Përshkrimi

Mia, është një vajzë me ëndrra të mëdha, e cila bie në dashuri me Leonardo Lombardo, njeri i rezervuar i cili nuk i tregon ndjenjat e tij. Brenda pak orësh, ajo humbi punën si kuzhiniere, shtëpinë dhe nënën e saj, duke ndryshuar në mënyrë të pakthyeshme jetën e saj dhe atë të dy motrave. Vajzat kanë karaktere dhe aspirata të ndryshme, por të treja janë rritur nën mbrojtjen e Don Oscar, kreu i familjes Lombardo, për të cilin nëna e tyre, Francisca, kishte punuar.

Nga e hëna në të premte, ora 20:00 në 3Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 75

22-02-2018

EPISODI 75

Davidi shikon i kënaqur seancat e elektroshokut që doktori i bën Albertos në k...

më shumë

EPISODI 74

21-02-2018

EPISODI 74

Doktor Klaudio e paralajmëron Klarën që të mos rrezikojë jetën e saj...

më shumë

EPISODI 73

20-02-2018

EPISODI 73

Agjenti Haime akuzon Noelian për tradhti, pasi u zhduk prova kryesore që kishin kund&eum...

më shumë

EPISODI 72

19-02-2018

EPISODI 72

Olvido ia bën të qartë Diegos që duhet të jetojnë të ndarë...

më shumë

EPISODI 71

16-02-2018

EPISODI 71

Alberto tenton të arratiset nga klinika, por pa sukses. Kjo tentativë e tij ka pasoja t&...

më shumë

EPISODI 70

15-02-2018

EPISODI 70

Oriana i rrëfen Mias se Alberton e kanë vrarë dhe nuk ka vdekur nga shkaqe natyrore...

më shumë

EPISODI 69

14-02-2018

EPISODI 69

Alberto po përjeton një ferr të vërtetë në klinikën psikiatrike...

më shumë

EPISODI 68

13-02-2018

EPISODI 68

Davidi nuk i ndahet për asnjë çast Mias gjatë funeralit të Albertos. Al...

më shumë

EPISODI 67

12-02-2018

EPISODI 67

Alberto shpallet i vdekur në mënyrë të dyshimta. Mia çmendet nga dhimbj...

më shumë

EPISODI 66

09-02-2018

EPISODI 66

Mias i dërgojnë fustanin e nusërisë në një kuti dhe ajo tronditet pa...

më shumë

EPISODI 65

08-02-2018

EPISODI 65

Silvia përgatit një plan të ri për të ndarë Eloin nga Tereza, por nu...

më shumë

EPISODI 64

07-02-2018

EPISODI 64

Alberto përballet përsëri me Brunon, pasi e pandeh atë përgjegjës p&...

më shumë

EPISODI 63

06-02-2018

EPISODI 63

Dikush i telefonon agjentit Haime dhe i tregon vendndodhjen e Mias dhe Albertos. Santana përd...

më shumë

EPISODI 62

05-02-2018

EPISODI 62

Në dëshpërim e sipër, Albertoja merr armën e Haimes, por ç’d...

më shumë

EPISODI 61

02-02-2018

EPISODI 61

Davidi sa vjen e fiksohet më tepër me Mian. Karolina dhe Rafaeli shtangin në vend k...

më shumë

EPISODI 60

01-02-2018

EPISODI 60

Oriana i firmos Albertos dokumentet e divorcit, por ai nuk e kupton djallëzinë që f...

më shumë

EPISODI 59

31-01-2018

EPISODI 59

Bruno kërkon ndihmën e mikut të tij senator për të dalë nga telashet...

më shumë

EPISODI 58

30-01-2018

EPISODI 58

Falë mbërritjes në kohë të agjentit Haime dhe skuadrës së tij, ...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Error: No articles to display


Fotogaleri

Error: No articles to display