Vorë

vora-uno

 

Oferta Vorë

 

Internet i shpejtë dhe i sigurt deri në 10Mbps duke filluar nga 1,090 lekë.

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në vizitoni Dyqanin tone në adresën: Qendër Vorë, ose kontaktoni ne
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel : 044800470

 

Shënime

 

  • Internet i shpejtë, i sigurtë dhe pa kufizim në Download
  • Instalimi Dhuratë
  • Suport i dedikuar 24/7 ditë të javës
  • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
  • Adresë emaili Falas
  • Për të përfituar, abonenti duhet t'u drejtohet dyqaneve Tring ose pikave të Distribucionit Tring
  • Për më shumë informacion telefononi Kujdesin për Klientin në T: +355 44 800 000/3

 

PAKETA STANDARD CLASSIC PREMIUM
Shpejtësia 4 Mbps
4Mbps
6 Mbps
6Mbps
10 Mbps
6Mbps
Download Pa limit Pa limit Pa limit
IP 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike
Modem Wi-Fi 2,000 lekë 2,000 lekë 2,000 lekë
Pagesa për
1 muaj
1,4901,090 Lekë 1,5901,290 Lekë 1.690 Lekë