Përshkrimi

Një grua e traditave që ruan me fanatizem pushtetin e saj nuk mund të pranojë një nuse që nuk e ka zgjedhur ajo. Syreja nuk do të imponoje asgjë , ajo është papritur e dashuruar me djalin e madh të një familjeje të rëndësishme. Ajo pranon të lërë Stambollin, te lërë pas ëndrren e saj për muzikën, pa ditur se çdo t’i ofronte shtepia e saj e re.

A do të ketë forcë një dashuri për të mposhtur luftën e brezave, luftën me traditatat dhe zakonet e shekujve?

Bazuar në një ngjarje të vërtetë, në Tring vjen një tjetër serial shumë i sukseshem, me nje kast të mrekullueshëm aktorësh.

Ndiqni serialin Nusja nga Stambolli cdo te premte ora 21:00 ne Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 7-8-9

28-07-2017

EPISODI 7-8-9

Çfarë të vërtete fsheh tezja e Syrejasë? Kjo e fundit miqësohet sh...

më shumë

EPISODI 4-5-6

21-07-2017

EPISODI 4-5-6

E indinjuar nga fjalët e znj. Esma, Syreja largohet menjëherë nga shtëpia p&eu...

më shumë

EPISODI 1-2-3

14-07-2017

EPISODI 1-2-3

Faruku është një biznesmen i suksesshëm dhe vjen nga një familje shum&eum...

më shumë

Video


Gossip

Foto e postuar nga aktori turk ngjall mi…

26-07-2017

Foto e postuar nga aktori turk ngjall mijëra polemika për jetën e tij

Ozcan Deniz është një nga aktorët më të kërkuar në Turqi. ... më shumë

Asli Enver braktis Vëllai im 2 - Ja cil…

22-07-2017

Asli Enver braktis Vëllai im 2  - Ja cila aktore do e zëvëndësojë

U diskutua gjatë në shtypin turk nëse aktorja Asli Enver do të ishte apo jo pj... më shumë

Asli Enver dhe Ozcan Deniz: Ja përse i p…

21-07-2017

Asli Enver dhe Ozcan Deniz: Ja përse i pranuam rolet tek “Nusja nga Stambolli”

“Nusja nga Stambolli”është një prej serialeve më të rinj n&eu... më shumë

Gjithçka që nuk dini mbi protagonistët k…

14-07-2017

Gjithçka që nuk dini mbi protagonistët kryesorë të serialit Nusja nga Stambolli

Nis sot në Tring "Nusja nga Stambolli" një tjetër serial shumë i suksesshë... më shumë

Nusja nga Stambolli premiere sonte në Tr…

14-07-2017

Nusja nga Stambolli premiere sonte në Tring! - Ja disa fakte që nuk i dini për këtë serial

Nis sot në ekranin e Jolly HD në orën 21:00 një tjetër serial i shumë... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display