Fier

internet vore

 

Oferta Fier

 

Internet i shpejtë dhe i sigurt deri në 50 Mbps duke filluar nga 1,290 lekë.

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në Fier: Lagja Konferenca e Pezes, Blv. Jakov Xoxa ose kontaktoni ne:
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.,
Tel: +355 69 40 20 035

 

Shënime

 

  • Internet i shpejtë, i sigurtë dhe pa kufizim në Download
  • Instalimi Dhuratë
  • Suport i dedikuar 24/7 ditë të javës
  • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
  • Adresë emaili Falas
  • Për të përfituar, abonenti duhet t'u drejtohet dyqaneve Tring ose pikave të Distribucionit Tring
  • Për më shumë informacion telefononi Kujdesin për Klientin në T: +355 44 800 000/3

 

PAKETA STANDARD CLASSIC PREMIUM SUPREME SUPREME 30 SUPREME 50
Shpejtësia 8 Mbps
4Mbps
10 Mbps
4Mbps
12 Mbps
6Mbps
24 Mbps
6Mbps
30 Mbps
6Mbps
50 Mbps
6Mbps
Download Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit
IP 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike
Modem Wi-Fi 2,000 lekë 2,000 lekë 2,000 lekë 2,000 lekë 2,000 lekë 2,000 lekë
Tarifë regjistrimi 0 lekë 0 lekë 0 lekë 0 lekë 0 lekë 0 lekë
Pagesa për
1 muaj
1,690 1,290 Lekë 1,700 Lekë 1,900 1,590 Lekë 2,490 Lekë 3,090 1,990 Lekë 3,690 2,490 Lekë

Parapagim 3-mujor 10% Ulje
Parapagim 6-mujor 15% Ulje
Parapagim 12-mujor 20% Ulje