3shat

Rikthehen "3-shat" në sezonin e dytë. Bora Zemani, Romeo dhe Donald Veshaj do të sjellin tek ju temat e përditshme gjithmonë nëpërmjet humorit. Do të ketë rubrika të ndryshme dhe një të ftuar special, i cili do t’i përforcojë edhe më shumë këto tema.

Çdo të hënë, ora:21:00, në


Programacioni sonte në Tring