Oferta në Vorë

kombinuar-vore.jpg

Oferta në Vorë

 

Përjetoni shpejtësinë e internetit 10 Mbps, si dhe shijoni magjinë e 100 kanaleve duke filluar nga 1,600 Lekë/Muaj.

 • Internet i shpejtë, i sigurtë, pa kufizim në download deri në 10 Mbps dhe pa ndërprerje
 • Instalimi Dhuratë
 • Suport i dedikuar 24 / 7 ditë të javës
 • Aktivizimi i shërbimit brenda ditës
 • Adresë E-maili Falas

 

Shënime

 

 • 100 kanale televizive
 • Premierat ekskluzive të kinemasë
 • Thellësia e dokumentarëve dhe zbulimeve
 • Kanalet lifestyle më të ndjekurat në vend
 • Emisionet ekskluzive shqiptare
 • Kanalet edukative për fëmijë

 

Kontakte

 

Për më shumë vizitoni dyqanin Tring në Vorë: Qender Vorë, ose kontaktoni ne
Email:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.,
Tel: +355 44 800 470

 

PAKETA BASIC STANDARD PREMIUM
Shpejtësia 4 Mbps
6Mbps
6 Mbps
8Mbps
10 Mbps
10Mbps
Kanale My Tring IPTV Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale Deri në 100 kanale
Download Pa limit Pa limit Pa limit
IP 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike 1 IP Dinamike
Modem Wi-Fi + Dekoder T2 5,000 lekë 5,000 lekë 5,000 lekë
Tarifë regjistrimi 0 lekë 0 lekë 0 lekë
Pagesa për
1 muaj
1.600Lekë 2.190 Lekë 2.390 Lekë