Aktori i kopertinave: Baris Arduc mund të ngatërrohet fare lehtë me një model profesionist!KUIC

Shpesh thonë se në botën e artit dhe kinematografisë duhet talenti dhe jo pamja e jashtme. Por, praktika na ka treguar se aparenca e aktorëve është një plus tepër i konsiderueshëm. Nëse përballë kemi dy aktorë njëlloj të talentuar, jemi të vetdijshëm që nëse do na duhej të zgjidhnim ndërmjet tyre, do vendosnim në bazë të pamjes së jashtme.

barisi 2

Baris Arduc është personazhi që ne kemi përzgjedhur sot për rubrikën InstaSpy! Ai është një nga aktorët që “çmendi” shumë ndjekëse të serialit “Dashuri me qira”. Por, përveç aktrimit dhe rolit në këtë film, Baris mund të jetë shumë ndryshe në jetën e tij private. Nëse hap Instagramin e tij gjëja e parë që bie në sy është që ka qenë në kopertinën e shumë revistave. Fotot e tij ndahen në dy kategori: profesionale ose selfie. Selfiet e Baris janë tepër spontane dhe tregojnë shumë për përditshmërinë e tij.

barisi 1


Aktori i kopertinave: Baris Arduc mund t…

11-12-2018

Aktori i kopertinave: Baris Arduc mund të ngatërrohet fare lehtë me një model profesionist!

Shpesh thonë se në botën e artit dhe kinematografisë duhet talenti dhe jo pamj... më shumë

Ja shuma marramëndëse që fiton Baris Ard…

27-11-2018

Ja shuma marramëndëse që fiton Baris Arduc vetëm për një reklamë!

Baris Arduç, aktori të cilin e njihni nga seriali "Dashuri me qira", është duk... më shumë

Aktorja e njohur turke, nuk e sheh thuaj…

24-11-2018

Aktorja e njohur turke, nuk e sheh thuajse «kurrë» veten në ekran për këtë arsye!

Elcin Sangu ose ndryshe e njohur për të gjithë ne si Defne në filmin “Da... më shumë

Aktorja e «Dashuri me Qira» zbulon emrat…

10-11-2018

Aktorja e «Dashuri me Qira» zbulon emrat e veçantë që ka zgjedhur për binjakët e saj!

Sinem Ozturk dhe Mustafa Uslu kanë zbuluar më në fund gjininë e bebeve që p... më shumë

Cila është lidhja që ka aktorja turke El…

05-11-2018

Cila është lidhja që ka aktorja turke Elcin Sangu me Lady Diana?

Elcin Sangu ka dhënë një intervistë për BeStyle Magazine. Ndër pyetj... më shumë

10 fotot që përshkruajnë më së miri kara…

31-10-2018

10 fotot që përshkruajnë më së miri karakterin e Elçin Sangu!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri me qira" është një ndër vajzat më akti... më shumë

Baris Arduc, tashmë i dashuruar me Burcu…

22-10-2018

Baris Arduc, tashmë i dashuruar me Burcu Biricik, por diçka i pengon...

Aktori i njohur i "Dashuri me Qira", Baris Arduc do të nisë punën për një... më shumë

Vajza e aktorit të njohur rrëfen: «Askus…

16-10-2018

Vajza e aktorit të njohur rrëfen: «Askush prej tyre s'më telefonoi për humbjen e babait»

Almula Merter, vajza e aktorit të serialit "Dashuri me qira", Ferdi Merter, ka folur së ... më shumë

Ja kush janë dy aktorët e 'Dashuri me qi…

12-10-2018

Ja kush janë dy aktorët e 'Dashuri me qira' të cilët janë ndarë nga jeta!

Ferdi Merter, 79 vjeç dhe Oguzhan Tukenmez, 22 vjeç, janë dy aktorët të... më shumë

Elcin Sangu partnerja e Kivanc Tatlitug…

05-10-2018

Elcin Sangu partnerja e Kivanc Tatlitug, menjëherë Baris Arduc gjen të 'dashurën e re'

Elcin Sangu dhe Baris Arduc ishin dy aktorë të shkëlqyer në "Dashuri me Qira... më shumë

Vendoset më në fund partnerja e Kivanc T…

02-10-2018

Vendoset më në fund partnerja e Kivanc Tatlitug do të jetë Elcin Sangu!

Elcin Sangu do të jetë partnerja e re e Kivanc Tatlitug. Pas shumë polemikash, medi... më shumë

Lajmi që surprizoi aktoren e «Dashuri me…

29-09-2018

Lajmi që surprizoi aktoren e «Dashuri me qira» në javët e para të shtatzanisë

Sinem Ozturk është në pritje të ëmbël. Aktorja e "Dashuri me Qira" do ... më shumë

Ndahet nga jeta aktori i njohur i serial…

21-09-2018

Ndahet nga jeta aktori i njohur i serialit «Dashuri me Qira»

Ka qenë një ditë e trishtë jo vetëm për familjarët e tij por ed... më shumë

Aktorja e 'Dashuri me qira', do të bëhet…

19-09-2018

Aktorja e 'Dashuri me qira', do të bëhet nënë së shpejti...

Sinem Ozturk,e cila u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj në serialin "D... më shumë

A ishte interpretim i dobët ai i Elcin S…

17-09-2018

A ishte interpretim i dobët ai i Elcin Sangu në rolin si vampire?

Elcin Sangu, aktorja e "Dashuri me Qira" vjen edhe për një sezon tjetër në rol... më shumë

Elcin Sangu dhe kërcimi i 'vampires' bën…

06-09-2018

Elcin Sangu dhe kërcimi i 'vampires' bën xhiron e internetit!

Flokëkuqja e ëmëbl Defne është shndrruar në një vampir. Ky &eum... më shumë

A pati sukses Elcin Sangu në krah të Bir…

28-08-2018

A pati sukses Elcin Sangu në krah të Birkan Sokullu?

Elcin Sangu u bë e njohur për publikun shqiptar në rolin e Defnes në "Dashuri ... më shumë

Baris Arduc në kërkim të së dashurës së …

28-08-2018

Baris Arduc në kërkim të së dashurës së re

Aktori i njohur i "Dashuri me Qira", Baris Arduc bëri për vete publikun e gjerë me ... më shumë

Elcin Sangu na tregon cila është për të …

23-08-2018

Elcin Sangu na tregon cila është për të aktorja më e dashur turke

Do të mendoni se aktorët janë vetëm kolegë dhe në mbarim të xhi... më shumë

Aktorja e «Dashuri me Qira» kërkon role …

20-08-2018

Aktorja e «Dashuri me Qira» kërkon role të tjera: Nuk dua të kem më imazhin e vajzës së ëmbël

Melisa Senolsun është identifikuar gjithnjë si një vajzë e bukur dhe e &e... më shumë

Një vampir si Elcin Sangu, vështirësitë …

18-08-2018

Një vampir si Elcin Sangu, vështirësitë e aktores përballë këtij roli

Ajo tashmë nuk është më Defne, por Mia. Është 164 vjeç dhe nj... më shumë

Skenat që të gjithë do t'i mbajmë mend n…

17-08-2018

Skenat që të gjithë do t'i mbajmë mend nga seriali «Dashuri me Qira»

«Dashuri me Qira» është padyshim një nga serialet më të suksess... më shumë

Regjisori ndalon Elcin Sangu të shkojë n…

14-08-2018

Regjisori ndalon Elcin Sangu të shkojë në plazh, ja arsyeja e çuditshme!

Aktorja e njohur turke nuk mund t'i shijojë plotësisht pushimet si të gjithë ne... më shumë

«Dashuri me Qira» në zi, ndahet nga jeta…

06-08-2018

«Dashuri me Qira» në zi, ndahet nga jeta aktori i serialit

Një lajm tronditës ka shokuar të gjithë kastin e "Dashuri me Qira" por edhe gj... më shumë

Elcin Sangu largohet nga kasti, zëvendës…

03-08-2018

Elcin Sangu largohet nga kasti, zëvendësohet me këtë aktore!

Roli i Elcin Sangu tashmë do të interpretohet nga Hande Dogandemir. Aktorja e njohur e ... më shumë

Baris Arduc zgjidhet si një nga 'Fytyrat…

01-08-2018

Baris Arduc zgjidhet si një nga 'Fytyrat më të bukur' por pse pranë imazhit të tij gjendet edhe flamuri shqiptar?

I patë kandidaturat për 'Fytyrën më të bukur të vitit 2018'? Ndë... më shumë

Baris Arduc i jep fund zërave për ndarje…

12-07-2018

Baris Arduc i jep fund zërave për ndarjen e tij me Gupse Ozay

Baris Arduc i ka dhënë fund zërave që hamendësonin se ai dhe aktorja Gupse ... më shumë

Elcin Sangu i mohon të gjitha!

07-07-2018

Elcin Sangu i mohon të gjitha!

Aktorja e njohur e "Dashuri me Qira" pritej të vinte në ekran me serialin "Can Kiriklari... më shumë

Ku kanë shkruar muskujt e Baris Arduc? J…

02-07-2018

Ku kanë shkruar muskujt e Baris Arduc? Ja si duket sot aktori!

"Nuk ka më muskuj për Baris Arduc" - kështu ka shkruar sot shtypi turk i cili ë... më shumë

Fotografohet në rrugë Elcin Sangu; aktor…

25-06-2018

Fotografohet në rrugë Elcin Sangu; aktorja largohet me vrap, ja përse!

Elcin Sangu është fotografuar në Nisantasi por duket se aktores nuk i ka pëlqy... më shumë

Lajme të mira për të gjithë adhuruesit e…

18-06-2018

Lajme të mira për të gjithë adhuruesit e aktorit të njohur të «Dashuri me Qira»

Seckin Ozdemir është parë ditën e djeshme në një qendër tregtar... më shumë

Aktori i «Dashuri me Qira» rikthehet në …

09-06-2018

Aktori i «Dashuri me Qira» rikthehet në krahët e ish të dashurës, aktores së njohur turke

Aktori Seckin Ozdemir me të cilin jemi njohur në serialin “Dashuri me qera” ... më shumë

Miku i saj arrestohet nga policia, ja çf…

02-06-2018

Miku i saj arrestohet nga policia, ja çfarë ka bërë Elcin Sangu

Elcin Sangu ka dalë në mbrojtje të një artisti në Turqi i cili ësht&... më shumë

Elcin Sangu ka disa kritika për televizi…

02-06-2018

Elcin Sangu ka disa kritika për televizionin: «Më ka kufizuar...»

Elcin Sangu po realizon së fundmi një projekt online. Ajo vjen me një serial të... më shumë

Elcin Sangu: «Thuaji lamtumirë Defnes që…

31-05-2018

Elcin Sangu: «Thuaji lamtumirë Defnes që keni njohur»

Elcin Sangu ka ndryshuar totalisht look-un e saj. Nëse në "Dashuri me Qira" e keni par&e... më shumë

Baris Arduc mbetet pa asnjë partner në p…

30-05-2018

Baris Arduc mbetet pa asnjë partner në projektin e tij të ri

U shkua para disa kohësh se së bashku me Baris Arduc do të interpretonte në nj... më shumë

Aktori i «Dashuri me Qira» nxjerr jashtë…

19-05-2018

Aktori i «Dashuri me Qira» nxjerr jashtë të ftuarin në emisionin live

Onur Buyuktopcu është i njohur për rolin e tij në serialin "Dashuri me Qira" p... më shumë

Filmi më i mirë në kinematë turke? Elcin…

15-05-2018

Filmi më i mirë në kinematë turke? Elcin Sangu dhe Baris Arduc rrëmbejnë çmimet e para!

  Është mbajtur mbrëmë në Turqi "Türkiye Gençlik Öd&... më shumë

Elcin Sangu shpenzon 15 milion lira për …

12-05-2018

Elcin Sangu shpenzon 15 milion lira për të blerë një...

Aktorja e njohur Elcin Sangu duket se ka vendosur të shpenzojë paratë e fituara nga... më shumë

Aktores turke i vjedhin Instagramin: Do …

09-05-2018

Aktores turke i vjedhin Instagramin: Do të ndjek rrugët ligjore!

Sinem Ozturk është hasur me një situatë aspak të këndshme. Disa hacker... më shumë

Baris Arduc vjen përsëri në ekran, këtë …

02-05-2018

Baris Arduc vjen përsëri në ekran, këtë herë krah aktorit të njohur!

Aktori i njohur i "Dashuri me Qira", Baris Arduc do të vijë përsëri në ekra... më shumë

Pasioni i çmendur i Baris Arduc ngre mij…

30-04-2018

Pasioni i çmendur i Baris Arduc ngre mijëra pyetje!

Baris Arduc është një nga aktorët e preferuar turk të shumë shikuesv... më shumë

Janë ndarë apo jo? Vjen më në fund shpje…

26-04-2018

Janë ndarë apo jo? Vjen më në fund shpjegimi për Baris Arduç dhe Gupse Ozay!

Baris Arduç dhe Hupse Ozay, u përfolën për një ndarje të mundshme... më shumë

Festë speciale, për ditëlindjen e Onur B…

25-04-2018

Festë speciale, për ditëlindjen e Onur Buyuktopçu!

Onur, sapo festoi 36 vjetorin e tij mes miqve dhe të afërmve të tij. Shumë emra ... më shumë

Role të reja? Baris Arduc ka vetëm këtë …

17-04-2018

Role të reja? Baris Arduc ka vetëm këtë kërkesë!

Aktori i njohur Baris Arduc ka ardhur gjithnjë në role pozitive dhe është p&eu... më shumë

Një tjetër ndarje në showbizin turk: Bar…

16-04-2018

Një tjetër ndarje në showbizin turk: Baris Arduc dhe Gupse Ozay i thonë lamtumirë njëri-tjetrit

  Kjo periudhë në showbizin turk ka qenë e mbushur me ndarje. Fillimisht, aktor... më shumë

Elcin Sangu dhe Birkan Sokullu vijnë në …

05-04-2018

Elcin Sangu dhe Birkan Sokullu vijnë në rolet si vampirë - Ja si janë shndërruar ata

Elcin Sangu dhe Birkan Sokullu do të vijnë së shpejti në ekran në rolet e... më shumë

Baris Arduc shkëputet nga kinemaja, Zhve…

05-04-2018

Baris Arduc shkëputet nga kinemaja, Zhvendoset në Tajlandë për tu marrë me arte marciale

Aktori i njohur Baris Arduc është shkëputur nga bota e kinematografisë pë... më shumë

Baris Arduc flet për herë të parë për pu…

04-04-2018

Baris Arduc flet për herë të parë për punën e kolegëve të tij – “Janë egoistë…”

  U bënë disa kohë që nuk kemi dëgjuar për Baris Arduc. Pas pr... më shumë

Aktorja e «Dashuri me Qira» lë mënjanë a…

03-04-2018

Aktorja e «Dashuri me Qira» lë mënjanë aktrimin për tu marrë me...

E kujtoni të gjithë Jaseminin e serialit “Dashuri me Qira”! Sinem Ozturk &eu... më shumë

E pabesueshme: Elcin Sangu jo vetëm akto…

24-03-2018

E pabesueshme: Elcin Sangu jo vetëm aktore e zonja por edhe... akrobate!

Elcin Sangu ose sic njihet ndryshe në Shqipëri si Defne nga seriali “Dashuri me Qi... më shumë

Lajmi për të cilin po flasin të gjithë: …

22-03-2018

Lajmi për të cilin po flasin të gjithë: Martohet Baris Arduc dhe Gupse Ozay?

Kohët e fundit nuk kishim dëgjuar shumë për jetën private të aktor&e... më shumë

Elcin Sangu thyen rregullat e vendosura …

13-03-2018

Elcin Sangu thyen rregullat e vendosura vetë! Për herë të parë, aktorja...

Aktorja e njohur e "Dashuri me qira", Elcin Sangu pritet të nisë një projekt të... më shumë

Zgjidhen më në fund dy partnerët e vampi…

01-03-2018

Zgjidhen më në fund dy partnerët e vampires së ardhshme Elcin Sangu

  Lajmi se Elcin Sangu do të vijë në ekran me një rol shumë ndryshe... më shumë

Aktori i njohur i «Dashuri me Qira» shkr…

28-02-2018

Aktori i njohur i «Dashuri me Qira» shkruan një libër

Jo vetëm një aktor i njohur por tashmë edhe një shkrimtar! Kerem Firtina ose I... më shumë

Dalin detaje të reja nga roli i Elcin Sa…

26-02-2018

Dalin detaje të reja nga roli i Elcin Sangu si vampire, aktorja ndryshon pamjen e saj

Ylli i serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu do të vijë së shpejti për publi... më shumë

Ku ka humbur Elcin Sangu? Aktorja zhvend…

24-02-2018

Ku ka humbur Elcin Sangu? Aktorja zhvendoset në një tjetër shtet?

Elcin Sangu i ka shqetësuar disi fansat e saj. Aktorja është prej tashme disa koh&e... më shumë

Elcin Sangu debaton keq me të dashurin e…

10-02-2018

Elcin Sangu debaton keq me të dashurin e saj, shkak bëhen fansat!

Pas 5 vitesh i lidhur me aktoren Elcin Sangu, biznesmeni Yunus Ozdiken duket se është lo... më shumë

Elcin Sangu deklaron: «Askush s'mund të …

29-01-2018

Elcin Sangu deklaron: «Askush s'mund të më afrohet»

Elcin Sangu është një ndër aktoret më të pëlqyera të momen... më shumë

Baris Arduc komenton filmin e të dashurë…

29-01-2018

Baris Arduc komenton filmin e të dashurës së tij - «Deliha 2»

Baris Arduc është pyetur nga gazetarët për filmin "Deliha 2" me regji të ... më shumë

Baris Arduc mbetet pa asnjë projekt; Akt…

26-01-2018

Baris Arduc mbetet pa asnjë projekt; Aktori shpjegon a do të rikthehet në ekran

Aktori i njohur Baris Arduc ka vendosur të qëndrojë për disa muaj pushim. Pas ... më shumë

Make-up i Elcin Sangu, bukuroshja e «Das…

25-01-2018

Make-up i Elcin Sangu, bukuroshja e «Dashuri me Qira» na tregon sekretet e saj hap pas hapi

Elcin Sangu është një nga aktoret më të dashura për pubikun. Ajo &eu... më shumë

Çelësi i suksesit të Askel Bonfil vetëm …

24-01-2018

Çelësi i suksesit të Askel Bonfil vetëm për shkak të ngjashmërisë me Baris Arduc? Regjisorja jep përgjigjen e papritur!

Regjisorja Gupse Ozay zëvendësoi në sezonin e dytë të filmit "Deliha" akt... më shumë

Ndryshohet partneri i Elcin Sangu - Nuk …

23-01-2018

Ndryshohet partneri i Elcin Sangu - Nuk është Birkan Sokullu por...

Së fundmi, aktorja Elcin Sangu ka fituar një rol të ri. Ajo do të interpretoj&... më shumë

Elcin Sangu fotografohet pa make-up; akt…

20-01-2018

Elcin Sangu fotografohet pa make-up; aktorja fsheh fytyrën me duar

  Elcin Sangu është fotografuar ditën e djeshme në ambientet e një ki... më shumë

Gazetarja shokon të dashurën e Baris Ard…

20-01-2018

Gazetarja shokon të dashurën e Baris Arduc: «Çfarë sheh ai tek ty»?

Baris Arduc dhe Gupse Ozay janë një nga çiftet më të diskutuar të ... më shumë

Kush është më i çmendur Baris Arduc apo …

17-01-2018

Kush është më i çmendur Baris Arduc apo qenushi tij? (VIDEO)

Aktori i njohur Baris Arduc është i njohur edhe për pasionin e tij për palestr... më shumë

Njihuni me dy vëllezërit e Baris Arduc -…

16-01-2018

Njihuni me dy vëllezërit e Baris Arduc - A nuk ngjajnë shumë me njëri - tjetrin?

Aktori i njohur i "Dashuri me Qira" është mjaft i kërkuar si në Turqi dhe jash... më shumë

Partneri i ri i Elcin Sangu: Aktori që t…

13-01-2018

Partneri i ri i Elcin Sangu: Aktori që të gjithë e njohim!

Elcin Sangu do të jetë pjesë e një seriali të ri. Viti 2018 ka nisur mbar... më shumë

«Aktorja më e mirë ndërkombëtare», ja si…

12-01-2018

«Aktorja më e mirë ndërkombëtare», ja si u paraqit Elcin Sangu në Festivalin e Dubait

Elcin Sangu ka qenë mbrëmjen e djeshme e pranishme në Festivalin e Dubait për ... më shumë

Si Omer i «Dashuri me Qira» ashtu edhe n…

11-01-2018

Si Omer i «Dashuri me Qira» ashtu edhe në jetën reale: Një projekti i jashtëzakonshëm i propozohet Baris Arduc

Nëse përmendim aktorin Baris Arduc, emri i tij do ju lidhet menjëherë me rolin... më shumë

Elcin Sangu suprizon fansat: Largohet ng…

09-01-2018

Elcin Sangu suprizon fansat: Largohet nga aktrimi për...?

  Elcin Sangu është një aktoret më të kërkuara në Turqi. S&... më shumë

Ja cili është aktori me të cilin Gupse O…

08-01-2018

Ja cili është aktori me të cilin Gupse Ozay zëvendësoi Baris Arduc në «Deliha 2»

Gupse Ozay është një aktoret më të mira të filmave komedi në Tu... më shumë

Zgjidhet «Aktorja më e mirë ndërkombëtar…

08-01-2018

Zgjidhet «Aktorja më e mirë ndërkombëtare» në Festivalin e Dubait – Zbuloni cila është!

Viti 2018 ka nisur mbarë për aktoren Elcin Sangu. Defne e "Dashuri me qira" ësht&eu... më shumë

Krejtësisht ndryshe: Elcin Sangu do të v…

05-01-2018

Krejtësisht ndryshe: Elcin Sangu do të vijë në ekran si një... vampir!

Viti 2018 do t'i ofrojë aktores së "Dashuri me Qira" një rol si asnjëherë... më shumë

Elcin Sangu: «Nuk më pëlqejnë ekzagjerim…

23-12-2017

Elcin Sangu: «Nuk më pëlqejnë ekzagjerimet»; në fakt bën të kundërtën!

Elcin Sangu ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me po... më shumë

Baris Arduc i ka shpetuar jetën më shumë…

19-12-2017

Baris Arduc i ka shpetuar jetën më shumë se 1000 personave

Baris Arduc është nja nga aktorët më të pëlqyer sot në Turqi po... më shumë

Ndryshimi drastik i Elcin Sangut, aktorj…

15-12-2017

Ndryshimi drastik i Elcin Sangut, aktorja pret dhe ndryshon ngjyrën e flokëve/ Foto

Flokë kuqja shumë e dashur për publikun shqiptar Elcin Sangu u bë e njohur per... më shumë

Baris Arduc: «Ajo është e bukur, tërheq…

01-12-2017

 Baris Arduc: «Ajo është e bukur, tërheqëse dhe ...»

Baris Arduc, aktori i njohur i «Dashuri me Qira» ka qenë përsëri në... më shumë

Fansat «pushtojnë» përsëri shtëpinë e Ba…

28-11-2017

Fansat «pushtojnë» përsëri shtëpinë e Baris Arduc

Baris Arduc është në kulmin e karrierës së tij. Aktori i njohur i seriali... më shumë

Aktorja e «Dashuri me Qira» shpërthen në…

25-11-2017

Aktorja e «Dashuri me Qira» shpërthen në lot pas ngjarjes së rëndë

«Ayla» është filmi turk kandidat për çmimet Oscar, pjesë e ... më shumë

Në jetën reale, dy aktorët e «Dashuri me…

24-11-2017

Në jetën reale, dy aktorët e «Dashuri me Qira» i bashkon një histori e re dashurie

Sipas gecce.com, një dashuri ka lindur mes vajzës së Nergis Kumbasar, Yasmin Erbil ... më shumë

Çfarë ndodhi me thashethemet për një his…

24-11-2017

Çfarë ndodhi me thashethemet për një histori dashurie që bashkoi dy aktorët e «Dashuri me Qira»?

Thashethemi për një lidhje dashurie mes Seckin Ozdemir, dhe vajzës së aktores ... më shumë

Baris Arduc deklaron «E dua në çdo aspek…

23-11-2017

Baris Arduc deklaron «E dua në çdo aspekt»

Aktori i njohur i «Dashuri me Qira» ka folur më shumë për projektin e t... më shumë

Barış Arduc dhe Elçin Sangu në Berlin

15-11-2017

Barış Arduc dhe Elçin Sangu në Berlin

Filmi ‘’Koha e lumturisë’’ prezantohet në Berlin! Në mbr&eu... më shumë

I dashuri i Elcin Sangu largohet nga kin…

13-11-2017

I dashuri i Elcin Sangu largohet nga kinemaja gjatë skenave të puthjes së saj dhe Baris Arduc

Filmi "Kohë për lumturi" ka risjellë në vemendjen e të gjithëve Bari... më shumë

Skenat e puthjes mes Baris dhe Elcin në …

11-11-2017

Skenat e puthjes mes Baris dhe Elcin në filmin e tyre të fundit kthehen në diskutimin e të gjithëve

Është dhënë premiera e filmit "Kohë për lumturi" me protagonistë... më shumë

Roli i propozuar për Elcin Sangu i jepet…

11-11-2017

Roli i propozuar për Elcin Sangu i jepet një tjetër aktoreje, ja çfarë ka ndodhur

Pritej që aktorja e njohur Elcin Sangu të vinte këtë sezon në ekranin, jo... më shumë

Pas Stambollit, premiera e filmit të Elc…

10-11-2017

Pas Stambollit, premiera e filmit të Elcin dhe Baris në Ankara - Pse bëri kaq shumë bujë veshja e aktores?

Pas Stambollit, filmi "Kohë për lumturi" ku interpretojnë dy protagonistët e s... më shumë

U përfol për një lidhje dashurie mes El…

09-11-2017

 U përfol për një lidhje dashurie mes Elcin Sangu dhe Baris Arduc; Ja deklarata e të dashurës së aktorit

Është mbajtur ditën e djeshme premiera e filmit "Kohë për lumturi" ku int... më shumë

Jepet në Turqi premiera e filmit të Bari…

09-11-2017

Jepet në Turqi premiera e filmit të Baris Arduc dhe Elcin Sangu/FOTOGALERI

Filmi "Kohë për lumturi" në të cilin interpreton Baris Arduc dhe Elcin Sangu &... më shumë

Elcin Sangu: Nuk mund të punoj më me kët…

07-11-2017

Elcin Sangu: Nuk mund të punoj më me këtë shqetësim

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu ka dhënë një intervist&e... më shumë

Intervista e Baris Arduc: Gjithmonë kam …

04-11-2017

Intervista e Baris Arduc: Gjithmonë kam dashur të jem në krah të Elcin Sangu

Baris Arduc, aktori i njohur i "Dashuri me Qira" sapo ka përfunduar xhirimet e filmit "Koh&eu... më shumë

Pas filmit, Elcin Sangu dhe Baris Arduc …

02-11-2017

Pas filmit, Elcin Sangu dhe Baris Arduc vijnë me një duet; mos e humbisni videon e këngës së tyre!

Jo vetëm dy aktorë të talentuar por edhe me një zë të mrekulluesh&eu... më shumë

Elcin Sangu flet hapur: Këto seriale nuk…

01-11-2017

Elcin Sangu flet hapur: Këto seriale nuk më pëlqejnë e nuk i shoh as si spektatore

Elcin Sangu, aktorja e njohur e serialit "Dashuri me Qira" sapo ka përfunduar xhirimet e film... më shumë

Skenat e çmendura të filmit të ri të Def…

30-10-2017

Skenat e çmendura të filmit të ri të Defne dhe Omer

"Kohë për lumturi" është filmi i cili solli në ekran për herë t... më shumë

Zbulohen të tjera detaje nga filmi më i …

24-10-2017

Zbulohen të tjera detaje nga filmi më i ri me protagonist Elcin Sangu dhe Baris Arduc

"Kohë për lumturi" është filmi i cili solli në ekran për herë t... më shumë

Fansat komentojnë «Jeni bërë për njëri-t…

20-10-2017

Fansat komentojnë «Jeni bërë për njëri-tjetrin»; Elcin bllokon komentet

Elcin Sangu dhe Baris Arduc do të shfaqen përsëri në ekran me filmin "Kohë... më shumë

Omer dhe Defne më të dashuruar se kurrë…

20-10-2017

Omer dhe Defne më të dashuruar se kurrë, ashtu siç do të donin fansat - Foto/Video

Rikthehen në ekran Elcin Sangu dhe Baris Arduc, dy aktorët protagonistë të nj&... më shumë

Elcin Sangu çudit të gjithë me postimin …

19-10-2017

Elcin Sangu çudit të gjithë me postimin e saj të fundit

Aktorja e talentuar e serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu është ndër më t&... më shumë

Martohet Baris Arduc dhe Elcin Sangu? Ve…

18-10-2017

Martohet Baris Arduc dhe Elcin Sangu? Veprimi i fansave që përfundoi në çdo media në Turqi

Nëse jeni fans i Baris Arduc, atëherë ju pëlqen shumë edhe Elcin Sangu, a... më shumë

Baris Arduc u thotë të gjithëve “Jo” - N…

17-10-2017

Baris Arduc u thotë të gjithëve “Jo” - Nuk i pëlqen skenari!

Aktori Baris Arduç i njohur nga seriali “Dashuri me qira” kishte firmosur nj&eu... më shumë

Topi rozë i basketbollit hidhet nga Elci…

13-10-2017

Topi rozë i basketbollit hidhet nga Elcin Sangu: Ja se çfarë nënkupton ky gjest!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu u përzgjodh për te qën&e... më shumë

Elcin Sangu në gjyq - Duan të më shkatër…

12-10-2017

Elcin Sangu në gjyq - Duan të më shkatërrojnë të ardhmen...

Tashmë prej disa muaj është përfolur mosmarrëveshja e aktores Elcin Sangu... më shumë

Baris Arduc i surprizon të gjithë: Tashm…

11-10-2017

Baris Arduc i surprizon të gjithë: Tashmë e shohim vetëm në bankë!

Aktori i njohur i serialit "Dashuri me Qira", Baris Arduc ka përfunduar xhirimet e filmit "Ko... më shumë

Ditëlindja e 30-të e Baris Arduc, të ard…

10-10-2017

Ditëlindja e 30-të e Baris Arduc, të ardhurat nga mesazhet e urimet shkojnë për fëmijët në nevojë, ja si vlerësohet aktori nga UNICEF

Mbrëmjen e djeshme aktori turk Baris Arduc, njohur nga të gjithë ne si Omeri i &ldq... më shumë

Traileri i filmit Koha për lumturi komed…

06-10-2017

Traileri i filmit Koha për lumturi komedia romantike më e mirë e vitit, Baris dhe Elcin më të dashuruar se kurrë/ Video

Xhirimet e filmit më të ri ku çifti protagonist është Barisi me Elcinin... më shumë

Si dy motra: Elcin Sangu na tregon maman…

03-10-2017

Si dy motra: Elcin Sangu na tregon mamanë e saj

Elcin Sangu është një nga aktoret më të dashura për publikun në... më shumë

Elcin Sangu zgjidhet si përfaqësuese e n…

02-10-2017

Elcin Sangu zgjidhet si përfaqësuese e një çështje me rëndësi globale

Elcin Sangu do të bëhet pjesë e fushatës sensibilizuese kundër kancerit t... më shumë

Lajme të reja nga Elcin Sangu: Një tjetë…

18-09-2017

Lajme të reja nga Elcin Sangu: Një tjetër partner në krah të saj!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri me Qira", Elcin Sangu është duke xhiruar një f... më shumë

Elcin Sangu: Ja si është të interpretosh…

15-09-2017

Elcin Sangu: Ja si është të interpretosh për herë të dytë në krah të Baris Arduc

Aktorët e serialit të njohur "Dashuri me Qira" janë kthyer përsëri në... më shumë

Dy projekte njëkohësisht për Baris Arduc…

08-09-2017

Dy projekte njëkohësisht për Baris Arduc  por ai zgjedh vetëm njërin prej tyre

Të gjithë e njohim si Omer nga “Dashuri me Qira” por karriera e Baris Arduc ... më shumë

Defne dhe Omer nisin xhirimit e filmit t…

07-09-2017

Defne dhe Omer nisin xhirimit e filmit të ri - Foto nga sheshxhirimi

Baris Arduc dhe Elcin Sangu kanë nisur xhirimet për filmin e titulluar "Yimda Kal". Ky l... më shumë

Defne bëhet bionde - Si është e vërteta …

01-09-2017

Defne bëhet bionde - Si është e vërteta e këtij lajmi? Flet aktorja

U përfol gjatë në media për ndryshimin në look të aktores së nj... më shumë

Aktorja e Dashuri me Qira vjen me një ro…

31-08-2017

Aktorja e Dashuri me Qira vjen me një rol krejt ndryshe për të - Ja si është transformuar

Ajo u prezantua për të gjithë publikun me serialin "Dashuri me Qira". Simen Ozturk ... më shumë

Jo më flokë të kuqe për Elcin Sangu - Sh…

30-08-2017

Jo më flokë të kuqe për Elcin Sangu - Shihni sa ka ndryshuar aktorja e njohur si Defne

Elcin Sangu është një nga aktoret më të dashura për publikun shqipta... më shumë

Bëm mama të të ngjaj! - Aktorja turke dh…

16-08-2017

Bëm mama të të ngjaj! - Aktorja turke dhe vajza e saj si dy motra

Me siguri e mbani mend Neriman nga "Dashuri me Qira"? Si mund të harrohet një personazh ... më shumë

Talenti i fshehur i Baris Arduc - Mos e …

01-08-2017

Talenti i fshehur i Baris Arduc - Mos e humbisni këtë video!

Baris Arduc nuk është vetëm një aktor i talentuar por edhe një këng&... më shumë

Aktori i njohur i Dashuri me Qira kapet …

27-06-2017

Aktori i njohur i Dashuri me Qira kapet mat në plazh me një tjetër aktore të po këtij seriali

Edhe kësaj here, aktori i njohur i serialit "Dashuri me Qira" nuk i ka shpëtuar syrit t&... më shumë

Fansat të çmendur pas Baris Arduc, ja çf…

27-06-2017

Fansat të çmendur pas Baris Arduc, ja çfarë kanë bërë kësaj here

Baris Arduc është një nga aktorët më të pëlqyer në Turqi. ... më shumë

Lajmë të bukura nga aktorja e talentuar …

27-06-2017

Lajmë të bukura nga aktorja e talentuar Elcin Sangu

Elcin Sangu u kthye në një nga aktoret më të dashura në Turqi për sh... më shumë

Vazhdojnë pushimet për Elcin Sangu: Ja c…

21-06-2017

Vazhdojnë pushimet për Elcin Sangu: Ja cilët e shoqërojnë në këtë udhëtim

Vazhdojnë pushimet për aktoren e mirënjohur të "Dashuri me Qira", Elcin Sangu... më shumë

Defne nga Dashuri me Qira ju përshëndet …

17-06-2017

Defne nga Dashuri me Qira ju përshëndet nga Tajlanda - Shihni këto foto fantastike të saj

Elcin Sangu është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. T&eu... më shumë

Edhe pas kësaj, fansat shumë të dashur d…

15-06-2017

Edhe pas kësaj, fansat shumë të dashur dhe pozitiv me aktoren Elcin Sangu

Elcin Sangu e njohur si Defne nga "Dashuri me Qira" ka tërhequr gjithmonë vëmendjen... më shumë

Baris Arduc dhe e dashura e tij priten t…

12-06-2017

Baris Arduc dhe e dashura e tij priten të vijnë në ekran me një komedi shumë të suksesshme

Një nga sukseset më të mëdha për aktoren turke Gupse Ozay ishte komedia ... më shumë

Vajza e Neriman nga “Dashuri me Qira” ë…

10-06-2017

 Vajza e Neriman nga “Dashuri me Qira” është një kopje e vërtetë e nënës së saj

Nergis Kumbasar është një aktrore e mirënjohur në Turqi. Ajo e ka nisur k... më shumë

Kush është në të vërtetë vogëlushja që i…

10-06-2017

Kush është në të vërtetë vogëlushja që interpretoi si vajza e Defnes dhe Omer në “Dashuri me Qira?

Mayra Narin është vogëlushja që u shfaq vetëm në serinë e fundi... më shumë

Baris Arduc braktis aktrimin për artet m…

09-06-2017

Baris Arduc braktis aktrimin për artet marciale?

Aktrori i njohur turk Baris Arduc ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në... më shumë

Defne e "Dashuri me Qira" përf…

08-06-2017

Defne e "Dashuri me Qira" përfundon në gjyq - Ja se për çfarë akuzohet!

Elcin Sangu, aktorja e njohur nga seriali "Dashuri me Qira" ka përfunduar në sallën... më shumë

Defne ju fton për një vizitë brenda shtë…

02-06-2017

Defne ju fton për një vizitë brenda shtëpisë së saj - VIDEO!

Elcin Sangu rrëmbeu zemrat e të gjithë publikut me rolin e saj si Defne nga seriali... më shumë

Flet Koraj nga “Dashuri me Qira” – Ja të…

02-06-2017

Flet Koraj nga “Dashuri me Qira” – Ja të gjithë thashethemet mbi aktorët e serialit

Një nga personazhet më gazmorë të “Dashuri e pafund” ka qenë ... më shumë

A e keni dëgjuar ndonjëherë Baris Arduc …

02-06-2017

A e keni dëgjuar ndonjëherë Baris Arduc duke kënduar?

Baris Arduc është një nga aktorët më të talentuar në Turqi. Ai ... më shumë

Xhelozia e Gupse Ozay ndryshoi skenarin …

02-06-2017

Xhelozia e Gupse Ozay ndryshoi skenarin e episodit të fundit të "Dashuri me Qira"

Mbrëmjen e djeshme është transmetuar në ekranin e 3Plus episodi i fundit i "Da... më shumë

Përfundon "Dashuri me Qira"! F…

02-06-2017

Përfundon "Dashuri me Qira"! Fansat e tyre duhet patjeter t'i shohin këto video!

Një nga serialet më të suksesshme ka qenë padyshim "Dashuri me Qira". Historia... më shumë

Ja cila është kënga që Defne i këndon gj…

30-05-2017

Ja cila është kënga që Defne i këndon gjithmonë Omerit në "Dashuri me Qira"

Muzika është gjithmonë një element shumë i rëndësishëm n&e... më shumë

Tatuazhi sa mahnitës aq edhe i pabesuesh…

29-05-2017

Tatuazhi sa mahnitës aq edhe i pabesueshëm i Elcin Sangu

Aktorja e njohur e "Dashuri me Qira" ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj n&e... më shumë

Neriman nga Dashuri me Qira: Ju tregoj p…

27-05-2017

Neriman nga Dashuri me Qira: Ju tregoj për ish bashkëshortin tim dhe 4 gratë e tij!

Nergis Kumbasar u bë e njohur për publikun shqiptar si Neriman nga "Dashuri me Qira". Aj... më shumë

Omer nga Dashuri me Qira përgënjeshtron …

27-05-2017

Omer nga Dashuri me Qira përgënjeshtron lajmet për martesë por vjen me një tjetër të re

Aktori i mirënjohur i "Dashuri me Qira", Baris Arduc ka ndarë me fansat e tij një l... më shumë

Konflikti i Gupse Ozay dhe Baris Arduc m…

26-05-2017

Konflikti i Gupse Ozay dhe Baris Arduc me fansën e tyre është në të gjitha mediat turke

Para disa kohës, çifit i njohur Baris Arduc dhe Gupse Ozay kërkonin ndihmën ... më shumë

Foto ekskluzive nga fundi i xhirimeve të…

26-05-2017

Foto ekskluzive nga fundi i xhirimeve të Dashuri me Qira - Mos i humbisni!

Defne dhe Omer nisën dashurinë e tyre si një lojë për ta finalizuar n&eum... më shumë

Onur Byjyktopcu: Ju tregoj operacionet p…

23-05-2017

Onur Byjyktopcu: Ju tregoj operacionet plastike që kam bërë

Onur Byjyktopcu njihet si Koraj nga seriali “Dashuri me Qira”. Ai është b&eu... më shumë

Gjithçka që nuk dini për Neriman nga “Da…

22-05-2017

Gjithçka që nuk dini për Neriman nga “Dashuri me Qira”

Për të gjithë ajo njihet si Neriman nga seriali “Dashuri me Qira”. Akto... më shumë

Defne midis dy biznesmenëve Omerit në …

20-05-2017

Defne midis dy biznesmenëve Omerit në "Dashuri me Qira" dhe Yunusit në jetën reale

Elcin Sangu është një nga aktoret më të dashura për publikun shqipta... më shumë

Nuk është vetëm "Dashuri me Qira…

20-05-2017

Nuk është vetëm "Dashuri me Qira", ja ku janë përsëri bashkë Defne dhe Pamir

Seriali "Dashuri me Qira" i solli dy aktorët së bashku në ekran por nuk ka qenë... më shumë

Çfarë thonë mbi martesën e tyre Baris d…

18-05-2017

 Çfarë thonë mbi martesën e tyre Baris dhe Gupse?

Baris Arduc njihet si Omer nga seriali i mirënjohur për publikun shqiptar "Dashuri me Qi... më shumë

Një tjetër projekt për Elcin Sangu - kët…

18-05-2017

Një tjetër projekt për Elcin Sangu - këtë herë do të provojë për herë të parë të...

Elcin Sangu është një nga aktoret më të pëlqyera në Turqi. Ajo ... më shumë

Çfarë i lidh Baris Arduc me Seckin Ozdem…

15-05-2017

Çfarë i lidh Baris Arduc me Seckin Ozdemir? – Me siguri që nuk e dinit!

Baris Arduc dhe Seckin Ozdemir janë dy nga aktorët protagonistë të sezonit t&e... më shumë

Vjen në ekran me një tjetër serial aktor…

12-05-2017

Vjen në ekran me një tjetër serial aktori i mirënjohur i "Dashuri me Qira"

Ai njihet nga të gjithë si Pamir nga seriali i famshëm "Dashuri me Qira", i cili tr... më shumë

Martohen këtë verë Baris Arduc dhe Gupse…

08-05-2017

Martohen këtë verë Baris Arduc dhe Gupse Ozay

Aktori i njohur i "Dashuri me Qira, Baris Arduc do të martohet këtë verë. Lajm... më shumë

A e dini se Defnen e keni parë edhe në n…

06-05-2017

A e dini se Defnen e keni parë edhe në një tjetër serial por ndoshta nuk e mbani mend?

Elcin Sangu është aktorja e njohur nga të gjithë si Defne e serialit "Dashuri ... më shumë

Baric Arduc dhe 15 miq të tij, të gjithë…

02-05-2017

Baric Arduc dhe 15 miq të tij, të gjithë në një festë beqarie në Amsterdam

Këtë fundjavë, Amsterdami është mbushur me plot 16 djem nga Turqia. Ba... më shumë

Mendoni se Pamirin e kishit parë edhe në…

29-04-2017

Mendoni se Pamirin e kishit parë edhe në një serial tjetër? Kishit të drejtë, zbuloni se ku

Emri i vërtetë i Pamir në serialin “Dashuri me Qira” është Se... më shumë

Dyshja e aktorëve si në film ashtu edhe …

26-04-2017

Dyshja e aktorëve si në film ashtu edhe në jetën reale

Ata njihen si Koraj dhe Neriman nga seriali “Dashuri me Qira” dhe në film jan&eum... më shumë

Njihuni me Pamir nga Dashuri me Qira

26-04-2017

Njihuni me Pamir nga Dashuri me Qira

Emri i vërtetë i Pamir në serialin “Dashuri me Qira” është Se... më shumë

Seriali me më shumë çmime në vitin 2016 …

24-04-2017

Seriali me më shumë çmime në vitin 2016 transmetohet në Tring - Ja cili është!

Në çmimet e dhëna nga Star TV në vitin 2016, "Dashuri me Qira" ka rrëmb... më shumë

Një nga aktorët më komikë të serialeve n…

22-04-2017

Një nga aktorët më komikë të serialeve në Tring feston ditëlindjen! - Zbuloni cili është

Ai njihet si Koraj nga "Dashuri me Qira" dhe padiskutim është një nga aktorët ... më shumë

Një përshëndetje për të mos u humbur vje…

22-04-2017

Një përshëndetje për të mos u humbur vjen për ndjekësit e "Dashuri me Qira" nga kasti i aktorëve

Seriali "Dashuri me Qira" është një nga më të ndjekurit e më të... më shumë

Ajshegul nga Dashuri me Qira duket shumë…

15-04-2017

Ajshegul nga Dashuri me Qira duket shumë ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim në serial - Foto

Sezonit të dytë të serialit "Dashuri me Qira" ju bashkuan disa personazhe të r... më shumë

A ju pëlqen kolona zanore e Dashuri me Q…

13-04-2017

A ju pëlqen kolona zanore e Dashuri me Qira? – Ja çfarë nuk dini mbi të!

Një nga serialet më të ndjekur të momentit është padyshim “Das... më shumë

Kuici “Momente nga Dashuri me Qira” – j…

11-04-2017

 Kuici “Momente nga Dashuri me Qira” – ja përgjigjet e sakta

Dashuri me Qira është një nga serialet më të ndjekur të momentit. Pa... më shumë

Fansat, të fiksuar pas tij, detyrojnë Ba…

10-04-2017

Fansat, të fiksuar pas tij, detyrojnë Baris Arduc të ndryshojë shtëpinë

Baris Arduc është një nga aktorët më të pëlqyer të momenti... më shumë

Doni të jeni nën sheshxhirimin e Dashuri…

08-04-2017

Doni të jeni nën sheshxhirimin e Dashuri me Qira? – Shihni këtë video

Seriali “Dashuri me Qira” është një nga më të ndjekurit e m&e... më shumë

Baris Arduc kërkon ndihmën e fansave

07-04-2017

Baris Arduc kërkon ndihmën e fansave

Aktori Baris Arduc njihet nga të gjithë si Omer i “Dashuri me Qira”. Aktori ... më shumë

Defne nga Dashuri me Qira ndryshon ngjyr…

05-04-2017

Defne nga Dashuri me Qira ndryshon ngjyrën e flokëve?

Elcin Sangu është një nga aktoret turke më të dashura. Ajo u bë e nj... më shumë

Baris Arduc: Ju rrëfej femrën time ideal…

04-04-2017

Baris Arduc: Ju rrëfej femrën time ideale

Baris Arduc është një nga aktorët më të pëlqyer në Turqi. ... më shumë

Defne e Dashuri me Qira në pritje të nj…

03-04-2017

 Defne e Dashuri me Qira në pritje të një fëmije?

Elcin Sangu është një nga aktoret turke më të dashura. Ajo u bë e nj... më shumë

Baris Arduc dhe Elcin Sangu - të dy me p…

03-04-2017

Baris Arduc dhe Elcin Sangu - të dy me pushime

Protagonistët e mirënjohur të serialit “Dashuri me Qira” i kanë dh... më shumë

Nuk do ta besoni se në krah të kujt inte…

01-04-2017

Nuk do ta besoni se në krah të kujt interpretonte Baris Arduc në filmin e tij të parë

Baris Arduc është sot një nga aktorët më të parapëlqyer në... më shumë

Jasemin dhe Omer: motër e vëlla në jetë…

31-03-2017

 Jasemin dhe Omer: motër e vëlla në jetën reale?

Sinem Oztyrk është aktorja e njohur e serialin “Dashuri me Qira”. Ajo interp... më shumë

Arsyeja e mungesës së Jasemin në sezonin…

31-03-2017

Arsyeja e mungesës së Jasemin në sezonin e dytë të Dashuri me Qira: bashkëshorti i saj!

Sinem Oztyrk ka lindur më 9 janar 1985 në Stamboll. Ajo është aktore dhe preza... më shumë

Talenti i fshehur i “Dashuri me Qira” – …

30-03-2017

Talenti i fshehur i “Dashuri me Qira” – vetëm 8 vjeç

Në serialin “Dashuri me Qira” ajo njihet me emrin Esra po në të vë... më shumë

Gupse Ozay për Baris Arduc: Ja sa vjeçar…

30-03-2017

Gupse Ozay për Baris Arduc: Ja sa vjeçare është kontrata jonë

Në vendin tonë, Baris Arduc është një nga aktorët turk më t&eum... më shumë

Njihuni me Sedën e “Dashuri me Qira”

29-03-2017

Njihuni me Sedën e “Dashuri me Qira”

Tashmë në sezonin e tij të dytë, seriali “Dashuri me Qira” vazhdon... më shumë

“Dashuri me Qira” në sezonin e tij të dy…

27-03-2017

“Dashuri me Qira” në sezonin e tij të dytë – Ja dy personazhet e rinj!

“Dashuri me Qira” është një nga serialet më të pëlqyer n... më shumë

Arsyeja e përfundimit të “Dashuri me Qir…

21-03-2017

Arsyeja e përfundimit të “Dashuri me Qira” - Baris Arduc?

Arsyeja e përfundimit të “Dashuri me Qira” - Baris Arduc? Së fund... më shumë

E gjeni dot cila është aktorja në këtë f…

16-03-2017

E gjeni dot cila është aktorja në këtë foto?

Emri i saj i vërtetë është Nergis Kumbasar, por të gjithë ata q... më shumë

Koraj i “Dashuri me Qira” – Ja se ç’mend…

16-03-2017

Koraj i “Dashuri me Qira” – Ja se ç’mendoj për rolin tim në serial

Onur Büyüktopçu njihet nga të gjithë si Koraj i “Dashuri me Qira&... më shumë

Një ofertë e majme për Baris Arduc

14-03-2017

Një ofertë e majme për Baris Arduc

Baris Arduc është një nga aktorët më të pëlqyer në Turqi p... më shumë

Kjo vajzë e vogël është sot një nga akto…

08-03-2017

Kjo vajzë e vogël është sot një nga aktoret tuaja më të dashura turke

A e gjeni dot cila është vajza në foto?  Ajo njihet nga të gjithë s... më shumë

Çfarë nuk dini për aktorin më komik të D…

07-03-2017

Çfarë nuk dini për aktorin më komik të Dashuri me Qira?

Për të gjithë njihet si Korai në “Dashuri me Qira”, një nga p... më shumë

Ç’po ndodh mes Baris Arduc dhe Gupse Oza…

06-03-2017

Ç’po ndodh mes Baris Arduc dhe Gupse Ozaj?

U përfol para disa kohësh për një martesë të mundshme midis aktorit ... më shumë

A e dini pse Elcin Sangu do të dizenjojë…

10-01-2017

A e dini pse Elcin Sangu do të dizenjojë veshje te brendshme për meshkuj?

Gjate intervistës me Elcin Sangu kur gazetari e pyeti atë se çfarë do te diz... më shumë

Elcin Sangu shtatzënë?

28-12-2016

Elcin Sangu shtatzënë?

  Lajmet se Elçin Sangu mund të jetë shtatzënë kanë marr&eu... më shumë

Elcin Sangu nuk jam e pasur!

05-11-2016

Elcin Sangu nuk jam e pasur!

Aktorja El çin Sangu i është përgjigjur kështu pyetjes nëse ajo &e... më shumë

A e dini se kush është i dashuri i Defne…

05-11-2016

A e dini se kush është i dashuri i Defnes ?!

Elcin Sangu ka bërë të ditur se cili është i dashuri i saj me të... më shumë

Elcin Sangu e fiksuar pas palestres?

04-11-2016

Elcin Sangu e fiksuar pas palestres?

Duket se bukuroshja e serialit "Dashuri me Qira" kujdeset mjaft mire per trupin e saj duke i dedik... më shumë

Barış Arduç martohet ?!

24-10-2016

Barış Arduç martohet ?!

Barësh Arduç dhe Gupse Ozaj, që u njohën gjatë xhirimeve të filmit... më shumë

Elçin Sangu, operacion ne sy?

23-09-2016

Elçin Sangu, operacion ne sy?

Aktorja kryesore e filmit “Dashuri me Qira” është operuar në sy pë... më shumë

A e dini se çfarë profesioni ka pasur Ba…

21-09-2016

A e dini se çfarë profesioni ka pasur Baris Arduc përpara se të bëhej i famshëm?

Barış Arduç lindi më 9 tetor 1987 në Zvicër dhe i përket shenjës s... më shumë

Kriza e Elçin Sangu në “Dashuri me Qira”

19-09-2016

Kriza e Elçin Sangu në “Dashuri me Qira”

Elçin Sangu ndihet e shfrytëzuar nga ekipi drejtues dhe produksioni.Ylli i serialit &l... më shumë

A e dini se Omeri i Dashuri me qira flet…

14-09-2016

A e dini se Omeri i Dashuri me qira flet shqip?

Barış Arduç, aktori dhe regjisori turk ka lindur me 1987, pervec akrimit dhe modelingut ai ... më shumë

A e keni parë të dashurën e Baris Arduc?

05-09-2016

A e keni parë të dashurën e Baris Arduc?

Barış Arduç, aktori dhe regjisori turk ka lindur me 1987, pervec akrimit dhe modelingut ai ... më shumë

Elçin Sangu: Ylli më ri i televizionit t…

03-09-2016

Elçin Sangu: Ylli më ri i televizionit turk

Zakonisht televizioni gjate stinës së verës nuk ofron shumë, por duket se k&eu... më shumë

Dashuri me Qira, premierë sot në Tring!

01-09-2016

Dashuri me Qira, premierë sot në Tring!

Starton sot seriali më i ndjekur jo vetëm në Turqi por dhe në mbarë ... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Prev Next