Përshkrimi

Një fjalë e vetme mund të na e ndryshojë jetën kryekëput. Maurisio, një donzhuan i pashoq që adhuron jetën mondane, vendos të martohet me Miranda Ferbenksin, të bijën e një milioneri, në mënyrë që të sigurojë investime për kompaninë e tij në prag falimentimi. Planet i dështojnë, kur, në mes të dasmës, shfaqet një vajzë 7-vjeçare, që quhet Anifer dhe që thotë se është e bija. Mau, pasi vërteton përmes testit të ADN-së se është vërtet vajza e tij, vendos ta mbajë derisa të gjejë të ëmën. Si për ironi të fatit, ai drejton një kompani që prodhon e tregton lodra për fëmijë, por i ka zët fëmijët. Mes vështirësive të ndërmarrjes që po shkon drejt falimentimit, kërkimeve për të gjetur nënën e Aniferit dhe të papriturave të jetesës me një fëmijë, Maurisio njihet me Renenë dhe bie në dashuri me të. Nëse nuk i thërret mendjes në kohë, të lënë për dikë tjetër, ose të fut jeta në brazdë me pahir. Maurisio Lopez Garsa dhe pesë baballarë të tjerë, do të mësojnë se të qenit baba nuk është siç duket dhe se nuk ekziston një rregullore e shkruar për t’u bërë një baba me kohë të plotë.

"Baba me kohë të plotë", nga e hëna në të premte, ora 19:15 në 3Plus.

Ritransmetimi: E hënë – E premte ora 14:30 në 3Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 101

20-03-2019

EPISODI 101

Policia arreston Maurision për rrëmbimin e Aniferit. Fabiani zbulon se Maria kishte r&eu...

më shumë

EPISODI 100

19-03-2019

EPISODI 100

Maria firmos një marrëveshje me Fabianin dhe ai i tregon ku e ka fshehur drogën. Du...

më shumë

EPISODI 99

18-03-2019

EPISODI 99

Aniferi mëson prej Fabianit se ka një gjysh dhe lumturohet pa masë. Dulse ngrin t&e...

më shumë

EPISODI 98

15-03-2019

EPISODI 98

Horhe i kërkon divorcin Dulses dhe i thotë se nuk e dashuron, por ajo e vë në ...

më shumë

EPISODI 97

14-03-2019

EPISODI 97

Fabiani kërcënon Maurision se do ta fusë në burg, pasi e ka regjistruar Anifer...

më shumë

EPISODI 96

12-03-2019

EPISODI 96

Familja e Horhes përgatitet të niset për pushime, por nuk gjejnë pasaportat e ...

më shumë

EPISODI 95

12-03-2019

EPISODI 95

Noeli arrin të marrë në telefon Renenë dhe i kërkon që të shkoj...

më shumë

EPISODI 94

11-03-2019

EPISODI 94

Fabiani bisedon me Aniferin dhe i flet asaj keq për Maurision, duke e nxitur të ketë...

më shumë

EPISODI 93

07-03-2019

EPISODI 93

Maurisio dhe Reneja nuk i bëjnë dot ballë dashurisë që ndiejnë p&eum...

më shumë

EPISODI 92

07-03-2019

EPISODI 92

Maurisio, Horhe dhe Neroni janë gati të nisin prodhimin e lodrës së re. Pas inci...

më shumë

EPISODI 91

06-03-2019

EPISODI 91

Vero dhe Tonjo vendosin të investojnë para te shoqëria e përbashkët dhe t...

më shumë

EPISODI 90

05-03-2019

EPISODI 90

Aniferi shkon të takojë Fabianin para se ai të hyjë në sallën e oper...

më shumë

EPISODI 89

04-03-2019

EPISODI 89

Maurisio, teksa kujton çastet e bukura me Renenë, shkëmben puthje pasionale me t&...

më shumë

EPISODI 88

01-03-2019

EPISODI 88

Horhe dhe Kika ndahen nga njëri-tjetri. Dulse e këshillon Lilin që të shkoj&eu...

më shumë

EPISODI 87

28-02-2019

EPISODI 87

Reneja denoncon në polici zhdukjen e Noelit dhe atje arrijnë të përgatitin nj&...

më shumë

EPISODI 86

27-02-2019

EPISODI 86

Maurisio bisedon me mjekun që ndjek Fabianin dhe mëson se është thuajse e pamu...

më shumë

EPISODI 85

26-02-2019

EPISODI 85

Aniferi këmbëngul të shkojë në spital te Fabiani dhe i thotë atij se...

më shumë

EPISODI 84

25-02-2019

EPISODI 84

Drejtori i kompanisë ku punon e emëron Tonjon në krye të departamentit të...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Gossip

Maite Perroni i kap 'milionët' brenda ja…

29-11-2018

Maite Perroni i kap 'milionët' brenda javës!

Ka kaluar vetëm një javë nga lançimi i këngës ‘Bum Bum Dale ... më shumë

Angelique Boyer i bën dedikimin romantik…

19-11-2018

Angelique Boyer i bën dedikimin romantik Sebastian Rulli...

Sebastian Rulli, aktori i njohur nga serialet "Tre Anat" dhe "Baba me kohë të plotë... më shumë

Rolet me të cilat Sebastian Rulli i «vod…

13-11-2018

Rolet me të cilat Sebastian Rulli i «vodhi» zemrën publikut shqiptar!

Sebastian Rulli është një ndër aktorët më të suksesshëm meks... më shumë

A e dini cila është aktorja me të cilin …

31-10-2018

A e dini cila është aktorja me të cilin ka qenë i martuar Sebastian Rulli para se të njihej me Angelique Boyer?

Sebastian Rulli është një nga aktorët më të njohur latinë. I fa... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display