Përshkrimi

Disa njerëz kane durim, shpresë dhe shpirt aventure si Ferideja. Disa kane besim dhe jane plot guxim, ashtu si Kamran. Ata nuk thanë një fjalë: jo. Ata dashuronin në heshtje, të pavetëdijshëm për kë donin. Ata krijuan një humnerë nga fjalët e pashprehura dhe ngritën mure të ndërtuara me tulla. Dy fëmijët me shumë plagë u bënë zotër të mbajtjes së zemrës së njeri tjetrit. Njëri mund të ketë harruar shumë vonë, ndersa tjetri mund të ketë dashuruar shumë shpejt.

Lovebird është një histori dashurie pa kohë, është një kryevepër e letërsisë turke e dashuruar nga miliona njerez.

Ndiqni serialin Lovebird-Trumcaku cdo te enjte ora 21:00 ne Jolly HD dhe cdo te diele ora 21:00 ne 3Plus.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 31-32-33

21-09-2017

EPISODI 31-32-33

Cila është e fshehta që e mundon Seifetenin dhe që nuk pranon t’ia trego...

më shumë

EPISODI 28-29-30

14-09-2017

EPISODI 28-29-30

Kamrani i tregon të atit që e dashuron Feridenë dhe që do të hakmerret nd...

më shumë

EPISODI 25-26-27

07-09-2017

EPISODI 25-26-27

Në Tekirdag, tezja mundohet ta martojë Feridenë me djalin e birësuar të t...

më shumë

EPISODI 22-23-24

31-08-2017

EPISODI 22-23-24

Maria i tregon Feridesë të vërtetën për Selimin. Kamrani e pret në t...

më shumë

EPISODI 19-20-21

24-08-2017

EPISODI 19-20-21

Besimeja kupton që ka lënë pas dore Nexhmijen dhe mundohet të rifitojë da...

më shumë

EPISODI 16-17-18

17-08-2017

EPISODI 16-17-18

Selimi zbulon krejt rastësisht se ku fshihet Kamrani dhe ky i fundit i beson aq verbëris...

më shumë

EPISODI 13-14-15

10-08-2017

EPISODI 13-14-15

Kamrani do të rrezikojë dënimin me vdekje, përpos përpjekjeve të tij...

më shumë

EPISODI 10-11-12

03-08-2017

EPISODI 10-11-12

Ferideja, për të shmangur provokimet, i kërkon Kamranit t’i sigurojë nj&...

më shumë

EPISODI 7-8-9

27-07-2017

EPISODI 7-8-9

Nexhmija vuan për dashurinë e Selimit, ndërkohë që ky i fundit ka sy vet&...

më shumë

EPISODI 4-5-6

20-07-2017

EPISODI 4-5-6

Ç’po përpiqet të fshehë Ademi me Sejfetin që i vënë zja...

më shumë

EPISODI 1-2-3

13-07-2017

EPISODI 1-2-3

Pas vdekjes së të ëmës, Feridenë vendosin ta çojnë në nj...

më shumë
  • 1
  • 2
Prev Next

Video


Gossip

Një xheloz i pandreqshëm si Kemali, ja ç…

13-09-2017

Një xheloz i pandreqshëm si Kemali, ja çfarë ka bërë së fundmi gjatë realizimit të një reklame

Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen janë dy emra shumë të njohur, madje nuk... më shumë

Burak Ozçivit do të marrë pjesë në një p…

08-09-2017

Burak Ozçivit do të marrë pjesë në një projekt bashkë me David Beckham

Burak Ozçivit do të marrë pjesë në një projekt bashkë me Davi... më shumë

Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit në Kubë …

24-08-2017

Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit në Kubë - Fotot e tyre marrin mijëra klikime në pak minuta

Çifti i njohur i serialit "Lovebird-Trumcaku" gjenden aktualisht në Kubë. Pas mar... më shumë

Pas fustanit të dasmës, Fahriye Evcen ak…

07-08-2017

Pas fustanit të dasmës, Fahriye Evcen akuzohet përsëri për kopje dhe ndoshta këtë herë kanë të drejtë

Aktorja e njohur Fahriye Evcen u martua më 29 Qershor të këtij viti me një tje... më shumë

Plot 5 milion lira turke ofrohen për Bur…

28-07-2017

Plot 5 milion lira turke ofrohen për Burak Ozcivit për vetëm një...

Pas kthimit nga muaji i tij i mjaltit, Burak Ozcivit nisi menjëherë xhirimet për fi... më shumë

Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen: Ja si u…

26-07-2017

Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen: Ja si u ndjemë në dasmën tonë!

Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen. çifti i njohur i aktorëve turk, u martuan... më shumë

Ç'po ndodhë në shesh xhirimin e Vëllai i…

25-07-2017

Ç'po ndodhë në shesh xhirimin e Vëllai im 2? Na informon Burak!

Burak Ozcivit vazhdon aktualisht xhirimet e filmit "Vëllai im 2". Edhe Fahriye Evcen, bashk&e... më shumë

23 ditë pas martesës së saj, Fahriye Evc…

24-07-2017

23 ditë pas martesës së saj, Fahriye Evcen ndryshon për herë të parë...

Aktorja e njohur nga seriali "Trumcaku", Fahriye Evcen u martua me aktorin e njohur Burak Ozcivit ... më shumë

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen mbajnë p…

22-07-2017

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen mbajnë premtimin që i bënë njëri-tjetrit por thyejnë një tjetër

Pas muajit të mjaltit, xhirimet e filmit "Vëllai im 2" i ndanë për disa dit&eu... më shumë

Burak Ozcivit i lë të gjithë në dyshime:…

18-07-2017

Burak Ozcivit i lë të gjithë në dyshime: Babai i tij do të interpretojë me të në një film?

Muaji i mjaltit të aktorit të mirënjohur të "Dashuri e pafund", Burak Ozcivit ... më shumë

Kritikohet Fahriye Evcen: Gjithmonë me t…

15-07-2017

Kritikohet Fahriye Evcen: Gjithmonë me të njëjtat rroba! (FOTO)

Të jesh gjithmonë në qendër të vëmendjes së medieve dhe shtypit... më shumë

Disa aktorë që i kemi parë në seriale të…

13-07-2017

Disa aktorë që i kemi parë në seriale të ndryshme por sot janë të gjithë në Lovebird-Trumcaku!

Do të mendoni se e kemi fjalën për Burak Ozcivit? Po, në fakt atë sapo e ... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display