extra-time

Extra Time

Extra Time është emisioni ku do të keni mundësinë të ndiqni çdo të hënë në orën 20:00, në Tring Sport 1 HD përmbledhjen e ndeshjeve të kampionateve kryesore të futbollit kontinental, UEFA Champions League, Kupa e Mbretit, kampionati portugez, belg dhe skocez. Gjithçka nën moderimin e Mikaela Brokërit dhe komentet e Ervin Nikollës dhe Alpin Gallos.