SPORT

Do t'ju lëmë pa frymë

Përjetoni emocionet e të gjitha ngjarjeve sportive në 5 kanale HD dedikuar sportit. Mos humbisni asnjë ndeshje të 7 kampionateve sportive çdo ditë: Uefa Champions League, Belg, Skocez, Portugez, Turk, UEFA Youth League dhe Zvicerian.

SERIALE

Krijojmë hapësirat që dëshironi

Ekzistojnë detaje dhe momente suspance që ju lënë pa frymë. Ekskluzivisht për ju më shumë se 1.000 episode të serialeve më të famshëm, 5 kanale që do ju bëjnë të jetoni çdo ditë një aventurë tjetër, tani edhe me cilësinë më të lartë të transmetimit.

FËMIJË

Do ju argëtojmë pafundësisht!

Personazhe fantastik dhe tregime magjike për tu zbuluar së bashku me fëmijët tuaj. Janë emocionet që jetohen çdo ditë me familjen, dhe ju bëjnë të ëndërroni.

LIFESTYLE

Jepini rëndësi çdo çasti të ditës suaj!

Programe origjinale në kategoritë Dizajn & Dekor, Modë, Ushqim dhe Udhëtime; dedikuar të jetuarit mirë. Kanale me ide të inovative, programe argëtuese. Guida e ditës tuaj ku miksohen të jetuarit shëndetshëm dhe në mënyrë moderne.