Çlironi fantazinë me 50 Mbps!

Shpejtësi interneti në 50 Mbps, duke filluar nga
1,190
lekë/muaj
Zbuloni ofertën
cepi1

Internet satelitor

Tring sjell internet, telefoni dhe televizion në çdo cep të Shqipërisë

 • 3 shërbime në një faturë Internet i shpejtë, i sigurtë, deri në 10 Mbps
 • Linjë telefoni Dhuratë
 • Suport i dedikuar 24/7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
 • Ndiqni UEFA Champions League & 6 kampionate të tjera sportive
 • Shijo mbi 50 kanale për çdo kategori, Kinema, Fëmije, Lifestyle, Dokumentarë, Sport & Për të rritur
 • Kanale dhe prodhime ekskluzive shqiptare
Zbuloni ofertën
cepi1

Shërbimet Extra

 • TRING SPOT
 • Tani mund të lundroni lehtësisht në internetin Tring edhe jashtë shtëpisë tuaj.
 • mëso më shumë
 • SILL NJË MIK
 • Ftoni mikun tuaj në Tring dhe përfitoni një muaj abonim FALAS
 • mëso më shumë

Oferta internet
në rrethe

Tring ofron internetin më të shpejtë që mund të keni. Shikoni video, luani lojra, shkarkoni muzikë, ngarkoni fotografi përmes shumë pajisjeve në shtëpinë tuaj pa sakrifikuar performancën.

cepi1

Paketat e kombinuara

Shërbimet tona kombinohen bashkë për t'ju ofruar eksperiencën më të bukur.

Përjetoni shpejtësinë e internetit pa limit deri në 12 Mbps.