KUNG FU PANDA: LUFTËTARI I DRAGOIT - SEZONI 2

Po, Luftëtari i Dragoit dhe skuadra e tij rikthehen për një tjetër aventurë, këtë herë, krah tij kalorësi anglez, në një mision për të gjetur armët magjike dhe për të shpëtuar botën nga shkatërrimi. Dy luftëtarë në një rrugëtim epik, ku shumëkush ka diçka për të mësuar...

E HËNË - E PREMTE, ora:20:00, në


Programacioni sonte në Tring