Përshkrimi

“Rikthimi” ka në qendër të tij historinë e dy grave, krejtësisht të ndryshme nga njëra-tjetra për nga mosha, rangu social dhe niveli kulturor. Edhe pse asnjëra prej tyre nuk di asgjë për tjetrën, të dy personazhet tona do t’i bashkojë i njëjti fat tragjik dhe i mbinatyrshëm edhe pas vdekjes.

Adriana, është një kamariere e thjeshtë në një lokal, të cilës një gangster, Karlosi, kërkon t’i marrë borxhin e të vëllait. Pasi ajo nuk bie në grackën e pretendimeve të tij seksuale, ai tenton ta përdhunojë dhe më pas e vret. Monika Serrano, një pianiste shumë e famshme, një grua shumë pasur, e cila ka mbetur vejushë dhe ka dy vajza nga martesa e parë. Monika sapo është martuar për së dyti me një mashkull më të ri në moshë të cilin e adhuron dhe pandeh se dashuria është reciproke. Monika do ta gjejë veten përballë tradhtisë së mbesës së saj me burrin që dashuron dhe do të vdesë nga dora e tyre, duke i lënë kështu edhe të bijat në rrezik për jetën. Një histori plot suspansë, dashuri, hakmarrje që shkon përtej vdekjes, në të cilën dy shpirtra femërorë i bashkon një hajmali misterioze dhe një trup i përbashkët, me anë të të cilit do të përpiqen të vënë në vend drejtësinë dhe të marrin hak ndaj vrasësve të tyre.

Nga e hena në të premte, ora 19:00 në 3 Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 80

28-07-2017

EPISODI 80

Diego i thotë Selmos se ka zbuluar që Adriana vuan nga personaliteti i dyfishtë. Te...

më shumë

EPISODI 79

27-07-2017

EPISODI 79

Horhe i ofron një vend pune si asistent Rikardos. Monika hyn te studioja dhe gjen Elenën...

më shumë

EPISODI 78

26-07-2017

EPISODI 78

Elena e akuzon Herardon si tradhtar që kërkon ta çmendë atë.Monika e d&...

më shumë

EPISODI 77

25-07-2017

EPISODI 77

Elena dëgjon ninullën që i këndonte tezja e saj dhe bëhet si e çme...

më shumë

EPISODI 76

24-07-2017

EPISODI 76

Herardo i thotë Monikës se dashuria e Monika Serranos e bëri atë njeri më...

më shumë

EPISODI 75

21-07-2017

EPISODI 75

Elena dëgjon zhurma dhe shkon në studio ku gjen një kuti me një disk të M...

më shumë

EPISODI 74

20-07-2017

EPISODI 74

Monika dhe Emiliana planifikojnë të organizojnë një festë surprizë p...

më shumë

EPISODI 73

19-07-2017

EPISODI 73

Monikës i shfaqet shpirti i Adrianës dhe i kërkon rikthimin e trupit të saj.El...

më shumë

EPISODI 72

18-07-2017

EPISODI 72

Horhe i propozon Herardos që t’i blejë kompaninë, por Elena refuzon kategorik...

më shumë

EPISODI 71

17-07-2017

EPISODI 71

Diegos i kujtohet ajo natë kur Adriana humbi hajmalinë dhe i shpjegoi pse duhej ta mbant...

më shumë

EPISODI 70

14-07-2017

EPISODI 70

Monika nxjerr nga kasaforta hajmalinë e Adrianës dhe i kujtohet takimi i parë me t&...

më shumë

EPISODI 69

13-07-2017

EPISODI 69

Elena kujton episodin me kukullën dhe akuzon të ëmën se ia ka lënë a...

më shumë

EPISODI 68

12-07-2017

EPISODI 68

Monika kujton fjalët e Elenës, teksa është në shtrat me Herardon dhe e p&...

më shumë

EPISODI 67

11-07-2017

EPISODI 67

Monika, me shpirtin të copëtuar, zotohet të marrë hak. Selma e këshillon ...

më shumë

EPISODI 66

10-07-2017

EPISODI 66

Të gjithë dalin të zbulojnë se nga vijnë tingujt e pianos. Elena dyshon t...

më shumë

EPISODI 65

07-07-2017

EPISODI 65

Monika tronditet kur shikon Elenën dhe Herardon të puthen me pasion dhe mëson se ata ...

më shumë

EPISODI 64

06-07-2017

EPISODI 64

Elena i thotë Kamilës se Herardo e ka pajtuar Karlosin. Maite i tregon Anselmos se ...

më shumë

EPISODI 63

05-07-2017

EPISODI 63

Kamila dhe Ajlina debatojnë e grinden për Rikardon. Karlosi takohet me Elenën dhe i...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Njihuni me protagonistes e serialit më t…

10-04-2017

Njihuni me protagonistes e serialit më të ri në Tring Rikthimi

Vjen sot në Tring një serial i ri, po aq i suksesshem sa tëtjerët! “Rik... më shumë

Rikthimi, një serial krejtësisht ndryshe…

29-03-2017

Rikthimi, një serial krejtësisht ndryshe - Nga 10 Prilli në Tring!

“Rikthimi” është një serial ndryshe nga ato që jemi mësuar t&... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display