Oferta në Elbasan

elbasani-duo

Oferta në Elbasan

 

Përjetoni shpejtësinë e internetit 10 Mbps, si dhe shijoni magjinë e 100 kanaleve duke filluar nga 1,500 Lekë/Muaj.

 • Internet i shpejtë, i sigurtë, pa kufizim në download deri në 24 Mbps dhe pa ndërprerje
 • Instalimi Dhuratë
 • Suport i dedikuar 24 / 7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
 • Adresë E-maili Falas

 

Shënime

 

 • Deri në 100 kanale televizive
 • Premierat ekskluzive të kinemasë
 • Thellësia e dokumentarëve dhe zbulimeve
 • Kanalet lifestyle më të ndjekurat në vend
 • Emisionet ekskluzive shqiptare
 • Kanalet edukative për fëmijë

 

Kontakte

 

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në: Lagjia Dyli Haxhire, ose na kontaktoni neEmail:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.Tel: +355 44 815 505

 

PAKETA BASIC STANDARD PREMIUM SUPREME
Shpejtësia 4 Mbps
6Mbps
6 Mbps
8Mbps
8 Mbps
10Mbps
10 Mbps
10Mbps
Kanale My Tring IPTV Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale
Download Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit
IP 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike
Modem Wi-Fi + Dekoder T2 5,000 lekë 5,000 lekë 5,000 lekë 5,000 lekë
Tarifë regjistrimi 0 lekë 0 lekë 0 lekë 0 lekë
Pagesa për
1 muaj
1.690Lekë 2.190 Lekë 1.500 Lekë 1.700 Lekë