Përshkrimi

Pesë motra me nëna të ndryshme mblidhen për vdekjen e babait të tyre, Mario Estrella. Duke lexuar vullnetin e tij, ata zbulojnë se babai i tyre ka vendosur një kusht të pashmangshëm për të mbledhur trashëgiminë: ato duhet të drejtojnë me sukses një “hotel boutique” për një periudhë një vjecare. Kështu pesë motrave nuk i mbetet zgjidhje tjetër vecse të mësojnë të kapërcejnë ndryshimet mes tyre.

Nga e hëna në të premte, ora 18:30 në 3Plus!

Ritransmetimi: Nga e hëna në të premte, ora 15:00 në 3Plus

Përmbledhja javore: E diel, ora 14:00 në 3Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 100

23-10-2018

EPISODI 100

Virhinia gjen testin e shtatzënisë të Lusias dhe Karla duhet t’i thotë t...

më shumë

EPISODI 99

22-10-2018

EPISODI 99

Mariano do t’i dërgojë Lusias një buqetë me lule, por ç’do ...

më shumë

EPISODI 98

19-10-2018

EPISODI 98

Virhinia do të mërzitet pasi të marrë vesh se Lolita ka biseduar me Havon n&eu...

më shumë

EPISODI 97

18-10-2018

EPISODI 97

Virhinia ka filluar të ndiejë mungesën e Havos. Karla magjepset pas fqinjit biseksu...

më shumë

EPISODI 96

17-10-2018

EPISODI 96

A do ta falë Flora Jazminën pas puthjes që ka parë? Miranda do të më...

më shumë

EPISODI 95

16-10-2018

EPISODI 95

Miranda dhe Federiko lidhen sërish bashkë. Ignasio kthehet nga San Pedro dhe drekon me V...

më shumë

EPISODI 94

15-10-2018

EPISODI 94

Havo i thotë lamtumirë Virhinias. Flora i shpreh Jazminës ndjenjat që ajo ka p...

më shumë

EPISODI 93

12-10-2018

EPISODI 93

Havo vendos përfundimisht që ta lërë hotelin, edhe pse Virhinia i bën ofe...

më shumë

EPISODI 92

11-10-2018

EPISODI 92

Flora dhe Miranda flasin për atë që ndodhi në San Pedro. Jazmina mendohet p&eu...

më shumë

EPISODI 91

10-10-2018

EPISODI 91

Elena e fton Jazminën për një vizitë te familja e saj në fshat. Dani ripa...

më shumë

EPISODI 90

09-10-2018

EPISODI 90

Në zemërim e sipër, Karla e pushon Federikon nga puna për blerje pijesh pa fat...

më shumë

EPISODI 89

08-10-2018

EPISODI 89

Lusia shkon në Nju Jork, por para nisjes, ajo ndahet në mënyrë mjaft të d...

më shumë

EPISODI 88

04-10-2018

EPISODI 88

Flora ndihet inferiore ndaj Elenës, duke qenë se kjo e fundit ka diplomë universite...

më shumë

EPISODI 87

04-10-2018

EPISODI 87

Lusia merr përsipër të bëhet përgjegjëse për marrëdhë...

më shumë

EPISODI 86

03-10-2018

EPISODI 86

Lusias i vjen një ofertë pune në Nju Jork dhe bën planet e udhëtimit, ku ...

më shumë

EPISODI 85

02-10-2018

EPISODI 85

Lusia merr një ditë pushim në hotel për të vazhduar punën e saj. Kar...

më shumë

EPISODI 84

01-10-2018

EPISODI 84

Motrat duan të zgjidhin një problem që ka të bëjë me Munjekën. ...

më shumë

EPISODI 83

28-09-2018

EPISODI 83

Karla zgjohet pas një makthi ku ajo dhe Lusia kishin vdekur. Virhinia planifikon që ta k...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Aktorja e serialit '5 Yjet' heq dorë nga…

13-10-2018

Aktorja e serialit '5 Yjet' heq dorë nga rrjetet sociale për këtë arsye!

Violeta Urtizberea, ose më sakt Flor siç e njihni nga seriali "5 Yjet" ka mbyllur pë... më shumë

Flor dhe Jasemin nga seriali '5 Yjet', k…

11-10-2018

Flor dhe Jasemin nga seriali '5 Yjet', kthehen në model televiziv në SHBA

Seriali "5 Yjet" të cilin e ndiqni në Tring, ka korrur një sukses të jashtë... më shumë

Si është marrëdhënia e aktoreve të seria…

09-10-2018

Si është marrëdhënia e aktoreve të serialit '5 Yjet', jashtë setit të xhirimeve?

Ato luajnë rolin e pesë motrave në serialin e njohur "5 Yjet", por ndërkohë... më shumë

Aktorja e serialit '5 Yjet' tregon si ës…

08-10-2018

Aktorja e serialit '5 Yjet' tregon si është pritur roli i saj dhe planet për të ardhmen!

Violeta Urtizberea, ose Florenca nga seriali "5 Yjet" , së fundmi ka rrëfyer në nj&... më shumë

Nga kamarier në aktor, njihuni me histor…

21-07-2018

Nga kamarier në aktor, njihuni me historinë e aktorit të «5 Yjet»

I lindur në 13 prill të vitit 1977, Esteban Lamothe është një aktor i njo... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display