Oferta në Fier

fieri-duo

Oferta në Fier

 

Përjetoni shpejtësinë e internetit 50 Mbps, si dhe shijoni magjinë e 100 kanaleve duke filluar nga 1,390 Lekë/Muaj.

 • Internet i shpejtë, i sigurtë, pa kufizim në download deri në 50 Mbps dhe pa ndërprerje
 • Instalimi Dhuratë
 • Suport i dedikuar 24 / 7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
 • Adresë E-maili Falas

 

Shënime

 

 • 100 kanale televizive
 • Premierat ekskluzive të kinemasë
 • Thellësia e dokumentarëve dhe zbulimeve
 • Kanalet lifestyle më të ndjekurat në vend
 • Emisionet ekskluzive shqiptare
 • Kanalet edukative për fëmijë

 

Kontakte

 

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në Fier: Lagja Konferenca e Pezes, Blv. Jakov Xoxa ose kontaktoni ne:
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.,
Tel: +355 69 40 20 035

 

PAKETA BASIC BASIC+ STANDARD STANDARD+ CLASSIC PREMIUM
Shpejtësia 8 Mbps
4Mbps
10 Mbps
4Mbps
12 Mbps
6Mbps
24 Mbps
6Mbps
30 Mbps
6Mbps
50 Mbps
6Mbps
Kanale My Tring IPTV Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale
Download Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit
IP 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike
Modem Wi-Fi + Dekoder T2 5,000 lekë 5,000 lekë 5,000 lekë 5,000 lekë 5,000 lekë 5,000 lekë
Tarifë regjistrimi 0 lekë 0 lekë 0 lekë 0 lekë 0 lekë 0 lekë
Pagesa për
1 muaj
1,990 Lekë 2,090 1,390 Lekë 2,190 Lekë 2,790 Lekë 3,390 2,190 Lekë 3,990 2,590 Lekë