Përshkrimi

Ëndrra më e madhe e Ëjkysë është të bëhet një stiliste e suksesshme. Ajo jeton në një lagje të shtresës së mesme me të ëmën dhe vëllanë e saj të vogël. Ajo është e dashuruar me vëllanë e shoqes së saj të ngushtë, Burxhunë. Megjithatë, Mete nuk e ka kuptuar ende këtë dhe bie në dashuri me Shejmën. Ëjkyja njihet rastësisht me ortakun e Metes, Ajazin, i cili është një djalosh shumë i pashëmdhe i lakmuar nga femrat. Ajazi bën çmos për t’ulidhur me Ëjkynë, por a do t’ia dale mbanë?

Nga e hëna në të premte, ora 21.00 në 3 Plus.

Ritransmetimi cdo dite ne oren 17:00 ne 3 Plus dhe nga e hëna në të premte në Jolly HD në orën 20:00!


Parashikimet e episodeve

Episodi 161

26-07-2016

Episodi 161

Merali pranon të martohet me Bylentin. Ollxhaji arrin t’i pajtojë të gjith&eu...

më shumë

Episodi 160

26-07-2016

Episodi 160

Ëjkyja bën testin e shtatzënisë, por ka frikë ta shohë. Dilema e saj...

më shumë

Episodi 159

26-07-2016

Episodi 159

Ëjkyja arrin të blejë dyqanin me paratë e turneut të “buling”...

më shumë

Episodi 158

26-07-2016

Episodi 158

Ëjkyja dhe Shejmaja marrin pjesë në turneun e lojës buling dhe paratë q&e...

më shumë

Episodi 157

25-07-2016

Episodi 157

Ëjkyja shkon të kalojë natën në shtëpinë e së ëmë...

më shumë

Episodi 156

25-07-2016

Episodi 156

Ëjkyja dhe Ajazi futen si gazetarë në hotel me shpresën se do të takojn&...

më shumë

Episodi 155

22-07-2016

Episodi 155

Ëjkyja mendon se kompania “Atlantis” ka ndikuar në marrëdhënien e ...

më shumë

Episodi 154

21-07-2016

Episodi 154

Ilkeri dhe Emreja janë njohur me një producent, i cili do të regjistrojë k&eum...

më shumë

Episodi 153

20-07-2016

Episodi 153

Ëjkyja është shumë e lumtur pasi në kompaninë e saj fillojnë po...

më shumë

Episodi 152

19-07-2016

Episodi 152

Ëjkyja fillon të dyshojë se Ajazi ka dikë tjetër, sepse ky i fundit del n...

më shumë

Episodi 151

18-07-2016

Episodi 151

Ëjkyja i kërkon falje Ajazit meqë u tregua e padrejtë, por ai vazhdon ende t&r...

më shumë

Episodi 150

15-07-2016

Episodi 150

Ëjkyja dhe Ajazi organizojnë festë me shokët në shtëpinë e tyre...

më shumë

Episodi 149

14-07-2016

Episodi 149

Ëjkyja dhe Ajazi organizojnë festë me shokët në shtëpinë e tyre...

më shumë

Episodi 148

13-07-2016

Episodi 148

Onemi është në ankth për fotografinë që duhet të bëjë...

më shumë

Episodi 147

12-07-2016

Episodi 147

Ajazi fton të ëmën për darkë jashtë që Ëjkyja t’i k&...

më shumë

Episodi 146

11-07-2016

Episodi 146

Mete sjell Nazin në festën e hapjes së lokalit dhe u thotë të gjithë...

më shumë

Episodi 145

08-07-2016

Episodi 145

Nazi kërkon që Ëjkyja t’i lërë kompaninë e të atit.Ë...

më shumë

Episodi 143

06-07-2016

Episodi 143

Ëjkyja i prish Ajazit bluzën me autografin e legjendës së NBA-së dhe ai m...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Fragmente


Gossip

Të gjithë të dashuruar pas pamjes së re …

04-12-2017

Të gjithë të dashuruar pas pamjes së re të Serkan Cayoglu

Aktori i njohur i "Stina e qershive", Serkan Cayoglu ka nisur një projekt të ri. Pë... më shumë

Mbështetja e Serkan Çayoğlu për Ozge Gur…

05-07-2017

Mbështetja e Serkan Çayoğlu për Ozge Gurel

Aktori i famshëm Serkan Cayoglu i dha mbështetje të plotë për aktoren e z... më shumë

Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu drejt mart…

17-05-2017

Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu drejt martesës?

Ozge Gurel dhe Serkan Cayoglu u njohën në shesh xhirimin e serialit të shumë p... më shumë

Ozge Gurel në krah të aktorit të mirënjo…

16-05-2017

Ozge Gurel në krah të aktorit të mirënjohur shqiptar

Aktorja e mirënjohur e "Stinës së Qershive" Ozge Gurel vazhdon me sukses karrier&eu... më shumë

Ozge Gurel: Ejky e komplikon jetën, nuk…

03-04-2017

 Ozge Gurel: Ejky e komplikon jetën, nuk vendos me zemër

Aktorja e mirënjohur turke Ozge Gurel u bë mjaft e famshme për publkun shqiptar me ... më shumë

Yjet e Stina e Qershive në premierën e f…

23-03-2017

Yjet e Stina e Qershive në premierën e filmit Sonsuz Ask

Është mbajtur mbrëmjen e djeshme në Turqi premiera e filmit “Sonsuz Ask&... më shumë

Protagonistët e Stina e Qershive më të d…

14-03-2017

Protagonistët e Stina e Qershive më të dashuruar se kurrë

Ajaz dhe Elky, kështu njihen dy aktorët protagonistë të serialt “Stina e... më shumë

Serkan Cayoglu, i ftuar në “C’e posta pe…

06-02-2017

Serkan Cayoglu, i ftuar në “C’e posta per te” dhuron emocione të forta për të gjithë publikun Italian!

I njohur si Ajazi i “Stinës së qershive”, tashmë aktori turk Serkan Cay... më shumë

Serkan Çajoglu dhe Ozge Gyrel janë pajtu…

22-12-2016

Serkan Çajoglu dhe Ozge Gyrel janë pajtuar pas një viti!

  Çifti protagonist i serialit 'Stina e Qershive', u dashuruan në shesh xhirimin... më shumë

A keni pare sozine e Ajaz-it te Stines s…

15-08-2016

A keni pare sozine e Ajaz-it te Stines se Qershive?

Te gjithe i krahasojne, e mesa duket nuk kane faj sepse aktori turk ngjason si dy pika uji me Serk... më shumë

Kush eshte Ozge Gurel? Fakte nga jeta e …

18-07-2016

Kush eshte Ozge Gurel? Fakte nga jeta e saj private

Aktorja turke e cila mori nje fame te jashtezakonshme, nga seriali “Stina e Qershive”... më shumë

Stina e Qershive – A janë Serkan Cayoglu…

18-07-2016

Stina e Qershive – A janë Serkan Cayoglu dhe Ozge Gurel të lidhur në realitet? Ja cila është e verteta

Te gjithe e njohim historine e dashurise te Ajaz-it dhe Ejkyse, por te gjithe pyesim veten nese ka... më shumë

Serkan Cayoglu, tani edhe imazhi i Avon!

16-07-2016

Serkan Cayoglu, tani edhe imazhi i Avon!

Kompania “Avon” (turqi) duket se ka zgjedhur pikërisht Serkan Cayoglu per parfumi... më shumë

Ajaz-i: Raoul Bova turk ?

15-07-2016

Ajaz-i: Raoul Bova turk ?

Aktori dhe protagonisti i serialit turk “Stina e Qershive”, Serkan Cayoglu për mo... më shumë

Ajaz, ja kush eshte Dashuria e Jetes Sim…

14-07-2016

Ajaz, ja kush eshte Dashuria e Jetes Sime

Serkan Cayoglu do te jete aktori protagonist ne “Dashuria e jetes time”, nje tjeter su... më shumë

Ozge Gurel në sezonin e ardhshëm të “Gam…

13-07-2016

Ozge Gurel në sezonin e ardhshëm të “Game of Thrones” ?

Oyku Acar mund te luaje rolin e aktore Lyanna ne Game of Thrones 7 dhe fansat jane çmendur... më shumë

STINA E QERSHIVE: TË DASHURUAR PAS ITALI…

12-07-2016

STINA E QERSHIVE: TË DASHURUAR PAS ITALISË

Dy aktoret dhe protagonistet e “Stines se Qershive” kane qene se fundmi ne Rome , per ... më shumë

Ajaz-i është një princ si ato të përrall…

07-07-2016

Ajaz-i është një princ si ato të përrallave

Stina e Qershive: Ndryshimet dhe ngjashmëritë e Ajaz-it me Serkan Cayoglu! Stina e Qers... më shumë

"Ajazi", i Stines se Qershive …

18-06-2016

"Ajazi", i Stines se Qershive dhe dashuria e tij per ?

Aktori dhe modeli bukurosh i "Stines se Qershive" Serkan Cayoglu duket se i adhuron kafshet shtepi... më shumë

Ajazi: Unë di të dashuroj si një turk

13-04-2016

Ajazi: Unë di të dashuroj si një turk

Ëndrra më e madhe e Ëjkysë është të bëhet një stilist... më shumë

Personazhet kryesore te "Stines se …

12-04-2016

Personazhet kryesore te "Stines se qershive"Ajaz dhe Ejky jane te lidhur dhe ne jete reale.

      Kush është Serkan Çayoglu ose Ajaz i Stines se qershive? ... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Fotogaleri

Episodi 92

26-04-2016

Episodi 92

... më shumë

Episodi 89

21-04-2016

Episodi 89

... më shumë

Episodi 88

20-04-2016

Episodi 88

... më shumë

Episodi 87

19-04-2016

Episodi 87

... më shumë

Episodi 86

18-04-2016

Episodi 86

... më shumë

Ejky dhe Ajaz

12-04-2016

Ejky dhe Ajaz

... më shumë

Ajaz

12-04-2016

Ajaz

            ... më shumë

Ejky

12-04-2016

Ejky

                    ... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next