Përshkrimi

"Ëndërr luleshtrydhesh" fillon me takimin e papritur të Asllësë dhe Burakut, të cilët kanë karaktere, jetë dhe qëllime krejt të kundërta nga njëri-tjetri. Asllë pushohet nga puna në pastiçerinë ku punon për faj të Burakut. Ndërkohë, shoqja e saj e ngushtë, Gonxha, po shkon të punojë në Bodrum dhe e bind Asllënë që të shkojë me të. Asllë s’do ta humbasë mundësinë për të punuar dhe njëkohësisht për të bërë pushime në Bodrum. Edhe pse nënës së saj nuk i pëlqen shumë ideja që e bija të shkojë në Bodrum, pranon pas këmbënguljeve të saj.

Ndërkohë, babai i Burakut, të cilit i kanë ardhur në majë të hundës sjelljet e papërgjegjshme të të birit, e dërgon atë të punojë në hotelin e ri që kanë blerë.

Rrëfimi fillon kur Buraku mendjemadh, harbut, i pasjellshëm hip në një avion dhe ulen pranë njëri-tjetrit me Asllën e qeshur, të dashur e të sinqertë, gjatë udhëtimit për në Bodrum. Dy të rinjtë, të cilët fillojnë të zihen që në momentin e parë që takohen, zbresin nga avioni me mendimin se s’do të shihen kurrë më, por fati ka filluar me kohë të thurë rrjetën e tij për t’i bashkuar ata.

"Ëndërr luleshtrydhesh", nga e hëna në të premte, ora 20:00 në ekranin e 3 Plus!


Parashikimet e episodeve

Episodi 23

31-08-2016

Episodi 23

Pasi ka marrë vesh të vërtetën nga Vollkani, Buraku mëson se ka bër&...

më shumë

Episodi 22

30-08-2016

Episodi 22

  Buraku fillon të dyshojë se mos ka diçka mes Asllësë dhe Bashak...

më shumë

Episodi 21

29-08-2016

Episodi 21

Të gjithë shtangen nga habia kur marrin vesh se Buraku dhe Asllëja janë lidhur...

më shumë

Episodi 17

23-08-2016

Episodi 17

  Asllëja vendos të bëjë provimin për t’u futur në unive...

më shumë

Episodi 16

22-08-2016

Episodi 16

Asllëja dhe Buraku nisin një kapitull të ri në lidhjen e tyre dhe i japin fjal...

më shumë

Episodi 15

19-08-2016

Episodi 15

Asllëja shikon fotografitë që i dërgon Çalla dhe lëndohet shum&eum...

më shumë

Episodi 14

18-08-2016

Episodi 14

Zemërimi i Çallës sa vjen e shtohet çdo ditë e më shumë. Bu...

më shumë

Episodi 13

17-08-2016

Episodi 13

Burakut i copëtohet zemra dhe mërzitet me Asllënë që ajo i beson Ç...

më shumë

Episodi 12

16-08-2016

Episodi 12

Çalla nuk e pranon ende faktin që lidhja e saj me Burakun ka përfunduar. Plani i ...

më shumë

Episodi 11

15-08-2016

Episodi 11

Buraku dhe Asllëja afrohen gjithmonë e më shumë me njëri-tjetrin. Edhe ps...

më shumë

Episodi 10

10-08-2016

Episodi 10

Asllëja, rikujton sërish momentet e bukura që ka kaluar me Burakun në det dhe ...

më shumë

Episodi 9

10-08-2016

Episodi 9

Ish-gruaja e Sinanit vazhdon ta fotografojë fshehurazi këtë të fundit në ...

më shumë

Episodi 8

09-08-2016

Episodi 8

Buraku vazhdon të çuditë prindërit me dëshirën e madhe që ka ...

më shumë

Episodi 7

09-08-2016

Episodi 7

Asllëja zbulon se Buraku është djali i familjes ku punon nëna e saj. Ndër...

më shumë

Episodi 6

08-08-2016

Episodi 6

Vollkani i ndihmon të dyja shoqet e ngushta të gjejnë një punë të re...

më shumë

Episodi 5

05-08-2016

Episodi 5

Buraku dhe Asllëja jetojnë në të njëjtën shtëpi, edhe pse nuk e...

më shumë

Episodi 4

04-08-2016

Episodi 4

Buraku bëhet xheloz për Asllënë. Kjo e fundit hiqet si e dashura e Vollkanit v...

më shumë

Episodi 3

03-08-2016

Episodi 3

Asllënë dhe Burakun e pret një surprizë e keqe. Ajo habitet kur Vollkani hiqet...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Puntatat e plota


Gossip

Aktorja e njohur i dedikohet yogës, e gj…

30-06-2018

Aktorja e njohur i dedikohet yogës, e gjeni dot cila është ajo?

Aktorja e njohur e "Ëndërr luleshtrydhesh", Mine Tugay i është dedikuar plot&e... më shumë

Aktorja e njohur e «Ëndërr luleshtrydhes…

14-11-2017

Aktorja e njohur e «Ëndërr luleshtrydhesh» sulmohet në mes të rrugës

Aktorja e njohur turke, e njohur në Shqipëri nga seriali «Ëndërr lulesht... më shumë

Një tjetër aktore turke e dashuruar mba…

11-04-2017

 Një tjetër aktore turke e dashuruar mbas një futbollisti? - Ja për cilët bëhet fjalë

Mesa duket, arti është i lidhur ngushtë me futbollin. Pas aktores së njohur Am... më shumë

Aslla nga Ëndërr lyleshtrydhesh, imazh i…

18-03-2017

Aslla nga Ëndërr lyleshtrydhesh, imazh i një kompanie ndërkombëtare

Për të gjithë teleshikuesit e Tring, ajo njihet si Aslla nga "Ëndërr lyle... më shumë

A e dini arsyen e ndarjes se Demet Ozdem…

25-10-2016

A e dini arsyen e ndarjes se Demet Ozdemir nga Jusuf Cim ?!

Demet Ozdemir dhe Jusuf Cim kane perjetuar nje histori dashurie ne filmin e luajtur “Enderr ... më shumë


Fotogaleri

Demet Ozdemir

13-07-2016

Demet Ozdemir

Ka lindur më 26 Shkurt 1992 në Kocaeli. Ajo ishte fëmija i tretë i familjes s&... më shumë

Jusuf Cim

13-07-2016

Jusuf Cim

Është këngëtar i muzikës pop, aktor dhe model. Në 2011 fitoi vendin ... më shumë

Ekin Mert Dajmaz

13-07-2016

Ekin Mert Dajmaz

Ka lindur më 2 Dhjetor 1990 në Holandë. Eshtë model dhe aktor Turk. Ka fituar ... më shumë

Mahir Günşiray

13-07-2016

Mahir Günşiray

... ... më shumë