Burak Ozcivit prezantoi motrën e tij dhe fansat nuk u ndalën

burakumemo.jpg

Burak Ozcivit ka ndarë një foto në instagram me motrën e tij. Deri para pak kohësh, Burcun Ozcivit kishte një profil privat dhe me shumë pak ndjekës, por pas publikimit të fotos nga aktori i "Dashuri e pafund", Burcu vendosi të kthente profilin e saj në një llogari publike. Menjëhërë fansat e Burak, kanë nisur të ndjekin motrën e tij. Në vetëm pak orë, në instagramin e Burcu u mblodhën më shumë se 182 mijë njerëz.

resim-142138QP.jpg


Burak Ozcivit prezantoi motrën e tij dhe…

20-03-2019

Burak Ozcivit prezantoi motrën e tij dhe fansat nuk u ndalën

Burak Ozcivit ka ndarë një foto në instagram me motrën e tij. Deri para pak ko... më shumë

E guximshme Neslihan Atagul, ja çfarë ka…

14-03-2019

E guximshme Neslihan Atagul, ja çfarë ka postuar në rrjetet sociale

  Njerëzit e famshëm janë gjithmonë tepër të kujdesshëm p... më shumë

Shkruhet vazhdimisht për një divorc të m…

29-12-2018

Shkruhet vazhdimisht për një divorc të mundshëm, Neslihan dhe Kadir i mbyllin gojën të gjithëve!

Kanë qenë të shumta lajmet se çifti i njohur i aktorëve Neslihan Atagul... më shumë

Deri sa të lindë fëmija, Burak Ozçivit h…

19-12-2018

Deri sa të lindë fëmija, Burak Ozçivit heq zyrtarisht dorë nga...

Burak Ozçivit pret të bëhet baba për herë të parë vitin e ardhs... më shumë

Gizem Karaca në pritje të ëmbël?

13-12-2018

Gizem Karaca në pritje të ëmbël?

Aktorja 26 vjeçare Gizem Karaca, është përfolur këtë periudhë p... më shumë

Hazal Filiz Kucukkose, ashtu si të gjith…

07-12-2018

Hazal Filiz Kucukkose, ashtu si të gjithë ju, e ka marrë malli për...

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund", ka po të njejtën dëshirë si të gjith... më shumë

Mbani shënim: Neslihan Atagul tregon sek…

06-12-2018

Mbani shënim: Neslihan Atagul tregon sekret e bukurisë së saj

E talentuar dhe shumë e bukur, Neslihan Atagul është një ndër aktoret m&e... më shumë

Neslihan Atagul detyrohet të marrë masa …

04-12-2018

Neslihan Atagul detyrohet të marrë masa të rrepta sigurie!

Aktoria e njohur ka udhëtuar drejt Azerbaixhanit, për të asistuar në një ce... më shumë

Çfarë e lidh Neslihan Atagul me autizmin…

28-11-2018

Çfarë e lidh Neslihan Atagul me autizmin? Një arsye më shumë për ta dashur atë!

Aktorja e njohur Neslihan Atagul së fundmi ka bërë një veprim që ka lë... më shumë

Skandalet që nuk mund të harrohen, nga a…

21-11-2018

Skandalet që nuk mund të harrohen, nga aktorja e «Dashuri e pafund»!

Bëhet fjalë për aktoren Gizem Karaca të cilën e kemi njohur në telen... më shumë

Burak Ozcivit i bën dhuratën marramendës…

16-11-2018

Burak Ozcivit i bën dhuratën marramendëse Fahriyes...

Çifti i njohur, siç e dini tashmë, janë në pritje të fëmij&eu... më shumë

Çfarë ndodhi me Gizem pasi u dëbua nga h…

15-11-2018

Çfarë ndodhi me Gizem pasi u dëbua nga hoteli?

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund", u bë kryefjala e portaleve turke ditën e djeshme, p... më shumë

Abuzoi me alkool-in, Gizem Karaca dëbohe…

14-11-2018

Abuzoi me alkool-in, Gizem Karaca dëbohet nga hoteli!

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund", Gizem Karaca, ka patur një mbrëmje jo aq të ... më shumë

«7 milion arsye për të qenë e lumtur»: J…

14-11-2018

«7 milion arsye për të qenë e lumtur»: Ja çfarë po feston Neslihan!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul, ka arritur të ketë plot 7... më shumë

Burak Ozçivit nuk kursehet aspak: Shpenz…

12-11-2018

Burak Ozçivit nuk kursehet aspak: Shpenzimet marramendëse për bebin sapo kanë filluar!

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen pritet të bëhen prindër për herë t&e... më shumë

Neslihan Atagul sapo na zbukuroi ditën m…

07-11-2018

Neslihan Atagul sapo na zbukuroi ditën me postimin plot dashuri!

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund" dhe bashkëshorti i saj Kadir Dogulu, kanë lën&e... më shumë

Mosmarrëveshje mes Burak dhe Fahriye për…

02-11-2018

Mosmarrëveshje mes Burak dhe Fahriye për vendin e lindjës së fëmijës, përse aktorja nuk preferon Turqinë?

Aktorët e njohur të "Trumcaku" do të bëhen prindër për herë t&e... më shumë

Çfarë ndodh me tatuazhin e Neslihan kush…

20-10-2018

Çfarë ndodh me tatuazhin e Neslihan kushtuar Kadir nëse ata ndahen? Atagul përgjigjet!

Neslihan Atagul dhe Kenan Dogulu janë një cift shumë harmonik me njeri tjetrin dhe ... më shumë

Vogëlushja e «Dashuri e pafund» kërcen m…

16-10-2018

Vogëlushja e «Dashuri e pafund» kërcen me këngën shqip me të cilën jemi rritur të gjithë

"Macja le të lahet prap do të thahet..." na ka shoqëruar gjatë fëmijë... më shumë

Hazal Filiz Kuçukkose i përgjigjet akuza…

11-10-2018

Hazal Filiz Kuçukkose i përgjigjet akuzave për operacione plastike!

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund" është komentuar shpesh së fundmi nëp&eum... më shumë

Burak Ozcivit kthehet në shpresën e vetm…

08-10-2018

Burak Ozcivit kthehet në shpresën e vetme të fanses që po luftonte me jetën!

Aktori i njohur turk Burak Ozcivit së fundmi është kthyer në kryefjalën e... më shumë

Fahriye Evcen i ndalon Burak Ozcivit të …

02-10-2018

Fahriye Evcen i ndalon Burak Ozcivit të përdorë... parfum!

Çifti i cili janë martuar vitin e kaluar dhe janë në pritje të fëmij... më shumë

Nuk do e besoni se me kë e krahasojmë Bu…

01-10-2018

Nuk do e besoni se me kë e krahasojmë Burak Ozcivit tani që zgjati flokët

Burak Ozcivit është në ndryshim të pamjes së tij për shkak të n... më shumë

Oferta e çmendur për Burak Ozçivit: Hote…

25-09-2018

Oferta e çmendur për Burak Ozçivit: Hoteli në Katar kërkon emrin e tij!

Aktori i njohur turk së shpejti do të jetë imazhi i një hoteli të ri i cili... më shumë

Neslihan Atagul vjen në juri, ja ku do t…

22-09-2018

Neslihan Atagul vjen në juri, ja ku do ta shihni

Neslihan Atagul do të jetë pjesë e jurisë në edicionin e 25-të t&eum... më shumë

Xhelozia e Fahriye po kthehet në problem…

22-09-2018

Xhelozia e Fahriye po kthehet në problem për Burak: Modelja flet sërish për episodin e pakëndshëm!

Modelja iraniane Mahlagha Jaberi, i është rikthyer situatës së pakëndshme q... më shumë

Neslihan Atagul shpjegon tatuazhin e shu…

20-09-2018

Neslihan Atagul shpjegon tatuazhin e shumëpërfolur

Ylli i serialit "Dashuri e pafund" ka dhënë një intervistë për Hurriyet. ... më shumë

«I dua qeskat poshtë syve të mi»; Neslih…

18-09-2018

«I dua qeskat poshtë syve të mi»; Neslihan i përgjigjet gazetares dhe shumë pyetjeve të tjera ngacmuese

Ylli i serialit "Dashuri e pafund" ka dhënë një intervistë për Hurriyet. ... më shumë

Burak Ozcivit tashmë me flokë të gjata, …

13-09-2018

Burak Ozcivit tashmë me flokë të gjata, por ç'mendon Fahriye për pamjen e tij të re?

Aktori Burak Ozcivit ka ndryshuar pamjen e tij për projektin e radhës. Ai i ka zgjatur f... më shumë

Burak Ozcivit ndryshon look për rolin e …

10-09-2018

Burak Ozcivit ndryshon look për rolin e ri, ja si duhet aktori me flokë të gjata

Aktori i njohur Burak Ozcivit do të vijë së shpejti me një serial historik. Ai... më shumë

Neslihan Atagul nuk ka limit: tashmë bëh…

06-09-2018

Neslihan Atagul nuk ka limit: tashmë bëhet edhe ...

Aktorja e njohur Neslihan Atagul po njeh suksese të njëpasnjëshme. Roli i saj si Ni... më shumë

Burak Ozcivit i kthehet përsëri serialev…

03-09-2018

Burak Ozcivit i kthehet përsëri serialeve historikë, ja cili është roli i tij i ri

Burak Ozcivit do të kthehet në ekran me një serial histrorik. Ai do të interpr... më shumë

Neslihan Atagul flet për bashkëshortin e…

03-09-2018

Neslihan Atagul flet për bashkëshortin e saj: Ja pse rashë në dashuri me të!

Aktorja Neslihan Atagul ka folur për Instyle magazine. Ajo ka treguar më shumë p&eu... më shumë

Pushimet aspak luksoze të Nihan nga «Das…

27-08-2018

Pushimet aspak luksoze të Nihan nga «Dashuri e pafund: Ja çfarë preferon aktorja dhe bashkëshorti i saj

  Në një intervistë për Instyle magazine, ndër të tjera, Nesliha... më shumë

Neslihan Atagul 26 vjeç, urimi i bukur i…

22-08-2018

Neslihan Atagul 26 vjeç, urimi i bukur i bashkëshortit të saj dhe surpriza e mrekullueshme e fansave

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul ka mbushur 26 vjeç më 20 gusht... më shumë

Ky është shqetësimi më i madh i Fahriye …

13-08-2018

Ky është shqetësimi më i madh i Fahriye Evcen...

Pak kohë më parë, babai i aktores së njohur u diagnostikua me kancer në sto... më shumë

U shkrua se ishte i sëmurë dhe nuk e kën…

07-08-2018

U shkrua se ishte i sëmurë dhe nuk e kënaqte asgjë, Burak Ozcivit ka një shpjegim!

Lajmi se Burak Ozcivit vuante nga sindroma burnout u përhap me shpejtësi. (Lexo ketu) Si... më shumë

Pasojat e famës: Burak Ozcivit rregullis…

04-08-2018

Pasojat e famës: Burak Ozcivit rregullisht tek psikologu, gjendja e tij mendore tepër e rënduar

Burak Ozcivit është prekur nga burnout syndrome. Kjo sindromë është nj&eu... më shumë

Fansat e Fahriye Evcen ndahen në dy 'kam…

26-07-2018

Fansat e Fahriye Evcen ndahen në dy 'kampe': Si duket më bukur aktorja?

Fahriye Evcen ka qenë një nga të parat që ka shpërndarë fotografi pa m... më shumë

Burak Ozcivit gjen sozinë dhe ne nuk mun…

26-07-2018

Burak Ozcivit gjen sozinë dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur se kaq!

Është bërë tashmë diçka normale që personazhet e njohur të... më shumë

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu, zyrtar…

23-07-2018

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu, zyrtarisht me pushime!

Ndryshe nga personazhet e tjerë të njohur të cilët po kalojnë pushimet n&eu... më shumë

Aktorja e 'Dashuri e pafund' tregon të v…

20-07-2018

Aktorja e 'Dashuri e pafund' tregon të vërtetën mbi operacionet plastike!

Gizem Karaca, aktorja bukuroshe e serialit "Dashuri e pafund", ka folur rreth operacioneve plastike... më shumë

Edhe aktori Kaan Urgancioglu dhe e dashu…

11-07-2018

Edhe aktori Kaan Urgancioglu dhe e dashura e tij nisin pushimet

Aktori i njohur i "Dashuri e pafund", Kaan Urgancioglu ka nisur pushimet me të dashurën ... më shumë

Burak Ozcivit kthehet papritur nga pushi…

07-07-2018

Burak Ozcivit kthehet papritur nga pushimet, lajme të këqija në familjen e ti

Aktori Burak Ozcivit ishte duke shijuar së bashku me bashkëshorten e tij Fahriye Evcen, ... më shumë

Një trup i bukur kërkon sakrifica , ja ç…

29-06-2018

Një trup i bukur kërkon sakrifica , ja çfarë bën për të qenë në formë aktorja e «Dashuri e pafund»

Aktorja e njohur e «Dashuri e pafund» ka dalluar gjithnjë si një vajzë ... më shumë

A akuzua për trafikim droge, ç'po ndodh …

28-06-2018

A akuzua për trafikim droge, ç'po ndodh me aktoren Gizem Karaca?

  Në fakt, duhet të jeni të qetë pasi Gizem është shumë m... më shumë

Shteti fqinj me Shqipërinë kërkon ta bëj…

23-06-2018

Shteti fqinj me Shqipërinë kërkon ta bëjë Burak Ozcivit shtetas të vet

Fansat e Burak Ozcivit janë kudo por mesa duket ata të Malit të Zi janë më... më shumë

Divorci ndikon në karrierën e Hazal Fili…

18-06-2018

Divorci ndikon në karrierën e Hazal Filiz Kucukkose

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund", Hazal Filiz Kucukkose i dha fund martesës së saj ... më shumë

Edhe pse në gjendje të keqe financiare, …

16-06-2018

Edhe pse në gjendje të keqe financiare, Burak Ozcivit vazhdon të shpenzojë para për…

Aktori Burak Ozcivit edhe pse për momentin nuk ka zbuluar ndonjë angazhim të ri n&e... më shumë

Pamja e Burak Ozcivit shqetëson fansat, …

09-06-2018

Pamja e Burak Ozcivit shqetëson fansat, pse ka ndryshuar kaq shumë aktori i njohur?

Burak Ozcivit, aktori i njohur i "Dashuri e pafund" ka shqetësuar fansat sipas të cil&eu... më shumë

Nihan merr dedikimin e bukur nga shoqja …

08-06-2018

Nihan merr dedikimin e bukur nga shoqja e ngushtë, një stiliste shqiptare!

Neslihan Atagul është aktorja turke e cila është bërë e njohur pë... më shumë

Nisin pushimet për Kaan Urgancioglu dhe …

05-06-2018

Nisin pushimet për Kaan Urgancioglu dhe të dashurën e tij

  Aktori Kaan Urgancioglu, i njohur nga seriali "Dashuri e pafund", ka nisur pushimet së... më shumë

U përfolën për një ndarje: Neslihan flet…

02-06-2018

U përfolën për një ndarje: Neslihan flet për bashkëshortin!

Aktorja turke që njihet për rolin e saj si Nihan nga seriali “Dashuri e Pafund&rdquo... më shumë

Fansat sllovenë të çmendur për Burak Ozc…

01-06-2018

Fansat sllovenë të çmendur për Burak Ozcivit, ndërhyn policia

Aktori i njohur Burak Ozcivit ka qenë i pranishën në Slloveni por duket se situata ... më shumë

Gizem Karaca: «Do ju vërtetoj pafajësinë…

30-05-2018

Gizem Karaca: «Do ju vërtetoj pafajësinë time»

E njohur si komisarja nga "Dashuri e pafund", Gizem Karaca rrezikon heqjen e lirisë për ... më shumë

Burak dhe Fahriye për ndihmë tek psikolo…

29-05-2018

Burak dhe Fahriye për ndihmë tek psikologët, ja çfarë kanë thënë sot dy aktorët

Sipas lajmeve në shtypin turk, martesa e dy protagonistëve të "Lovebird-Trumcaku" i... më shumë

Krizë në martesën e Burak Ozcivit dhe Fa…

28-05-2018

Krizë në martesën e Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen: çifti kërkon ndihmën e psikologëve

Teksa fama bëhet gjithnjë e më e madhe, të jesh diskret për jetën pr... më shumë

Aktori i «Dashuri e pafund» nis një aven…

26-05-2018

Aktori i «Dashuri e pafund» nis një aventurë të re dashurie

Kerem Alışık është një aktor i njohur në Turqi por në vendin tonë t&... më shumë

Arven Beren, vogëlushja nga «Dashuri e p…

24-05-2018

Arven Beren, vogëlushja nga «Dashuri e pafund», një personazh që të gjithë e duan

Seriali "Dashuri e pafund" mbetet një ndër më të dashurit për publikun. S... më shumë

Sportistja amerikane komenton në një fot…

24-05-2018

Sportistja amerikane komenton në një foto të Burak Ozcivit por bëhet lajm në Turqi

Ka qenë një koment nga sportistja amerikane Sapna Vyas por është shndërru... më shumë

Flet për herë të parë Gizem Karaca: «Asg…

24-05-2018

Flet për herë të parë Gizem Karaca: «Asgjë nuk është në favorin tim...»

Aktorja e njohur Gizem Karaca është akuzuar për trafikim droge dhe rrezikon burgimi... më shumë

Burak Ozcivit humbet plot 10 kilogramë, …

23-05-2018

Burak Ozcivit humbet plot 10 kilogramë, çfarë po ndodh me aktorin?

Aktori i njohur Burak Ozcivit ka humbur 10 kg nga pesha e tij. Nga ana shëndetsore nuk ka asg... më shumë

Reagon për herë të parë Gizem Karaca pas…

23-05-2018

Reagon për herë të parë Gizem Karaca pas akuzave për trafikim!

Ka vetëm pak ditë që lajmi për dy aktorët të përfshirë n&eum... më shumë

«Dashuri e pafund» kthehet në një shqetë…

22-05-2018

«Dashuri e pafund» kthehet në një shqetësim për aktorin Kaan Urgancioglu

Kaan Urgancioglu është në një lidhje prej katër vitesh me aktoren Zeynep ... më shumë

Pas arrestimit të Çagatay dhe Gizem, gje…

22-05-2018

Pas arrestimit të Çagatay dhe Gizem, gjenden provat shokuese në banesat e tyre!

Çagatay Ulusoy dhe Gizem Karaca u arrestuan para pak ditësh, për posedim dhe shp&eu... më shumë

Flet avokati i Gizem Karaca mbi akuzat p…

21-05-2018

Flet avokati i Gizem Karaca mbi akuzat për trafikim droge nga aktorja

Aktorja Gizem Karaca është akuzuar për shpërndarje droge dhe për kët... më shumë

Aktorja e 'Dashuri e pafund', kapet mat …

18-05-2018

Aktorja e 'Dashuri e pafund', kapet mat me ish- bashkëshortin...

Hazal Filiz është aktorja e dashur që të gjithë keni simpatizuar në se... më shumë

Pas Çagatay Ulusoy, arrestohet edhe akto…

17-05-2018

Pas Çagatay Ulusoy, arrestohet edhe aktorja e 'Dashuri e pafund'...

Në aksionin e kryer mbrëmjen e djeshme nga policia turke, për të arrestuar nj&eu... më shumë

Aktoren e njohur turke e kap paniku nga …

12-05-2018

Aktoren e njohur turke e kap paniku nga prezenca e gazetarëve; harron rrugën për në shtëpi!

  Aktorja e njohur Hazal Filiz Kucukkose është fotografuar mbrëmjen e djeshme t... më shumë

Aktori i njohur nga «Dashuri e pafund» b…

12-05-2018

Aktori i njohur nga «Dashuri e pafund» bëhet pjesë e produksionit amerikan

Suksesi i aktorit turk Kaan Urcanioglu po i kalon kufijtë duke shkuar vërtet larg. Duket... më shumë

Hazal Filiz Kucukkose kapet mat me futbo…

11-05-2018

Hazal Filiz Kucukkose kapet mat me futbollistin e njohur!

Aktorja turke Hazal Filiz Kucukkose, e cila i dha fund martesës së saj me Tuan Tunali muaj... më shumë

Kaan Urgancioglu ka festuar ditëlindjen…

10-05-2018

Kaan Urgancioglu ka festuar ditëlindjen, mosha për të është thjesht një numër

Aktori i njohur i "Dashuri e pafund", Kaan Urgancioglu ka festuar ditëlindjen e tij. Aktori k... më shumë

Neslihan Atagul sqaron vendimin e marrë …

09-05-2018

Neslihan Atagul sqaron vendimin e marrë për karrierën e saj!

Neslihan Atagul, aktorja e njohur e "Dashuri e pafund" u bë pjesë e projektit online Dip... më shumë

Hazal Filiz Kucukose: «Dashuria nuk merr…

05-05-2018

Hazal Filiz Kucukose: «Dashuria nuk merr fund pas divorcit»

«Dashuria nuk merr fund pas divorcit» - Ky është mësimi që ndan ak... më shumë

Neslihan Atagul në spital por pamja e Ka…

03-05-2018

Neslihan Atagul në spital por pamja e Kadir Dogulu kthehet në diskutim në shtypin turk

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogul janë fotografuar ditët e fundit nga paparacët. Ata ... më shumë

Neslihan Atagul, një përfaqësuese e denj…

02-05-2018

Neslihan Atagul, një përfaqësuese e denjë e street style...

Aktorja e njohur turke ka tërhequr vëmendjen me stilin e saj. 25 vjeçarja po kthehe... më shumë

Aktorja e «Dashuri e pafund» vjen sërish…

30-04-2018

Aktorja e «Dashuri e pafund» vjen sërisht në ekran me një tjetër serial

Bukuroshja Melisa Pamuk e serialit “Dashuri e pafund” ka paralajmëruar se shum&eu... më shumë

«Dashuri e pafund» ka përfunduar por Kaa…

23-04-2018

«Dashuri e pafund» ka përfunduar por Kaan Urgancioglu nuk ndahet dot nga kjo aktore e ëmbël!

Aktori i njohur i "Dashuri e pafund", Kaan Urgancioglu ka vendosur të kalojë të sht... më shumë

Neslihan Atagul organizon një festë surp…

23-04-2018

Neslihan Atagul organizon një festë surprizë për bashkëshortin e saj por gazetarët vënë re diçka të pazakontë

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul ka organizuar para ditësh një fes... më shumë

E pyesin për paratë që fiton, Neslihan A…

18-04-2018

E pyesin për paratë që fiton, Neslihan Atagul jep përgjigjen që nuk pritej!

Çifti i njohur Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu ka qenë dje pjesë e festës s... më shumë

Nihan e 'Dashuri e pafund', tregon çaste…

18-04-2018

Nihan e 'Dashuri e pafund', tregon çastet e veçanta me Kadir...

Nesligan Atagul, e njohur për publikun si Nihan tek seriali "Dashuri e pafund", ka bër&eum... më shumë

Aktorja e njohur nga «Dashuri e pafund» …

14-04-2018

Aktorja e njohur nga «Dashuri e pafund» i jep fund martesës 4 vjeçare

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri e pafund", Hazal Filiz Kucukkose i ka dhënë fund ma... më shumë

Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul ndërmar…

11-04-2018

Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul ndërmarrin një investim të madh

Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul u bënë disa javë më parë pjesë e nj... më shumë

Dështim apo sukses? Ja si u vlerësua fil…

11-04-2018

Dështim apo sukses? Ja si u vlerësua filmi i ri nga Burak Ozcivit dhe Kerem Bursin

Është publikuar në Turqi filmi "Cad Feda" me protagonistë Kerem Bursin dhe Bur... më shumë

Aktorja e ‘Dashuri e pafund’ shokon me d…

07-04-2018

Aktorja e ‘Dashuri e pafund’ shokon me deklatën e saj në lidhje me bashkëshortin: «Nuk jemi ende një çift i konsoliduar…»

Gizem Karaca ka dhënë një intervistë të shkurter nga ku është n... më shumë

Aktorja e «Dashuri e pafund» pjesë e ser…

07-04-2018

Aktorja e «Dashuri e pafund» pjesë e serialit «Game of thrones»?

Gizem Karaca ka dhënë një intervistë të shkurter nga ku është n... më shumë

Rikthehen në një projekt shumë të këndsh…

07-04-2018

Rikthehen në një projekt shumë të këndshëm Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul

Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul janë imazhi i një firme për syze dielli dhe jan&eu... më shumë

Aktorja e «Dashuri e pafund» më në fund …

02-04-2018

Aktorja e «Dashuri e pafund» më në fund merr propozimin e shumëpritur

Gizem Karaca është një nga aktoret që kemi parë në serialin “D... më shumë

Tre aktorët turq të cilët fshehin shumë …

21-03-2018

Tre aktorët turq të cilët fshehin shumë sekrete dhe të fshehta!

Neslihan Atagul, Ilker Kaleli dhe Berrak Tuzunatac jane tre personazhe të cilët janë... më shumë

Nga ka humbur aktorja e njohur si Asu ng…

17-03-2018

Nga ka humbur aktorja e njohur si Asu nga «Dashuri e pafund»?

Aktorja bukuroshe e serialit “Dashuri e pafund” ka humbur prej kohësh nga lupa e me... më shumë

Neslihan Atagul poston një foto pa make-…

16-03-2018

Neslihan Atagul poston një foto pa make-up dhe të gjithë shqetësohen për...

Neslihan Atagul është gjithnjë e rezervuar në postimet e saj në rrjetet s... më shumë

A do të divorcohet çifti i famshëm? Ja ç…

08-03-2018

A do të divorcohet çifti i famshëm? Ja çfarë ka bërë kësaj here Burak!

Disa ditë më parë, u shkrua se çifti i aktorëve Burak Ozcivit dhe Fahri... më shumë

Pas divorcit, dy aktorët e njohur turq m…

06-03-2018

Pas divorcit, dy aktorët e njohur turq mbeten ende armiq me njëri-tjetrin!

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund" Hazal Filiz Kucukkose u divorcua nga bashkëshorti i saj... më shumë

Vazhdojnë diskutimet në media për martes…

02-03-2018

Vazhdojnë diskutimet në media për martesën e Kadir dhe Neslihan - Flasin vet aktorët!

Janë diskutuar gjatë në media për grindjet e tyre. A është në k... më shumë

Neslihan Atagul, një shkencëtare «e paz…

20-02-2018

 Neslihan Atagul, një shkencëtare «e pazbuluar» në kërkim të vetvrasjeve në Turqi

Neslihan Atagul dhe Ilker Kaleli do të vijnë së bashku në një projekt t&e... më shumë

U shkrua se ishin në prag divorci, Nesli…

19-02-2018

U shkrua se ishin në prag divorci, Neslihan dhe Kadir ju mbyllin gojën të gjithëve me këtë video

Ka disa ditë që portalet në Turqi po diskutojnë vetëm marrëdhën... më shumë

Burak Ozcivit merr çmimin «Personazhi më…

17-02-2018

Burak Ozcivit merr çmimin «Personazhi më i diskutuar i vitit», por Fahriye Evcen mungon në ceremoni. Çifti në krizë?

Aktori i njohur i "Dashuri e pafund", Burak Ozcivit është vlerësuar nga GQ Men of t... më shumë

Vazhdon të diskutohet divorci mes Neslih…

16-02-2018

Vazhdon të diskutohet divorci mes Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu por e vërteta është kjo!

Pas 4 vitesh lidhje, Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu u martuan në Korrik të vitit 2016... më shumë

Aktori më i diskutuar i vitit 2017 shpal…

16-02-2018

Aktori më i diskutuar i vitit 2017 shpallet...

Aktori më i diskutuar i vitit 2016 u shpall Baris Arduc ndërsa këtë vit ky &cc... më shumë

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu drejt d…

15-02-2018

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu drejt divorcit? Ja çfarë shkruajnë portalet në Turqi!

  Prisnit ndonjë dedikim apo ndonjë dhuratë të publikohej në profil... më shumë

Çfarë ndodhi me projektin e Burak në Bra…

12-02-2018

Çfarë ndodhi me projektin e Burak në Brazil? Aktori shokon me përgjigjen e tij!

U njoftua para disa javësh se Burak Ozcivit kishte marrë një propozim të majm&... më shumë

Pas zënkes mes tyre, Kadir i kërkon falj…

12-02-2018

Pas zënkes mes tyre, Kadir i kërkon falje Neslihan në një mënyrë tepër romantike

Disa ditë më parë u diskutua thuajse në çdo portal në Turqi zë... më shumë

Neslihan Atagul më e lumtur se kurrë: Ja…

09-02-2018

Neslihan Atagul më e lumtur se kurrë: Ja çfarë ka ndodhur!

Aktorja e "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul po përjeton momentet më të bukura n&e... më shumë

A ka patur seriali «Perla e zezë» skena …

08-02-2018

A ka patur seriali «Perla e zezë» skena të kopjuara nga «Dashuri e pafund»? Shihni videon!

Seriali "Perla e zezë" me protagonistë Tolgahan Saysiman dhe Hande Ercel është... më shumë

A është vajza në këtë foto Hazal Kucukko…

07-02-2018

A është vajza në këtë foto Hazal Kucukkose? Kaan Urgancionglu habit të gjithë me postimin e tij!

Kaan Urgancionglu dhe Hazal Filiz Kucukkose ka qenë të dy pjesë e kastit të "D... më shumë

Sa larg ka shkuar konflikti mes Neslihan…

06-02-2018

Sa larg ka shkuar konflikti mes Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu? Reagon aktorja!

Të gjitha portalet në Turqi shkruanin ditën e djeshme për marrëdhëni... më shumë

Marrëdhënia mes Kadir Dogulu dhe Nesliha…

05-02-2018

Marrëdhënia mes Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul aspak e mirë; Zënka e tyre bëhet lajm në çdo media në Turqi

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul ka tashmë një vit e gjysmë e... më shumë

Këto foto të Neslihan Atagul po bëjnë xh…

03-02-2018

Këto foto të Neslihan Atagul po bëjnë xhiron e rrjetit! Shihini edhe ju!

  Kohët e fundit nuk kemi dëgjuar shumë për aktoren Neslihan Atagul. Ajo k... më shumë

E paimagjinueshme: Kompania braziliane e…

02-02-2018

E paimagjinueshme: Kompania braziliane e serialeve kërkon me çdo kusht këtë aktor turk

Tashmë, fama e Burak Ozcivit ka kaluar kufinjtë e Turqisë. Jo vetëm që se... më shumë

Smokey eyes si Hazal Filiz Kucukkose: Ak…

29-01-2018

Smokey eyes si Hazal Filiz Kucukkose: Aktorja na tregon make-up e saj kaq shumë të kërkuar

Aktorja e njohur Hazal Filiz Kucukkose është dalluar gjithmonë për stilin e sa... më shumë

Ku kishte humbur? Hazal Filiz Küçükköse …

27-01-2018

Ku kishte humbur? Hazal Filiz Küçükköse rikthehet më sportive se kurrë

Firma e njohur e atleleve dhe këpucëve ka zgjedhur aktoren Hazal Filiz Küç&u... më shumë

Ndryshim i befasishëm në projektet e rej…

24-01-2018

Ndryshim i befasishëm në projektet e reja të Neslihan Atagul

Neslihan Atagülit dhe İlker Kalelit i ndodhi diçka e papritur në projektin e ri ku... më shumë

Detajet e shumëpërfolura të fustanit të …

14-12-2017

Detajet e shumëpërfolura të fustanit të Neslihan Atagul

Në tapetin e kuq të Çmimeve Golden Butterfly, një nga veshjet më të... më shumë

Aktorja e njohur Melisa Pamuk më e lumtu…

14-12-2017

Aktorja e njohur Melisa Pamuk më e lumtur se kurrë në krahët e aktorit të famshëm turk

Të gjithë e kemi njohur si Asu në serialin "Dashuri e pafund". E dashuruar me Emiri... më shumë

Neslihan Atagul vjen me një tjetër seria…

09-12-2017

Neslihan Atagul vjen me një tjetër serial, Ja aktori i mirënjohur që do të luajë me të

Aktorja e mirënjohur e serialit "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul do të bëhet pje... më shumë

«Kemali» shkon në Gjermani, fansat çmend…

28-11-2017

«Kemali» shkon në Gjermani, fansat çmenden pas tij

Burak Ozcivit është njëri ndër aktorët më të famshëm n&eum... më shumë

Aktorja i refuzon dashurinë por ajo dhe …

24-11-2017

Aktorja i refuzon dashurinë por ajo dhe ish mikesha e saj përfundojnë në gjyq me akuza të rënda

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri e pafund", Melisa Pamuk ka hapur seanca gjyqësore pë... më shumë

Ja cili është seriali që bashkoi 11 vite…

22-11-2017

Ja cili është seriali që bashkoi 11 vite më parë dy aktorët e njohur, në atë kohë ende fëmijë!

«Dashuri e pafund» do të mbahet mend si një nga serialet më të suk... më shumë

«Dashuri e pafund» fituese e Emmy 2017; …

21-11-2017

«Dashuri e pafund» fituese e Emmy 2017; ja pse Burak Ozcivit u la jashtë ceremonisë

Seriali "Dashuri e pafund" ka fituar Çmimin si "Seriali më i mirë" në Emmy A... më shumë

Ja si u prezantua «Dashuri e pafund» në …

21-11-2017

Ja si u prezantua «Dashuri e pafund» në Çmimet Emmy

Seriali i mirënjohur tashmë në të gjithë botën «Dashuri e pafu... më shumë

Çmimet Emmy; «Dashuri e pafund» fituese …

21-11-2017

Çmimet Emmy; «Dashuri e pafund» fituese e kategorisë «Seriali më i mirë»

Seriali i mirënjohur tashmë në të gjithë botën, «Dashuri e paf... më shumë

Ja shuma marramendëse që do paguhet për …

18-11-2017

Ja shuma marramendëse që do paguhet për dy reklama aktori turk ’Kemal’, i preferuari i vajzave VIP shqiptare

Miliona euro vetem per dy reklama, i preferuari i vajzave VIP shqiptare ’’Kemali&rsquo... më shumë

Martohet Emiri i serialit «Dashuri e paf…

15-11-2017

Martohet Emiri i serialit «Dashuri e pafund»

Kaan Urgancioglu është aktori i njohur si Emir në serialin "Dashuri e pafund".Ë... më shumë

Aktori i «Dashuri e pafund» pjesë e vide…

06-11-2017

Aktori i «Dashuri e pafund» pjesë e videoklipit të Minës dhe Celentanos

Mina Celentano është një album duet i dy prej artistëve më të mir&eu... më shumë

Neslihan Atagul jo vetëm aktore, ja çfar…

04-11-2017

Neslihan Atagul jo vetëm aktore, ja çfarë i është besuar aktores kësaj here

Neslihan Atagul është një nga aktorët më të dashura në Turqi. J... më shumë

Uau! Mamaja e Kemalit, në të vërtetë, du…

03-11-2017

Uau! Mamaja e Kemalit, në të vërtetë, duket krejt ndryshe dhe shumë sensuale

Zeyno Eracar është aktorja që ka një karrierë të pasur në kinem... më shumë

Neslihan Atagul, e para aktore turke në …

23-10-2017

Neslihan Atagul, e para aktore turke në botë e cila...

Neslihan Atagul është një aktore vërtet e talentuar dhe e kërkuar, megjit... më shumë

Neslihan Atagul: Ndihem gruaja më e buku…

18-10-2017

Neslihan Atagul: Ndihem gruaja më e bukur në botë!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul ka dhënë një interv... më shumë

Nihan dhe Zejnep nga Dashuri e pafund, ç…

11-10-2017

Nihan dhe Zejnep nga Dashuri e pafund, ç'po ndodh me dy aktoret në jetën reale?

Seriali "Dashuri e pafund" rrëmbeu zemrat e të gjithë publikut duke e bërë... më shumë

Nihan dhe Kemal te “Dashuri e pafund”; t…

07-10-2017

Nihan dhe Kemal te “Dashuri e pafund”; thashethemet që i bënë të urrehen në jetën reale

Edhe Neslihan Atagul dhe Burak Ozcivit, dy protagonistët e serialit "Dashuri e pafund" kan&eu... më shumë

I dashuri i dikurshëm tregon tjetërsimin…

04-10-2017

I dashuri i dikurshëm tregon tjetërsimin e Neslihanit pasi u bë e famshme

Komente dhe deklarata të habitshme për aktoren e njohur Neslihan Atagul vijnë nga i... më shumë

«Bashkë në një serial tjetër?!», Neriman…

02-10-2017

«Bashkë në një serial tjetër?!», Neriman dhe Maxhit shuajnë më në fund kureshtjen e gjithë fansave

Neslihan Atagül dhe Kadir Doğulu janë dy prej aktorëve më të kërkuar... më shumë

Ja arsyeja pse Neslihan Atagul dhe bashk…

02-10-2017

Ja arsyeja pse Neslihan Atagul dhe bashkëshorti i saj nuk punojnë kurrë në të njëjtën kohë

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu janë dy nga aktorët më të kërkuar në... më shumë

Dashuri e pafund kandidat për Çmimin Emm…

29-09-2017

Dashuri e pafund kandidat për Çmimin Emmy në kategorinë e serialeve

Sukseset e serialit "Dashuri e pafund" vazhdojnë njëri pas tjetrit. Burak Ozcivit, Nesli... më shumë

E papritur: Divorcohet aktorja e njohur …

27-09-2017

E papritur: Divorcohet aktorja e njohur e serialit Dashuri e pafund

Ata kanë qenë një nga çiftet më të dashur në Turqi dhe martes... më shumë

Pas divorcit u akuzua për tradhti, flet …

27-09-2017

Pas divorcit u akuzua për tradhti, flet më në fund aktorja e «Dashuri e pafund»

Ata kanë qenë një nga çiftet më të dashur në Turqi dhe martes... më shumë

Gabime gjatë xhirimit? Fansat e Dashuri …

13-09-2017

Gabime gjatë xhirimit? Fansat e Dashuri e Pafund gjejnë disa prej tyre! - VIDEO

Gabime gjatë xhirimit të filmit apo serialit? Nuk është çudi! Edhe film... më shumë

Neslihan dhe Kadir ndërmarrin një hap të…

09-09-2017

Neslihan dhe Kadir ndërmarrin një hap të rëndësishëm në jetë, pas dasmës çifti është gati për...

Aktorja protagonist e telenovelës “Dashuri e pafund” i dha fund beqarisë vit... më shumë

Surprizë: Aktori i famshëm i serialit ‘D…

06-09-2017

Surprizë: Aktori i famshëm i serialit ‘Dashuri e pafund’ është shqiptar

I ndoqëm në ekran për muaj me radhë por ky fakt i rëndësishëm n... më shumë

Fansat vënë në lojë kastin e “Dashuri e…

14-07-2017

Fansat vënë në lojë kastin e “Dashuri e pafund” – Ja fotot që ata kanë publikuar

"Dashuri e pafund" ishte një nga serialet më të ndjekur. Edhe pse me një fund ... më shumë

Befasuese - Fustani i dasmës së Fahriye …

08-07-2017

Befasuese - Fustani i dasmës së Fahriye Evcen akuzohet të jetë një kopje!

Sipas shtypit turk, fustani që aktorja e njohur Fahriye Evcen veshi në ditën e saj ... më shumë

Përfundon seriali Dashuri e pafund - Ja …

08-07-2017

Përfundon seriali Dashuri e pafund - Ja reagimi i fansave!

Ka përfunduar dje në Tring seriali i mirënjohur "Dashuri e pafund". Ky serial ishte... më shumë

Aktori i njohur turk shfaqet gjysmë nudo…

05-07-2017

Aktori i njohur turk shfaqet gjysmë nudo (FOTO)

Aktori i njohur turk Burak Özçivit u bë i njohur për publikun shqiptar me an... më shumë

Dasma e shumëpritur - Shihni natën e Kën…

26-06-2017

Dasma e shumëpritur - Shihni natën e Kënasë për Fahriye Evcen (VIDEO)

Ashtu siç e do dhe tradita, ka ndodhur! Çifti më i famshën në Turqi p... më shumë

I patë përshendetjet e kastit të aktorëv…

22-06-2017

I patë përshendetjet e kastit të aktorëve të Dashuri e pafund? Keni humbur më të ëmblin prej tyre!

Seriali "Dashuri e pafund" ka transmetuar mbrëmjen e djeshme në Turqi episodin e tij t&e... më shumë

Ja ku do të mund ta shihni tani Zejnep n…

22-06-2017

Ja ku do të mund ta shihni tani Zejnep nga Dashuri e pafund!

Karriera për aktoren bukuroshe të serialit "Dashuri e pafund", Hazal Filiz Kü&ccedi... më shumë

Është transmetuar episodi i fundit i …

22-06-2017

Është transmetuar episodi i fundit i "Dashuri e pafund" - Lexoni çfarë shkruajnë aktorët

Është trasmetuar mbrëmjen e djeshme episodi i fundit i një nga serialeve m&eum... më shumë

Aktorja e njohur e Dashuri e pafund i në…

20-06-2017

Aktorja e njohur e Dashuri e pafund i nënshtrohet një tjetër operacioni

Aktorja e njohur si komisarja në serialin "Dashuri e pafund" i është nënshtrua... më shumë

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen na treg…

19-06-2017

 Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen na tregojnë më shumë mbi muajin e tyre të mjaltit

Çifti i mirënjohur Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen do të martohen pas 10 ditë... më shumë

Sot në "Dashuri e pafund", das…

16-06-2017

Sot në "Dashuri e pafund", dasma e Nihan dhe Kemal - A është ky episodi i fundit?

"Dashuri e pafund" është një nga serialet me të suksesshme në vend. Me nj... më shumë

Traditat me të cilat na njohin serialet …

16-06-2017

Traditat me të cilat na njohin serialet turke – FOTO nga “Dashuri e pafund”

Nëpërmjet filmave apo seriale njihemi edhe shumë elementë të tjerë q... më shumë

Fotografia e postuar nga aktorja ngre mi…

13-06-2017

Fotografia e postuar nga aktorja ngre mijëra pikëpyetje për të

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul është gjithnjë n&eu... më shumë

Sot është një nga aktorët më të bukur tu…

10-06-2017

Sot është një nga aktorët më të bukur turk - Nuk do ta besoni se personi në foto është...

Me siguri kur shihni këtë foto ëhtë e vështirë të besoni se ai ... më shumë

Sa fëmijë do kenë Burak dhe Fahriye? Aq…

09-06-2017

Sa fëmijë do kenë Burak dhe Fahriye? Aq sa ka thene dhe vet Presidenti Erdogan!

Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit kanë premtuar se do të kenë plot 3 fëmijë... më shumë

Burak dhe Fahriye shpenzojnë shuma marra…

08-06-2017

Burak dhe Fahriye shpenzojnë shuma marramëndëse për dasmën e tyre

Fahrije Evxhen dhe Burak Ozçevit do të ulen në tavolinën e celebrimit në... më shumë

A do të shkojnë Neslihan dhe Kadir në da…

08-06-2017

A do të shkojnë Neslihan dhe Kadir në dasmën e Burak dhe Fahriye? Përgjigja nuk do ju pëlqejë aspak!

Burak Ozcivit dhe bashkëshortja e tij Fahriye Evcen nuk shkruan në dasmën e Nesliha... më shumë

Një vend përrallash - Ja se ku do të mar…

05-06-2017

Një vend përrallash - Ja se ku do të martohet Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen

Aktorët e njohur Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen do të martohen në një reziden... më shumë

Aktorja e njohur e Dashuri e pafund i në…

30-05-2017

Aktorja e njohur e Dashuri e pafund i nënshtrohet një operacioni të vështirë

Bëhet fjalë për aktoren e njohur të serialit "Dashuri e pafund" Gizem Karaca. ... më shumë

Kasti i "Dashuri e pafund" i j…

25-05-2017

Kasti i "Dashuri e pafund" i jep lumtumirën serialit të famshëm - Shihni fotot nga festa

Kasti i aktorëvë të seriali të mirënjohur "Dashuri e pafund" i ka thë... më shumë

Fotografët injorojnë Fahriyen në Kanë? B…

25-05-2017

Fotografët injorojnë Fahriyen në Kanë? Burak ka një përgjigje për të gjithë!

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë një nga çiftet më të përfolur... më shumë

Neslihan Atagul: Ju tregoj sekretin e bu…

24-05-2017

Neslihan Atagul: Ju tregoj sekretin e bukurisë sime

Neslihan Atagul është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. ... më shumë

Mos humbisni këto foto ekskluzive nga se…

23-05-2017

Mos humbisni këto foto ekskluzive nga seritë e fundit të "Dashuri e pafund"

Seriali "Dashuri e pafund" ka qenë një nga serialet më të ndjekur si në T... më shumë

Shuma marramëndëse e shpenzuar nga Burak…

22-05-2017

Shuma marramëndëse e shpenzuar nga Burak Ozcivit - të gjitha për...

Aktori i njohur i serialit "Dashuri e pafund" është kapur nga gazetarët tek bë... më shumë

Flasin Burak dhe Fahriye: Nuk donim që k…

20-05-2017

Flasin Burak dhe Fahriye: Nuk donim që kjo të merrej vesh

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë dy aktorë shumë të pëlqyer në T... më shumë

Kjo video nga shesh xhirimi i "Dash…

19-05-2017

Kjo video nga shesh xhirimi i "Dashuri e pafund" nuk duhet humbur!

Seriali "Dashuri e pafund" vazhdon ende xhirimet në Turqi. Edhe pse dy aktorët protagoni... më shumë

Dieta drastike e Fahriyes përpara dasmës

19-05-2017

Dieta drastike e Fahriyes përpara dasmës

Çifti i famshëm i aktorëve Fahriye Evcen dhe Burak Ozcevit do të martohen m&... më shumë

Burak dhe Fahriye ju sjellin ftesën e da…

17-05-2017

Burak dhe Fahriye ju sjellin ftesën e dasmës së tyre - Ja si është ajo!

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen kanë nisur përgatitjet për dasmën e tyre e cil... më shumë

Nis sezoni i plazhit për aktoren e …

16-05-2017

 Nis sezoni i plazhit për aktoren e "Dashuri e pafund"

Gizem Karaca është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. E n... më shumë

Ndarja e aktores së "Dashuri e pafu…

15-05-2017

Ndarja e aktores së "Dashuri e pafund", shkak ish bashkëshortja e regjisorit

U përfol shumë në mediat turke ndarja e aktores së njohur Zerrin Tekindor me r... më shumë

Ja diçka që nuk e keni vënë re në Instag…

12-05-2017

Ja diçka që nuk e keni vënë re në Instagramin e Kemalit

Aktori Burak Ozcivit përveçse i suksesshëm në fushën e aktrimit, ë... më shumë

Pas 6 vitesh lidhje, ndahet aktorja e nj…

12-05-2017

Pas 6 vitesh lidhje, ndahet aktorja e njohur e "Dashuri e pafund"

Sipas gazetës turke Sabah, aktorja e njohur e "Dashuri e Pafund" i ka dhënë fund li... më shumë

Ja si dukej Nihan në dasmën e kunatës të…

11-05-2017

Ja si dukej Nihan në dasmën e kunatës të saj!

Kadir Dogulu ka martuar këtë javë motrën e tij. Në një ceremoni plot... më shumë

Kjo video e fejesës së aktores së "…

11-05-2017

Kjo video e fejesës së aktores së "Dashuri e pafund" do ju shkrijë zemrën!

Ajo njihet nga të gjithë si komisarja në "Dashuri e pafund". Aktorja Gizem Karanca ... më shumë

Neslihan dhe Kadir - ditë plot emocione…

10-05-2017

Neslihan dhe Kadir - ditë plot emocione, lot gëzimi dhe hidhërimi njëkohësisht

Ditët e fundit kanë qenë padyshim ditë të paharrueshme për çi... më shumë

Emiri feston ditëlindjen - Ja festa në s…

10-05-2017

Emiri feston ditëlindjen - Ja festa në shesh xhirimin e "Dashuri e pafund" (VIDEO)

Kaan Urgancioglu është aktori i njohur si Emir në serialin "Dashuri e pafund". Para... më shumë

Xhirohet episodi i fundit i "Dashur…

08-05-2017

Xhirohet episodi i fundit i "Dashuri e pafund" - Foto

Seriali "Dashuri e pafund" ka qenë një nga serialet më të ndjekur si në T... më shumë

Modelja ruse nuk ndalet, vazhdon komente…

06-05-2017

Modelja ruse nuk ndalet, vazhdon komentet në fotot e Burak Ozcivit

Me famën që ai merr çdo ditë e më shumë nuk mund të mungojn&e... më shumë

Instikti i babait e bëri të famshëm - ja…

06-05-2017

Instikti i babait e bëri të famshëm - ja historia e Kemalit

Burak Ozcivit është një nga aktorët më popullorë në Turqi. Ai n... më shumë

Modelja ruse komenton Burak Ozcivit; Fah…

06-05-2017

Modelja ruse komenton Burak Ozcivit; Fahriya e xhindosur

Para disa kohësh, ishte një modele iraniane e cila quhej Mahlagha Jaberi e cila komentoi... më shumë

Kërkojnë ti sponsorizojnë dasmën - Ja pë…

05-05-2017

Kërkojnë ti sponsorizojnë dasmën - Ja përgjigja e prerë e çiftit

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë një nga çiftet më të pëlqyer ... më shumë

Pasojat e famës - Asu nga Dashuri e pafu…

04-05-2017

Pasojat e famës - Asu nga Dashuri e pafund e kërcënuar për vdekje nga vajza e dashuruar me të

Aktorja turke Melisa Asli Pamuk është padyshim një vajzat turke më të buk... më shumë

Mendoni se Burak Ozcivit është perfekt? …

04-05-2017

Mendoni se Burak Ozcivit është perfekt? Nuk keni dëgjuar ankesat e të fejuarës së tij Fahriye

Aktori i mirënjohur Burak Ozcivit dhe e fejuara e tij Fahriye Evcen do të martohen s&eum... më shumë

E mrekullueshme Asu nga Dashuri e pafund…

04-05-2017

E mrekullueshme Asu nga Dashuri e pafund në këtë video

Melisa Asli Pamuk ose siç njihet ndryshe për publikun Asu nga seriali “Dashuri e... më shumë

Neslihan Atagul, një nuse sipas traditav…

04-05-2017

Neslihan Atagul, një nuse sipas traditave

Mbrëmjen e djeshme, bashkëshorti i Nelihan Atagul, aktori Kadir Dogulu ka martuar të... më shumë

Reagon Neslihan Atagul për tatuazhin e s…

03-05-2017

Reagon Neslihan Atagul për tatuazhin e saj dedikuar bashkëshortit

Seriali “Dashuri e pafund" e ka bërë Neslihan Atagul, e njohur si Nihan në ro... më shumë

Aktori turk kaq pranë nesh, viziton dis…

03-05-2017

 Aktori turk kaq pranë nesh, viziton disa qytete të Kosovës

Seriali "Dashuri e pafund" i ka bërë aktorët e tij të njohur në të g... më shumë

A është zënë Burak Ozcivit me Neslihan A…

02-05-2017

A është zënë Burak Ozcivit me Neslihan Atagul?

Burak Ozcivit dhe Neslihan Atagul janë dy aktorët protagonistë në një nga... më shumë

Më në fund zbulohet e dashura e Emir nga…

30-04-2017

Më në fund zbulohet e dashura e Emir nga Dashuri e pafund

Kaan Urgancioglu është një nga aktorët më të përfolur në T... më shumë

Aktorët e Dashuri e pafund të gjithë të …

29-04-2017

Aktorët e Dashuri e pafund të gjithë të dhënë vetëm pas kësaj aktoreje

Dashuri e pafund vazhdon të jetë një nga serialet më të ndjekur në T... më shumë

Kadir dhe Neslihan i bashkohen kësaj fus…

28-04-2017

Kadir dhe Neslihan i bashkohen kësaj fushate bamirësie

Çifti i mirënjohur i kinemasë turke, Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul i janë... më shumë

Seriali Dashuri e pafund thyen kufinjtë …

28-04-2017

Seriali Dashuri e pafund thyen kufinjtë - Ja se ku do të shfaqet së shpejti ky serial

Seriali "Dashuri e pafund" është një sukses i padiskutueshëm në Turqi. Jo... më shumë

Neslihan Atagul, e frikshme në këto foto…

28-04-2017

Neslihan Atagul, e frikshme në këto foto – Ja se me kë e krahasojnë

Neslihan Atagul është një aktore e mirënjohur në Turqi. Jo vetëm e t... më shumë

Të gjitha aktoret e Dashuri e Pafund të…

28-04-2017

 Të gjitha aktoret e Dashuri e Pafund të varura nga…

Dashuri e pafund është ndër serialet më të ndjekur aktualisht në ven... më shumë

Gazetarët pyesin Burak dhe Fayrije mbi a…

28-04-2017

Gazetarët pyesin Burak dhe Fayrije mbi atë që ndodhi me ish të dashurin e aktores

  Mbrëmjen e djeshme Fayrije Evcen dhe Burak Ozcevit ishin të ftuar në nj&eum... më shumë

Nuk do ta besoni se cilin vend ka zgjedh…

27-04-2017

Nuk do ta besoni se cilin vend ka zgjedhur Nihan për të bërë tatuazhin dedikuar bashkëshortit të saj

Neslihan Atagul ose siç njihet ndryshe nga publiku si Nihan nga "Dashuri e pafund" na ë... më shumë

Bashkëshorti i Nihan "rrëmben"…

26-04-2017

Bashkëshorti i Nihan "rrëmben" Denizën e vogël

Vogëlushja Arven Beren njihet nga të gjithë si Deniz në serialin "Dashuri e pa... më shumë

Numërimi mbrapsh i Burak Ozcevit, ja çfa…

25-04-2017

Numërimi mbrapsh i Burak Ozcevit, ja çfarë lajmi ka dhënë

Burak Ozcevit është një nga aktorët më të pëlqyer në Turqi... më shumë

Asu nga Dashuri e pafund vë në lojë fans…

24-04-2017

Asu nga Dashuri e pafund vë në lojë fansat, ja se çfarë ka bërë aktorja

Melisa Pamuk ose siç njihet nga të gjithë si Asu e "Dashuri e pafund" ka bër... më shumë

Të papritura në Dashuri e pafund - Zbulo…

21-04-2017

Të papritura në Dashuri e pafund - Zbuloni cili personazh do të ndrrojë jetë

Seriali "Dashur e pafund" është një nga më të ndjekurit në vendin to... më shumë

Neslihan Atagul dhe bashkëshorti i saj K…

20-04-2017

Neslihan Atagul dhe bashkëshorti i saj Kadir Dogulu të pandashëm nga njëri - tjetri!

Neslihan Atagul është një aktore mjaft e dashur për të gjithë, si n&... më shumë

Emir dhe Zejnep, ç’po ndodh me dy aktorë…

19-04-2017

Emir dhe Zejnep, ç’po ndodh me dy aktorët në jetën reale?

Seriali “Dashuri e pafund” është një nga më të ndjekurit si n... më shumë

Fahriye akuzohet për Photoshop, Burak i …

19-04-2017

Fahriye akuzohet për Photoshop, Burak i del në mbrojtje

Fahriye Evcen është bërë pjesë e filmit “Sonsuz ask”, premier... më shumë

Nuk do ta besoni se kush janë prindërit…

15-04-2017

 Nuk do ta besoni se kush janë prindërit e vërtetë të bebes së Kemalit dhe Nihanit

Seriali "Dashuri e pafund" është një nga më të ndjekurit në vend. Ng... më shumë

Burak dhe Fayrije në një film bashkë?

15-04-2017

Burak dhe Fayrije në një film bashkë?

  Në daljen e tyre të fundit në premierën e serialit Sonsuz Ask, Burak d... më shumë

Ja sa paguhet në Turqi imazhi i Nesliha…

14-04-2017

 Ja sa paguhet në Turqi imazhi i Neslihan Atagul

Neslihan Atagul është një nga aktoret më të dashura turke. Jo vetëm ... më shumë

Çfarë ka ndodhur me Asunë? - Fansat përg…

14-04-2017

Çfarë ka ndodhur me Asunë? - Fansat përgjigjen!

Në serialet e transmetuara në Tring shpesh herë, personazhet gjenden në udh&eu... më shumë

Dashuri e pafund, plot dramë dhe ankth –…

13-04-2017

Dashuri e pafund, plot dramë dhe ankth – Nuk do t’ju duket kështu pas kësaj videoje!

Seriali “Dashuri e pafund” është një nga më të ndjekurit aktu... më shumë

Njihuni me binjaken e Zejnep nga Dashuri…

12-04-2017

Njihuni me binjaken e Zejnep nga Dashuri e pafund – Arrini t’i dalloni?

Hazal Filiz Küçükköse wshtë e njohur për publikun si Zejnep nga &l... më shumë

Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit sjellin …

10-04-2017

Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit sjellin detaje nga dasma e tyre

Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit, përveç se janë dy nga aktorët m... më shumë

Gjithçka që nuk dini për aktoren 29 vjeç…

08-04-2017

Gjithçka që nuk dini për aktoren 29 vjeçare e njohur si Zejnep nga Dashuri e Pafund

Ajo padyshim ka dhënë maksimumin e saj në serialin "Dashuri e pafund". Skena ku mam... më shumë

Neslihan Atagul: Heroi im, dashuria ime…

07-04-2017

Neslihan Atagul: Heroi im, dashuria ime! - ja kujt ja dedikon këto fjalë aktorja

Neslihan Atagul njihet nga të gjithë si Nihan nga "Dashuri e pafund". Edhe pse dashuria ... më shumë

Burak Ozcivit e ndalon Fahrijen të luajë…

06-04-2017

Burak Ozcivit e ndalon Fahrijen të luajë në të gjitha serialet që…

Aktori turk Burak Özçivit i njohur për publikun shqiptar si Kemal nga “Dash... më shumë

Shihni përshëndetjen e Nihan nga Dashuri…

04-04-2017

Shihni përshëndetjen e Nihan nga Dashuri e pafund për fansat

Neslihan Atagul njihet nga të gjithë në vendin tonë si Nihan e “Dashuri ... më shumë

Kara Sevda por e kujt? – Fansat përgjig…

01-04-2017

 Kara Sevda por e kujt? – Fansat përgjigjen!

Tring organizon për ndjekësit e saj një sërë kuicesh, disa prej të c... më shumë

Një krizë mes Burak dhe Fahrije: shkak m…

31-03-2017

Një krizë mes Burak dhe Fahrije: shkak muaji i mjaltit!

Aktori i njohur i “Dashuri e pafund”, Burak Ozcevit u fejua me të dashurën e... më shumë

Nëse Emiri do të ishte personazhi poziti…

29-03-2017

Nëse Emiri do të ishte personazhi pozitiv i Dashuri e pafund

Shpesh, të qenurit aktor e lidh figurën e një personi automatikisht me personazhin ... më shumë

Burak Ozcivit – Ata e morën Fayrijen, u …

28-03-2017

Burak Ozcivit – Ata e morën Fayrijen, u treguan më të shpejtë se unë

Burak Ozcivit, nuk e la vetëm të fejuarën e tij, Fahriye Evcen, në mbrëmj... më shumë

Shihni Neslihan Atagul për All Magazine

28-03-2017

Shihni Neslihan Atagul për All Magazine

Neslihan Atagul është një nga aktoret më të dashura në Turqi! Ajo da... më shumë

Gjithçka që nuk e keni ditur mbi Emir ng…

24-03-2017

Gjithçka që nuk e keni ditur mbi Emir nga Dashuri e Pafund

Kaan Urcanioglu ka lindur më 8 maj 1981. Vendlindja e tij ështq qyteti i Izmirit në... më shumë

Sa mirë e njihni Dashuri e pafund? Zbulo…

24-03-2017

Sa mirë e njihni Dashuri e pafund? Zbuloni përgjigjet e sakta!

Tashmë në faqen e Tring të gjithë mund të argëtohen duke luajtur nj&... më shumë

Një tjetër çmim nga Watson Turkey – cili…

22-03-2017

Një tjetër çmim nga Watson Turkey – cili është aktori me buzëqeshjen më të bukur?

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar ceremonia e ndarjes së Çmimeve Ë... më shumë

Zejnepe e Dashuri e pafund do të vdesë? …

21-03-2017

Zejnepe e Dashuri e pafund do të vdesë? - Fansat përgjigjen!

Një ndër pyetjet e shtruara për fansat nga kuicet e Tring ishte se “Cili do t... më shumë

Burak Ozcevit është në fakt kameramani i…

21-03-2017

Burak Ozcevit është në fakt kameramani i “Dashuri e Pafund”?

  Padyshim që ylli i serialit “Dashuri e Pafund” është aktori Bur... më shumë

Fansat suprizojnë Asunë e Dashuri e Pafu…

20-03-2017

Fansat suprizojnë Asunë e Dashuri e Pafund

Melisa Pamuk njihet nga të gjithë për rolin e saj si Asu në "Dashuri e Pafund... më shumë

Neslihan Atagul, imazhi zyrtar i Pumës -…

18-03-2017

Neslihan Atagul, imazhi zyrtar i Pumës - Foto ekskluzive

Neslihan Atagul është aktorja protagonist e serialit “Dashuri e pafund” i ci... më shumë

Neslihan Atagul, imazh i një tjetër komp…

16-03-2017

Neslihan Atagul, imazh i një tjetër kompanie – ja sa ndryshe duket ajo

Neslihan Atagul është një aktoret më të njohura në Turqi. Gjithashtu... më shumë

Kemal i “Dashuri e pafund” së shpejti b…

15-03-2017

 Kemal i “Dashuri e pafund” së shpejti baba

Aktori i njohur i serialit “Dashuri e pafund” ka zyrtarizuar dashurinë e tij me b... më shumë

Shkrihen akujt - Fahrija merr një telefo…

13-03-2017

Shkrihen akujt - Fahrija merr një telefonatë urimi nga Neslihani

Javën e kaluar Burak Ozxhivit dhe Fahrije Evxhen u fejuan në Gjermani. Për më ... më shumë

Dalin fotot e para të fejesës së Burak O…

10-03-2017

Dalin fotot e para të fejesës së Burak Ozçivit

Burak Ozçivit dhe e dashura e tij Fahriye Evcen i kanë vendosur unazat njëri &nda... më shumë

Neslihan Atagul – Unë nuk njoh limite

10-03-2017

Neslihan Atagul – Unë nuk njoh limite

Neslihan Atagul është një nga aktoret më të dashura në Turqi dhe jo ... më shumë

Neslihan Atagul më mahnitëse se kurrë në…

09-03-2017

Neslihan Atagul më mahnitëse se kurrë në këtë video!

Neslihan Atagul, e njohur për të gjithë si Nihan, është një nga akto... më shumë

Kemal dhe Zehir miq të ngushtë në serial…

09-03-2017

Kemal dhe Zehir miq të ngushtë në serial – Po në jetën reale?

Në serialin më të ndjekur të momentit “Dashuri e pafund”, Zehir &e... më shumë

Burak Özçivit fejohet në Gjermani

09-03-2017

Burak Özçivit fejohet në Gjermani

Aktori i mirënjohur Burak Özçivit dhe bashkëshortja e tij e ardhshme Fahriye... më shumë

E dinit se në krah të Emirit në Dashuri …

24-02-2017

E dinit se në krah të Emirit në Dashuri e pafund luan edhe vëllai i tij?

  “Dashuri e pafund” është një nga serialet më të ndjek... më shumë

Burak Özçivit dhe planet e tij për marte…

21-02-2017

Burak Özçivit dhe planet e tij për martesë

Aktori i mirënjohur turk Burak Özçivit dhe e fejuara e tij Fahriye Evcen janë... më shumë

Kemali me të dashurën thyejnë rekordin e…

11-02-2017

Kemali me të dashurën thyejnë rekordin e pëlqimeve me këtë foto!

  Aktori i njohur turk Burak Özçivit dhe e dashura e tij Fahriye Evcen me fotogr... më shumë

Kështu duket Nihan me shami në kokë (Fot…

10-02-2017

Kështu duket Nihan me shami në kokë (Foto)

Neslihan Atagul është një nga aktoret më të pëlqyera turke të m... më shumë

"Nihani" aktorja bukuroshe tre…

03-02-2017

"Nihani" aktorja bukuroshe tregon për jetën e saj!

Neslihan Atagul njihet si Nerimani e serialit “Mes Dy Dashurish”, ose Nihani e seriali... më shumë

Kadir Dogulu, shfaq kriza xhelozie?!

31-01-2017

Kadir Dogulu, shfaq kriza xhelozie?!

Neslihan Atagyl buzëqeshi kur gazetarët e pyetën nëse burri i saj, Kadiri ka f... më shumë

Interviste ekskluzive me Kaan Urganciogl…

26-01-2017

Interviste ekskluzive me Kaan Urgancioglu!

-Mirë se erdhët!-Mirë se ju gjeta!-Si jeni?-Mirë, faleminderit! Shumë mir... më shumë

Fahriye Evcen, ja si me propozoi Burak!

21-01-2017

Fahriye Evcen, ja si me propozoi Burak!

  Fahrije Evxhen dha një deklaratë në lidhje me rolin e saj në telenovel... më shumë

Historia e dashurisë së Burak Özçivit

04-01-2017

Historia e dashurisë së Burak Özçivit

Aktori protagonist i “Dashuri e Pafund”, Burak Özçivit është tas... më shumë

Me kë shoqërohet Kaan Urganxhioglu?

28-12-2016

Me kë shoqërohet Kaan Urganxhioglu?

Sipas të dhënave Kaan Urganxhioglu është vetëm, pra single. Në 2013... më shumë

Stili unik i Neslihan Atagul!

27-12-2016

Stili unik i Neslihan Atagul!

Ajo eshte e preferuara e te gjitheve, nje nder aktoret me te dashura ne Turqi, behet fjale per Nes... më shumë

A e njihni bashkshortin e aktores Neslih…

12-12-2016

A e njihni bashkshortin e aktores Neslihan Atagul në jetën reale?

Një pjesë personale nga jeta e aktores së bukur turke.Të gjithë adhuruesi... më shumë

Përgjigja e ashpër e Burak Ozcevit: Mos …

07-11-2016

Përgjigja e ashpër e Burak Ozcevit: Mos më pyesni për Neslihanin!

Burak Ozcevit bashkë me të dashurën e tij, Fahrije Hejexhan janë parë jav... më shumë

Pse nuk mori pjese Burak Ozcivit ne dasm…

07-11-2016

Pse nuk mori pjese Burak Ozcivit ne dasmen e Neslihan Atagul ?!

Neslihan Atagyl nuk iu përgjigj pyetjes së gazetarëve në ishte zënë ... më shumë

E dashura e Burak ne krahet e nje mashku…

03-10-2016

E dashura e Burak ne krahet e nje mashkulli tjeter!

Bali Beu është aktori me i përfolur turk, që mbahet për bukurinë e ... më shumë

Keto foto te Burak Ozcivit nuk i keni pa…

06-09-2016

Keto foto te Burak Ozcivit nuk i keni pare asnjehere!

Nje aktor i shkelqyer, por dhe nje model fantastik i cili vlen te permendet se eshte shume i dashu... më shumë

Burak Ozcivit dhe e fejuara e tij kalojn…

03-09-2016

Burak Ozcivit dhe e fejuara e tij kalojnë mbrëmjen në fshatin shqiptar

Aktori i famshëm turk, Burak Özçivit, dhe e fejuara e tij aktorja Fahriye Evcen, ... më shumë

Neslihan Atagul fillon muajin e mjaltit

19-07-2016

Neslihan Atagul fillon muajin e mjaltit

Para disa ditësh aktorja e njohur turke e serialit “Dashuri e pafund”, i cili tra... më shumë

A e dinit se Burak Ozcivit ka qene i mar…

13-07-2016

A e dinit se Burak Ozcivit ka qene i martuar?

Ai është shumë i përfolur në mediat rozë dhe është bë... më shumë

Martohet dhe Burak Ozcivit?

12-07-2016

Martohet dhe Burak Ozcivit?

Është spekuluar se janë martuar gjatë vjeshtës në Stamboll.Por, akto... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
Prev Next