Lezhë

lezha-uno

 

Oferta Lezhë

 

Internet i shpejtë dhe i sigurt deri në 10 Mbps duke filluar nga 790 lekë.

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në adresen: Lagja Skenderbej ose na kontaktoni ne
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 044815555

 

Shënime

 

  • Internet i shpejtë, i sigurtë dhe pa kufizim në Download
  • Instalimi Dhuratë
  • Suport i dedikuar 24/7 ditë të javës
  • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
  • Adresë emaili Falas
  • Për të përfituar, abonenti duhet t'u drejtohet dyqaneve Tring ose pikave të Distribucionit Tring
  • Për më shumë informacion telefononi Kujdesin për Klientin në T: +355 44 800 000/3

 

PAKETA STANDARD CLASSIC PREMIUM SUPREME
Shpejtësia 4 Mbps
4Mbps
6 Mbps
6Mbps
8 Mbps
8Mbps
10 Mbps
6Mbps
Download Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit
IP 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike
Modem Wi-Fi 2,000 lekë 2,000 lekë 2,000 lekë 2,000 lekë
Pagesa për
1 muaj
1,390 790 Lekë 1.490 Lekë 1,590 990 Lekë 1.690 Lekë