08-2017

Asli Enver dhe Murat Boz ndërmarrin një tjetër hap në marrëdhënien e tyre

Asli Enver dhe Murat Boz u kthyen përsëri bashkë pas thuajse një muaji ndarjej... më shumë

Asli Enver vendos të martohet falë psiko…

21-08-2017

Asli Enver vendos të martohet falë psikologut të saj

Asli Enver dhe Murat Boz janë në një lidhje prej disa kohësh por marrëdh&... më shumë

Asli Enver konkuron në Voice of Turkey -…

16-08-2017

Asli Enver konkuron në Voice of Turkey - I dashuri saj në juri!

Tek shohim episodet e serialit "Nusja nga Stambolli" i cili transmetohet çdo të premte... më shumë

Asli Enver vendos kushte për të qenë pje…

16-08-2017

Asli Enver vendos kushte për të qenë pjesë e sezonit të dytë të Nusja nga Stambolli - Ja çfarë ka kërkuar!

"Nusja nga Stambolli" vazhdon transmetimet në Jolly HD në Tring, çdo të prem... më shumë

Shuhen zërat për një ndarje të mundshme …

16-08-2017

Shuhen zërat për një ndarje të mundshme të çiftit të njohur turk

Prej kohësh, kanë qarkulluar zëra se marrëdhiënia e tyre nuk ishte aspak ... më shumë

Akuza të tjera mbi Asli Enver dhe Murat …

12-08-2017

Akuza të tjera mbi Asli Enver dhe Murat Boz por ata na vërtetojnë të kundërtën

Muaj më parë ndarja e Asli Enver dhe Murat Boz ishte në qendër të gjith&e... më shumë

Ozcan Deniz kapet me të dashurën e re: P…

03-08-2017

Ozcan Deniz kapet me të dashurën e re: Pse dreqin fotografoni?

Aktori i njohur i serialit "Nusja nga Stambolli" duket se ka gjetur një dashuri të re. T... më shumë

Murat Boz me xhirimet e Vëllai im 2 ndër…

29-07-2017

Murat Boz me xhirimet e Vëllai im 2 ndërkohë Asli Enver i mbath në..

Murat Boz, së bashku me Burak Ozcivit vazhdojnë xhirimet e filmin "Vëllai im 2". E ... më shumë

Foto e postuar nga aktori turk ngjall mi…

26-07-2017

Foto e postuar nga aktori turk ngjall mijëra polemika për jetën e tij

Ozcan Deniz është një nga aktorët më të kërkuar në Turqi. ... më shumë

Asli Enver braktis Vëllai im 2 - Ja cil…

22-07-2017

Asli Enver braktis Vëllai im 2 - Ja cila aktore do e zëvëndësojë

U diskutua gjatë në shtypin turk nëse aktorja Asli Enver do të ishte apo jo pj... më shumë

Asli Enver dhe Ozcan Deniz: Ja përse i p…

21-07-2017

Asli Enver dhe Ozcan Deniz: Ja përse i pranuam rolet tek “Nusja nga Stambolli”

“Nusja nga Stambolli”është një prej serialeve më të rinj n&eu... më shumë

Gjithçka që nuk dini mbi protagonistët k…

14-07-2017

Gjithçka që nuk dini mbi protagonistët kryesorë të serialit Nusja nga Stambolli

Nis sot në Tring "Nusja nga Stambolli" një tjetër serial shumë i suksesshë... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display