Përshkrimi

Është historia e Pradeep dhe Mona, një çift i ri me tre fëmijë që jeton ne Mumbai. Pradeep eshte I perfshire ne nje marredhenie te paligjshme me Anushken,kolegen e tij, e cila me pare ka qene shefja e tij. Anushka, e cila kishte refuzuar me pare propozimin per martese nga Predeep ne menyre qe te ndiqte karrieren e saj.

Kete here nuk do te lere gure pa levizur per te fituar perseri dashurine e tij. Dashuri e tadhetuar eshte nje histori e trishte e luftes se gruas per mbijetese dhe udhetimin e saj per te gjetur vendin pertej jetes se bashkshortes dhe nenes!

Nga e hëna në të premte, ora 19:00 13 në 3 Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 279

10-05-2018

EPISODI 279

Këtë herë ceremoninë e martesës së Bulbulit me Vihanin s’do ta...

më shumë

EPISODI 278

09-05-2018

EPISODI 278

Anushka përballet me refuzimin e së bijës. A do ta denoncojë Mona Anushkë...

më shumë

EPISODI 277

08-05-2018

EPISODI 277

Anika zbulon gjithë lojën e pisët të nënës së saj. Ajo merr nj&...

më shumë

EPISODI 276

07-05-2018

EPISODI 276

Rano dhe Xhatini shkojnë në shtëpinë e Rohanit në përpjekje për...

më shumë

EPISODI 275

04-05-2018

EPISODI 275

Anika kërkon të hakmerret pas lojës që i punoi Vihani. Mona shkon të marr...

më shumë

EPISODI 274

03-05-2018

EPISODI 274

Mona dëshpërohet dhe nuk di çfarë të bëjë për të sh...

më shumë

EPISODI 273

02-05-2018

EPISODI 273

Anika do të poshtërohet në festën që Vihani ka organizuar për miqt&e...

më shumë

EPISODI 272

30-04-2018

EPISODI 272

Bulbuli zbulon sekretin e së motrës. Anika fillon të gatuajë për të ...

më shumë

EPISODI 271

30-04-2018

EPISODI 271

Anika ka detyruar Vihanin të martohet me të, por s’e detyron dot që ta doj&eu...

më shumë

EPISODI 270

27-04-2018

EPISODI 270

Anika ka detyruar Vihanin të martohet me të, por s’e detyron dot që ta doj&eu...

më shumë

EPISODI 269

26-04-2018

EPISODI 269

Anika arrin të martohet me Vihanin, por familja e këtij të fundit s’e pranon ...

më shumë

EPISODI 268

25-04-2018

EPISODI 268

Të gjithë bëhen gati për ceremoninë e dasmës, por Vihani s’duk...

më shumë

EPISODI 267

24-04-2018

EPISODI 267

Anika i bën një vizitë surprizë Vihanit në shtëpinë e tij. &Cce...

më shumë

EPISODI 266

23-04-2018

EPISODI 266

Rano kthehet në shtëpinë e të ëmës. Tanimë, fotoja familjare ka...

më shumë

EPISODI 265

20-04-2018

EPISODI 265

Për fejesën e Vihanit dhe Bulbulit po bëhen gjithë përgatitjet e fundit. ...

më shumë

EPISODI 264

19-04-2018

EPISODI 264

Bulbuli dhe Vihani lidhen gjithmonë e më shumë të dy bashkë. Anika ka nj&...

më shumë

EPISODI 263

18-04-2018

EPISODI 263

Anushka është e dëshpëruar pas dështimit për gjetjen e diskut. Aloku...

më shumë

EPISODI 262

17-04-2018

EPISODI 262

Anushka është ende në kërkim të CD-së ku shfaqet se i ka vën&eu...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

EPISODI 208

31-01-2018

EPISODI 208

A do të përballen Mona dhe Anushka në ceremoninë e kënasë? Mona nuk ... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display