Përshkrimi

Zonja Fazilet dhe të bijat bëjnë një jetë modeste, por ëndrra e zjarrtë që një ditë të bëhet e pasur nuk është shuar asnjëherë. Pas vdekjes së të shoqit, jeta në një shtëpi të vogël dhe mjerane ishte e vështirë për të tria. Exhe, vajza më e vogël, ndan të njëjtën ëndërr me të ëmën, ndërsa Hazan me një personalitet krejt tjetër vazhdon të vuajë për mungesën e të atit. Duke besuar se një ditë do të bëhet e famshme, Fazileti përdor Exhenë për të realizuar ëndrrat e saj e duket se shënjestra e tyre është familja Egemen. Jeta luksoze e tyre dhe përpjekjet për t’u bërë pjesë e saj do të ndryshojnë gjithmonë jetën e Exhesë dhe Hazanit. Sinani, djali më i vogël i familjes do të shndërrohet në mollën e sherrit mes dy motrave.

Çdo të enjte, ora 21:00 në Jolly HD.

Ritransmetimi E shtunë - 09:00, E hënë – 23:00, E martë – 17:00 në 3 Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 49-50-51

19-04-2018

EPISODI 49-50-51

Selin vendos t’i tregojë gjithçka Jasinit. Exheja ia thotë në sy Jasin...

më shumë

EPISODI 46-47-48

12-04-2018

EPISODI 46-47-48

Fazileti shkon të bisedojë me Hazimin dhe i vendos disa kushte duke i kërkuar para...

më shumë

EPISODI 43-44-45

05-04-2018

EPISODI 43-44-45

Sinani vendos t’i qëndrojë besnik premtimit të tij për të mos e l&e...

më shumë

EPISODI 40-41-42

29-03-2018

EPISODI 40-41-42

Selin zemërohet me Sinanin për shkak të mysafirëve që ka marrë n&eum...

më shumë

EPISODI 37-38-39

22-03-2018

EPISODI 37-38-39

Pas të vërtetës së Nilit, Selini vendos të merret vetë me Jasinin dh...

më shumë

EPISODI 34-35-36

15-03-2018

EPISODI 34-35-36

Exheja shkon të takojë Jasinin dhe duket sikur këtë herë nuk mund të...

më shumë

EPISODI 31-32-33

08-03-2018

EPISODI 31-32-33

Hazani qëndron në qeli dhe pranë ka Sinanin, i cili e beson se nuk e ka bër&eu...

më shumë

EPISODI 28-29-30

01-03-2018

EPISODI 28-29-30

Sinani dhe Hazani kalojnë natën jashtë së bashku dhe bisedojnë për n...

më shumë

EPISODI 25-26-27

22-02-2018

EPISODI 25-26-27

Tre vëllezërit do të vënë një bast që do të shkatërro...

më shumë

Episodi 22-23-24

15-02-2018

Episodi 22-23-24

Kush do ta plagosë me thikë Jasinin? Sinani afrohet gjithnjë e më shumë m...

më shumë

EPISODI 19-20-21

08-02-2018

EPISODI 19-20-21

Selin futet në dhomën e Exhesë, por ç’do të gjejë aty? Me k&eu...

më shumë

EPISODI 16-17-18

01-02-2018

EPISODI 16-17-18

Sinani do ta marrë Hazanin në shtëpinë e tij që të kujdeset për t...

më shumë

EPISODI 13-14-15

25-01-2018

EPISODI 13-14-15

E dëshpëruar pasi e ëma Jasinit e ka shtyrë në kazanin e plehrave, Exhe p...

më shumë

EPISODI 10-11-12

18-01-2018

EPISODI 10-11-12

Jasini dhe Exhe vendosin të fejohen pa u treguar familjeve. Vajza e familjes Egemen do të...

më shumë

EPISODI 7-8-9

11-01-2018

EPISODI 7-8-9

Selina gjen Exhenë në shtratin e së ëmës, por si do të reagojë ...

më shumë

EPISODI 4-5-6

04-01-2018

EPISODI 4-5-6

Hazani kërcënon Jagizin se do ta pësojë keq nëse e prek me dorë n&eu...

më shumë

EPISODI 1-2-3

28-12-2017

EPISODI 1-2-3

Një nënë ambicioze dhe dy vajzat e saj vendosin të nisin një jetë t&...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Gossip

Seriali i njohur turk njeh vetëm suksese…

20-04-2018

Seriali i njohur turk njeh vetëm suksese; mbërrin në Kazakistan

Serialet turke janë sot ndër më të preferuarit nga publiku nga e gjithë b... më shumë

Aktori i njohur nga «Zonja Fazilet dhe t…

14-04-2018

Aktori i njohur nga «Zonja Fazilet dhe të bijat» kapet mat me Miss Turqinë

  Idris Nebi Taşkan është një aktor i ri por shumë i talentuar. I njohur f... më shumë

Deniz Baysal feston 28 vjetorin, merr si…

12-04-2018

Deniz Baysal feston 28 vjetorin, merr si dhuratë një kupë Oscar-i

  Deniz Baysal, aktorja e njohur si Hazan nga "Zonja Fazilet dhe të bijat" ka festuar m... më shumë

Romantik dhe i dhënë pas letërsisë, Alp …

07-04-2018

Romantik dhe i dhënë pas letërsisë, Alp Nevruz në lidhje dashurie me aktoren e njohur nga «Dielli i dimrit»

E mbani mend Seda nga «Dielli i dimrit»? Aktorja e njohur është në nj&e... më shumë

E dini se në cilën serial të transmetuar…

07-04-2018

E dini se në cilën serial të transmetuar në Tring e keni parë Sinan nga « Zonja Fazilet dhe të bijat»?

Alp Navruz e shohim çdo të enjtë në ekranin e Tring në serialin “... më shumë

Dashuria për Afra Saracoglu bëri që asis…

22-03-2018

Dashuria për Afra Saracoglu bëri që asistent regjisori i «Zonja Fazilet dhe të bijat» të pushohej nga puna!

Afra Saracoglu është një nga aktoret kryesorë në serialin «Zonja Fa... më shumë

Ylli i «Zonja Fazilet dhe të bijat» pran…

22-03-2018

Ylli i «Zonja Fazilet dhe të bijat» pranon se është dashuruar me këtë vajzë nga ky serial

Caglar Ertugrul është një nga aktorët më të njohur i serialit "Zonja... më shumë

Aktorja e njohur si Hazan ankohet ndaj s…

17-03-2018

Aktorja e njohur si Hazan ankohet ndaj serialit «Zonja Fazilet dhe të bijat»

Deniz Baysal është ankuar për serialin «Zonja Fazilet dhe të bijat»... më shumë

Hazan nga «Zonja Fazilet dhe të bijat» g…

10-03-2018

Hazan nga «Zonja Fazilet dhe të bijat» gati për hapin e madh në jetën e saj!

Bukuroshja Hazan e serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat” po përjeton një... më shumë

Afra Saraçoglu: Jam 20 vjeç, por nuk kam…

13-02-2018

Afra Saraçoglu: Jam 20 vjeç, por nuk kam bërë kurrë...

Aktorja e serialit "Zonja Fazilet dhe të bijat" ka treguar 'rregullin' e saj në aktrim. ... më shumë

I njihni shumë mirë, por a mund t'i dall…

07-02-2018

I njihni shumë mirë, por a mund t'i dalloni dot nga njëri-tjetri këta dy aktorë?

Aktori turk Caglar Ertugrul, ka një ngjashmëri të madhe me amerikanin Jake Gyllenha... më shumë

Dy aktorët e «Zonja Fazilet dhe të bijat…

01-02-2018

Dy aktorët e «Zonja Fazilet dhe të bijat» në një lidhje – Zbuloni çfarë kanë thënë Afra Saracoglu dhe Alp Navruz

Afra Saracoglu dhe Alp Navruz janë dy aktorë që i shohim çdo të enjte n... më shumë

Sa kanë ndryshuar aktorët e «Zonja Fazil…

29-01-2018

Sa kanë ndryshuar aktorët e «Zonja Fazilet dhe të bijat» - Shiheni në këtë video!

"Zonja Fazilet dhe të bijat" është një serial i ri në Tring por që n... më shumë

Deniz Baysal: Të martohem? Më propozo më…

25-01-2018

Deniz Baysal: Të martohem? Më propozo më pare!

  Aktorja e njohur e serialit "Zonja Fazilet dhe të bijat", Deniz Baysal është ... më shumë

Një tjetër projekt së bashku por a po li…

22-01-2018

Një tjetër projekt së bashku por a po lind një histori dashurie mes Afra Saracoglu dhe Alp Navruz?

Dy aktorët e talentuar të "zonja Fazilet dhe të bijat", Afra Saracoglu dhe Alp Navr... më shumë

Afra Saracioglu: « Mund të kisha bërë ed…

17-01-2018

Afra Saracioglu: « Mund të kisha bërë edhe më shumë»

Mund të themi se ky është momenti i saj! Afra Saracioglu u zbulua para disa vitesh ... më shumë

Zbuloni cila është futbollistja që i ka …

16-01-2018

Zbuloni cila është futbollistja që i ka rrëmbyer zemrën Jasinit nga «Zonja Fazilet dhe të bijat»

Idris Nebi Taşkan është një aktor i ri por shumë i talentuar. I njohur fillimi... më shumë

A e dini se cila është lidhja mes Ozcan …

28-12-2017

A e dini se cila është lidhja mes Ozcan Deniz dhe Afra Saracoglu nga «Zonja Fazilet dhe të bijat»?

Afra Saraçoğlu ka lindur më 2 Dhjetor 1997 dhe aktualisht është 20 vje&ccedi... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Fotogaleri

Alp Navruz

22-01-2018

Alp Navruz

... më shumë

Deniz Baysal

25-01-2018

Deniz Baysal

... më shumë