Përshkrimi

Një histori dashurie që fillon si lojë, por më pas kthehet në realitet. Do të arrijë Defne të përmbushë misionin për të cilin është paguar? Do të kuptojë Omer lojën dhe ti falë asaj sekretin? A do të shndërrohet dashuria me qera në dashuri të vërtetë?

"Dashuri me qira", nga e hëna në të premte ora 20:00 në Jolly HD dhe 21:00 në 3 Plus.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 196

01-06-2017

EPISODI 196

Defne organizon një surprizë për t’i dhënë lajmin e shtatzënis...

më shumë

EPISODI 195

31-05-2017

EPISODI 195

Defne do t’i lërë të gjithë gojëhapur me sfilatën e saj pë...

më shumë

EPISODI 194

30-05-2017

EPISODI 194

Seda dhe Sinani do të martohen në një ceremoni të thjeshtë në sht&eu...

më shumë

EPISODI 193

29-05-2017

EPISODI 193

Çfarë do të zbulojë Defne në kompjuterin e Omerit që merr vendimin...

më shumë

EPISODI 192

26-05-2017

EPISODI 192

Sinani dëshpërohet pas vendimit të Sedës për të mos bërë f...

më shumë

EPISODI 191

25-05-2017

EPISODI 191

Seda dhe Lara shpërngulen në shtëpinë e Sinanit duke nisur kështu nj&eu...

më shumë

EPISODI 190

24-05-2017

EPISODI 190

Familja e Defnes ndien mungesën e kësaj të fundit, por a do ta pranojnë ata li...

më shumë

EPISODI 189

23-05-2017

EPISODI 189

Defneja ndihet e dëshpëruar krejt e vetme në shtëpi pas largimit të Omeri...

më shumë

EPISODI 188

22-05-2017

EPISODI 188

Një telefonatë misterioze do të shqetësojë Omerin. Isoja më në ...

më shumë

EPISODI 187

19-05-2017

EPISODI 187

A do të arrijë Sinani të ndalojë Defnen dhe Omerin për të ikur jasht...

më shumë

EPISODI 186

18-05-2017

EPISODI 186

Sinani shkon të takojë Sedën në shtëpi, por aty përballet me ish-bas...

më shumë

EPISODI 185

17-05-2017

EPISODI 185

Isoja bisedon me familjen e Defnes dhe u kujton të mirat që ai ka bërë pë...

më shumë

EPISODI 184

16-05-2017

EPISODI 184

Para vendimit që familja e saj të pranojë Omerin, Defne vendos të largohet nga...

më shumë

EPISODI 183

15-05-2017

EPISODI 183

A do ta lejojë Seda Pamirin të largohet nga puna? Familja e Defnes zbulon se Omeri ë...

më shumë

EPISODI 182

12-05-2017

EPISODI 182

Defne shqetësohet shumë, sepse Omeri shikon ende makthe. Kush do të largohet nga ko...

më shumë

EPISODI 181

11-05-2017

EPISODI 181

Isoja do të bëjë çmos që të shmangë takimin mes Omerit dhe Ty...

më shumë

EPISODI 180

10-05-2017

EPISODI 180

Omeri paralajmëron për herë të fundit Defnen që t’i tregojë fa...

më shumë

EPISODI 179

09-05-2017

EPISODI 179

Seda dhe Sinani nuk arrijnë t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit, diçk...

më shumë

EPISODI 178

08-05-2017

EPISODI 178

E detyruar të gënjejë që të takojë Omerin, Defne përpiqet t&eum...

më shumë

EPISODI 177

05-05-2017

EPISODI 177

Seda i thotë Sinanit se nuk mund të vazhdojnë më marrëdhënien e tyre...

më shumë

EPISODI 176

04-05-2017

EPISODI 176

Sinani përpiqet të bindë Omerin që të pajtohet me Pamirin duke i kujtuar ...

më shumë

EPISODI 175

03-05-2017

EPISODI 175

Pamiri shkon për vizitë në shtëpinë e Defnes që t’i tregoj&eum...

më shumë

EPISODI 174

02-05-2017

EPISODI 174

Edhe pas gjithçkaje që i kanë bërë, Omeri i lutet gjyshit të tij t...

më shumë

EPISODI 173

29-04-2017

EPISODI 173

E dëshpëruar që ka mbetur pa shtëpi e pa para, Nerimani ngushëllohet te s...

më shumë

EPISODI 172

28-04-2017

EPISODI 172

Ashtu sikurse i premtoi Omerit, Pamiri i rrëfen Defnes për lojën e dashurisë m...

më shumë

EPISODI 171

27-04-2017

EPISODI 171

Defne dhe Omeri do të kalojnë një mbrëmje të këndshme në sht&eu...

më shumë

EPISODI 170

26-04-2017

EPISODI 170

Të dy djemtë i kërkojnë ndihmë Korajit për t’u takuar me Defne...

më shumë

EPISODI 169

25-04-2017

EPISODI 169

Omeri arrin të kuptojë se Nerimani ka paguar Pamirin për të bërë p&e...

më shumë

EPISODI 168

24-04-2017

EPISODI 168

Sinani zbulon se Jasemini do të vijë në kompani dhe fton Derian për drekë...

më shumë

EPISODI 167

21-04-2017

EPISODI 167

Isoja nuk pranon të flasë me Defnen për shkak të zgjedhjes që ajo ka b&eu...

më shumë

EPISODI 166

20-04-2017

EPISODI 166

Defne vendos t’i japë Omerit një mundësi të dytë, por rregullat e l...

më shumë

EPISODI 165

19-04-2017

EPISODI 165

Edhe pse Omeri i ka premtuar se nuk do ta takojë më, Defne gjen mënyra nga më ...

më shumë

EPISODI 164

18-04-2017

EPISODI 164

Mes Pamirit dhe Omerit ka filluar një luftë për ndërtesën, fundi i së...

më shumë

EPISODI 163

15-04-2017

EPISODI 163

Nerimani vazhdon të vuajë që Omeri nuk e ka falur ende. Akuzat për vjedhjen e ...

më shumë

EPISODI 162

14-04-2017

EPISODI 162

Incidenti me kompaninë “Vanni” i ka shqetësuar të gjithë. Defne dh...

më shumë

EPISODI 161

13-04-2017

EPISODI 161

Pas puthjes së një nate më parë, Omeri i kërkon Defnes të japë ...

më shumë

EPISODI 160

12-04-2017

EPISODI 160

Defne largohet e zemëruar nga festa, por kush do ta ngushëllojë atë? Një ...

më shumë

EPISODI 159

11-04-2017

EPISODI 159

Pasi gjen botimin e parë të librit, Omeri dëshiron t’ia bëjë surpri...

më shumë

EPISODI 158

10-04-2017

EPISODI 158

Seda nuk arrin të mbajë mend se si zgjohet në shtëpinë e Sinanit, pasi nj...

më shumë

EPISODI 157

07-04-2017

EPISODI 157

Defne merr vendimin e saj, zgjedh idenë e Pamirit! Cila është arsyeja e këtij ...

më shumë

EPISODI 156

06-04-2017

EPISODI 156

Omeri përpiqet të vërë Defnen në vështirësi. Nerimani shkon te ...

më shumë

EPISODI 155

05-04-2017

EPISODI 155

Gjatë takimit të tyre, Omeri i rrëfen Pamirit historinë e tij me Defnen. Seda ...

më shumë

EPISODI 154

04-04-2017

EPISODI 154

Përpjekjet e Nerimanit që Omeri ta falë janë të kota. Dikush tjetër ...

më shumë

EPISODI 153

03-04-2017

EPISODI 153

Nerimani përpiqet t’i kërkojë falje Omerit, por ai jo vetëm që &eum...

më shumë

EPISODI 152

31-03-2017

EPISODI 152

Defneja vendos të mos i rrëfejë familjes së saj se Omeri është kthye...

më shumë

EPISODI 151

30-03-2017

EPISODI 151

Tanimë Omeri është kthyer në shtëpinë e tij dhe përpiqet të...

më shumë

EPISODI 150

29-03-2017

EPISODI 150

Pasi ka sjellë nipin e saj për të joshur Defnen, Nerimani i rrëfen gjith&ccedi...

më shumë

EPISODI 149

28-03-2017

EPISODI 149

Defne tanimë ka filluar punë në një kompani ku shiten produkte me anë t&e...

më shumë

EPISODI 148

27-03-2017

EPISODI 148

Dita e dasmës vjen, por askush nuk arrin të gjejë Omerin. Të alarmuar dhe pasi...

më shumë

EPISODI 147

24-03-2017

EPISODI 147

Omeri do t’i dhurojë Defnes këpucët që ka krijuar vetë ai për ...

më shumë

EPISODI 146

23-03-2017

EPISODI 146

Sipas traditës së vjetër, gratë e të dyja familjeve duhet të shkojn&...

më shumë

EPISODI 145

22-03-2017

EPISODI 145

Hulusi i rrëfen Omerit se Defneja i pëlqen shumë dhe e bind që ai ta kërk...

më shumë

EPISODI 144

21-03-2017

EPISODI 144

Sinani dhe Jasemini shkojnë secili te Koraji për t’i treguar rreth zënkë...

më shumë

EPISODI 143

20-03-2017

EPISODI 143

Defne shkon te Jasemini dhe te Sinani për të dhënë dorëheqjen nga puna, p...

më shumë

EPISODI 142

17-03-2017

EPISODI 142

Sinani, Sudja dhe Omeri takohen në vendin ku fshihet ky i fundit dhe përhumben në k...

më shumë

EPISODI 141

16-03-2017

EPISODI 141

Iso vendos t’i rrëfejë Sinanit se nuk e ka harruar ende Jaseminin, edhe pse tanim&...

më shumë

EPISODI 140

15-03-2017

EPISODI 140

Pasi debaton me Defnen për gjyshin e tij, Omeri vendos të largohet disa ditë pa i t...

më shumë

EPISODI 139

14-03-2017

EPISODI 139

Sinani do t’i propozojë Jaseminit për martesë gjatë një darke roman...

më shumë

EPISODI 138

13-03-2017

EPISODI 138

Mes dy zjarreve, Sinani porosit këpucët e nusërisë te Isoja. Omeri dhe Defneja...

më shumë

EPISODI 137

10-03-2017

EPISODI 137

Defne do të heqë dorë në moment të fundit për të pajtuar Omerin...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fragmente


Gossip

Aktorja e njohur i dedikohet yogës, e gj…

30-06-2018

Aktorja e njohur i dedikohet yogës, e gjeni dot cila është ajo?

Aktorja e njohur e "Ëndërr luleshtrydhesh", Mine Tugay i është dedikuar plot&e... më shumë

Aktorja e njohur e «Ëndërr luleshtrydhes…

14-11-2017

Aktorja e njohur e «Ëndërr luleshtrydhesh» sulmohet në mes të rrugës

Aktorja e njohur turke, e njohur në Shqipëri nga seriali «Ëndërr lulesht... më shumë

Një tjetër aktore turke e dashuruar mba…

11-04-2017

 Një tjetër aktore turke e dashuruar mbas një futbollisti? - Ja për cilët bëhet fjalë

Mesa duket, arti është i lidhur ngushtë me futbollin. Pas aktores së njohur Am... më shumë

Aslla nga Ëndërr lyleshtrydhesh, imazh i…

18-03-2017

Aslla nga Ëndërr lyleshtrydhesh, imazh i një kompanie ndërkombëtare

Për të gjithë teleshikuesit e Tring, ajo njihet si Aslla nga "Ëndërr lyle... më shumë

A e dini arsyen e ndarjes se Demet Ozdem…

25-10-2016

A e dini arsyen e ndarjes se Demet Ozdemir nga Jusuf Cim ?!

Demet Ozdemir dhe Jusuf Cim kane perjetuar nje histori dashurie ne filmin e luajtur “Enderr ... më shumë

Aktori i kopertinave: Baris Arduc mund t…

11-12-2018

Aktori i kopertinave: Baris Arduc mund të ngatërrohet fare lehtë me një model profesionist!

Shpesh thonë se në botën e artit dhe kinematografisë duhet talenti dhe jo pamj... më shumë

Ja shuma marramëndëse që fiton Baris Ard…

27-11-2018

Ja shuma marramëndëse që fiton Baris Arduc vetëm për një reklamë!

Baris Arduç, aktori të cilin e njihni nga seriali "Dashuri me qira", është duk... më shumë

Aktorja e njohur turke, nuk e sheh thuaj…

24-11-2018

Aktorja e njohur turke, nuk e sheh thuajse «kurrë» veten në ekran për këtë arsye!

Elcin Sangu ose ndryshe e njohur për të gjithë ne si Defne në filmin “Da... më shumë

Aktorja e «Dashuri me Qira» zbulon emrat…

10-11-2018

Aktorja e «Dashuri me Qira» zbulon emrat e veçantë që ka zgjedhur për binjakët e saj!

Sinem Ozturk dhe Mustafa Uslu kanë zbuluar më në fund gjininë e bebeve që p... më shumë

Cila është lidhja që ka aktorja turke El…

05-11-2018

Cila është lidhja që ka aktorja turke Elcin Sangu me Lady Diana?

Elcin Sangu ka dhënë një intervistë për BeStyle Magazine. Ndër pyetj... më shumë

10 fotot që përshkruajnë më së miri kara…

31-10-2018

10 fotot që përshkruajnë më së miri karakterin e Elçin Sangu!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri me qira" është një ndër vajzat më akti... më shumë

Baris Arduc, tashmë i dashuruar me Burcu…

22-10-2018

Baris Arduc, tashmë i dashuruar me Burcu Biricik, por diçka i pengon...

Aktori i njohur i "Dashuri me Qira", Baris Arduc do të nisë punën për një... më shumë

Vajza e aktorit të njohur rrëfen: «Askus…

16-10-2018

Vajza e aktorit të njohur rrëfen: «Askush prej tyre s'më telefonoi për humbjen e babait»

Almula Merter, vajza e aktorit të serialit "Dashuri me qira", Ferdi Merter, ka folur së ... më shumë

Ja kush janë dy aktorët e 'Dashuri me qi…

12-10-2018

Ja kush janë dy aktorët e 'Dashuri me qira' të cilët janë ndarë nga jeta!

Ferdi Merter, 79 vjeç dhe Oguzhan Tukenmez, 22 vjeç, janë dy aktorët të... më shumë

Elcin Sangu partnerja e Kivanc Tatlitug…

05-10-2018

Elcin Sangu partnerja e Kivanc Tatlitug, menjëherë Baris Arduc gjen të 'dashurën e re'

Elcin Sangu dhe Baris Arduc ishin dy aktorë të shkëlqyer në "Dashuri me Qira... më shumë

Vendoset më në fund partnerja e Kivanc T…

02-10-2018

Vendoset më në fund partnerja e Kivanc Tatlitug do të jetë Elcin Sangu!

Elcin Sangu do të jetë partnerja e re e Kivanc Tatlitug. Pas shumë polemikash, medi... më shumë

Lajmi që surprizoi aktoren e «Dashuri me…

29-09-2018

Lajmi që surprizoi aktoren e «Dashuri me qira» në javët e para të shtatzanisë

Sinem Ozturk është në pritje të ëmbël. Aktorja e "Dashuri me Qira" do ... më shumë

Ndahet nga jeta aktori i njohur i serial…

21-09-2018

Ndahet nga jeta aktori i njohur i serialit «Dashuri me Qira»

Ka qenë një ditë e trishtë jo vetëm për familjarët e tij por ed... më shumë

Aktorja e 'Dashuri me qira', do të bëhet…

19-09-2018

Aktorja e 'Dashuri me qira', do të bëhet nënë së shpejti...

Sinem Ozturk,e cila u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj në serialin "D... më shumë

A ishte interpretim i dobët ai i Elcin S…

17-09-2018

A ishte interpretim i dobët ai i Elcin Sangu në rolin si vampire?

Elcin Sangu, aktorja e "Dashuri me Qira" vjen edhe për një sezon tjetër në rol... më shumë

Elcin Sangu dhe kërcimi i 'vampires' bën…

06-09-2018

Elcin Sangu dhe kërcimi i 'vampires' bën xhiron e internetit!

Flokëkuqja e ëmëbl Defne është shndrruar në një vampir. Ky &eum... më shumë

A pati sukses Elcin Sangu në krah të Bir…

28-08-2018

A pati sukses Elcin Sangu në krah të Birkan Sokullu?

Elcin Sangu u bë e njohur për publikun shqiptar në rolin e Defnes në "Dashuri ... më shumë

Baris Arduc në kërkim të së dashurës së …

28-08-2018

Baris Arduc në kërkim të së dashurës së re

Aktori i njohur i "Dashuri me Qira", Baris Arduc bëri për vete publikun e gjerë me ... më shumë

Elcin Sangu na tregon cila është për të …

23-08-2018

Elcin Sangu na tregon cila është për të aktorja më e dashur turke

Do të mendoni se aktorët janë vetëm kolegë dhe në mbarim të xhi... më shumë

Aktorja e «Dashuri me Qira» kërkon role …

20-08-2018

Aktorja e «Dashuri me Qira» kërkon role të tjera: Nuk dua të kem më imazhin e vajzës së ëmbël

Melisa Senolsun është identifikuar gjithnjë si një vajzë e bukur dhe e &e... më shumë

Një vampir si Elcin Sangu, vështirësitë …

18-08-2018

Një vampir si Elcin Sangu, vështirësitë e aktores përballë këtij roli

Ajo tashmë nuk është më Defne, por Mia. Është 164 vjeç dhe nj... më shumë

Skenat që të gjithë do t'i mbajmë mend n…

17-08-2018

Skenat që të gjithë do t'i mbajmë mend nga seriali «Dashuri me Qira»

«Dashuri me Qira» është padyshim një nga serialet më të suksess... më shumë

Regjisori ndalon Elcin Sangu të shkojë n…

14-08-2018

Regjisori ndalon Elcin Sangu të shkojë në plazh, ja arsyeja e çuditshme!

Aktorja e njohur turke nuk mund t'i shijojë plotësisht pushimet si të gjithë ne... më shumë

«Dashuri me Qira» në zi, ndahet nga jeta…

06-08-2018

«Dashuri me Qira» në zi, ndahet nga jeta aktori i serialit

Një lajm tronditës ka shokuar të gjithë kastin e "Dashuri me Qira" por edhe gj... më shumë

Elcin Sangu largohet nga kasti, zëvendës…

03-08-2018

Elcin Sangu largohet nga kasti, zëvendësohet me këtë aktore!

Roli i Elcin Sangu tashmë do të interpretohet nga Hande Dogandemir. Aktorja e njohur e ... më shumë

Baris Arduc zgjidhet si një nga 'Fytyrat…

01-08-2018

Baris Arduc zgjidhet si një nga 'Fytyrat më të bukur' por pse pranë imazhit të tij gjendet edhe flamuri shqiptar?

I patë kandidaturat për 'Fytyrën më të bukur të vitit 2018'? Ndë... më shumë

Baris Arduc i jep fund zërave për ndarje…

12-07-2018

Baris Arduc i jep fund zërave për ndarjen e tij me Gupse Ozay

Baris Arduc i ka dhënë fund zërave që hamendësonin se ai dhe aktorja Gupse ... më shumë

Elcin Sangu i mohon të gjitha!

07-07-2018

Elcin Sangu i mohon të gjitha!

Aktorja e njohur e "Dashuri me Qira" pritej të vinte në ekran me serialin "Can Kiriklari... më shumë

Ku kanë shkruar muskujt e Baris Arduc? J…

02-07-2018

Ku kanë shkruar muskujt e Baris Arduc? Ja si duket sot aktori!

"Nuk ka më muskuj për Baris Arduc" - kështu ka shkruar sot shtypi turk i cili ë... më shumë

Fotografohet në rrugë Elcin Sangu; aktor…

25-06-2018

Fotografohet në rrugë Elcin Sangu; aktorja largohet me vrap, ja përse!

Elcin Sangu është fotografuar në Nisantasi por duket se aktores nuk i ka pëlqy... më shumë

Lajme të mira për të gjithë adhuruesit e…

18-06-2018

Lajme të mira për të gjithë adhuruesit e aktorit të njohur të «Dashuri me Qira»

Seckin Ozdemir është parë ditën e djeshme në një qendër tregtar... më shumë

Aktori i «Dashuri me Qira» rikthehet në …

09-06-2018

Aktori i «Dashuri me Qira» rikthehet në krahët e ish të dashurës, aktores së njohur turke

Aktori Seckin Ozdemir me të cilin jemi njohur në serialin “Dashuri me qera” ... më shumë

Miku i saj arrestohet nga policia, ja çf…

02-06-2018

Miku i saj arrestohet nga policia, ja çfarë ka bërë Elcin Sangu

Elcin Sangu ka dalë në mbrojtje të një artisti në Turqi i cili ësht&... më shumë

Elcin Sangu ka disa kritika për televizi…

02-06-2018

Elcin Sangu ka disa kritika për televizionin: «Më ka kufizuar...»

Elcin Sangu po realizon së fundmi një projekt online. Ajo vjen me një serial të... më shumë

Elcin Sangu: «Thuaji lamtumirë Defnes që…

31-05-2018

Elcin Sangu: «Thuaji lamtumirë Defnes që keni njohur»

Elcin Sangu ka ndryshuar totalisht look-un e saj. Nëse në "Dashuri me Qira" e keni par&e... më shumë

Baris Arduc mbetet pa asnjë partner në p…

30-05-2018

Baris Arduc mbetet pa asnjë partner në projektin e tij të ri

U shkua para disa kohësh se së bashku me Baris Arduc do të interpretonte në nj... më shumë

Aktori i «Dashuri me Qira» nxjerr jashtë…

19-05-2018

Aktori i «Dashuri me Qira» nxjerr jashtë të ftuarin në emisionin live

Onur Buyuktopcu është i njohur për rolin e tij në serialin "Dashuri me Qira" p... më shumë

Filmi më i mirë në kinematë turke? Elcin…

15-05-2018

Filmi më i mirë në kinematë turke? Elcin Sangu dhe Baris Arduc rrëmbejnë çmimet e para!

  Është mbajtur mbrëmë në Turqi "Türkiye Gençlik Öd&... më shumë

Elcin Sangu shpenzon 15 milion lira për …

12-05-2018

Elcin Sangu shpenzon 15 milion lira për të blerë një...

Aktorja e njohur Elcin Sangu duket se ka vendosur të shpenzojë paratë e fituara nga... më shumë

Aktores turke i vjedhin Instagramin: Do …

09-05-2018

Aktores turke i vjedhin Instagramin: Do të ndjek rrugët ligjore!

Sinem Ozturk është hasur me një situatë aspak të këndshme. Disa hacker... më shumë

Baris Arduc vjen përsëri në ekran, këtë …

02-05-2018

Baris Arduc vjen përsëri në ekran, këtë herë krah aktorit të njohur!

Aktori i njohur i "Dashuri me Qira", Baris Arduc do të vijë përsëri në ekra... më shumë

Pasioni i çmendur i Baris Arduc ngre mij…

30-04-2018

Pasioni i çmendur i Baris Arduc ngre mijëra pyetje!

Baris Arduc është një nga aktorët e preferuar turk të shumë shikuesv... më shumë

Janë ndarë apo jo? Vjen më në fund shpje…

26-04-2018

Janë ndarë apo jo? Vjen më në fund shpjegimi për Baris Arduç dhe Gupse Ozay!

Baris Arduç dhe Hupse Ozay, u përfolën për një ndarje të mundshme... më shumë

Festë speciale, për ditëlindjen e Onur B…

25-04-2018

Festë speciale, për ditëlindjen e Onur Buyuktopçu!

Onur, sapo festoi 36 vjetorin e tij mes miqve dhe të afërmve të tij. Shumë emra ... më shumë

Role të reja? Baris Arduc ka vetëm këtë …

17-04-2018

Role të reja? Baris Arduc ka vetëm këtë kërkesë!

Aktori i njohur Baris Arduc ka ardhur gjithnjë në role pozitive dhe është p&eu... më shumë

Një tjetër ndarje në showbizin turk: Bar…

16-04-2018

Një tjetër ndarje në showbizin turk: Baris Arduc dhe Gupse Ozay i thonë lamtumirë njëri-tjetrit

  Kjo periudhë në showbizin turk ka qenë e mbushur me ndarje. Fillimisht, aktor... më shumë

Elcin Sangu dhe Birkan Sokullu vijnë në …

05-04-2018

Elcin Sangu dhe Birkan Sokullu vijnë në rolet si vampirë - Ja si janë shndërruar ata

Elcin Sangu dhe Birkan Sokullu do të vijnë së shpejti në ekran në rolet e... më shumë

Baris Arduc shkëputet nga kinemaja, Zhve…

05-04-2018

Baris Arduc shkëputet nga kinemaja, Zhvendoset në Tajlandë për tu marrë me arte marciale

Aktori i njohur Baris Arduc është shkëputur nga bota e kinematografisë pë... më shumë

Baris Arduc flet për herë të parë për pu…

04-04-2018

Baris Arduc flet për herë të parë për punën e kolegëve të tij – “Janë egoistë…”

  U bënë disa kohë që nuk kemi dëgjuar për Baris Arduc. Pas pr... më shumë

Aktorja e «Dashuri me Qira» lë mënjanë a…

03-04-2018

Aktorja e «Dashuri me Qira» lë mënjanë aktrimin për tu marrë me...

E kujtoni të gjithë Jaseminin e serialit “Dashuri me Qira”! Sinem Ozturk &eu... më shumë

E pabesueshme: Elcin Sangu jo vetëm akto…

24-03-2018

E pabesueshme: Elcin Sangu jo vetëm aktore e zonja por edhe... akrobate!

Elcin Sangu ose sic njihet ndryshe në Shqipëri si Defne nga seriali “Dashuri me Qi... më shumë

Lajmi për të cilin po flasin të gjithë: …

22-03-2018

Lajmi për të cilin po flasin të gjithë: Martohet Baris Arduc dhe Gupse Ozay?

Kohët e fundit nuk kishim dëgjuar shumë për jetën private të aktor&e... më shumë

Elcin Sangu thyen rregullat e vendosura …

13-03-2018

Elcin Sangu thyen rregullat e vendosura vetë! Për herë të parë, aktorja...

Aktorja e njohur e "Dashuri me qira", Elcin Sangu pritet të nisë një projekt të... më shumë

Zgjidhen më në fund dy partnerët e vampi…

01-03-2018

Zgjidhen më në fund dy partnerët e vampires së ardhshme Elcin Sangu

  Lajmi se Elcin Sangu do të vijë në ekran me një rol shumë ndryshe... më shumë

Aktori i njohur i «Dashuri me Qira» shkr…

28-02-2018

Aktori i njohur i «Dashuri me Qira» shkruan një libër

Jo vetëm një aktor i njohur por tashmë edhe një shkrimtar! Kerem Firtina ose I... më shumë

Dalin detaje të reja nga roli i Elcin Sa…

26-02-2018

Dalin detaje të reja nga roli i Elcin Sangu si vampire, aktorja ndryshon pamjen e saj

Ylli i serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu do të vijë së shpejti për publi... më shumë

Ku ka humbur Elcin Sangu? Aktorja zhvend…

24-02-2018

Ku ka humbur Elcin Sangu? Aktorja zhvendoset në një tjetër shtet?

Elcin Sangu i ka shqetësuar disi fansat e saj. Aktorja është prej tashme disa koh&e... më shumë

Elcin Sangu debaton keq me të dashurin e…

10-02-2018

Elcin Sangu debaton keq me të dashurin e saj, shkak bëhen fansat!

Pas 5 vitesh i lidhur me aktoren Elcin Sangu, biznesmeni Yunus Ozdiken duket se është lo... më shumë

Elcin Sangu deklaron: «Askush s'mund të …

29-01-2018

Elcin Sangu deklaron: «Askush s'mund të më afrohet»

Elcin Sangu është një ndër aktoret më të pëlqyera të momen... më shumë

Baris Arduc komenton filmin e të dashurë…

29-01-2018

Baris Arduc komenton filmin e të dashurës së tij - «Deliha 2»

Baris Arduc është pyetur nga gazetarët për filmin "Deliha 2" me regji të ... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Omer

15-04-2016

Omer

... më shumë

Defne

15-04-2016

Defne

... më shumë