Përshkrimi

Olvido Perez është një grua modeste dhe fisnike e cila jeton me gjyshin e saj, me kusherinjtë Martita dhe Chuy si dhe tezen Eufresia. Jeta e saj ndryshon krejtësisht kur takon arkitektin e suksesshëm Diego Rivas Santander pas një aksidenti me avion. Diego humbet shikimin dhe memorien, dhe me kalimin e kohes dashurohet me vajzën që kujdeset për të. Nderkohë, e fejuara e Diegos, Iran Hernandez, vendos të anulojë martesen e saj pasi të gjithë mendojnë se Diego ka vdekur. Një aksident në shtepinë e Olvidos, bën që Diegos t’i rikthehet kujtesa dhe ai largohet drejt qytetit të tij për të takuar Iran, por e gjen atë, të martuar me vëllain e tij, Rodrigon. Olvido, me zemer të thyer, vendos që të shkojë pas Diegos e të rifitojë dashurinë edhe pse ai nuk e ka parë kurrë atë.

"Përgjithmonë jotja", nga e hëna në të premte, ora 18:30 në 3 plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 64

22-02-2018

EPISODI 64

Irana është mjaft e frikësuar nga kopshtari i ri. Angustia shkon në apartament...

më shumë

EPISODI 63

21-02-2018

EPISODI 63

Ilaçi më i mirë për Armandon është prania e vajzës së ti...

më shumë

EPISODI 62

20-02-2018

EPISODI 62

Ulisesi njofton Olvidon për infarktin e Armandos. E tronditur, vajza shkon në spital, at...

më shumë

EPISODI 61

19-02-2018

EPISODI 61

Noelia përpiqet të vjedhë prova të rëndësishme për ç&eum...

më shumë

EPISODI 60

16-02-2018

EPISODI 60

Olvidoja është e suksesshme me aktivitetin e saj dhe Davidi këmbëngul që ...

më shumë

EPISODI 59

15-02-2018

EPISODI 59

Të nesërmen, Marta i rrëfen Olvidos të fshehtën e saj. Roksana bëhet...

më shumë

EPISODI 58

14-02-2018

EPISODI 58

Festa fillon dhe Rakela gjen Nelsonin dhe Roksanën bashkë në dhomën e gjumit. ...

më shumë

EPISODI 57

13-02-2018

EPISODI 57

Taço ndeshet me Gabrielin dhe e akuzon hapur për përdhunimin e gruas së tij...

më shumë

EPISODI 56

12-02-2018

EPISODI 56

Roksana akuzon Armandon për mbështetjen që i jep ai dashurisë së djalit t...

më shumë

EPISODI 55

09-02-2018

EPISODI 55

Olvidoja përpiqet t’i shpjegojë Panços se ajo e konsideron ende atë si...

më shumë

EPISODI 54

08-02-2018

EPISODI 54

Tani që Citlali është milionere, Angustia e sheh atë si gruan e përsosur ...

më shumë

EPISODI 53

07-02-2018

EPISODI 53

Pançoja i shpreh sërish Olvidos ndjenjat e tij, por ajo ka qëllime të qarta ...

më shumë

EPISODI 52

06-02-2018

EPISODI 52

Taçoja dhe Gabrieli përleshen me njëri-tjetrin, ndërkohë që Vanesa...

më shumë

EPISODI 51

05-02-2018

EPISODI 51

Dita e shënuar kur Olvidoja hap dyqanin e saj të luleve, vjen. Armando e ka të v&eu...

më shumë

EPISODI 50

02-02-2018

EPISODI 50

Olvidoja e di që Irana dhe Angustia kishin lidhje me dhuratën që Diegoja i dër...

më shumë

EPISODI 49

01-02-2018

EPISODI 49

Davidi merr kurajën që t’i hapë zemrën Olvidos, por ai ndihet shumë...

më shumë

EPISODI 48

31-01-2018

EPISODI 48

Armandoja e paralajmëron Roksanën se nëse ajo guxon të ngrejë dorë k...

më shumë

EPISODI 47

30-01-2018

EPISODI 47

Armandoja këmbëngul që të fitojë dashurinë e Olvidos para se t&rsquo...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Fotogaleri

EPISODI 3

28-11-2017

EPISODI 3

Në rezidencën përrallore në Akapulko, Angustia ka vënë në zbati... më shumë