Oferta në Korçë

kombinuar-vore.jpg

Oferta në Korce

 

Përjetoni shpejtësinë e internetit 24 Mbps, si dhe shijoni magjinë e 120 kanaleve duke filluar nga 2,690 Lekë/Muaj.

 • Internet i shpejtë, i sigurtë, pa kufizim në download deri në 24 Mbps dhe pa ndërprerje
 • Instalimi Dhuratë
 • Suport i dedikuar 24 / 7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
 • Adresë E-maili Falas

 

Shënime

 

 • Deri në 120 kanale televizive
 • Premierat ekskluzive të kinemasë
 • Thellësia e dokumentarëve dhe zbulimeve
 • Kanalet lifestyle më të ndjekurat në vend
 • Emisionet ekskluzive shqiptare
 • Kanalet edukative për fëmijë

 

Kontakte

 

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në adresen: Lagjia 12, Blv. Gjergj Kastrioti, pranë Bankës Kombëtare Tregtare, Korçë, ose na kontaktoni ne: Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Tel: +355 44 800 481

 

 

PAKETA BASIC STANDARD PREMIUM SUPREME EXTRA SUPREME
Shpejtësia 6 Mbps
6Mbps
6 Mbps
6Mbps
10 Mbps
8Mbps
12 Mbps
10Mbps
24 Mbps
10Mbps
Kanale My Tring IPTV 60 kanale 120 kanale 120 kanale 120 kanale 120 kanale
Download Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit Pa limit
IP 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike
Modem + STB IPTV 6,500 lekë 6,500 lekë 6,500 lekë 6,500 lekë 6,500 lekë
Tarifë regjistrimi 0 lekë 0 lekë 0 lekë 0 lekë 0 lekë
Pagesa për
1 muaj
2.690Lekë 2.890 Lekë 3.090 Lekë 3.390 Lekë 3.890 Lekë