sports-week

Sports Week

"Sportsweek", programi më i ri në Tring Sport News HD!

Përmbledhja e lajmeve kryesore sportive të javës, merkato e lojtarëve, kuriozitete, gossip dhe gjithçka tjetër!

Ndiqeni çdo të diel, ora 20:00, në Tring Sport News HD!