Korçë

internet vore

 

Oferta Korce

 

Internet i shpejtë dhe i sigurt deri në 6 Mbps duke filluar nga 1,000 lekë.

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në adresen: Lagjia 12, Blv. Gjergj Kastrioti, pranë Bankës Kombëtare Tregtare, Korçë, ose na kontaktoni ne:
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.,
Tel: +35544800481

Shënime

 

  • Internet i shpejtë, i sigurtë dhe pa kufizim në Download
  • Instalimi Dhuratë
  • Suport i dedikuar 24/7 ditë të javës
  • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
  • Adresë emaili Falas
  • Për të përfituar, abonenti duhet t'u drejtohet dyqaneve Tring ose pikave të Distribucionit Tring
  • Për më shumë informacion telefononi Kujdesin për Klientin në T: +355 44 800 000/3

 

PAKETA STANDARD CLASSIC
Shpejtësia 2 Mbps
4Mbps
6 Mbps
6Mbps
Download Pa limit Pa limit
IP 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike
Modem Wi-Fi 2,000 lekë 2,000 lekë
Tarifë regjistrimi 0 lekë 0 lekë
Pagesa për
1 muaj
1.000 Lekë 1.400 Lekë