Demet Ozdemir: Jam një femër e vështirë!

demet prgj
Aktorja e serialit "Dhoma 309" ka rrëfyer së fundmi në një intervistë, disa detaje rreth jetës së saj. Ajo ka mahnitur të gjithë me aftësinë e saj në kërcim, gjë të cilën e pati shumë të thjeshtë për ta realizuar me vetëm disa mësime private. Por, ajo çka i ka interesuar më tepër publikut, ka qenë fakti se si është aktorja në jetën e saj private, jashtë fokusit të kamerave. Demet e ka përkufizuar veten si një "femër të vështirë".

ozdemir

Kjo, pasi karakteri i saj i fortë dhe të qënit gjithmonë e drejtë, e bën të vështirë të përshtatet me të gjithë, pasi personat të cilët duan t'i afrohen shpesh herë stepen. Demet ka treguar gjithashtu se nuk e ka aspak problem të ngrejë zërin e saj, sa herë shikon të bëhet një padrejtësi, apo të jap mendimin e saj, pa u ndikuar nga rrethanat apo personat e tjerë. Të gjitha këto cilësi, aktorja thotë se i ka trashëguar nga mamaja e saj, të cilën e konsideron si personin më të fortë që ajo njeh.


Demet Ozdemir: Jam një femër e vështirë!

15-10-2018

Demet Ozdemir: Jam një femër e vështirë!

Aktorja e serialit "Dhoma 309" ka rrëfyer së fundmi në një intervistë, disa... më shumë

Pendohet pas ndarjes Seckin Ozdemir, ja …

05-10-2018

Pendohet pas ndarjes Seckin Ozdemir, ja çfarë ka bërë ai për tu pajtuar përsëri me Demet Ozdemir

Ishin një nga çiftet më simpatikë të showbizzit turk megjithatë pa... më shumë

Demet Ozdemir i përgjigjet akuzave për o…

04-10-2018

Demet Ozdemir i përgjigjet akuzave për operacione plastike!

Ditën e djeshme të gjitha mediat turke kanë publikuar disa foto të aktores, ku s... më shumë

Demet Ozdemir akuzohet për operacione pl…

03-10-2018

Demet Ozdemir akuzohet për operacione plastike: Si iu duket ju?

Aktorja e njohur e serialit "Dhoma 309" si kurrë më parë, është vën&eu... më shumë

Ndahen Demet dhe Seckin Ozdemir?

22-09-2018

Ndahen Demet dhe Seckin Ozdemir?

Këto ditë lajmi për një ndarje të mundshme të çiftit ka pushtua... më shumë

Demet dhe Seckin ndërmarrin një tjetër h…

18-09-2018

Demet dhe Seckin ndërmarrin një tjetër hap në marrëdhënien e tyre

Aktorja e njohur Demet Ozdemir dhe i dashuri i saj Seckin Ozdemir janë së bashku prej 4 ... më shumë

Demet dhe Seçkin Ozdemir fotografohen ng…

04-09-2018

Demet dhe Seçkin Ozdemir fotografohen nga paparacët dhe duken më të mërzitur se kurrë më parë!

Çifti i njohur nuk kanë arritur t'i shpëtojnë aparatëve të paparac&e... më shumë

As me të dashurin e as me familjen: ja m…

03-09-2018

As me të dashurin e as me familjen: ja me kë ka zgjedhur t'i kalojë pushimet Demet Ozdemir!

Aktorja e njohur e serialit "Dhoma 309", sapo ka filluar zyrtarisht pushimet. Ndryshe nga personazhe... më shumë

Demet Ozdemir e 'turpëruar' nga video e …

20-08-2018

Demet Ozdemir e 'turpëruar' nga video e publikuar, ja çfarë ka bërë më pas i dashuri i saj

Është publikuar së fundmi, një video e aktores Demet Ozdemir duke kërcyer... më shumë

Bën xhiron e rrjetit video e cila Demet …

20-08-2018

Bën xhiron e rrjetit video e cila Demet Ozdemir nuk do të donte të bëhej kurrë publike

Javën e fundit në showbizin turk ka qarkulluar një video e aktores së "Dhoma 3... më shumë

Demet dhe Seckin marrin vendimin që asku…

10-08-2018

Demet dhe Seckin marrin vendimin që askush nuk e priste

Janë ende në muajt e parë të marrëdhënies së tyre të dashu... më shumë

Seckin Ozdemir me pushime, ku është e da…

08-08-2018

Seckin Ozdemir me pushime, ku është e dashura e tij Demet?

Aktori i njohur Seckin Ozdemir ndodhet me pushime në Bodrum ndërkohë që e dash... më shumë

Duket se këtë vit nuk ka pushime për Dem…

23-07-2018

Duket se këtë vit nuk ka pushime për Demet Ozdemir...

Aktorja e njohur duket se nuk do të jetë në listën e personazheve që do b&e... më shumë

Nis sot në Tring sezoni i dytë i «Dhoma …

09-07-2018

Nis sot në Tring sezoni i dytë i «Dhoma 309», ja ç'do të ndodhë me personazhet tanë të preferuar

Pas suksesit të sezonit të parë, seriali «Dhoma 309» do të vijoj&e... më shumë

Çifti më i ri i showbizit turk habit me …

06-07-2018

Çifti më i ri i showbizit turk habit me këtë deklaratë

Janë ende në muajt e parë të marrëdhënies së tyre të dashu... më shumë

A do të ketë martesë mes Seckin Ozdmir d…

05-07-2018

A do të ketë martesë mes Seckin Ozdmir dhe Lales nga «Dhoma 309»?

  Aktorja e njohur Demet Ozdemir dhe aktori i "Dashuri me Qira", Seckin Ozdemir kanë pr... më shumë

Demet Ozdemir: «Ja pse personazhi si Lal…

03-07-2018

Demet Ozdemir: «Ja pse personazhi si Lale më bëri të harroj se cila jam unë në të vërtetë»

Demet Ozdemir është një ndër aktoret më të suksesshme të moment... më shumë

Demet Ozdemir premton «Do të kënaqeni mb…

26-06-2018

Demet Ozdemir premton «Do të kënaqeni mbrëmjen e sotme»

Demet Ozdemir, aktorja e njohur e "Dhoma 309" ka njoftuar ndjekësit e saj në instagram p... më shumë

Demet Ozdemir, e dashuruar pas aktorit q…

25-06-2018

Demet Ozdemir, e dashuruar pas aktorit që të gjithë e njihni: «Po jam shumë e lumtur tani»

Demet Ozdemir ka folur për herë të parë për marrëdhënien e saj ... më shumë

Gjithçka që nuk dini për Cihan Ercan ose…

23-06-2018

Gjithçka që nuk dini për Cihan Ercan ose Erol nga «Dhoma 309»

Cihan Ercan ka lindur më 25 maj 1984 në Ankara të Turqisë. Ai ka studiuar p&eu... më shumë

Demet Ozdemir do të mund ta shihni edhe …

23-06-2018

Demet Ozdemir do të mund ta shihni edhe duke kënduar

Në projektin e saj të fundit, aktorja e "Dhoma 309" vjen edhe si këngëtare. Aj... më shumë

Demet Ozdemir dhe aktori i «Dashuri me Q…

20-06-2018

Demet Ozdemir dhe aktori i «Dashuri me Qira» pranojmë më në fund se janë të dashuruar

U përfolën se janë në një lidhje dashurie dhe kjo rezultoi e vërtet&... më shumë

Detaji që bëri që të gjithë të flisnin p…

16-06-2018

Detaji që bëri që të gjithë të flisnin për një dashuri të re mes Demet Ozdemir dhe aktorit të njohur të «Dashuri me Qira»

Një thashethem interesant ka nisur të qarkullojë mbi yllin e serialit “Dhoma ... më shumë

Demet Ozdemir na prezanton me projektin …

05-06-2018

Demet Ozdemir na prezanton me projektin e radhës në të cilin gjenden edhe shumë aktorë të tjerë nga «Dhoma 309»

Demet Ozdemir, aktorja e "Dhoma 309" ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj n&e... më shumë

Aktorja e njohur e «Dhoma 309» lë përgjy…

30-05-2018

Aktorja e njohur e «Dhoma 309» lë përgjysmë serialin për një tjetër

Aktorja e njohur Ozlem Tokaslan u bë së fundmi pjesë e projektit 'Ufak tefek cinaye... më shumë

Demet Ozdemir çel zyrtarisht sezonin e v…

16-05-2018

Demet Ozdemir çel zyrtarisht sezonin e verës

Aktorja e njohur si Lale nga "Dhoma 309" ka nisur pushimet. Aktorja e dashur nga postuar disa foto... më shumë

Një tjetër serial për Demet Ozdemir, ja …

27-04-2018

Një tjetër serial për Demet Ozdemir, ja cili do të jetë partneri i saj!

Kasti i serialit që pritet të fillojë gjatë verës është duke u zb... më shumë

Pse Furkan Palali nuk do të shfaqet në e…

26-04-2018

Pse Furkan Palali nuk do të shfaqet në episodin e fundit të serialit?

Furkan Palali është një nga aktorët më të pëlqyer turk. Me pamj... më shumë

Ofron më shumë se 1 milion lira turke mj…

12-04-2018

Ofron më shumë se 1 milion lira turke mjafton që aktorja e njohur e «Dhoma 309» të thotë po!

Të ardhurat e aktorëve të njohur nuk vijnë vetëm prej xhirimit të fi... më shumë

Aktorja Demet Ozdemir rrëfen një të vërt…

28-03-2018

Aktorja Demet Ozdemir rrëfen një të vërtetë që askush nuk e dinte mbi familjen e saj

E ftuar të martën mbrëma në një nga programet më të njohur n&eu... më shumë

Ndryshe nga Elcin Sangu, Demet Ozdemir n…

23-03-2018

Ndryshe nga Elcin Sangu, Demet Ozdemir nga «Dhoma 309» nuk ja ka mbathur me vrap në një situatë të tillë!

Demet Ozdemir eshte fotografruar në një qendër tregtare. Ujë e sapun, aktorja ... më shumë

Demet Ozdemir: Mos më kujtoni për histor…

16-03-2018

Demet Ozdemir: Mos më kujtoni për historitë e dashurisë, por për...

Aktorja e njohur e "Dhoma 309", Demet Ozdemir ka qenë shpesh kryefjalë e medieve në... më shumë

Furkan Palali vjen në një serial të ri n…

15-03-2018

Furkan Palali vjen në një serial të ri në krah të aktores së njohur flokëkuqe

Aktori i njohur i "Dhoma 309" sapo ka përfunduar xhirimet e serialit Bir Mucize Olsun ku inte... më shumë

Dashuri mes dy aktorëve të «Dhoma 309»? …

03-03-2018

Dashuri mes dy aktorëve të «Dhoma 309»? Flet për herë të parë Demet Ozdemir

U shkrua në portalet në Turqi se dy protagonistët e “Dhoma 309” kishin ... më shumë

Lale dhe Onur të dashuruar edhe në jetën…

03-03-2018

Lale dhe Onur të dashuruar edhe në jetën reale? Çifti kapet mat!

Dy aktorët e njohur të "Dhoma 309" janë kthyer në personazhet më të ... më shumë

Njihuni me vogëlushen që ka rrëmbyer zem…

15-02-2018

Njihuni me vogëlushen që ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve, tek «Dhoma 309»!

Ajo është aktorja e vogël e cila ka bërë për vete të gjithë... më shumë

Demet Ozdemir: Dua të luaj vetëm këtë ro…

15-02-2018

Demet Ozdemir: Dua të luaj vetëm këtë rol nëpër filma...

Demet Ozdemir ka deklaruar se nuk do të jetë pjesë e asnjë projekti, të pak... më shumë

E dini cili është çifti i martuar edhe n…

09-02-2018

E dini cili është çifti i martuar edhe në jetën reale nga «Dhoma 309»?

“Dhoma 309” ishte një nga serialet më të dashur, jo vetëm për... më shumë

Demet Ozdemir refuzon komeditë romantike…

03-02-2018

Demet Ozdemir refuzon komeditë romantike, «Pres diçka tjetër»

Ylli i serialit “Dhoma 309” është në një fazë qetësie k&... më shumë

Onur nga «Dhoma 309» flet për teleshikue…

27-01-2018

Onur nga «Dhoma 309» flet për teleshikuesit shqiptar, ja çfarë ju thotë aktori i njohur!

E njohim të gjithë si Onur nga "Dhoma 309" dhe e shohim çdo ditë në ekr... më shumë

Natyrale si Demet Ozdemir: Ju tregojmë t…

26-01-2018

Natyrale si Demet Ozdemir: Ju tregojmë truket e make-up të aktores së njohur

Jemi njohur me të në serialin "Ëndërr luleshtrydhes" e më pas në "Dh... më shumë

E gjeni dot se cila është aktorja turke …

28-12-2017

E gjeni dot se cila është aktorja turke në këto foto?

Atë e shihni çdo ditë në ekranin e Tring në serialin "Dhoma 309". Ndosh... më shumë

Ja se në cilat seriale të tjera e kemi p…

28-12-2017

Ja se në cilat seriale të tjera e kemi parë Penilsunë nga «Dhoma 309»

Irem Helvacioglu lindi në Gjermani më 2 shkurt 1990. Ajo jetoi për shumë vite ... më shumë

Këto foto nga «Dhoma 309» do ju bëjnë të…

21-12-2017

Këto foto nga «Dhoma 309» do ju bëjnë të kuptoni se çfarë ndodh kur kamerat mbyllen

"Dhoma 309" është një nga serialet më të pëlqyër në Tring... më shumë

«A ke rënë ndonjëherë në dashuri?» Onuri…

21-12-2017

«A ke rënë ndonjëherë në dashuri?» Onuri i Dhoma 309 suprizon me përgjigjen e tij

Furkan Palali ose siç njihet ndryshe Onuri i "Dhoma 309" është një nga aktor... më shumë

Një histori si në seriale: Çfarë po ndod…

16-12-2017

Një histori si në seriale: Çfarë po ndodh mes futbollistit të njohur dhe Demet Ozdemir?

Çifti i njohur Demet Ozdemir dhe Oğuzhan Özyakup u ndanë në Gusht të k&... më shumë

Demet Ozdemir e revoltuar: Këto nuk janë…

06-12-2017

Demet Ozdemir e revoltuar: Këto nuk janë të vërteta!

Demet Ozdemir, aktorja e njohur e serialit "Dhoma 309" vazhdon me sukses karrierën e saj n&eu... më shumë

I dashuri i Demet Ozdemir, një princ i v…

22-11-2017

I dashuri i Demet Ozdemir, një princ i vërtetë romantik - Ja se çfarë ka bërë

Ylli i skuadrës së Beshiktashit, Oguzhan Ozyakup, doli një princ romantik. P&e... më shumë

6 tentativa për vetvrasje – Vështirësitë…

08-11-2017

6 tentativa për vetvrasje – Vështirësitë e Demet Ozdemir

Të gjithë e njihni nga "Dhoma 309" në rolin e Lales apo Asllës nga "Ënd&e... më shumë

Thashetheme për një dashuri mes dy aktor…

03-11-2017

Thashetheme për një dashuri mes dy aktorëve të Dhoma 309

Të dy u takuan në vitin 2016 në serialin “Dhoma 309”. Realizimi i k&eum... më shumë

Sot në Tring vjen “Dhoma 309” – Ja cilët…

25-10-2017

Sot në Tring vjen “Dhoma 309” – Ja cilët janë aktorët e njohur të cilën interpretojnë në këtë serial

“Dhoma 309” është seriali më i turk i cili nis sot transmetimet në... më shumë

Njihuni me «Dhoma 309» serialin që start…

24-10-2017

Njihuni me «Dhoma 309» serialin që starton nesër në Tring

Nga nesër fillon në Tring një tjetër serial i suksesshëm në Tring, ... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next