Përshkrimi

Aksidenti i një nate me shi do të ndryshojë jetën e tre njerëzve përgjithmonë... Merjem është gruaja që merr përsipër një krim që se ka bërë vetëm për burrin që dashuron. Oktai i cili i premtoi asaj martesë, gënjeu oficerët e policisë duke i thënë se ishte Merjemi që drejtonte makinën. I verbuar nga hakmarrja, Savazhi i cili humbi të dashurën e tij gjatë aksidentit beson se Merjemi është vrasësja.

Çdo të shtunë dhe të diel, ora 20:00 në 3Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 15-16

24-03-2018

EPISODI 15-16

Merjemi nuk di më kujt t’i besojë, Savashit apo Oktajit? Situata me ish të da...

më shumë

EPISODI 13-14

24-03-2018

EPISODI 13-14

Savashi dhe Gyçlyja ndjekin Merjemin. Ata zbulojnë hotelin ku ndodhet Merjemi bashk&eu...

më shumë

EPISODI 11-12

17-03-2018

EPISODI 11-12

Gyçlyja lirohet nga burgu dhe Savashi nuk arrestohet falë dëshmisë së M...

më shumë

EPISODI 9-10

17-03-2018

EPISODI 9-10

Një urdhër arresti ka dalë për Savashin. Gyçly do të futet në...

më shumë

EPISODI 7-8

10-03-2018

EPISODI 7-8

Pasi i vë vetë flakën furrës, është po vetë Savashi qi që ...

më shumë

EPISODI 5-6

10-03-2018

EPISODI 5-6

A do të gjejë ngushëllim Savashi për humbjen e së dashurës së t...

më shumë

EPISODI 3-4

03-03-2018

EPISODI 3-4

Oktaji përpiqet të bindë Merjemin që të mos tregojë se si ndodhi gji...

më shumë

EPISODI 1-2

03-03-2018

EPISODI 1-2

Savashi i propozon për martesë Sevinçit në shtëpinë që ka b&e...

më shumë
  • 1
  • 2
Prev Next

Video


Gossip

Vetëm dy muaj i dashuruar, Furkan Andec …

10-03-2018

Vetëm dy muaj i dashuruar, Furkan Andec përgatitet për martesë me aktoren e njohur

Protagonisti i serialit më të ri që ka nisur në Tring “Përralla e p... më shumë

Njihuni me kastin e mrekullueshëm të ser…

03-03-2018

Njihuni me kastin e mrekullueshëm të serialit që nis sot në Tring, «Përralla e pafajësisë»

Nis sonte në ekranin e 3Plus një nga serialet më të suksesshëm turk, P&eu... më shumë


Fotogaleri